Deelnemerslijsten NK Atletiek

Volgende week donderdag, 30 juli, gaat in Amsterdam het NK atletiek van start. Voor het eerst wordt dit een kampioenschap verspreid over vier dagen. Hieronder de deelnemerslijsten. Voor verdere updates kijk op de website van de organisatie.

07-02-2015 IFAM INdoor Meeting Gent Belgie Atletiek foto: Kees Nouws /

Mannen 100 meter
Churandy Martina Rotterdam Atletiek 10.12 halve finale
Jorén Tromp NEA Volharding 10.25 halve finale
Ifrish Alberg Rotterdam Atletiek 10.30 halve finale
Hensley Paulina Rotterdam Atletiek 10.31 halve finale
Solomon Bockarie Ilion 10.32 halve finale
Giovanni Codrington Groningen Atletiek 10.36 halve finale
Patrick van Luijk Rotterdam Atletiek 10.38 halve finale
Wouter Brus Atverni 10.39 halve finale
Brian Mariano Rotterdam Atletiek 10.47 halve finale
Paul Robers AV ’34 10.56 halve finale
Marvin Douma NEA Volharding 10.67 halve finale
Devron Jepma PAC 10.74 halve finale
Koen van Erve Attila 10.74 halve finale
Simon Blok Rotterdam Atletiek 10.77 voorronde
Sybren Blok PAC 10.79 voorronde
Jonathan Mutebwa Eindhoven Atletiek 10.80 voorronde
David Cronie Rotterdam Atletiek 10.80 voorronde
Gaeonn Meyer Lycurgus 10.82 voorronde
Kaj Emanuel Phanos 10.82 voorronde
Giorgio Gravenbeek Atverni 10.83 voorronde
Chidel Cecilia Atverni 10.97 voorronde
Mikey De la cruz Santana Phanos 11.02 voorronde
Rogier Janssen Marathon Pim Mulier 11.03 voorronde
Enrico van Luijk Rotterdam Atletiek 11.03 voorronde
Dennis Weijens AV ’23 11.03 voorronde
Filip van den Hoven Lycurgus 11.05 voorronde
Wicher Nijkamp Spado 11.06 voorronde
Serencio Lionahr Phanos 11.07 voorronde
Elgin Sommer Rotterdam Atletiek 11.07 voorronde
Elvis Afrifa AV ’23 11.10 voorronde
Ronel Brigitha Impala 11.12 voorronde
Jeroen Witteveen Phoenix 11.13 voorronde
Roelf Hylke Bouwmeester SV Veendam 11.14 voorronde
Tom den Ouden Marathon Pim Mulier 11.17 voorronde
Dwight Sion Phanos 11.17 voorronde
Bram Teunisse AV ’23 11.18 voorronde
Jim van Gorkum Spado 11.18 voorronde
Dennis de Groot Phoenix 11.20 voorronde
Orlando Misaine Phanos 11.21 voorronde
Rivelino van der Vloot AAC 11.24 voorronde
Robert Mwambasa Wamta SAV 11.25 voorronde
Tom van Rijswijk AAV ’36 11.26 voorronde
Jon Schouwenaar Startbaan 11.28 voorronde
Shaquille Haverkamp AV Gouda 11.28 voorronde
Rutger Bien AV ’23 11.35 voorronde
Jeffrey Stokkel Flevo Delta 11.36 voorronde
Luke Linders DAK 11.41 voorronde
Thijs van der Dries Lycurgus 11.46 voorronde
Muus Evers Hylas 11.53 voorronde
Calvin Hoogland AV Castricum 11.53 voorronde
Wislet de Hair Spado 11.53 voorronde
Martijn van der Vis Tartlétos 11.56 voorronde
Marinio Mac Andrew Suomi 11.18 1e reserve
Gennaro Biswane U-Track 11.59 2e reserve
Stefan van Twillert Athlos 11.61 3e reserve
Carlos Bena Phanos 11.64 4e reserve
Beer Lammers Phoenix 11.64 5e reserve
Wouter Vrouwenvelder Haag Atletiek 11.66 afgewezen
Abdelkarim Megaiz Prins Hendrik 11.70 afgewezen
Tim de Reuver Fit 11.73 afgewezen
Jayson Cornelia Noordkop 11.84 afgewezen
Bart Willemsen AV ’34 11.89 afgewezen
Aantal: 62

Mannen 200 meter
Churandy Martina Rotterdam Atletiek 20.25 halve finale
Liemarvin Bonevacia Rotterdam Atletiek 20.63 halve finale
Terrence Agard Rotterdam Atletiek 20.78 halve finale
Jorén Tromp NEA Volharding 20.88 halve finale
Solomon Bockarie Ilion 20.94 halve finale
Patrick van Luijk Rotterdam Atletiek 20.97 halve finale
Hensley Paulina Rotterdam Atletiek 21.09 halve finale
Brian Mariano Rotterdam Atletiek 21.17 halve finale
Marvin Douma NEA Volharding 21.19 halve finale
Paul Robers AV ’34 21.22 halve finale
Obed Martis Rotterdam Atletiek 21.31 halve finale
Rodrigo Willy Broer Daventria 21.39 halve finale
Dennis Spillekom Lycurgus 21.40 voorronde
Wouter Brus Atverni 21.48 voorronde
Eelco Sintnicolaas AV ’34 21.62 voorronde
Simon Blok Rotterdam Atletiek 21.65 voorronde
Sawa Bezelev Athlos 21.65 voorronde
Joeri Moerman AVON 21.67 voorronde
David Cronie Rotterdam Atletiek 21.67 voorronde
Rogier Janssen Marathon Pim Mulier 21.72 voorronde
Jip Baltissen Eindhoven Atletiek 21.77 voorronde
Gaeonn Meyer Lycurgus 21.83 voorronde
Chidel Cecilia Atverni 21.85 voorronde
Dimitri Juliet Rotterdam Atletiek 21.89 voorronde
Maarten Stuivenberg VAV 21.97 voorronde
Kaj Emanuel Phanos 21.97 voorronde
Vester van Heijningen KAV Holland 21.99 voorronde
Enrico van Luijk Rotterdam Atletiek 22.02 voorronde
Branco van Minnen Marathon Pim Mulier 22.12 voorronde
John van Viersen NSAV ’t Haasje 22.18 voorronde
Joost de Jong Rotterdam Atletiek 22.21 voorronde
Dwight Sion Phanos 22.25 voorronde
Filip van den Hoven Lycurgus 22.31 voorronde
Elvis Afrifa AV ’23 22.31 voorronde
Ronel Brigitha Impala 22.41 voorronde
Jeroen Witteveen Phoenix 22.42 voorronde
Dennis Weijens AV ’23 22.46 voorronde
Mikey De la cruz Santana Phanos 22.50 voorronde
Jon Schouwenaar Startbaan 22.51 voorronde
Jim van Gorkum Spado 22.52 voorronde
Serencio Lionahr Phanos 22.54 voorronde
Tom van Rijswijk AAV ’36 22.61 voorronde
Rutger Bien AV ’23 22.71 voorronde
Kevin Damstra AV Heerenveen 22.77 voorronde
Dennis de Groot Phoenix 22.79 voorronde
Anthony Rasmijn Rotterdam Atletiek 22.84 voorronde
Dave Wesselink Trias 22.86 voorronde
Thijs Koers Hellas 22.86 voorronde
Shaquille Haverkamp AV Gouda 22.91 voorronde
Rico Rivers Ciko ’66 22.95 voorronde
Sylvester Tanoh AV ’23 22.99 voorronde
Muus Evers Hylas 23.01 voorronde
Job Wiltink KAV Holland 23.01 1e reserve
Houd Benyahya Suomi 22.96 2e reserve
Bas Jubels Phoenix 23.13 3e reserve
Luke Linders DAK 23.14 4e reserve
Sander Pupella Haag Atletiek 21.39 afgemeld
Dirk-Jan Graat GAC Hilversum 22.58 afgemeld
Calvin Hoogland AV Castricum 23.18 afgewezen
Nadim van Minnen Phoenix 23.19 afgewezen
Jelle Meerman Fortuna 23.23 afgewezen
Wislet de Hair Spado 23.25 afgewezen
Beer Lammers Phoenix 23.30 afgewezen
Abdelkarim Megaiz Prins Hendrik 23.35 afgewezen
Thijs van der Dries Lycurgus 23.38 afgewezen
Marinio Mac Andrew Suomi 23.50 afgewezen
Jesse Smit NOVA 23.54 afgewezen
Nick Wildoer SAV 23.54 afgewezen
Martijn van der Vis Tartlétos 23.57 afgewezen
Alexander van Zijll Langhout Phoenix 23.66 afgewezen
José Delgado Rotterdam Atletiek 23.69 afgewezen
Tim de Reuver Fit 23.82 afgewezen
Robert Mwambasa Wamta SAV 23.98 afgewezen
Aantal: 73

