Voorlopige wegranglijsten 2014: De snelste tijden van 10km tot ultralopen op een rijtje

JipVastenburg_Schoorl_770_DL
Foto: Dirk Laninga

Het eerste kwartaal van 2014 zit er alweer bijna op en er zijn alweer de nodige wegwedstrijden gelopen. Remko Riebeek heeft daarom de eerste ranglijsten gemaakt voor 2014. Hieronder een overzicht van de snelste tijden tot nu toe op de verschillende afstanden.

  Mannen 10km (tot 32.00)
* 29.10 Abdi Nageeye Loopgroep AS 09-02-14 1 Schoorl
* 29.23 Patrick Stitzinger Pegasus 09-02-14 4 Schoorl
* 29.29 Jurjen Polderman Clytoneus 09-02-14 5 Schoorl
* 29.35 Khalid Choukoud Haag Atletiek 09-02-14 6 Schoorl
* 29.38 Bart van Nunen, JA Passaat 09-02-14 7 Schoorl
* 29.40 Ronald Schrˆer HERA 09-02-14 8 Schoorl
* 29.40 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 09-02-14 9 Schoorl
* 29.44 Koen Raymaekers Hellas 09-02-14 11 Schoorl
* 29.56 Mark Nouws THOR 09-02-14 12 Schoorl
* 30.13 Richard Douma Zaanland 09-02-14 14 Schoorl
(10)
* 30.46 Jorrit Cleij Cifla 09-02-14 17 Schoorl
* 30.47 Ricardo Floris Pegasus 09-02-14 18 Schoorl
* 30.50 Luc Schout GAC Gemert 09-02-14 20 Schoorl
* 30.55 Jorik van Egdom, JA VAV 09-02-14 21 Schoorl
* 30.56 Uwiragiy Ambroise (RWA) TartlÈtos 09-02-14 22 Schoorl
* 31.01 Albert Meijer Running2000 09-02-14 23 Schoorl
* 31.04 Tom Koetsenruijter THOR 09-02-14 25 Schoorl
* 31.07 Marco Gielen, M40 Scopias 09-02-14 26 Schoorl
* 31.13 Zac Freudenburg (USA), M35 AV’23 09-02-14 27 Schoorl
31.19 Olfert Molenhuis Groningen Atletiek 18-01-14 1 Klijndijk
(20)
* 31.22 Tom Wiggers Castricum 09-02-14 28 Schoorl
* 31.23 Tommy Staal AV’56 09-02-14 29 Schoorl
* 31.24 Neal Bouterse Castricum 09-02-14 30 Schoorl
* 31.26 Mike Teekens Achilles EL 09-02-14 31 Schoorl
* 31.30 Ries van Zon Climax 09-02-14 32 Schoorl
* 31.33 Henk van Leeuwen Passaat 09-02-14 33 Schoorl
31.36 Koen Vossers Hanzesport 02-03-14 1 Vorden
* 31.38 Daan Reintjes De Liemers 09-02-14 34 Schoorl
? 31.39 Iwan Kamminga, M35 Aquilo 01-03-14 1 Drachten
* 31.40 Lars Gerritsen Passaat 09-02-14 35 Schoorl
(30)
* 31.45 Noal Berite AV’23 09-02-14 38 Schoorl
* 31.45 Jim Rothweiler KAV Holland 09-02-14 37 Schoorl
* 31.50 Daan van den Ende Phanos 09-02-14 39 Schoorl
* 31.53 Edo Baart, M45 ATOS 09-02-14 40 Schoorl
* 31.54 Lucas Nieuweboer KAV Holland 09-02-14 41 Schoorl
* 31.55 Noah Schutte, JA Leiden Atletiek 09-02-14 42 Schoorl
? 31.55 Edwin Slijkhuis Vitalis 01-03-14 2 Drachten
? 31.59 Erik Driesen, M35 AV NOP 01-03-14 3 Drachten
* 32.00 Joost van den Ende Seven Hills RT 09-02-14 44 Schoorl
  Mannen 15km (tot 50.00)
48.19 Colin Bekers Sprint 01-03-14 1 Tilburg
48.44 Mike Teekens Achilles EL 12-01-14 1 Delft
49.09 Greg van Hest, M40 TRR 01-03-14 2 Tilburg
49.24 Jop van der Steen TRR 01-03-14 3 Tilburg
49.53 Iwan Kamminga, M35 Aquilo 16-02-14 1 Wildervank
  Mannen 10EM (tot 53.30)
52.23 Said Hayek (MAR) HAC Helmond 26-01-14 1 Uithoorn
*,R 53.26 Jay Sauer, M40 Cifla 04-01-14 1 Woudenberg
  Mannen 20km (tot 0.67.00)
  Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 1.03.21 Khalid Choukoud Haag Atletiek 09-03-14 11 Den Haag
1.03.48 Abdi Nageeye Loopgroep AS 12-01-14 5 Egmond aan Zee
* 1.03.49 Koen Raymaekers Hellas 09-03-14 12 Den Haag
1.03.55 Jesper van der Wielen Nijmegen Atletiek 12-01-14 6 Egmond aan Zee
* 1.04.28 Ronald Schrˆer HERA 09-03-14 14 Den Haag
* 1.05.47 Patrick Stitzinger Pegasus 09-03-14 20 Den Haag
* 1.06.01 Bart van Nunen, JA Passaat 09-03-14 22 Den Haag
1.06.02 Olfert Molenhuis Groningen Atletiek 12-01-14 17 Egmond aan Zee
* 1.06.43 Uwiragiy Ambroise (RWA) TartlÈtos 09-03-14 23 Den Haag
1.06.54 Hugo van den Broek, M35 Castricum 12-01-14 20 Egmond aan Zee
(10)
1.06.55 Mabroise Uwiragiye (RWA) TartlÈtos 12-01-14 21 Egmond aan Zee
* 1.07.00 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 09-03-14 25 Den Haag
* 1.07.36 Colin Bekers Sprint 09-02-14 2 Schoorl
1.07.40 Paul Zwama Groningen Atletiek 12-01-14 27 Egmond aan Zee
* 1.07.46 Marco Gielen, M40 Scopias 09-03-14 30 Den Haag
1.07.48 Zac Freudenburg (USA), M35 AV’23 12-01-14 29 Egmond aan Zee
1.08.54 Ruben Scheurwater Parthenon 12-01-14 31 Egmond aan Zee
* 1.08.57 Joost van den Ende Seven Hills RT 09-03-14 35 Den Haag
* 1.08.59 Sebastien Schletterer, M40 Dynamica 09-03-14 36 Den Haag
1.09.01 Vincent Mensen Leiden Atletiek 12-01-14 33 Egmond aan Zee
(20)
* 1.09.03 Iwan Kamminga, M35 Aquilo 09-03-14 37 Den Haag
1.09.06 Luc Schout GAC Gemert 12-01-14 35 Egmond aan Zee
1.09.11 Jorrit Cleij Cifla 12-01-14 36 Egmond aan Zee
* 1.09.14 Erwin Harmes Dynamica 09-03-14 39 Den Haag
1.09.36 Sander Schutgens, M35 Pegasus 12-01-14 38 Egmond aan Zee
