Eskilstuna ochtend programma: Hovenkamp, Boogerd, Jiya door naar halve finale [+uitslagen]

EvaHovenKamp_Eskilstuna_770_LV

Uitslagen series 100m vrouwen
1 1320 Poland SWOBODA Ewa 2 11.32 Q +
2 1181 Germany MAYER Lisa 3 11.44 Q +
3 1347 Russia SIVKOVA Kristina 4 11.47 Q SB +
4 1153 Great Britain & NI NEITA Daryll 1 11.51 Q +
5 1149 Great Britain & NI LANSIQUOT Imani 5 11.56 Q PB +
6 1029 Belarus TSIMANOUSKAYA Krystsina 2 11.60 Q +
7 1162 Germany BUTZEK Chantal 5 11.61 Q PB +
8 1275 Netherlands BOOGERD Marijke 2 11.64 Q +
9 1018 Belgium VAN DEN BROECK Naomi 3 11.65 Q PB +
10 1255 Italy TORRISI Chiara 3 11.71 Q PB +
11 1279 Netherlands HOVENKAMP Eva 1 11.73 Q PB +
=12 1160 Germany BRAUN Nina 1 11.77 Q +
=12 1281 Netherlands JIYA Tasa 4 11.77 Q PB +
14 1038 Cyprus FOTOPOULOU Olivia 5 11.78 Q PB +
15 1004 Austria PÖLZL Carina 3 11.79 Q PB +
16 1036 Cyprus ANDREOU Paraskevi 4 11.80 Q +
17 1223 Ireland NEVILLE Ciara 4 11.81 Q +
18 1082 Estonia VÕRO Õilme 2 11.84 Q +
19 1302 Poland BLAZEK Weronika 4 11.90 q +
20 1087 Finland KEMPPINEN Lotta 5 11.92 Q PB +
=21 1262 Latvia BUKŠA Sindija 2 11.93 q +
=21 1327 Romania GHEORGHE Ioana 4 11.93 q SB +
23 1238 Italy GERMINI Leonice 2 11.94 q +
24 1361 Serbia BARJAKTAROVIC Zorana 3 11.96 +
25 1419 Ukraine KALISTRATOVA Alina 1 11.97 Q +
=26 1389 Sweden HOFF Hanna 4 11.98 PB +
=26 1371 Switzerland KAMBUNDJI Muswama 2 11.98 +
28 1218 Ireland AKPE-MOSES Gina 5 12.00 +
29 1270 Luxembourg TSHILUMBA Tiffany 1 12.01 SB +
30 1230 Italy CALLIARI Julia Viktoria 1 12.03 +
31 1048 Czech Republic GERULOVÁ Emily 5 12.04 +
32 1041 Cyprus KYRIAKIDOU Dimitra 3 12.05 =SB +
33 1001 Andorra LLOVERA Cristina 3 12.19 NR +
34 1273 Malta ZAMMIT Robyn 1 12.48 +
35 1201 Gibraltar HOOK Zyanne 5 13.29 PB +
36 1360 San Marino MICHELOTTI Melissa 5 13.55 PB +

Uitslagen 100m series mannen
1 362 Great Britain & NI EDOBURUN Ojie 1 10.32 Q +
2 355 Great Britain & NI ARTHUR Reuben 3 10.39 Q +
3 359 Great Britain & NI DEWAR Joseph 4 10.47 Q +
4 394 Germany HEIN Lukas 2 10.48 Q +
5 646 Sweden HAMILTON Austin 3 10.55 Q +
=6 334 France GOLITIN Amaury 2 10.58 Q +
=6 660 Sweden VON BARTH Emil 1 10.58 Q +
8 624 Switzerland CHUARD Sylvain 3 10.61 Q =SB +
9 637 Slovak Republic VOLKO Ján 1 10.62 Q +
=10 575 Portugal JORGE Rafael 2 10.63 Q PB +
=10 286 Spain SAME EKOBO Aitor 4 10.63 Q +
=12 648 Sweden KJELL Gustav 4 10.64 Q +
=12 238 Bulgaria PEEV Petar 2 10.64 q +
=14 226 Belarus DARAHAKUPETS Stanislau 4 10.65 q PB +
=14 584 Romania MELNICESCU Ioan Andrei 4 10.65 q +
=14 590 Romania REZMIVES Petre 3 10.65 q PB +
17 445 Hungary SZABÓ Dániel 2 10.66 PB +
18 616 Slovenia LEBAN Enej 4 10.67 +
19 578 Portugal PEREIRA Ricardo 1 10.71 +
=20 270 Spain ITOYA Frank 3 10.73 +
=20 634 Slovak Republic SEFRANEK Marek 4 10.73 +
22 527 Netherlands BROER Rodrigo 1 10.75 +
23 565 Poland WASILEWSKI Artur 3 10.88 +
24 427 Gibraltar FRANCO Jessy 1 11.24 +
25 525 Monaco LEGUAY Quentin 1 11.99 PB +
26 564 Poland TALACHA Marcin 2 12.19