Mannen 400 meter
Liemarvin Bonevacia Rotterdam Atletiek 45.40
Terrence Agard Rotterdam Atletiek 45.82
Bjorn Blauwhof Phanos 46.48
Obed Martis Rotterdam Atletiek 47.07
Tony van Diepen Lycurgus 47.79
Sander Pupella Haag Atletiek 47.79
Olaf van den Bergh Prins Hendrik 47.80
Branco van Minnen Marathon Pim Mulier 48.18
Thomas van Klaveren Ilion 48.27
Vester van Heijningen KAV Holland 48.28
Rayen Rojer Rotterdam Atletiek 48.28
Maarten Stuivenberg VAV 48.57
John van Viersen NSAV ’t Haasje 48.61
Johan Polman Lycurgus 48.90
Anthony Rasmijn Rotterdam Atletiek 49.01
Rik Jansen Unitas 49.14
Peter Wolters Phanos 49.48
Thomas Schuwer Haag Atletiek 49.64
Kevin Damstra AV Heerenveen 49.78
Bas Uitbeijerse Haag Atletiek 49.85
Ronald Dekker Hera 49.93
Nick van Schagen Leiden Atletiek 50.00
Thijs Koers Hellas 50.01
Joris Petterson Eindhoven Atletiek 50.12
Jos van Schijndel Prins Hendrik 50.28 1e reserve
Beer Lammers Phoenix 50.36 2e reserve
Rico Rivers Ciko ’66 50.46 3e reserve
Hidde Koot KAV Holland 50.26 afgemeld
Jelle Meerman Fortuna 50.63 afgewezen
Nadim van Minnen Phoenix 50.66 afgewezen
Timo Stam Phanos 50.83 afgewezen
Matthieu van den Broeke AV ’34 50.98 afgewezen
Bas Jubels Phoenix 51.17 afgewezen
José Delgado Rotterdam Atletiek 51.42 afgewezen
Alex de Bont PAC 51.59 afgewezen
Bram van der Jagt AV ’23 51.60 afgewezen
Aantal: 36

Mannen 800 meter
Thijmen Kupers Groningen Atletiek 1:46.11
Bob van der Ham AV Castricum 1:46.86
Jorian Damen Lycurgus 1:48.32
Wouter Ploeger AAC ’61 1:49.18
Didier Nibbering Rotterdam Atletiek 1:50.13
Menno Schouten Lycurgus 1:50.25
Tony van Diepen Lycurgus 1:50.46
Bram Buigel Groningen Atletiek 1:51.19
Luuk Wagenaar Phanos 1:51.27
Thomas van Laar PEC 1910 1:51.44
Jurjen Polderman Clytoneus 1:51.77
Maxim Moinat Phanos 1:51.91
Niek Blikslager Groningen Atletiek 1:52.11
Paul van der Sluijs Haag Atletiek 1:52.13
Adil El Azzouzi Phanos 1:52.34
Jaap Gerben Vellinga Horror 1:52.79
Wessel van Veenen AAC ’61 1:52.91
Willem Dudink SAV 1:53.21
Sjaak Hoogstraaten AV ’23 1:53.32
Reinout Wiggers De Liemers 1:53.85
Wilfred van Holst Groningen Atletiek 1:54.08
Ryan Clarke AV Castricum 1:54.26
Jelmer Lenstra Marathon Pim Mulier 1:54.30
Steve Bakker Suomi 1:54.41
Yunis abu Stitan Haag Atletiek 1:54.49
Branco van Minnen Marathon Pim Mulier 1:54.80
Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam Atletiek 1:54.82
Rob ter Burg Groningen Atletiek 1:54.92
Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 1:55.11
Jeroen Rodenburg Phoenix 1:55.29
Sam de Vor GAC Hilversum 1:55.33
Fenno Polderman Clytoneus 1:55.36
Ralf Looze Phanos 1:55.52
Owen Westerhout Trias 1:55.63
Thomas Lewis Phanos 1:55.72
Laurens den Ouden Cifla 1:56.02
Michel Riemersma Triathlon 1:56.47 1e reserve
Robin Ruijter Prins Hendrik 1:50.15 afgemeld
Jim Kruiver NOVA 1:54.97 afgemeld
Jeroen Engels Prins Hendrik 1:56.63 afgemeld
Chris van Hensbergen KAV Holland 1:57.76 afgewezen
Arjen van der Logt Phoenix 1:57.86 afgewezen
Mike Meijer AAC ’61 1:58.79 afgewezen
Aantal: 43

Mannen 1500 meter
Richard Douma Zaanland 3:39.71
Dennis Licht AV ’34 3:39.94
Mark Nouws AV Castricum 3:40.05
Jurjen Polderman Clytoneus 3:43.82
Wouter Ploeger AAC ’61 3:44.07
Nils Pennekamp Phanos 3:45.87
Tjerk Conijn Lycurgus 3:46.62
Mike Foppen Cifla 3:47.77
Wouter Jansen Cifla 3:51.30
Neal Bouterse AV Castricum 3:51.69
Rob ter Burg Groningen Atletiek 3:51.77
Yorben Ruiter PAC 3:51.82
Niek Blikslager Groningen Atletiek 3:51.96
Mahadi Abdi Ali Unitas 3:52.53
Wilfred van Holst Groningen Atletiek 3:53.90
Sjaak Hoogstraaten AV ’23 3:53.95
Bram Rouwen Hanzesport 3:54.60
Ricardo Floris Pegasus 3:54.68
Jaap Gerben Vellinga Horror 3:54.85
Bas van Hooren Atletiek Maastricht 3:54.93
Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 3:55.28
Wouter Heinrich AKU 3:56.02
Jelle Kemper Prins Hendrik 3:56.60
Jeroen Rodenburg Phoenix 3:56.79
Freek Lier Vitalis 3:57.14
Niels Verwer Phanos 3:57.18
Maarten Hindriks AAC ’61 3:57.60
Antoon van Beek GAC Hilversum 3:57.87
Ron Szigetti Attila 3:59.13
Yunis abu Stitan Haag Atletiek 3:59.59
Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam Atletiek 4:00.30
Chris van Hensbergen KAV Holland 4:01.65
Robbin Pieterman Ilion 4:01.82
Adil El Azzouzi Phanos 4:01.89
Arjen van der Logt Phoenix 4:02.35
Jorijn de Mare AV ’34 4:03.14
Michel Riemersma Triathlon 4:03.96
Steve Bakker Suomi 4:03.99
Steef Severijn Ilion 4:04.81
Thomas Lewis Phanos 4:05.06
Nick van der Poel Ilion 4:05.25
Sven Schoonebeek Lycurgus 4:06.87
Alvin Severijn Ilion 4:07.24
Seppe van ’t Westende Leiden Atletiek 4:07.54
Edwin Sjerps SAV 4:07.65
Jeroen Verboom Pijnenburg 4:07.67 1e reserve
Arne te Nijenhuis Marathon Pim Mulier 4:09.85 2e reserve
Stephan Schriemer AAC ’61 4:09.92 3e reserve
Fabian ten Kate Vitalis 3:59.39 afgemeld
Leon Graumans Phoenix 4:01.00 afgemeld
Alex Bouwmeester Zaanland 4:12.35 afgewezen
Daan Oppenhuis AV Haarlem 4:14.68 afgewezen
Aantal: 52