* 1.09.48 Mike Teekens Achilles EL 09-03-14 42 Den Haag
1.09.49 Ricardo Floris Pegasus 12-01-14 39 Egmond aan Zee
1.09.56 Roger Smeets, M40 Caesar 12-01-14 41 Egmond aan Zee
1.10.21 Tom Koetsenruijter THOR 12-01-14 43 Egmond aan Zee
* 1.10.31 Daan van den Ende Phanos 09-03-14 43 Den Haag
(30)
* 1.10.50 Thijs Feuth Leiden Atletiek 09-03-14 47 Den Haag
1.10.52 Erik Negerman, M35 GAC Hilversum 12-01-14 45 Egmond aan Zee
1.10.52 Megersha Gadisha (ETH) Eindhoven Atletiek 15-02-14 1 Eersel
1.10.58 David Hemstede Climax 12-01-14 46 Egmond aan Zee
* 1.11.00 Lars Gerritsen Passaat 09-03-14 48 Den Haag
1.11.05 Jay Sauer, M40 Cifla 19-01-14 1 Maassluis
1.11.19 Jurjen Polderman Clytoneus 12-01-14 49 Egmond aan Zee
1.11.22 Kas van Veen Prins Hendrik 12-01-14 50 Egmond aan Zee
* 1.11.26 Rens Dekkers HERA 09-03-14 52 Den Haag
1.11.33 Richard Douma Zaanland 12-01-14 52 Egmond aan Zee
(40)
1.11.43 Robert Willemse, M45 Rotterdam Atletiek 19-01-14 2 Maassluis
1.11.43 Mark Nouws THOR 12-01-14 53 Egmond aan Zee
* 1.11.45 Falco Olivier BB Lopers 09-03-14 55 Den Haag
1.11.45 Tim Pleijte Dynamica 02-02-14 1 Cadzand-Bad
* 1.11.49 Patrick Kwist, M45 Rotterdam Atletiek 09-03-14 56 Den Haag
* 1.11.50 Abhinabha Tangerman, M35 AAC 09-03-14 57 Den Haag
1.11.56 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 12-01-14 55 Egmond aan Zee
1.12.00 Edwin de Vries Almere’81 12-01-14 56 Egmond aan Zee
1.12.04 Diederik Scheltinga >Krimpen aan den Ijssel 12-01-14 57 Egmond aan Zee
1.12.12 Michiel Hulleman Phanos 12-01-14 58 Egmond aan Zee
(50)
* 1.12.12 Gayri Hawery Spirit Lelystad 18-01-14 1 Heerde
1.12.13 Erwin Sparreboom, M40 Olympus’70 19-01-14 3 Maassluis
1.12.24 Tjerk Conijn Lycurgus 12-01-14 59 Egmond aan Zee
* 1.12.32 Maarten Zeegers Vitalis 09-03-14 60 Den Haag
* 1.12.39 Jos Timans Atletiek Maastricht 09-03-14 62 Den Haag
* 1.12.42 Nico Altorf, M45 NSL 09-03-14 64 Den Haag
1.12.43 Fransua Woldemariam, M40 Almere’81 12-01-14 60 Egmond aan Zee
* 1.12.44 Imo Muller AAC 09-03-14 65 Den Haag
* 1.12.46 Erik van Rijsewijk Seven Hills RT 09-03-14 67 Den Haag
1.12.46 Nick van Tol GAC Hilversum 12-01-14 61 Egmond aan Zee
(60)
1.12.53 Marc Rotsaert, M35 De Koplopers 19-01-14 4 Maassluis
* 1.12.55 Gerard Hollestelle Phanos 09-03-14 68 Den Haag
1.12.58 Pim Molenaar Trias 12-01-14 63 Egmond aan Zee
1.13.03 Fouad Fertoute, M40 Spirit Oud-Beijerland 19-01-14 5 Maassluis
1.13.13 Wim Opten, M45 Veendam 08-03-14 1 Haren
1.13.15 Jaap Witte Texel 08-03-14 1 De Waal
1.13.17 Joris Kampen Groningen Atletiek 12-01-14 65 Egmond aan Zee
1.13.20 Harmen Korfage HERA 12-01-14 66 Egmond aan Zee
* 1.13.20 Erik Sanders Nijmegen Atletiek 09-02-14 8 Schoorl
* 1.13.21 Anton Costeris Phanos 09-03-14 70 Den Haag
(70)
1.13.22 Rene de Lange, M35 De Koplopers 19-01-14 6 Maassluis
* 1.13.22 Maarten van Ommen Phoenix 09-03-14 71 Den Haag
1.13.22 Remon van Lunzen, M40 Lionitas 12-01-14 67 Egmond aan Zee
* 1.13.23 Jean-Pierre Hoeboer, M40 Sprint 09-03-14 72 Den Haag
* 1.13.25 Aart Stigter, M55 Loopgroep Aart Stigter 09-03-14 73 Den Haag
1.13.26 Leon Sanderman Rijssen 12-01-14 68 Egmond aan Zee
* 1.13.32 Willem de Boer, M35 Lionitas 09-03-14 75 Den Haag
1.13.32 Bernard te Boekhorst, M40 Phoenix 12-01-14 69 Egmond aan Zee
* 1.13.35 Paul Blokland, M35 Parthenon 09-03-14 77 Den Haag
* 1.13.38 Casper Koelma, M35 MPM 09-03-14 78 Den Haag
(80)
* 1.13.40 Ronald Derksen, M40 Veluwe 18-01-14 2 Heerde
* 1.13.49 Pip Tesselaar, M40 HERA 09-03-14 79 Den Haag
* 1.14.00 Peter Bruinsma, M40 Atletics 18-01-14 3 Heerde
* 1.14.07 Richard van Oosterhout, M45 AVR’90 09-03-14 80 Den Haag
1.14.14 Rene van der Stap, M35 Olympus’70 19-01-14 7 Maassluis
1.14.16 Ton Verbaandert, M40 Eindhoven Atletiek 15-02-14 2 Eersel
1.14.17 Gert-Jan Liefers, M35 AV’34 Apeldoorn 12-01-14 76 Egmond aan Zee
1.14.23 Peter-Jan Hardenbol Pijnenburg 08-03-14 1 Dordrecht
1.14.33 Riekele Kobes Heerenveen 12-01-14 77 Egmond aan Zee
1.14.36 Gerard de Lange, M45 Waterweg 19-01-14 8 Maassluis
(90)
* 1.14.40 Kees Lazeroms, M50 09-03-14 82 Den Haag
* 1.14.42 Willard Bredewold BB Lopers 09-03-14 83 Den Haag
* 1.14.44 Johan Kats, M40 Daventria 18-01-14 4 Heerde
R 1.14.49 Rob Linders, M35 Scopias 19-01-14 2 Posterholt
* 1.14.49 Mohamed Mohammadi, M40 Atos 09-03-14 84 Den Haag
* 1.14.55 Richard Clevett, M45 Zuidwal 09-03-14 86 Den Haag
1.14.57 Jeroen van Aken Haag Atletiek 12-01-14 78 Egmond aan Zee
* 1.15.02 Stefan van der Pols, M45 NSL 09-03-14 88 Den Haag
* 1.15.05 Herbert Jansen Running2000 08-03-14 5 Harderwijk
* 1.15.07 Rik Wolswinkel, M35 Loopgroep Aart Stigter 18-01-14 5 Heerde
(100)
* 1.15.08 Tim Bolink Hellas 09-03-14 89 Den Haag