uitslagen 400m series vrouwen
1 1155 Great Britain & NI NIELSEN Laviai 2 53.52 Q +
2 1144 Great Britain & NI HYLTON Cheriece 3 53.99 Q +
3 1333 Russia BEDNOVA Anastasiya 3 54.13 Q +
4 1357 Slovenia POGOREVC Maja 2 54.14 Q +
5 1053 Czech Republic SEIDLOVÁ Zdenka 1 54.29 Q +
6 1296 Norway NORUM Emily Rose 3 54.30 q PB +
7 1156 Great Britain & NI NIELSEN Lina 1 54.35 Q +
8 1241 Italy MANGIONE Alice 3 54.42 q +
9 1009 Austria WALLI Susanne 1 54.49 +
10 1219 Ireland BROMELL Jenna 3 54.56 PB +
11 1182 Germany MERGENTHALER Hannah 2 55.39 +
12 1379 Switzerland ZOLLER Chelsea 1 55.59 +
13 1212 Hungary PALÁSTI Luca 1 55.70 +
14 1257 Italy TROIANI Virginia 1 55.87 +
15 1007 Austria SCHWARZINGER Julia 3 55.91 +
16 1110 France CARTI Lyndra-Sareena 2 55.94 +
17 1292 Norway JENSEN Sara Dorthea 1 56.17 +
18 1283 Netherlands PAULINA Elisabeth 2 56.26 +
19 1248 Italy PUTTI Federica 2 56.26 +
20 1353 Slovenia HORVAT Anita 3 56.36 +
21 1040 Cyprus KOUNTOURI Kalliopi 1 56.62 +
22 1070 Spain MENDEZ Irene 2 57.58 +

uitslagen 400m mannen series
1 259 Denmark VEDEL Benjamin Lobo 2 46.87 Q +
2 563 Poland SUWARA Wiktor 1 46.94 Q +
3 557 Poland KOWALUK Dariusz 2 47.37 Q PB +
4 268 Spain ECHEVERRY Darwin Andrés 2 47.37 Q +
5 661 Turkey ALTINTAS Batuhan 1 47.56 Q +
6 288 Spain SERRANO Jesus 3 47.68 Q +
7 350 France STEPHAN Bertrand 3 47.73 Q +
8 204 Austria GEBHARDT Mario 1 47.78 Q PB +
9 594 Russia KUKHARENKO Andrey 3 47.84 Q PB +
10 416 Germany SCHMIDT Constantin 3 47.85 q +
11 626 Switzerland FLÜCK Luca 1 47.90 q +
=12 654 Sweden MARTINSSON Erik 2 47.98 q SB +
=12 546 Norway WARHOLM Karsten 4 47.98 Q +
14 413 Germany RÖSLER Aleksi 2 48.15 q +
=15 244 Croatia KOVACIC Mateo 4 48.25 Q +
=15 593 Russia KRASNOV Ilya 1 48.25 +
17 502 Italy SERAFINI Simone 2 48.28 +
=18 453 Ireland GIBSON Scott 4 48.41 Q +
=18 545 Norway TALM Josh-Kevin Ramirez 1 48.41 +
20 505 Italy VANZO Leonardo 4 48.56 +
21 239 Bulgaria STOYANOV Zhivko 1 48.69 +
22 495 Italy LOPEZ Brayan 3 48.78 +
23 589 Romania RADU Cristian 3 48.95 +
24 520 Luxembourg KARGER Vincent 2 49.12 +
25 509 Latvia KALNINŠ Kristers 4 49.20 +
26 528 Netherlands MOINAT Ivar 4 49.28 +
27 585 Romania MORARU Zeno 4 50.04 +
– 696 Ukraine TYUTYUNNYKOV Mykhaylo 3 DNF +

Klik hier voor de overige uitslagen

En de livestream

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>