Mannen 5000 meter
Dennis Licht AV ’34 13:23.00
Tom Wiggers AV Haarlem 13:38.35
Jesper van der Wielen Cifla 13:53.11
Gert-Jan Wassink Argo 14:12.48
Edwin de Vries AV Castricum 14:16.22
Alwin Roovers Achilles 14:16.99
Ricardo Floris Pegasus 14:28.35
Tom Koetsenruijter THOR 14:33.99
Jorrit Cleij Cifla 14:35.70
Bas van Hooren Atletiek Maastricht 14:37.24
Tim Bolink AAC 14:39.80
Mike Teekens Achilles 14:48.70
Noah Schutte Leiden Atletiek 14:49.18
Simon Grannetia De Spartaan 14:51.32
Erwin Harmes González Running Team 14:51.37
Vincent Mensen Leiden Atletiek 14:53.29
Lucas Nieuweboer KAV Holland 14:54.36
Pim Molenaar Trias 14:55.13
Roel Wijmenga Unitas 14:55.47
Michiel de Ruiter NOVA 14:59.34
Flores Weverling Leiden Atletiek 15:01.14 1e reserve
Remco Snippe Unitas 15:04.39 2e reserve
Paul Zwama Leiden Atletiek 14:56.82 afgemeld
Cas Lutz GAC Hilversum 15:11.65 afgewezen
Lars Gerritsen Passaat 15:19.45 afgewezen
Rik Goethals Pijnenburg 15:20.15 afgewezen
Tim Tesselaar Noordkop 16:28.70 afgewezen
Aantal: 27

Mannen 110 meter horden
Nicholas Hough Australië 13.42 buiten mededinging
Denis Hanjoul Haag Atletiek 13.80 buiten mededinging
Gregory Sedoc AAC 13.55 halve finale
Koen Smet Phanos 13.60 halve finale
Tjendo Samuel Phanos 13.90 halve finale
Stefan Nieuwland Climax 14.09 halve finale
Jules de Bont Phanos 14.12 halve finale
Paul Groen GAC Hilversum 14.20 halve finale
Erik Leeflang Zuidwal 14.24 halve finale
Pieter Braun Sprint 14.25 halve finale
Gaard van Vugt NEA Volharding 14.33 halve finale
Sebastiaan Roelants Rotterdam Atletiek 14.50 halve finale
Wicher Nijkamp Spado 14.77 halve finale
Marcel van der Westen Phanos 14.99 voorronde
Wessel Boons Daventria 15.01 voorronde
Jeroen van Veen Isala ’96 15.03 voorronde
Joeri van Kuppeveld Nijmegen Atletiek 15.09 voorronde
Maarten Nabbe Prins Hendrik 15.12 voorronde
Jan Groot Hollandia 15.25 voorronde
Sander van der Waals Sprint 15.37 voorronde
Niko Zuidema Olympus ’70 15.45 voorronde
Boudewijn van Limpt Hollandia 15.76 voorronde
Joep van Es Prins Hendrik 15.93 voorronde
Sian de Boer Isala ’96 15.95 voorronde
Floris Heil AV ’34 16.89 voorronde
David Albers Isala ’96 17.57 voorronde
Aantal: 26

Mannen 400 meter horden
Jesper Arts Lopersgroep Deurne 51.15
Cliff Ellsworth Lycurgus 51.79
Nick Smidt AAC ’61 52.59
Steven Nuytinck AAV ’36 52.75
Joost de Jong Rotterdam Atletiek 53.12
Nout Wardenburg AV ’34 53.52
Niko Zuidema Olympus ’70 53.90
Brian Vriend Lycurgus 54.27
Maarten Ottenhoff Phanos 54.27
Stef van der Schaaf VAV 54.36
Bram Elevelt NSAV ’t Haasje 54.39
Arend-Jan Spierenburg Cialfo 54.77
Martijn Meijer Lopersgroep Deurne 54.79
Martijn Klaassen Phanos 54.84
Ronald Kuin Daventria 55.11
Bas Land Phoenix 55.14
Maarten Nabbe Prins Hendrik 55.34
Jonas Pannevis Tartlétos 55.41
Niek Visschedijk THOR 55.60
Roman de Klein Hellas 55.87
Rens van der Schaaf VAV 56.05
Hidde Koot KAV Holland 56.33
Justin Cok AV ’47 56.41
René Tijm NOVA 56.73
Koen van der Meijden Rotterdam Atletiek 57.40 1e reserve
Jeroen Eerden Atverni 58.05 2e reserve
Aantal: 26

Mannen 3000 meter steeple chase
Nils Pennekamp Phanos 8.59
Simon Grannetia De Spartaan 9.06
René Stokvis TION 9.12
Lars Cazander Hellas 9.25
Matthias Hardt TION 9.27
Joey Brouwer Rotterdam Atletiek 9.30
Cas Lutz GAC Hilversum 9.30
Fabian ten Kate Vitalis 9.35
Antoon van Beek GAC Hilversum 9.36
Jorin Kamps AAC 9.37
Marco van Erp Asterix 9.38
Rick Hartogs DAK 9.40
Kalid Amin Triathlon 9.51
Peter-Jan Hardenbol Hellas 9.53
Djurre den Heeten Phanos 10.00
Remco Kramer Lycurgus 10.02
Rob Stuber Athlos 10.22
Jeroen Habers De Spartaan 9:55.65
Jeroen Engels Prins Hendrik 9.57 afgemeld
Menno Beck Haag Atletiek 10.28 afgemeld
Bastiaan van Graafeiland PAC 10.48 afgemeld
Simon Vroemen Prins Hendrik .00 afgewezen
Jeroen van Dijk AV Heerenveen 6.47 afgewezen
Jack van der Walle U-Track 11.11 afgewezen
Aantal: 24

Mannen 20 km snelwandelen
Rob Tersteeg RWV 1:38.52
André van Slooten RWV 1:45.52
Richard Leijenaar RWV 1:49.23
Remco de Bruin De Lat 1:51.50
Rick Liesting OLAT 1:56.08
Wilfried van Bremen van den Beemt RWV 1:57.00
Rene Wakkee RWV 2:05.12
Frans Leijtens RWV 2:10.09
Gerrit Riezebos RWV 2:10.54
Andrew Chrobok RWV 1:50.21 buiten mededinging
Aantal: 10

Mannen hoogspringen
Akos Miller GAC Hilversum 2,05 afgewezen
Douwe Amels Ilion 2,24 kwalificatie groep A
Dion van Kessel Typhoon 2,09 kwalificatie groep A
Robert Bervoets De Keien 2,08 kwalificatie groep A
Martijn Nuijens Noordkop 2,05 kwalificatie groep A
Marius Wouters Triathlon 2,04 kwalificatie groep A
Tieme Klinkers Phoenix 2,00 kwalificatie groep A
Erwin de Vor VAV 2,00 kwalificatie groep A
Tobias Bakx TION 1,95 kwalificatie groep A
Hidde ter Woord Daventria 1,90 kwalificatie groep A
Dave Brandhoff Lycurgus 2,14 kwalificatie groep B
Jasper Heesbeen Prins Hendrik 2,12 kwalificatie groep B
Sven van Merode Spado 2,07 kwalificatie groep B
Jan Peter Larsen Ilion 2,07 kwalificatie groep B
Tymon de Jonge Ilion 2,01 kwalificatie groep B
Daniël Leyba Haag Atletiek 2,00 kwalificatie groep B
Martijn Praamsma Startbaan 1,96 kwalificatie groep B
Leon Rikkers Groningen Atletiek 1,95 kwalificatie groep B
Bastiaan Bretveld Phanos 1,90 kwalificatie groep B
Levi van der Geest De Spartaan 1,88 kwalificatie groep B
Aantal: 20

Mannen polsstokhoogspringen
Menno Vloon Lycurgus 5,55
Nils Mulder Haag Atletiek 5,50
Eelco Sintnicolaas AV ’34 5,40
Cyriel Verberne Unitas 5,35
Timo de Water Ilion 5,20
Roman Monte GAC Hilversum 4,91
Pieter Braun Sprint 4,90
Sam Kranse PAC 4,86
Rinze Venderbosch Haag Atletiek 4,60
Ronald Meijer Altis 4,56
Remon Berrevoets PAC 4,30
Jason Steverink NSAV ’t Haasje 4,10
Aantal: 12