* 1.15.13 Bouke Onstenk Hollandia 09-03-14 90 Den Haag
* 1.15.13 Paul Verkleij, M40 Loopgroep Aart Stigter 08-03-14 6 Harderwijk
* 1.15.15 Christiaan Bosselaar KAV Holland 09-03-14 92 Den Haag
1.15.18 Remon van der Wal, M35 Passaat 12-01-14 79 Egmond aan Zee
* 1.15.18 Jan Paalman, M40 Rijssen 09-03-14 93 Den Haag
1.15.24 Maarten van Zeggeren Passaat 08-03-14 2 Dordrecht
1.15.25 Paul Visser TRR 15-02-14 3 Eersel
1.15.26 Aissa Margoum, M50 Parthenon 08-03-14 3 Dordrecht
1.15.26 Sven Strijk >Krimpen aan den Ijssel 12-01-14 81 Egmond aan Zee
(110)
* 1.15.27 Herman Leeman, M40 AAC 09-03-14 95 Den Haag
R 1.15.29 Iwan Theunissen, M40 STB 19-01-14 4 Posterholt
* 1.15.29 Niels Esmeijer >Amsterdam 09-03-14 96 Den Haag
1.15.31 Frans Pasmans, M35 Loopgroep PK 12-01-14 82 Egmond aan Zee
* 1.15.35 Barry Bronsema, M35 Groningen Atletiek 09-03-14 99 Den Haag
R 1.15.37 Sander Peters, M35 Pallas’93 08-03-14 2 Oostvoorne
1.15.37 Wim Nieuwkerk THOR 02-02-14 4 Cadzand-Bad
R 1.15.45 Ron Koster, M35 Veteranen Nederland 19-01-14 5 Posterholt
# 1.15.48 Bram Kocx TRR 12-01-14 Egmond aan Zee
1.15.50 Martijn Beurskens ’t Haasje 12-01-14 84 Egmond aan Zee
(120)
1.15.54 Cees Kersten, M45 TAS’82 12-01-14 86 Egmond aan Zee
* 1.15.54 Bart Wassenberg, M45 Hellas 09-03-14 102 Den Haag
* 1.15.57 Henk Smalbrugge, M40 BB Lopers 08-03-14 7 Harderwijk
* 1.15.58 Jelle Roozenburg De Koplopers 09-03-14 103 Den Haag
1.16.00 Jeffry Vork >Breukelen 12-01-14 Egmond aan Zee
1.16.00 Tjardo Visser >Almere 12-01-14 88 Egmond aan Zee
1.16.04 Raimond van der Boom, M35 Loopgroep PK 12-01-14 89 Egmond aan Zee
* 1.16.05 Remko Vleerlaag, M35 >Den Haag 09-03-14 104 Den Haag
* 1.16.07 Emiel Pieterse, M35 AV’23 09-02-14 10 Schoorl
1.16.07 Tjeerd Popkema, M35 AV NOP 12-01-14 90 Egmond aan Zee
(130)
R 1.16.08 Peter Schader, M40 >Leidschendam 08-03-14 3 Oostvoorne
1.16.12 Ronald Bassa, M35 Prins Hendrik 12-01-14 91 Egmond aan Zee
1.16.13 Michiel Bovendeert, M40 Fortuna 19-01-14 9 Maassluis
* 1.16.25 Ralph Apeldoorn, M35 DEM 09-02-14 11 Schoorl
1.16.27 Stefan Postma Heerenveen 12-01-14 92 Egmond aan Zee
* 1.16.29 Raylie Florentina >Pijnacker 09-03-14 105 Den Haag
1.16.31 Ron van den Berg, M45 Waterweg 19-01-14 10 Maassluis
1.16.34 Caimin Stevens Loopgroep Aart Stigter 12-01-14 94 Egmond aan Zee
1.16.37 Hidde Bekhuis >Nijmegen 12-01-14 95 Egmond aan Zee
* 1.16.39 Thijs Theunissen MPM 09-03-14 106 Den Haag
(140)
* 1.16.41 Arthur van Dijk, M40 Olympus’70 09-03-14 107 Den Haag
1.16.42 Jan Venhuizen, M45 Lionitas 12-01-14 96 Egmond aan Zee
1.16.46 Barry Dooper, M40 TTW 12-01-14 97 Egmond aan Zee
* 1.16.49 Jan Kortekaas, M50 Leiden Atletiek 08-03-14 8 Harderwijk
R 1.16.56 David Bouman Flakkee 08-03-14 4 Oostvoorne
R 1.16.56 Jan Willem Hagen >Nunspeet 04-01-14 1 Nunspeet
* 1.16.58 Mark Wilson, M40 Loopgroep PK 09-03-14 111 Den Haag
* 1.16.59 Hans van de Mortel, M50 LGD 09-03-14 112 Den Haag
* 1.17.02 Arnold Klieverik, M35 LAAC 09-03-14 113 Den Haag
1.17.05 Erik Kallenberg Loopgroep Aart Stigter 12-01-14 99 Egmond aan Zee
(150)
1.17.08 Arne Mulder BB Lopers 12-01-14 100 Egmond aan Zee
1.17.09 Bas Hollegien AV NOP 12-01-14 101 Egmond aan Zee
* 1.17.10 Marcel Pool Haarlemmermeer 09-02-14 12 Schoorl
R 1.17.10 Rutger Kramer, M35 Haag Atletiek 08-03-14 5 Oostvoorne
1.17.13 AndrÈ Heeren, M40 Clytoneus 22-02-14 1 Woerden
* 1.17.16 Menno Lieven Dutch Runners Gold 09-03-14 114 Den Haag
* 1.17.17 Peter Gnodde, M35 AV NOP 09-03-14 115 Den Haag
R 1.17.18 Erik van den Heuvel >Swalmen 19-01-14 6 Posterholt
* 1.17.18 Paul Geertsma Lionitas 09-03-14 116 Den Haag
* 1.17.18 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 09-03-14 117 Den Haag
(160)
* 1.17.19 Han Wolsing, M45 Triathlon 09-03-14 118 Den Haag
1.17.29 Rob Wouters TRR 12-01-14 103 Egmond aan Zee
* 1.17.30 Edwin Slijkhuis Vitalis 09-03-14 120 Den Haag
* 1.17.31 Andre Knol Athlos 08-03-14 9 Harderwijk
R 1.17.32 Hans Berendsen, M45 Pallas’93 08-03-14 6 Oostvoorne
1.17.36 Selmar Brand, M35 Loopgroep PK 08-03-14 4 Dordrecht
1.17.39 Stefan Leeflang BAV 12-01-14 104 Egmond aan Zee
1.17.49 Joop Helbers, M35 Pallas’93 19-01-14 11 Maassluis
1.17.52 Joan School, M35 GVAC 15-02-14 5 Eersel
* 1.17.54 Folkert van der Krol, M40 Energie 09-03-14 121 Den Haag
(170)
R 1.17.58 Eric Wolfert Flakkee 08-03-14 7 Oostvoorne
R 1.17.59 John Reijnen, M40 Achilles Top 19-01-14 7 Posterholt
1.17.59 Jorrit Pels Rotterdam Atletiek 19-01-14 12 Maassluis
1.18.03 Tim Dullaart >Krimpen aan den Ijssel 12-01-14 106 Egmond aan Zee
1.18.07 Ton Hettema Loopgroep Aart Stigter 19-01-14 13 Maassluis
* 1.18.09 Ali Shugul, M35 Rotterdam Atletiek 09-03-14 122 Den Haag