Mannen verspringen
Ignisious Gaisah PAC 8,19 kwalificatie groep A
Fabian Florant Haag Atletiek 7,43 kwalificatie groep A
Steven Nuytinck AAV ’36 7,37 kwalificatie groep A
Yoeri Stieglis Phanos 7,32 kwalificatie groep A
Jonathan Pengel Phanos 7,19 kwalificatie groep A
Wessel Boons Daventria 7,00 kwalificatie groep A
Jelle van Kesteren Prins Hendrik 6,83 kwalificatie groep A
Glenn van Hamond Attila 6,62 kwalificatie groep A
Carl van Dueren den Hollander Achilles 6,57 kwalificatie groep A
Marco Jansen Phoenix 6,51 kwalificatie groep A
Frank Hilberts Hylas 6,45 kwalificatie groep A
Twan Evers AV Wijchen 6,38 kwalificatie groep A
Yuri Engels Attila 6,33 kwalificatie groep A
Robert Martey BM PAC 7,92 kwalificatie groep B
Ronald Hertog Rotterdam Atletiek 7,53 kwalificatie groep B
Bram Ruissen PAC 7,33 kwalificatie groep B
Joeri van der Hooft AAC 7,18 kwalificatie groep B
Filip van den Hoven Lycurgus 7,16 kwalificatie groep B
Rutger Bien AV ’23 6,69 kwalificatie groep B
Steven Eleonora Ilion 6,67 kwalificatie groep B
Joost Ketel Achilles 6,55 kwalificatie groep B
Thierry Belt Triathlon 6,52 kwalificatie groep B
Frank Koopmans PEC 1910 6,45 kwalificatie groep B
Jelle van der Zon De Spartaan 6,39 kwalificatie groep B
Quincy Stjeward Phanos 6,32 kwalificatie groep B
Aantal: 25

Mannen hinkstapspringen
Fabian Florant Haag Atletiek 16,23 kwalificatie groep A
Jelle van Kesteren Prins Hendrik 14,69 kwalificatie groep A
Tarik Tahiri Rotterdam Atletiek 14,48 kwalificatie groep A
Lekan Dalenberg Atledo 14,19 kwalificatie groep A
Ranki Oberoi Rotterdam Atletiek 13,96 kwalificatie groep A
Marco Jansen Phoenix 13,41 kwalificatie groep A
Twan Evers AV Wijchen 13,38 kwalificatie groep A
Sander Hage Attila 15,49 kwalificatie groep B
Andrea Carenini BM GAC Hilversum 14,96 kwalificatie groep B
Remko Aubert PAC 14,47 kwalificatie groep B
Lennart Teunissen Altis 14,35 kwalificatie groep B
Bryan Bastiaanse Fortuna 13,95 kwalificatie groep B
Glenn van Hamond Attila 13,65 kwalificatie groep B
Frank Koopmans PEC 1910 12,79 kwalificatie groep B
Philippe Scheepers Attila 12,73 kwalificatie groep B
Aantal: 15

Mannen kogelstoten
Patrick Cronie Phanos 19,53
Denzel Comenentia AAC 19,07
Remco Goetheer Rotterdam Atletiek 18,00
Tom Corstjens Unitas 16,88
Paul Olofsen SAV 16,34
Stephan Wapperom PAC 16,33
Bror van der Zijde Phanos 15,98
Jeffrey Wassenburg Noordkop 15,02
Haike Franssen GVAC 13,78
Jasper Christiaan AAC 13,73
Thomas Hoogerbrugge Lycurgus 13,54
David Bruul Noordkop 13,37
Aiko Staudt Marathon Pim Mulier 13,71 afgemeld
Aantal: 13

Mannen kogelslingeren
Aiko Staudt Marathon Pim Mulier 33,06 afgemeld
Simon Cleary Leiden Atletiek 51,91 afgewezen
Denzel Comenentia AAC 66,21 kwalificatie groep A
Jasper Christiaan AAC 56,93 kwalificatie groep A
Jim van Oostrom AV ’23 51,82 kwalificatie groep A
Martin Wijand AAC 50,89 kwalificatie groep A
Dennis de Jong PEC 1910 46,66 kwalificatie groep A
Haike Franssen GVAC 42,63 kwalificatie groep A
Hille Groendijk TION 38,91 kwalificatie groep A
Sander Stok AV ’23 62,07 kwalificatie groep B
Maarten Persoon Phanos 57,48 kwalificatie groep B
Thomas Hoogerbrugge Lycurgus 51,38 kwalificatie groep B
Bror van der Zijde Phanos 51,22 kwalificatie groep B
Joost Dumas Spado 45,31 kwalificatie groep B
Patrick Zweekhorst Triathlon 42,98 kwalificatie groep B
Fynn van Buuren Vitalis 38,65 kwalificatie groep B
Ruben Overbeeke PEC 1910 38,29 kwalificatie groep B
Aantal: 17

Mannen discuswerpen
Aiko Staudt Marathon Pim Mulier 45,66 afgemeld
Erik Cadée Prins Hendrik 65,24 kwalificatie groep A
Maarten Persoon Phanos 58,64 kwalificatie groep A
Stephan Dekker Ilion 58,47 kwalificatie groep A
Etiènne Orbons Unitas 52,59 kwalificatie groep A
Caspar Hattink Startbaan 51,78 kwalificatie groep A
Thomas Scheffer Iphitos 47,91 kwalificatie groep A
Casper van der Ploeg Phanos 47,65 kwalificatie groep A
Ruud van Noort De Spartaan 43,08 kwalificatie groep A
Pieter Braun Sprint 42,80 kwalificatie groep A
Bram Westland Hylas 41,14 kwalificatie groep A
Patrick Zweekhorst Triathlon 40,47 kwalificatie groep A
Tom Hoekema De Spartaan 37,29 kwalificatie groep A
Rutger Smith Groningen Atletiek 63,90 kwalificatie groep B
Victor Hogan BM Zuid-Afrika 62,86 kwalificatie groep B
Denzel Comenentia AAC 56,69 kwalificatie groep B
Roland van Zuilen AV Gouda 56,56 kwalificatie groep B
Thomas Zaw Groningen Atletiek 49,75 kwalificatie groep B
Tom Corstjens Unitas 49,12 kwalificatie groep B
Sander Stok AV ’23 45,00 kwalificatie groep B
Paul Olofsen SAV 43,94 kwalificatie groep B
Haike Franssen GVAC 42,74 kwalificatie groep B
Niels Groot Spark 41,51 kwalificatie groep B
Jeffrey Stokkel Flevo Delta 40,00 kwalificatie groep B
Theo Danes AV ’23 38,78 kwalificatie groep B
Aantal: 25

Mannen 10000 meter
Imo Muller AAC 32.26
Kas van Veen Prins Hendrik 32.41
Anton Costeris Friesland 32.53
Koen Henkes AV Zeewolde 33.03
Erik Kallenberg GAC Hilversum 33.50
Flores Weverling Leiden Atletiek 15:01.14
Jesper van der Wielen Cifla 28:18.00
Tom Wiggers AV Haarlem 28:33.74
Roy Hoornweg Passaat 28:37.39
Gert-Jan Wassink Argo 29:33.85
Joeri Wolf Cifla 30:10.00
Michiel de Ruiter NOVA 30:22.00
Mike Teekens Achilles 30:58.56
Frank Blikslager Groningen Atletiek 31:10.09
Jeroen Maas Sprint 31:26.00
Melvin Franken Achilles 31:36.00
Christiaan Bosselaar KAV Holland 31:36.00
Patrick Kwist Rotterdam Atletiek 31:59.85
Jim Rothweiler KAV Holland 32:27.33
Maarten Zeegers Groningen Atletiek 32:51.88
Pip Tesselaar Hera 32:52.71
Eduard Grob GAC Hilversum 33:29.00
Geert Tuinstra SISU 33:29.88
Michiel Kallenberg Cifla 33:37.00
Richard Holstege AV ’40 37:27.00
Lars Gerritsen Passaat 31:05.00 afgemeld
Menco Schuurman De Koplopers 33:05.00 afgemeld
Aantal: 27

Mannen speerwerpen
Keith Beard Rotterdam Atletiek 60,33 afgewezen
Mart ten Berge De Sperwers 77,27 kwalificatie groep A
Ward Melssen Nijmegen Atletiek 72,99 kwalificatie groep A
Bjorn Blommerde Sprint 72,88 kwalificatie groep A
Thomas van Ophem Hylas 69,19 kwalificatie groep A
Elliott Thijssen Hellas 67,70 kwalificatie groep A
Leon Versluijs Phanos 66,01 kwalificatie groep A
Robin Bak Unitas 65,78 kwalificatie groep A
Erik Huijing Carretero Phanos 60,93 kwalificatie groep A
Matthijs Jong SAV 60,09 kwalificatie groep A
Daniel van der Stege Flevo Delta 58,44 kwalificatie groep A
Dimitri Jonkers Sprint 57,85 kwalificatie groep A
Haike Franssen GVAC 54,25 kwalificatie groep A
David Bruul Noordkop 53,08 kwalificatie groep A
Randy van Geenen Almere ’81 51,77 kwalificatie groep A
Jurriaan Wouters Hellas 77,16 kwalificatie groep B
Daan Meyer AV ’34 75,08 kwalificatie groep B
Lars Timmerman Prins Hendrik 70,72 kwalificatie groep B
Dennis Barnhoorn Trias 70,05 kwalificatie groep B
Arjan Dekkers Achilles 67,48 kwalificatie groep B
Tim ten Berge De Sperwers 66,37 kwalificatie groep B
Alex van den Boom AV ’47 63,02 kwalificatie groep B
Sam Beard Clytoneus 60,96 kwalificatie groep B
Kay Olofsen Phanos 58,97 kwalificatie groep B
Olaf Blankendaal Spado 58,82 kwalificatie groep B
Andrew Kooijman Hellas 56,53 kwalificatie groep B
Lars Paalvast Passaat 55,06 kwalificatie groep B
Luc Constandse Spirit Oud Beijerland 51,61 kwalificatie groep B
Bram Westland Hylas 51,29 kwalificatie groep B
Aantal: 29

Mannen 10 kamp
Dinand Tukker Typhoon 5059
Peter Kuin Asterix 5294
Rienk Kan AV Heerenveen 5329
Joey Blangé Spirit Oud Beijerland 5445
Dennis Veenker AV Heerenveen 5699
Robin Scholten AV Wijchen 6260
Robin Coops Hellas 6437
Trystan de Weerdt AAV ’36 6503
Geoffrey van Dipten AAV ’36 6590
Bart van den Wijngaard Scorpio 6628
Adriaan Saman AV ’34 6735
Rik Taam Zaanland 7026
Steven Nuytinck AAV ’36 7277
Pim Jehee AAV ’36 7392
Bas Markies AV ’34 7514
Pelle Rietveld Ilion 8204
Erik Tesselaar NOVA 4692 afgemeld
Aantal: 17

Vrouwen 100 meter
Dafne Schippers Hellas 10.94 halve finale
Jamile Samuel Phanos 11.12 halve finale
Naomi Sedney Ilion 11.34 halve finale
Marit Dopheide Groningen Atletiek 11.60 halve finale
Tessa van Schagen Leiden Atletiek 11.61 halve finale
Anna Sjoukje Runia NEA Volharding 11.68 halve finale
Eefje Boons Daventria 11.69 halve finale
Loreanne Kuhurima Atverni 11.69 halve finale
Esther Akihary Eindhoven Atletiek 11.70 halve finale
Judith Bosker Eindhoven Atletiek 11.74 halve finale
Marijke Boogerd AAV ’36 11.77 halve finale
Shimada Bajon Lycurgus 11.78 halve finale
Janice Babel Phanos 11.78 halve finale
Kadene Vassell Phanos 11.64 voorronde
Eva Hovenkamp Climax 11.73 voorronde
Sacha van Agt Eindhoven Atletiek 11.76 voorronde
Marije van Hunenstijn AV ’34 11.79 voorronde
Nargelis Statia Rotterdam Atletiek 11.98 voorronde
Linda van Rossum AKU 12.18 voorronde
Debbie Baltes Cialfo 12.20 voorronde
Tamara Klomp Rotterdam Atletiek 12.23 voorronde
Jarmilla van Stralen AAV ’36 12.29 voorronde
Miquella Lobo Ilion 12.32 voorronde
Franka Hoogeboom Hylas 12.33 voorronde
Sharda Zuurbier Startbaan 12.35 voorronde
Mariska Bun Phoenix 12.41 voorronde
Daphne Mierop Almere ’81 12.45 voorronde
Leonie van Vliet AAV ’36 12.48 voorronde
Sabrine Vels Nijmegen Atletiek 12.55 voorronde
Elaine den Exter Rotterdam Atletiek 12.57 voorronde
Gwen Reuver Almere ’81 12.57 voorronde
Hanna van Aalten Atletico ’73 12.60 voorronde
Alice Achterberg Phoenix 12.65 voorronde
Anniek Nijhof AAC ’61 12.66 voorronde
Deborah Westfa Energie 12.67 voorronde
Moniek Riemersma NSAV ’t Haasje 12.72 voorronde
Eveline Bos Phanos 12.74 voorronde
Anneloes de Roo Isala ’96 12.74 voorronde
Hannelore Smilde PAC 12.76 voorronde
Sharon Hendriks AV ’34 12.77 voorronde
Berthe Makizodila AAC 12.80 voorronde
Maaike Eken Phanos 12.84 voorronde
Rosa de Jong AV ’23 12.85 voorronde
Jinke van der Sluis Phoenix 12.91 voorronde
Michelle Spek AV ’34 12.97 voorronde
Nienke Westen Hollandia 13.00 voorronde
Pascale Schure Phoenix 13.18 voorronde
Eline Bardoel Phoenix 13.20 voorronde
Madiea Ghafoor Phanos 11.48 afgemeld
Aantal: 49

Vrouwen 200 meter
Jamile Samuel Phanos 22.72 halve finale
Tessa van Schagen Leiden Atletiek 23.36 halve finale
Nicky van Leuveren Phanos 23.49 halve finale
Marit Dopheide Groningen Atletiek 23.63 halve finale
Naomi Sedney Ilion 23.71 halve finale
Eva Hovenkamp Climax 23.92 halve finale
Esther Akihary Eindhoven Atletiek 24.08 halve finale
Nargelis Statia Rotterdam Atletiek 24.10 halve finale
Loreanne Kuhurima Atverni 24.16 halve finale
Kadene Vassell Phanos 24.18 halve finale
Eva Bastmeijer Attila 24.55 halve finale
Shimada Bajon Lycurgus 24.57 halve finale
Linda van Rossum AKU 24.74 voorronde
Joyce Puts Eindhoven Atletiek 25.02 voorronde
Pricilla Huisman Passaat 25.11 voorronde
Hanna van Aalten Atletico ’73 25.19 voorronde
Sabrine Vels Nijmegen Atletiek 25.33 voorronde
Franka Hoogeboom Hylas 25.34 voorronde
Tamara Klomp Rotterdam Atletiek 25.41 voorronde
Jorieke Korenromp Marathon Pim Mulier 25.59 voorronde
Marlou van Rhijn Phanos 25.64 voorronde
Gwen Reuver Almere ’81 25.74 voorronde
Jolijn Sandbrink Generaal Michaelis 25.84 voorronde
Deborah Westfa Energie 25.86 voorronde
Sharon Hendriks AV ’34 25.94 voorronde
Nida Huijben Phoenix 26.03 voorronde
Maaike Eken Phanos 26.10 voorronde
Alice Achterberg Phoenix 26.22 voorronde
Moniek Riemersma NSAV ’t Haasje 26.22 voorronde
Leonie van Vliet AAV ’36 26.25 voorronde
Sanne de Boer Suomi 26.30 voorronde
Amy Kortbeek Prins Hendrik 26.31 voorronde
Rosa de Jong AV ’23 26.32 voorronde
Tara Smid AAV ’36 26.36 voorronde
Mathilde Terleth Hanzesport 26.49 voorronde
Nienke Westen Hollandia 26.65 voorronde
Michelle Spek AV ’34 26.79 voorronde
Bente Feld Hollandia 26.79 voorronde
Putri van Marrewijk Rotterdam Atletiek 26.80 voorronde
Hannelore Smilde PAC 26.82 voorronde
Lenneke Stam Trias 26.92 voorronde
Indah van Marrewijk Rotterdam Atletiek 26.93 voorronde
Eline Bardoel Phoenix 27.47 voorronde
Pascale Schure Phoenix 27.88 voorronde
Bo Welgraaf AV ’34 29.12 voorronde
Aantal: 45