* 1.18.12 Rick Salome Sprint 09-03-14 123 Den Haag
R 1.18.12 Douwe Nauta, M35 Horror 02-02-14 1 Leeuwarden
* 1.18.14 Bert Ruitenbeek >Hooglanderveen 18-01-14 6 Heerde
1.18.15 Bart van der Kruk Olympus’70 19-01-14 14 Maassluis
(180)
1.18.15 Willem van ’t Veer, M40 Lycurgus 12-01-14 108 Egmond aan Zee
* 1.18.17 Marcel Welzen, M35 AVON 09-03-14 125 Den Haag
1.18.18 Rut Zoutman, M55 Olympus’70 19-01-14 15 Maassluis
* 1.18.18 Hans Kruis, M50 Hellas 09-03-14 126 Den Haag
* 1.18.19 Alex Bergsma, M35 Heerenveen 09-02-14 15 Schoorl
1.18.19 Victor Phaff, M35 Pallas’93 19-01-14 16 Maassluis
* 1.18.23 Gearoid O’Shea, M35 >Den Haag 09-03-14 127 Den Haag
1.18.26 Jarrich van Warsem Almere’81 12-01-14 110 Egmond aan Zee
* 1.18.28 Erik Slomp BB Lopers 09-03-14 128 Den Haag
1.18.30 Ard Vlooswijk AV’34 Apeldoorn 12-01-14 111 Egmond aan Zee
(190)
* 1.18.30 Rob Nijhof, M45 >Den Haag 09-03-14 129 Den Haag
* 1.18.31 Emile Dercksen, M35 >Harderwijk 08-03-14 10 Harderwijk
1.18.37 Pol Nabben >Dordrecht 08-03-14 7 Dordrecht
1.18.38 Marco Tazelaar, M45 Hylas 12-01-14 112 Egmond aan Zee
* 1.18.40 Maarten van Veen, M40 Rotterdam Atletiek 09-03-14 131 Den Haag
1.18.45 Cornelis Scheltinga >Huissen 12-01-14 113 Egmond aan Zee
1.18.46 Peter Mijsberg, M45 Eindhoven Atletiek 08-03-14 8 Dordrecht
* 1.18.47 Martijn Schakelaar, M35 De Gemzen 18-01-14 7 Heerde
1.18.51 Raymond Koen Noordkop 12-01-14 114 Egmond aan Zee
R 1.18.55 Rogier Klappe, M35 Haag Atletiek 22-02-14 5 Schipluiden
(200)
R 1.18.55 Ricardo Sint Nicolaas Flakkee 08-03-14 8 Oostvoorne
* 1.18.58 Joost Bouwman Eindhoven Atletiek 09-03-14 134 Den Haag
* 1.18.58 Dave Klink Ilion 09-03-14 133 Den Haag
* 1.18.58 Koen Huizinga Unitas 09-03-14 132 Den Haag
1.18.59 Edwin de la Ruelle, M45 RKHAV 02-02-14 10 Cadzand-Bad
1.19.01 Lamko Hulzebos, M45 HAC’63 12-01-14 115 Egmond aan Zee
* 1.19.05 Elebert Noordam, M50 Ilion 09-03-14 135 Den Haag
1.19.07 Arjen van Hoeve Sparta 19-01-14 18 Maassluis
1.19.08 Ruben Verlangen, M40 Statina 08-03-14 9 Dordrecht
1.19.08 Matthieu Leclercq, M40 GAC Hilversum 12-01-14 116 Egmond aan Zee
(210)
R 1.19.11 Michael Woerden, M35 De Veenlopers 16-02-14 2 Vinkeveen
1.19.15 Olivier Jacques, M45 NEA Volharding 12-01-14 118 Egmond aan Zee
* 1.19.17 Eric Korver, M40 Hellas 09-03-14 136 Den Haag
1.19.17 Gerbert van den Biggelaar AVO’83 15-02-14 6 Eersel
* 1.19.28 Ruud Weijer Phanos 09-03-14 138 Den Haag
* 1.19.32 Herman Brouwer Groningen Atletiek 09-03-14 139 Den Haag
* 1.19.33 Marcel Klamer, M50 LAAC 09-03-14 140 Den Haag
* 1.19.34 Koen Henkes Running2000 09-03-14 141 Den Haag
* 1.19.35 Kevin Bek, M35 Eindhoven Atletiek 09-03-14 142 Den Haag
* 1.19.37 Eric van Santen Edam 09-03-14 143 Den Haag
(220)
* 1.19.42 Cees Stolwijk, M60 Altis 09-03-14 144 Den Haag
* 1.19.42 Twan Lensen, M35 Cifla 09-02-14 16 Schoorl
* 1.19.42 Jan-Willem Vergouwen, M40 Running Holland 09-03-14 145 Den Haag
* 1.19.43 Sierd Sikkema, M40 THOR 09-03-14 146 Den Haag
1.19.44 Frank Vulker Leiden Atletiek 12-01-14 121 Egmond aan Zee
* 1.19.47 Maarten Klein, M35 Running2000 09-03-14 147 Den Haag
* 1.19.48 Tjibbe van den Veen De Koplopers 09-03-14 148 Den Haag
* 1.19.48 Herwin Veenstra, M40 Groningen Atletiek 09-03-14 149 Den Haag
R 1.19.49 Reinoud van Laar, M40 Haarlemmermeer 16-02-14 3 Vinkeveen
* 1.19.52 Paul Smits, M50 Haag Atletiek 09-03-14 150 Den Haag
(230)
* 1.19.53 Willem de Graaf, M50 HRR 09-03-14 151 Den Haag
1.19.54 Ferry Engel, M50 Flakkee 19-01-14 20 Maassluis
R 1.19.56 Rodjer van der Merwe >Buchten 19-01-14 8 Posterholt
R 1.20.00 Remko Kap Pallas’93 08-03-14 10 Oostvoorne
1.20.00 Jan Verwijs, M45 Energie 19-01-14 21 Maassluis
* 1.20.00 Erik Scheers, M35 Phanos 09-03-14 152 Den Haag
1.20.00 David Schrier Dynamica 02-02-14 14 Cadzand-Bad
  Mannen 25km (tot 1.30.00)
* 1.29.55 Robert Willemse, M45 Rotterdam Atletiek 08-02-14 1 Oud-Beijerland
  Mannen 30km (tot 1.45.00)
* 1.37.08 Olfert Molenhuis Groningen Atletiek 09-02-14 1 Schoorl
* 1.39.39 Iwan Kamminga, M35 Aquilo 09-02-14 2 Schoorl
  Mannen marathon (tot 3.00.00)
* 2.29.48 Remon van Lunzen, M40 Lionitas 02-02-14 1 Apeldoorn
* 2.33.46 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 02-02-14 3 Apeldoorn
* 2.34.18 Jay Sauer, M40 Cifla 02-02-14 4 Apeldoorn
* 2.36.55 Ton Verbaandert, M40 Eindhoven Atletiek 02-02-14 5 Apeldoorn
* 2.39.14 Tonnie Stouten, M45 Veluwe 02-02-14 6 Apeldoorn
* 2.39.32 Ronald Derksen, M40 Veluwe 02-02-14 7 Apeldoorn
* 2.42.17 Niels Esmeijer >Amsterdam 02-02-14 8 Apeldoorn
* 2.42.53 Terrence Olaria >Brunssum 02-02-14 9 Apeldoorn
* 2.44.31 Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 02-02-14 10 Apeldoorn