Vrouwen 400 meter
Nicky van Leuveren Phanos 52.04
Lisanne de Witte Trias 52.90
Laura de Witte Trias 53.41
Elisabeth Paulina Rotterdam Atletiek 54.42
Kim Rossen AV ’34 54.85
Jorieke Korenromp Marathon Pim Mulier 55.28
Danaïd Prinsen Aquilo 55.85
Tessa Strijp AV ’23 56.03
Joyce Puts Eindhoven Atletiek 56.04
Maureen Ellsworth Lycurgus 56.27
Isis De la Paz Nijmegen Atletiek 56.57
Emmy Fraenk Rotterdam Atletiek 56.57
Nida Huijben Phoenix 57.81
Lianne van der Lugt Olympus ’70 58.36
Samantha Lernout RK HAV 58.61
Nicole Berghouwer Trias 58.68
Vera Lurvink Prins Hendrik 58.69
Amy Kortbeek Prins Hendrik 59.20
Tara Smid AAV ’36 59.27
Marissa Damink THOR 59.65
Kristin Baas Delta Sport 59.87
Nicole Jetten Prins Hendrik 1:00.03
Lisa de Ruiter Phoenix 1:00.05
Lenneke Stam Trias 1:00.44
Anke Zonderland Impala 1:00.58 1e reserve
Nora Winter Lycurgus 1:00.69 2e reserve
Maaike Schoute Lycurgus 1:01.40 3e reserve
Bo Welgraaf AV ’34 1:02.60 afgewezen
Ilona Hogenkamp ACO Van Elderen 1:04.72 afgewezen
Aantal: 29

Vrouwen 800 meter
Suzanne Voorrips Groningen Atletiek 2:06.81
Manon Kruiver NOVA 2:07.32
Marlies Huigen Groningen Atletiek 2:07.45
Ashley Melcherts Energie 2:08.04
Marije Wever Phanos 2:08.50
Sabine Rutten VAV 2:09.72
Karlijn van Es PAC 2:09.96
Lotte Krause AKU 2:10.90
Ingrid Grutters Atverni 2:10.98
Shurianty Mathilda Energie 2:11.59
Corinde van Es PAC 2:11.68
Danaïd Prinsen Aquilo 2:12.05
Dagmar Smid AAV ’36 2:12.29
Lysanne Wilkens Prins Hendrik 2:12.61
Lisanne de Witte Trias 2:13.01
Rachel Rozenkamp AV Rijssen 2:13.71
Elisabeth Paulina Rotterdam Atletiek 2:14.06
Femke Hooijberg AV Edam 2:14.51
Annemarie Slangewal Triathlon 2:14.55
Lotte van Elst Waterland 2:14.62
Vera Lurvink Prins Hendrik 2:15.75
Nicole Weijling-Dissel AAC 2:16.08
Laura Hoogers Generaal Michaelis 2:16.35
Nadine Willems De Liemers 2:16.76
Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek 2:16.92
Aniek Aper Rotterdam Atletiek 2:17.01
Tinka Offereins Startbaan 2:17.42
Puck de Gier HAC ’63 2:18.16
Marissa Damink THOR 2:19.90
Marlijn van Houts De Keien 2:20.41
Sharon Trienes Unitas 2:24.50
Britt Ummels Atletiek Maastricht 2:07.70 afgemeld
Bo Ummels Atletiek Maastricht 2:09.45 afgemeld
Aantal: 33

Vrouwen 1500 meter
Maureen Koster Phanos 4:02.64
Susan Kuijken Cifla 4:06.37
Jip Vastenburg AV ’34 4:10.11
Manon Kruiver NOVA 4:13.73
Marijke de Visser Phoenix 4:15.55
Lotte Krause AKU 4:23.71
Lorraine Ravestein Phoenix 4:27.11
Sabine Rutten VAV 4:33.49
Nicole Weijling-Dissel AAC 4:38.37
Aniek Aper Rotterdam Atletiek 4:42.57
Brechtje Kraan Cifla 4:44.77
Rowan van Dongen Scorpio 4:50.16
Lotte van Dinther Cifla 4:50.72
Lieke Marijnen Nijmegen Atletiek 4:50.94
Karin Gorter Phoenix 10:26.45
Britt Ummels Atletiek Maastricht 4:26.98 afgemeld
Bo Ummels Atletiek Maastricht 4:27.25 afgemeld
Elisa de Jong Groningen Atletiek 4:33.81 afgemeld
Aantal: 18

Vrouwen 5000 meter
Karin Gorter Phoenix 10:26.45
Susan Kuijken Cifla 15:07.38
Jip Vastenburg AV ’34 15:27.30
Irene van Lieshout Cifla 16:17.01
Lesley van Miert Sprint 16:22.19
Marcella Herzog Running2000 16:29.25
Inge de Jong Trias 16:30.26
Ruth van der Meijden Cifla 16:34.00
Jamie van Lieshout Cifla 16:36.98
Jill Holterman Zaanland 16:41.43
Yasmin Hillebrink Loopgroep Aart Stigter 16:48.05
Marije Peters Cifla 17:14.00
Jeanine van de Klashorst Prins Hendrik 17:14.69
Tirza van der Wolf SC Reeuwijk 17:41.78
Leonie Glazenborg SV Veendam 17:43.26
Dadinha Evora Almeida PAC 18:40.54
Sanne van Gils Spado 18:44.74
Stefanie Bouma Groningen Atletiek 17:45.40 afgemeld
Aantal: 18

Vrouwen 100 meter horden
Rosina Hodde Haag Atletiek 12.89
Nadine Visser SAV 12.97
Eefje Boons Daventria 13.09
Anouk Vetter Sprint 13.48
Nicole Kroonenburg Phanos 13.73
Maayke Tjin A-Lim Sparta 14.01
Tamara Bos Prins Hendrik 14.13
Marijke Boogerd AAV ’36 14.38
Anouk Oosterhuis Atverni 14.48
Anneloes de Roo Isala ’96 14.72
Miquella Lobo Ilion 15.07
Kristin Baas Delta Sport 15.07
Bente Feld Hollandia 15.32
Margriet van Kammen Phoenix 15.37
Sophie den Ouden Marathon Pim Mulier 15.57
Lisa Rodenburg Phoenix 15.58
Michelle Jenneke Australië 12.82 buiten mededinging
Eva Strogies Unitas 13.10 buiten mededinging
Sirena Alise Verenigde Staten 13.16 buiten mededinging
Aantal: 19

Vrouwen 400 meter horden
Bianca Baak Phanos 57.76
Myrthe Fonck AAC 59.25
Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 59.53
Marlieke Husslage Sprint 1:00.74
Marta Pape Garcia Eindhoven Atletiek 1:00.83
Rebecca Rijken Startbaan 1:01.60
Isa Videler Spado 1:02.19
Nina Mulder Atverni 1:02.49
Henderyke Wonink Groningen Atletiek 1:02.79
Marije Doddema AKU 1:02.87
Annemarie Heemskerk-de Mooij Leiden Atletiek 1:03.66
Tamar Nijhof AAC ’61 1:06.35
Nicole Schoute Lycurgus 1:07.04
Sophie den Ouden Marathon Pim Mulier 1:07.30
Judi Becx Attila 1:07.93
Cathelijn Peeters NSAV ’t Haasje 1:07.99
Kirsten Huijgen Phoenix 1:08.15
Maroussia Eduarda Rotterdam Atletiek 1:08.34
Floor Buigel Groningen Atletiek 1:08.90
Bente Feld Hollandia 1:09.41
Anke Zonderland Impala 1:10.16
Graciëlla Woutersen Atverni 58.96 afgemeld
Noortje Rijken Daventria 1:01.43 afgemeld
Lisanne Drost Athlos 1:01.65 afgemeld
Samyre Wieles Typhoon 1:05.78 afgemeld
Aantal: 25