* 2.48.23 Rut Zoutman, M55 Olympus’70 02-02-14 11 Apeldoorn
(10)
* 2.48.33 Olivier Jacques, M45 NEA Volharding 02-02-14 12 Apeldoorn
* 2.49.27 Ben van Oeveren Climax 02-02-14 13 Apeldoorn
* 2.52.06 Christiaan van Meurs, M35 Atletics 02-02-14 14 Apeldoorn
* 2.52.42 Leslie Pangemanan, M40 >Amsterdam 02-02-14 15 Apeldoorn
* 2.59.34 Jan Albert Veenema, M40 Horror 02-02-14 18 Apeldoorn
* 2.59.34 George ten Kate >Groningen 02-02-14 19 Apeldoorn
* 2.59.34 Edward Pechler, M45 Loopgroep Bedum 02-02-14 17 Apeldoorn
* 2.59.55 Jan Muller, M45 Achilles EL 02-02-14 21 Apeldoorn
R 2.59.58 Ronnie Duinkerken, M40 Rotterdam Atletiek 19-01-14 1 Assen
  Mannen 50km (tot 4.00.00)
  Mannen 100km (tot 11.00.00)
  Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
  Mannen 100EM (tot 24.00.00)
  Mannen 1 uur (tot 17500)
  Mannen 6 uur (tot 70000)
85464 Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 09-03-14 2 Stein
82625 Pieter Mans, M35 MarathonPlus 09-03-14 3 Stein
74796 Jan Suijkerbuijk, M50 Diomedon 09-03-14 7 Stein
72240 Ruud de Wert, M35 Eindhoven Atletiek 09-03-14 9 Stein
72233 Wim Douw, M50 Diomedon 09-03-14 10 Stein
70318 Bernard Roelen, M45 Loopgroep PK 09-03-14 15 Stein
  Mannen 12 uur (tot 100000)
  Mannen 24 uur (tot 150000)
  Vrouwen 10km (tot 38.00)
* 32.49 Jip Vastenburg AV’34 Apeldoorn 09-02-14 1 Schoorl
* 33.05 Adrienne Herzog AV’34 Apeldoorn 09-02-14 2 Schoorl
33.49 Miranda Boonstra, V40 Nijmegen Atletiek 16-02-14 2 Hobart (AUS)
* 33.51 Irene van Lieshout De Keien 09-02-14 4 Schoorl
* 34.02 Ruth van der Meijden Asterix 09-02-14 6 Schoorl
* 34.26 Jamie van Lieshout Attila 09-02-14 7 Schoorl
* 34.52 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 09-02-14 10 Schoorl
* 34.54 Sabine van de Reijt Sprint 09-02-14 11 Schoorl
* 35.30 Manon Kruiver NOVA 09-02-14 12 Schoorl
* 35.31 Patty den Ouden Daventria 09-02-14 13 Schoorl
(10)
* 35.38 Evelien Ruijters Unitas 09-02-14 14 Schoorl
* 35.42 Helen Hofstede Atverni 09-02-14 15 Schoorl
? 35.42 Jessica Oosterloo AAC’61 01-03-14 1 Drachten
* 35.46 Reina Visser Nijmegen Atletiek 09-02-14 16 Schoorl
35.52 Christine Venhuizen Seven Hills RT 02-03-14 1 Vorden
* 35.52 Immy-Auck Kersbergen Lionitas 09-02-14 17 Schoorl
* 36.00 Stefanie Bouma Impala 09-02-14 18 Schoorl
* 36.01 Ingrid Versteegh, V35 Sprint 09-02-14 19 Schoorl
* 36.08 Inge de Jong, V35 Trias 09-02-14 21 Schoorl
? 36.11 Ydwine van der Veen Heerenveen 01-03-14 2 Drachten
(20)
* 36.11 Lotte Krause AKU 09-02-14 22 Schoorl
* 36.19 Lesley Smit LAAC 09-02-14 24 Schoorl
* 36.23 Margriet Berkhout NOVA 09-02-14 25 Schoorl
* 36.41 Linda Korten Weert 09-02-14 26 Schoorl
* 36.42 Sandra van Doorn HRR 09-02-14 27 Schoorl
37.01 Miriam van Reijen Phanos 26-01-14 2 Uithoorn
* 37.02 Nicole Philippens, V40 Triathlon 09-02-14 29 Schoorl
* 37.03 Jacelyn Gruppen HAC’63 09-02-14 30 Schoorl
37.13 EsmÈ Mˆricke Cifla 02-03-14 2 Vorden
* 37.14 Mirjam Koersen, V35 GAC Hilversum 09-02-14 31 Schoorl
(30)
* 37.18 Jeanine van de Klashorst U-Track 09-02-14 32 Schoorl
* 37.24 Naima Bosman, V40 THOR 09-02-14 33 Schoorl
* 37.29 Sanne Broeksma PAC 02-03-14 1 Alphen aan den Rijn
* 37.32 Saskia Wijnans AV’34 Apeldoorn 09-02-14 34 Schoorl
* 37.33 Laurien Buffart Phanos 09-02-14 35 Schoorl
* 37.37 Frederique Versluys, V40 De Wielingen 09-02-14 36 Schoorl
* 37.40 Eveline Martens Atletiek Maastricht 09-02-14 37 Schoorl
* 37.41 Suzan Nieman HERA 09-02-14 38 Schoorl
37.43 Agnes Schipper, V45 Hellas 25-01-14 1 Hoornaar
* 37.52 Rosalie Teeuwen ATOS 09-02-14 39 Schoorl
(40)
37.53 Marjon van der Wansem LADB 01-03-14 1 Tilburg
* 37.54 Yvonne Kassenberg, V35 Lionitas 09-02-14 41 Schoorl
37.57 Anne Zijderveld Passaat 25-01-14 2 Hoornaar
* 37.59 Anouk Lindenholz HAC’63 09-02-14 42 Schoorl
  Vrouwen 15km (tot 60.00)
58.20 Miriam van Reijen Phanos 01-03-14 1 Tilburg
58.48 Nadezhda Wijenberg, V45 Unitas 01-03-14 2 Tilburg
58.51 Paddy Herijgers-van Heijst, V35 Loopgroep PK 01-03-14 3 Tilburg
59.55 Ingrid Prigge, V50 LAAC 05-01-14 1 Glanerbrug
  Vrouwen 10EM (tot 64.00)
60.40 Amina Mhih (MAR) Sparta 26-01-14 1 Uithoorn
61.30 Sandra van Doorn HRR 26-01-14 2 Uithoorn
*,R 61.42 EsmÈ Mˆricke Cifla 04-01-14 1 Woudenberg
*,R 62.35 Nicole Philippens, V40 Triathlon 04-01-14 2 Woudenberg
*,R 63.15 Mireille Baart Pallas’67 04-01-14 3 Woudenberg
63.18 Anja van ’t Schip, V40 Loopgroep Aart Stigter 26-01-14 3 Uithoorn
*,R 63.36 Marina van Dijk Altis 04-01-14 4 Woudenberg
  Vrouwen 20km (tot 1.23.30)
* 1.11.45 Jamie van Lieshout Attila 02-03-14 1 Alphen aan den Rijn
* 1.17.15 Jacelyn Gruppen HAC’63 02-03-14 2 Alphen aan den Rijn
* 1.17.53 Mariska Scholtes TRR 02-03-14 3 Alphen aan den Rijn
* 1.18.59 Marianne de Kok, V40 Dynamica 02-03-14 5 Alphen aan den Rijn
* 1.19.30 Yvonne Kassenberg, V35 Lionitas 02-03-14 4 Alphen aan den Rijn
  Vrouwen 1/2 marathon (tot 1.40.00)
1.12.58 Adrienne Herzog AV’34 Apeldoorn 12-01-14 3 Egmond aan Zee
* 1.13.15 Jip Vastenburg AV’34 Apeldoorn 09-03-14 1 Den Haag
* 1.13.21 Ruth van der Meijden Asterix 09-03-14 2 Den Haag
1.15.20 Andrea Deelstra Heerenveen 12-01-14 6 Egmond aan Zee
* 1.15.56 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 09-03-14 3 Den Haag
* 1.17.55 Patty den Ouden Daventria 09-03-14 5 Den Haag
* 1.18.00 Reina Visser Nijmegen Atletiek 09-03-14 6 Den Haag
1.18.03 Jamie van Lieshout Attila 12-01-14 9 Egmond aan Zee
* 1.18.12 Inge de Jong, V35 Trias 09-03-14 7 Den Haag
* 1.18.52 Ingrid Versteegh, V35 Sprint 09-03-14 8 Den Haag
(10)
1.19.46 Mariska Dute Loopgroep PK 12-01-14 12 Egmond aan Zee
1.20.00 Evelien Ruijters Unitas 12-01-14 13 Egmond aan Zee
1.20.12 Jessica Oosterloo AAC’61 12-01-14 15 Egmond aan Zee
* 1.20.49 Miriam van Reijen Phanos 09-03-14 10 Den Haag
1.21.02 Immy-Auck Kersbergen Lionitas 12-01-14 16 Egmond aan Zee
* 1.21.22 Claudia van Rijn, V40 Leiden Atletiek 09-03-14 11 Den Haag
* 1.21.51 Lia Wijnberger, V40 Ciko’66 08-03-14 1 Harderwijk
* 1.22.34 Ingrid Prigge, V50 LAAC 09-03-14 13 Den Haag
1.22.35 Vanessa Gosselink, V40 Flevo Delta 02-03-14 1 Vorden
* 1.22.38 Saffira Kiewiet Groningen Atletiek 09-03-14 14 Den Haag
(20)
1.22.45 Lesley Smit LAAC 12-01-14 18 Egmond aan Zee
1.23.16 Heleen Plaatzer Cifla 12-01-14 19 Egmond aan Zee
1.23.19 Agnes Schipper, V45 Hellas 08-03-14 1 Dordrecht
R 1.23.57 Maud Golsteyn Caesar 19-01-14 1 Posterholt
* 1.24.00 Sandra van Doorn HRR 09-03-14 15 Den Haag
* 1.24.04 Anja van ’t Schip, V40 Loopgroep Aart Stigter 09-03-14 16 Den Haag
* 1.24.05 Nicole Philippens, V40 Triathlon 09-03-14 17 Den Haag
1.24.11 Jelly van der Kloet Impala 12-01-14 20 Egmond aan Zee
* 1.24.32 Mireille Baart Pallas’67 08-03-14 2 Harderwijk
* 1.24.48 Jeanine van de Klashorst U-Track 09-03-14 18 Den Haag
(30)
1.24.53 Yvonne Kassenberg, V35 Lionitas 12-01-14 21 Egmond aan Zee
* 1.24.53 Nina Bakker, V50 Loopgroep PK 09-03-14 19 Den Haag
* 1.25.02 Lineke Kroon, V35 KAV Holland 09-02-14 1 Schoorl
1.25.14 Frederique Versluys, V40 De Wielingen 02-02-14 1 Cadzand-Bad
1.25.23 May Kerstens, V35 Hellas 08-03-14 1 Driebergen
R 1.25.28 RenÈe Vranken Caesar 19-01-14 2 Posterholt
* 1.25.30 Mariko Veger, V40 Sprint 09-03-14 20 Den Haag
1.26.02 Carla Ophorst, V55 Olympus’70 19-01-14 2 Maassluis
1.26.08 Lotte de Hosson Groningen Atletiek 08-03-14 1 Haren
1.26.08 Linda McFarland, V35 Trias 12-01-14 22 Egmond aan Zee
(40)
1.26.40 Simche Heringa U-Track 22-02-14 1 Woerden
1.26.41 Nadezhda Wijenberg, V45 Unitas 12-01-14 25 Egmond aan Zee
R 1.27.03 Anke Linssen STB 19-01-14 3 Posterholt
* 1.27.07 Marieke Prince, V35 Parthenon 09-03-14 22 Den Haag
* 1.27.10 Lorraine Bruin, V45 Hellas 09-03-14 23 Den Haag
1.27.26 Annemieke Breukink, V35 Hellas 08-03-14 2 Dordrecht
1.27.28 Suzan Nieman HERA 12-01-14 26 Egmond aan Zee
1.27.41 Francis Schinkel, V45 PAC 19-01-14 3 Maassluis
* 1.27.41 Iris Meerts, V40 Rotterdam Atletiek 09-03-14 24 Den Haag
* 1.27.44 Rahel Bellinga, V45 Pijnenburg 09-03-14 25 Den Haag
(50)
1.28.05 Marina van Dijk Altis 12-01-14 30 Egmond aan Zee
1.28.13 Inez-Anne Haagen, V50 Loopservice.nl 12-01-14 31 Egmond aan Zee
1.28.19 Marianne de Kok, V40 Dynamica 02-02-14 3 Cadzand-Bad
1.28.25 Anne Zijderveld Passaat 08-03-14 3 Dordrecht
* 1.28.42 Patries Zijlstra, V40 Dutch Runners 09-03-14 28 Den Haag
* 1.28.50 Femke Boddeke-Vossepoel, V40 >Utrecht 09-03-14 29 Den Haag
1.28.56 Juriena de Vries Cifla 12-01-14 32 Egmond aan Zee
R 1.29.02 Kristin Jonvik Atletiek Maastricht 19-01-14 4 Posterholt
1.29.14 Arenda Abbink, V35 Atletics 12-01-14 33 Egmond aan Zee
* 1.29.15 Liesbeth Voorthuijsen Haag Atletiek 09-03-14 30 Den Haag
(60)
* 1.29.19 Jacolien Ruizendaal-Kaptein AV NOP 09-03-14 31 Den Haag
1.29.22 Mariska Visser De Spartaan 08-03-14 4 Dordrecht
* 1.29.25 DaniÎlle Krijgsman, V35 Spiridon 09-03-14 32 Den Haag
1.29.26 Mirte Leloup Cifla 12-01-14 34 Egmond aan Zee
R 1.29.44 Jolanda Troost Pallas’93 08-03-14 1 Oostvoorne
* 1.29.49 Sigrid Martin, V35 >Rotterdam 09-03-14 33 Den Haag
1.29.49 Lotte van Dinther Cifla 12-01-14 35 Egmond aan Zee
1.29.57 Ivette Leemhuis, V35 Spurt’88 12-01-14 36 Egmond aan Zee
1.29.58 Sonja van Oers Prins Hendrik 12-01-14 37 Egmond aan Zee
1.30.01 Eline Lute-Kuin, V35 >Zuid-Scharwoude 12-01-14 38 Egmond aan Zee
(70)
* 1.30.02 Melanie Spruyt Altis 08-03-14 3 Harderwijk
1.30.06 Vanessa Hartman, V40 Voorne Atletiek 08-03-14 5 Dordrecht