Vrouwen 3000 meter steeple chase
Kristel van den Berg Energie 10:30.49
Jolanda Verstraten Atletiek Helden 11:18.28
Irene van der Reijken Rotterdam Atletiek 11:44.26
Judi Becx Attila 12:04.61
Laura Huijbregts Eindhoven Atletiek 12:15.29
Aantal: 5

Vrouwen hoogspringen
Sietske Noorman Unitas 1,86
Linda Hurkmans NOVA 1,81
Nadine Visser SAV 1,78
Nikki May Woudstra Ilion 1,75
Sterre de Booy Ilion 1,70
Lara Borst AAC 1,70
Mandy van der Eijk Startbaan 1,70
Mathilde Bakker AV ’23 1,70
Marlies van Haaren Hellas 1,70
Angela Sluimer Fortuna 1,65
Margriet van Kammen Phoenix 1,60
Lisa Goossens Startbaan 1,70 afgemeld
Aantal: 12

Vrouwen polsstokhoogspringen
Femke Pluim AAV ’36 4,50
Jitske Spijker DEM 3,71 afgemeld
Rianna Galiart Lycurgus 4,25 kwalificatie groep A
Killiana Heymans PAC 4,06 kwalificatie groep A
Anita Karregat AV Edam 3,90 kwalificatie groep A
Annemieke Dunnink Phoenix 3,70 kwalificatie groep A
Alies van Berkum Hercules 3,66 kwalificatie groep A
Martien van Rossum Phanos 3,30 kwalificatie groep A
Noor Hegeman Attila 3,16 kwalificatie groep A
Fanny Smets BM Unitas 4,20 kwalificatie groep B
Dominique Esselaar Unitas 4,15 kwalificatie groep B
Isabel Janssen PAC 3,80 kwalificatie groep B
Marijke Wijnmaalen Ilion 3,70 kwalificatie groep B
Moniek Jansen Sprint 3,50 kwalificatie groep B
Melinde Boland Rotterdam Atletiek 3,36 kwalificatie groep B
Vera Schoonackers Startbaan 3,05 kwalificatie groep B
Sigrid Florusse Parthenon 3,00 kwalificatie groep B
Aantal: 17

Vrouwen verspringen
Nadine Broersen Sprint 6,39 kwalificatie groep A
Carola van Wagtendonk AAC 5,97 kwalificatie groep A
Astrid Ekelmans Hollandia 5,96 kwalificatie groep A
Carlijn ter Laak TION 5,88 kwalificatie groep A
Eva Bastmeijer Attila 5,79 kwalificatie groep A
Jinke van der Sluis Phoenix 5,70 kwalificatie groep A
Jarmilla van Stralen AAV ’36 5,62 kwalificatie groep A
Daphne Mierop Almere ’81 5,26 kwalificatie groep A
Lianne van der Lugt Olympus ’70 5,24 kwalificatie groep A
Astrid van der Maas AV Gouda 5,18 kwalificatie groep A
Els Hufen AAC 5,18 kwalificatie groep A
Liset Olijve Prins Hendrik 5,03 kwalificatie groep A
Iris Pruysen Hercules 4,91 kwalificatie groep A
Valentine Kortbeek Prins Hendrik 6,02 kwalificatie groep B
Julia Talakua Ilion 6,02 kwalificatie groep B
Djanne van Kooten VAV 5,94 kwalificatie groep B
Lianne van Krieken Atverni 5,91 kwalificatie groep B
Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek 5,73 kwalificatie groep B
Sabrine Vels Nijmegen Atletiek 5,72 kwalificatie groep B
Maureen Pelgrim Prins Hendrik 5,50 kwalificatie groep B
Noa Dhore AAC ’61 5,30 kwalificatie groep B
Minke Bosma Lycurgus 5,20 kwalificatie groep B
Vera Kooiman Vitalis 5,19 kwalificatie groep B
Joyce Swanenberg Hellas 5,15 kwalificatie groep B
Peggy Buchter Startbaan 5,07 kwalificatie groep B
Marlene van Gansewinkel Attila 4,87 kwalificatie groep B
Aantal: 26

Vrouwen hinkstapspringen
Kotryna Kozlovskaja Rotterdam Atletiek 11,83 afgewezen
Nora Ritzen Unitas 12,89 kwalificatie groep A
Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek 12,52 kwalificatie groep A
Tanita Hofmans Attila 12,14 kwalificatie groep A
Maureen Herremans Generaal Michaelis 11,52 kwalificatie groep A
Jaimy van Broekhoven Prins Hendrik 11,51 kwalificatie groep A
Anouk Oosterhuis Atverni 11,37 kwalificatie groep A
Liset Olijve Prins Hendrik 11,24 kwalificatie groep A
Priscilla van Oorschot AAC 11,05 kwalificatie groep A
Francien Vierkant Zuidwal 10,89 kwalificatie groep A
Julia Talakua Ilion 12,78 kwalificatie groep B
Giulia Agostini BM AAC 12,64 kwalificatie groep B
Patricia Krolis Rotterdam Atletiek 12,11 kwalificatie groep B
Louise Taatgen Groningen Atletiek 11,70 kwalificatie groep B
Astrid Ekelmans Hollandia 11,49 kwalificatie groep B
Joyce Swanenberg Hellas 11,42 kwalificatie groep B
Els Hufen AAC 11,20 kwalificatie groep B
Susanne van der Hoeven Pijnenburg 11,12 kwalificatie groep B
Minke Bosma Lycurgus 10,56 kwalificatie groep B
Aantal: 19

Vrouwen kogelstoten
Melissa Boekelman Prins Hendrik 17,86
Pamela Kiel AAV ’36 16,16
Charlene Okken Groningen Atletiek 14,27
Lieke Muller Groningen Atletiek 14,10
Marieke Riemens AV ’56 13,88
Lianne Bruins GAC Hilversum 13,64
Femke Corbière Clytoneus 12,01
Laura Bastiaanse Fortuna 11,81
Suzanne den Boef Typhoon 11,57
Romy IJsbrandij Hollandia 11,00
Simone Veth Passaat 10,58
Sharon Hoogewind Salland 10,52
Vivian Brandhoff Phanos 15,49 afgemeld
Aantal: 13

Vrouwen kogelslingeren
Wendy Koolhaas Groningen Atletiek 62,44 kwalificatie groep A
Femke Hollander PEC 1910 52,58 kwalificatie groep A
Eva Reinders Groningen Atletiek 51,24 kwalificatie groep A
Cindy Kiekens Hera 49,61 kwalificatie groep A
Carolijn Damen Rotterdam Atletiek 46,45 kwalificatie groep A
Emma Boeve PEC 1910 40,27 kwalificatie groep A
Ilse Rietberg Vitalis 38,53 kwalificatie groep A
Amber van der Waal Passaat 34,60 kwalificatie groep A
Lisette van der Kolk Ilion 33,86 kwalificatie groep A
Sina Mai Holthuijsen Unitas 55,59 kwalificatie groep B
Linda Prop Spado 53,08 kwalificatie groep B
Lise Smit AAC 50,88 kwalificatie groep B
Maaike Schetters Eindhoven Atletiek 50,50 kwalificatie groep B
Naomi Stegman Rotterdam Atletiek 45,94 kwalificatie groep B
Cathelijn Peeters NSAV ’t Haasje 42,16 kwalificatie groep B
Marloes Oosterwegel Daventria 35,37 kwalificatie groep B
Simone Veth Passaat 34,78 kwalificatie groep B
Aantal: 17

Vrouwen discuswerpen
Vivian Brandhoff Phanos 47,89 afgemeld
Corinne Nugter NOP 55,23 kwalificatie groep A
Bibi Lotte van der Horst Atletico ’73 46,16 kwalificatie groep A
Lianne Bruins GAC Hilversum 45,56 kwalificatie groep A
Jorinde van Klinken Groningen Atletiek 43,07 kwalificatie groep A
Anna Goede AV ’23 41,94 kwalificatie groep A
Vera Wisse AAC 41,20 kwalificatie groep A
Sacha Popping PEC 1910 41,18 kwalificatie groep A
Adrian Vrijenhoek Rotterdam Atletiek 40,21 kwalificatie groep A
Carolijn Damen Rotterdam Atletiek 36,42 kwalificatie groep A
Brenda Dijkstra Spirit Oud Beijerland 34,60 kwalificatie groep A
Jill Emmerzaal Nijmegen Atletiek 46,50 kwalificatie groep B
Lisa Smit Scorpio 45,30 kwalificatie groep B
Nina de Poorter Eindhoven Atletiek 43,60 kwalificatie groep B
Enid Duut PAC 41,90 kwalificatie groep B
Linda Prop Spado 41,63 kwalificatie groep B
Lieke van Velzen Startbaan 40,93 kwalificatie groep B
Iris de Ruiter AV ’23 40,60 kwalificatie groep B
Renske Versloot De Liemers 36,18 kwalificatie groep B
Suzanne den Boef Typhoon 35,75 kwalificatie groep B
Aantal: 20

Vrouwen speerwerpen
Lisanne Schol Hellas 56,43 kwalificatie groep A
Roos de Klerk PAC 48,19 kwalificatie groep A
Anne-Lique Weeren Hellas 46,47 kwalificatie groep A
Ilse Knijnenburg Haag Atletiek 43,55 kwalificatie groep A
Charlotte Hopman Lycurgus 42,92 kwalificatie groep A
Ilona Verboom Altis 40,13 kwalificatie groep A
Simone Luijten Asterix 39,58 kwalificatie groep A
Imogen Beard Clytoneus 37,72 kwalificatie groep A
Andrea Snijders Asterix 36,65 kwalificatie groep A
Suzanne den Boef Typhoon 35,92 kwalificatie groep A
Jessie Tybout Isala ’96 35,69 kwalificatie groep A
Maaike Boon De Spartaan 31,33 kwalificatie groep A
Amber van der Waal Passaat 30,91 kwalificatie groep A
Nadine Broersen Sprint 53,65 kwalificatie groep B
Femke Oude Ophuis PEC 1910 50,49 kwalificatie groep B
Emma Oosterwegel Daventria 46,21 kwalificatie groep B
Nadine Visser SAV 44,01 kwalificatie groep B
Carolien van der Dam AAC ’61 41,86 kwalificatie groep B
Susanne van der Hoeven Pijnenburg 40,63 kwalificatie groep B
Brenda Bohle Hollandia 38,11 kwalificatie groep B
Maureen Wissing Atletico ’73 37,95 kwalificatie groep B
Lotte Oldenhave Prins Hendrik 36,08 kwalificatie groep B
Arlyn Haveman AAC 36,04 kwalificatie groep B
Ilse Rietberg Vitalis 34,79 kwalificatie groep B
Maroussia Eduarda Rotterdam Atletiek 33,55 kwalificatie groep B
Sharon Hoogewind Salland 30,04 kwalificatie groep B
Astrid van der Maas AV Gouda 29,35 kwalificatie groep B
Aantal: 27

Vrouwen 10000 meter
Irene van Lieshout Cifla 33:50.00
Ruth van der Meijden Cifla 34:24.00
Marcella Herzog Running2000 34:25.00
Stefanie Bouma Groningen Atletiek 35:01.00 afgemeld
Aantal: 4

Vrouwen 7 kamp
Janneke Berkhof Rotterdam Atletiek 4164
Samyre Wieles Typhoon 4345
Jessie Tybout Isala ’96 4543
Lisanne Drost Athlos 4866
Chante Samuel Phanos 4981
Nele van den Broek Sprint 5027
Gejanne Lussenburg Isala ’96 5099
Pamela Kiel AAV ’36 5150
Michelle Oud NEA Volharding 5208
Lieke Bakker PEC 1910 5234
Sophie Klumper Phanos 5551
Maureen Rots AV ’34 5559
Myrte Goor Sprint 5776
Aantal: 13

Mannen 10000 meter Jongens A
Sten Stoltenborg Haarlemmermeer 15:12.60
Job de Feijter RK HAV 15:25.52
Wesley Mols Cifla 31:52.63
Yassine Loukili Hellas 32:37.22
Geart Jorritsma Horror 32:56.19
Aantal: 5

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  • Op de 10 km drie dames aan de start. Tijdens het NK dames op de weg in Schoorl nog 50 dames in de uitslag op de 10 km die onder de 40 minuten liepen. Is dit trekken aan een dood paard ?

  • Buitenlanders die lid zijn van een Nederlandse club zouden toch gewoon moeten kunnen starten. Dat gebeurt hier in Frankrijk ook, zelfs als ze niet in Frankrijk wonen. Halen ze een ereplaats dan staan ze gewoon op het podium, samen met de nummers 1, 2 en 3 van het Frans kampioenschap. En ja, dan houden ze wel eens Fransen uit de finale, meer dan eens zelfs.
    Ik kan als lid van Nice wel het Frans kampioenschap winnen, maar gee Frans kampioen worden omdat ik geen Francaise ben.
    Ze trekken wel het niveau omhoog waardoor er in de loop van jaren steeds meer aandacht kwam van de nationale televisie.

    Hier de uitslagen van de Franse kampioenschappen. Kunnen jullie zien hoeveel buitenlanders er mee doen.

    http://bases.athle.com/asp.net/liste.aspx?frmbase=resultats&frmmode=1&frmespace=0&frmcompetition=170453

  • Bas van Dam

    Iedereen kan inschrijven maar er is wel een maximum aantal deelnemers.

    Daarnaast is in Nederland een regel omtrent buitenlanders. Dat betekent dat je niet zomaar kunt meedoen.

    De Franse situatie is kennelijk anders, velen willen dat niet in Nederland, getuige het aantal opmerkingen dat we krijgen als er buitenlanders meedoen, en al helemaal niet als die een finaleplaats van een Nederlander innemen.

  • Bjorn Paree

    Grote afwezige… Sifan Hasssan ! Toen ze nog geen Nederlands paspoort had deed ze wél mee. Sinds ze het Nederlandse paspoort heeft … doet ze niet meer mee aan de NK 🙁

  • Dat van buitenlanders die finaleplaatsen innemen ging over buitenlanders die hier niet wonen maar wel een wedstrijd zochten. Buitenlanders die hier wonen en lid zijn van een Nederlandse club: gewoon mee laten doen. Je gaat Keith Beard toch niet afwijzen, tjonge.

  • @susanne. Zelf ben ik afgewezen op de steeple. Inmiddels zijn er een paar afmeldingen en zou je zeggen dat ik dus prima mee kan doen want dat is het doel van het nk dit jaar. Op de steeple hebben ze maar 1 reserve neer gezet in tegenstelling tot andere afstanden.

    Helaas heb ik een aantal keer gevraagd waarom ik en ook anderen niet mee kunnen doen maar steeds geen duidelijk antwoord gehad. als je goed leest geeft bas ook geen antwoord op jou vraag..

  • Dat vermoeden had ik ook…nergens in het afgelopen jaar een uitslag.

    Misschien een functie als ervaringsdeskundige mystery guest om de organisatie onder de loep te nemen? 😉

  • Colin Bekers

    3!! dames op de 10km…. Dan worden er niet eens medailles uitgereikt toch?!
    Overigens is de damessteeple niet veel populairder: 5.
    Op de 10km kun je blijkbaar ook aanmelden met wegtijden….. Moet dat dan een tijd zijn op een gecertificeerd parkoers? Of is hier niet naar gekeken?

  • Uit de uitspraak, een van de opgelegde sancties door de Atletiekunie;

    b. de Atletiekunie te veroordelen [eiser] toe te laten en op eerste verzoek in te schrijven, dan wel hieraan medewerking te verlenen, tot alle door hem gewenste nationale en internationale wedstrijden en trainingen, op straffe van verbeurte van een dwangsom van € 1.500,– per overtreding en van € 500,– per dag dat die overtreding voortduurt.