* 1.30.08 Jozien Stolwijk Leiden Atletiek 09-03-14 34 Den Haag
* 1.30.16 Birgit Voorn, V45 RR Etten-Leur 09-03-14 35 Den Haag
* 1.30.27 Pauline van Donkelaar De Kieviten 09-03-14 37 Den Haag
* 1.30.34 Lieve Tollet BB Lopers 09-03-14 38 Den Haag
* 1.30.51 Yvonne van der Helm, V45 Hellas 09-03-14 39 Den Haag
* 1.30.53 Esther Kalkman Loopgroep Aart Stigter 09-02-14 2 Schoorl
1.31.00 Leonie Ton, V35 Delta Sport 02-02-14 4 Cadzand-Bad
1.31.00 Sarah Nicholas Haag Atletiek 22-02-14 2 Woerden
(80)
1.31.01 Marjan Oostinga, V40 Veteranen Nederland 08-03-14 2 Haren
* 1.31.02 Suzanne van der Weide Noordkop 09-02-14 3 Schoorl
R 1.31.07 Monique Weening, V50 Olympus’70 22-02-14 1 Schipluiden
1.31.13 Angelique de Vries, V35 LOGO 15-02-14 1 Eersel
* 1.31.27 Dadinha Evora Almeida, V40 PAC 09-03-14 40 Den Haag
1.31.29 Helmie Ramakers, V40 Haag Atletiek 19-01-14 4 Maassluis
# 1.31.30 Martine Bruinsma >Groningen 12-01-14 Egmond aan Zee
1.31.33 Cora Vlot, V50 Passaat 08-03-14 6 Dordrecht
1.31.40 Jolanda ten Brinke, V40 AKU 12-01-14 40 Egmond aan Zee
1.31.44 Pleuni Hooijman Nereus 12-01-14 41 Egmond aan Zee
(90)
* 1.31.47 Danielle Jak >Amsterdam 09-02-14 4 Schoorl
* 1.31.51 RenÈe Ligteringen, V45 Phanos 09-02-14 5 Schoorl
1.31.51 Vera Krzeminski >Amsterdam 12-01-14 Egmond aan Zee
1.32.08 Alieke Hoogenboom, V35 >Roelofarendsveen 12-01-14 42 Egmond aan Zee
# 1.32.17 Geranne Molenaar, MA >Volendam 12-01-14 Egmond aan Zee
1.32.17 Renate Kramer, V35 Aquilo 08-03-14 3 Haren
R 1.32.33 Berdina Seinstra, V45 Loopgroep Leeuwarden 02-02-14 2 Leeuwarden
*,R 1.32.40 Anoesjka Timmermans, V40 Suomi 02-02-14 1 Landsmeer
1.32.48 Theresia Bijl, V45 Runners Stadskanaal 08-03-14 4 Haren
* 1.32.52 Simone van Dijk, V35 Lionitas 09-02-14 6 Schoorl
(100)
1.32.54 Rian van der Burgt, V35 GVAC 15-02-14 2 Eersel
1.33.00 Jolien van Hooff >Utrecht 08-03-14 2 Driebergen
* 1.33.01 Margriet Poel, V50 Haag Atletiek 09-03-14 44 Den Haag
1.33.06 Judith Peterink >Venray 12-01-14 43 Egmond aan Zee
* 1.33.11 Nancy Sieling, V35 >Hillegom 02-03-14 1 Landsmeer
* 1.33.18 Marlies Burgler Groningen Atletiek 09-03-14 45 Den Haag
1.33.28 Ilonka Betjes-Langeberg, V40 Lycurgus 12-01-14 44 Egmond aan Zee
1.33.29 Linda van Vliet >Nijmegen 12-01-14 45 Egmond aan Zee
1.33.33 Lindsey te Brake Cifla 02-03-14 2 Vorden
# 1.33.39 Mirjam Aghbal Phanos 12-01-14 Egmond aan Zee
(110)
1.33.44 Lucie van Genugten >Nijmegen 12-01-14 46 Egmond aan Zee
1.33.46 Annemieke Holtrop, V40 >Rheden 02-03-14 3 Vorden
* 1.33.46 HenriÎt Koornberg, V35 PEC1910 18-01-14 1 Heerde
R 1.33.46 Anneke Starrenburg, V55 Olympus’70 22-02-14 2 Schipluiden
* 1.33.57 Esther Brakenhoff-de†Vries, V35 GAC Hilversum 09-02-14 7 Schoorl
1.33.58 Carla van Rooijen, V35 Loopgroep Aart Stigter 12-01-14 47 Egmond aan Zee
* 1.33.59 Liesbeth van Leeuwen, V45 LRRC 09-03-14 47 Den Haag
* 1.34.00 Sanne Tamminga Veendam 09-03-14 48 Den Haag
* 1.34.03 Anja Esveldt, V45 BB Lopers 09-03-14 49 Den Haag
1.34.06 Marion Kuiten, V40 LOGO 15-02-14 3 Eersel
(120)
1.34.08 Eileen Groenland Trias 12-01-14 48 Egmond aan Zee
R 1.34.13 Martine Lust, V45 Voorne Atletiek 08-03-14 2 Oostvoorne
* 1.34.15 Saskia Schutte, V40 Cialfo 08-03-14 4 Harderwijk
1.34.17 Nicoline Heemskerk, V45 Leiden Atletiek 12-01-14 49 Egmond aan Zee
1.34.19 Lucienne Groenendijk, V40 Sportlust 12-01-14 50 Egmond aan Zee
* 1.34.27 Cuny van der Kroon, V40 HERA 09-02-14 8 Schoorl
* 1.34.29 Janna van Dijk >Den Haag 09-03-14 50 Den Haag
1.34.29 Kim van Wijck Triathlon 12-01-14 52 Egmond aan Zee
1.34.33 Laura Batterink, V40 >Westerbork 08-03-14 5 Haren
# 1.34.38 Moniek van Lieshout Haag Atletiek 12-01-14 Egmond aan Zee
(130)
R 1.34.38 Irma Oosterman, V45 Spark 08-03-14 3 Oostvoorne
R 1.34.39 Monique Leentvaar, V45 Fortuna 22-02-14 3 Schipluiden
1.34.39 Margot Visser Triathlon 12-01-14 Egmond aan Zee
1.34.39 Andrea Bakker Haag Atletiek 12-01-14 53 Egmond aan Zee
* 1.34.39 Susanne Boer, V45 KAV Holland 09-02-14 9 Schoorl
1.34.41 Claudia Geldermans, V35 Noordkop 08-03-14 1 De Waal
* 1.34.41 DÈsirÈe Hendriks, V45 Sparta 09-03-14 52 Den Haag
R 1.34.42 Sandra Salvino >Landgraaf 19-01-14 5 Posterholt
* 1.34.49 Karin Klamer, V50 LAAC 09-03-14 53 Den Haag
* 1.34.56 Zehra Dede, V35 >Zwolle 08-03-14 5 Harderwijk
(140)
* 1.34.56 Rianne Sigmond >Rotterdam 09-03-14 54 Den Haag
1.34.59 Simone Logtenberg, V40 >Amsterdam 12-01-14 Egmond aan Zee
* 1.35.01 Carmen Scharpfenecker, V35 >Den Haag 09-03-14 55 Den Haag
1.35.01 Nicole van Gerwen, V40 GVAC 15-02-14 4 Eersel
1.35.06 Esther van Vroonhoven, V35 Groningen Atletiek 12-01-14 55 Egmond aan Zee
* 1.35.08 Ilse Stolte >Utrecht 09-03-14 57 Den Haag
1.35.10 Susan Hagevoort, V50 Triathlon 12-01-14 56 Egmond aan Zee
* 1.35.11 Jacqueline Vogelaar, V40 >Heerenveen 09-02-14 10 Schoorl
# 1.35.14 Iris van de Looij, V40 >Amsterdam 12-01-14 Egmond aan Zee
1.35.18 Bianca Juffermans, V35 NSL 12-01-14 57 Egmond aan Zee
(150)
* 1.35.19 Catherine Swindles, V35 >Den Haag 09-03-14 58 Den Haag
1.35.21 Angeli de Koning, V50 Thof running 19-01-14 7 Maassluis
* 1.35.23 Petra Aaldering 09-03-14 59 Den Haag
* 1.35.25 Martine Hendriksen, V40 Leiden Atletiek 09-03-14 60 Den Haag
* 1.35.30 Jenneke van Egdom, V45 Arena 09-03-14 61 Den Haag
* 1.35.41 Teresa Sotomayor Ventosa, V45 Sparta 09-03-14 62 Den Haag
1.35.46 Rosalie Ohm PAC 19-01-14 8 Maassluis
* 1.35.48 Dieuwke Kist >Amsterdam 09-02-14 12 Schoorl
R 1.35.52 Catherine Gudde 22-02-14 4 Schipluiden
1.35.59 Autilia Stapper, V45 >Westmaas 05-01-14 1 Rockanje
(160)
1.36.01 Lieke Beentjes Phanos 12-01-14 59 Egmond aan Zee
1.36.05 Roelien de Wolf Triathlon 08-03-14 3 Driebergen
1.36.06 Jessica Glasbergen Sportlust 12-01-14 60 Egmond aan Zee
1.36.08 Arianne Beckers >Susteren 12-01-14 Egmond aan Zee
1.36.08 Marion Corfield, V40 PAC 19-01-14 9 Maassluis
1.36.11 Christien Koning, V45 Dutch Runners Gold 08-03-14 6 Haren
* 1.36.12 Hilly Jonk, V55 Edam 09-02-14 13 Schoorl
* 1.36.14 Imke Hennink >Wageningen 08-03-14 6 Harderwijk
* 1.36.15 Karin van der Giessen, V40 Loopgroep Aart Stigter 09-02-14 14 Schoorl
1.36.17 Petra Rol, V45 NOVA 12-01-14 61 Egmond aan Zee
(170)
1.36.24 Marian van Hilst, V40 SV Friesland 02-03-14 4 Vorden
R 1.36.25 Marjon Douma, V40 SV Friesland 25-01-14 1 Tzum
1.36.25 Thea Ottens, V55 Eindhoven Atletiek 12-01-14 62 Egmond aan Zee
1.36.30 Corina Voorn, V50 De Koplopers 19-01-14 10 Maassluis
* 1.36.30 Rimke Pieters-Buwalda, V35 De Kieviten 09-03-14 65 Den Haag
* 1.36.31 Monique Smith, V35 De Kieviten 09-03-14 66 Den Haag
* 1.36.40 Hanneke Koenjer PEC1910 09-03-14 67 Den Haag
* 1.36.41 Ruda van Zeijst, V45 Loopgroep Aart Stigter 09-02-14 15 Schoorl
# 1.36.43 Anja Pepels, V40 >Geldrop 12-01-14 Egmond aan Zee
1.36.48 Judith van Maanen, V40 Running Holland 12-01-14 63 Egmond aan Zee
(180)
R 1.36.54 Christel Muis >Rotterdam 02-02-14 1 Gouda
R 1.36.54 Joke Admiraal, V35 Athlos 04-01-14 1 Nunspeet
1.36.54 Janneke Molenhuis, V35 De Sprinter 12-01-14 64 Egmond aan Zee
R 1.36.55 Jolanda Nell 22-02-14 6 Schipluiden
R 1.36.55 Carola Nell, V35 Thof running 22-02-14 5 Schipluiden
*,R 1.36.55 Inge Smit, V45 Loopgroep Hoorn 02-02-14 3 Landsmeer
1.36.58 Tanja de Groot, V45 ATOS 12-01-14 65 Egmond aan Zee
* 1.37.06 Sandra Ulle-de Jong, V35 Improve Road Runners 09-03-14 68 Den Haag
1.37.07 Inge de Kievit Spirit Oud-Beijerland 19-01-14 11 Maassluis
1.37.10 Anita Reimert PEC1910 12-01-14 Egmond aan Zee
(190)
* 1.37.11 Willy Risselada, V40 Loopgroep Hoorn 09-02-14 16 Schoorl
1.37.12 Marieke Lokhorst Loopgroep De Drentsche Aa 08-03-14 7 Haren
* 1.37.18 Marileen Driesprong >Hendrik-Ido-Ambacht 09-03-14 70 Den Haag
1.37.18 Laura Hak HERA 12-01-14 66 Egmond aan Zee
# 1.37.18 Elisa Rijk De Wielingen 12-01-14 Egmond aan Zee
* 1.37.20 Wiesje Elfferich, V40 >Den Haag 09-03-14 71 Den Haag
1.37.24 Charlotte van den Akker, V40 >Amsterdam 12-01-14 Egmond aan Zee
1.37.26 Mariska van der Vat, V35 Triathlon 12-01-14 Egmond aan Zee
* 1.37.29 Gea Siekmans, V50 LAAC 09-03-14 73 Den Haag
1.37.29 Mascha van Buiten 12-01-14 Egmond aan Zee
(200)
1.37.30 Carine Crielaers, V40 >Amsterdam 12-01-14 Egmond aan Zee
* 1.37.31 Elly Visser, V55 Altis 09-03-14 75 Den Haag
* 1.37.31 Ilonka van den Hengel Altis 09-03-14 74 Den Haag
* 1.37.36 Esther Geerlings 09-03-14 76 Den Haag
* 1.37.39 Christine Geluk, V45 PAC 09-03-14 77 Den Haag
* 1.37.41 Wendy Vis-Feskens, V35 >Leiden 09-03-14 78 Den Haag
1.37.42 Esther Veldhuis, V45 SAV 12-01-14 68 Egmond aan Zee
R 1.37.42 Miny Verheij >Leeuwarden 02-02-14 3 Leeuwarden
1.37.43 Margo Maasman Triathlon 12-01-14 69 Egmond aan Zee
* 1.37.47 Linda Valent, V40 Loopgroep AS 09-02-14 18 Schoorl
(210)
* 1.37.48 Ingrid Coster, V55 AV’23 09-02-14 19 Schoorl
* 1.38.00 Bianca Damme MPM 09-03-14 80 Den Haag
* 1.38.00 Hermine van ’t Hul, V35 De Gemzen 18-01-14 2 Heerde
1.38.04 Kim Cornelissen, V35 >Amsterdam 12-01-14 Egmond aan Zee
1.38.05 Danielle van Hulst, V40 Parthenon 19-01-14 12 Maassluis
1.38.06 Nancy de Vries, V45 Ciko’66 12-01-14 72 Egmond aan Zee
1.38.07 Petra Bruijs, V45 Spado 08-03-14 7 Dordrecht
1.38.08 Ellen Grimbergen, V45 Olympus’70 19-01-14 13 Maassluis
* 1.38.13 Kim Berger-Modder, V35 >Warmenhuizen 09-02-14 20 Schoorl
* 1.38.13 Lilian Raspel, V35 >Den Haag 09-03-14 81 Den Haag
(220)
R 1.38.19 Anita Vestering, V40 >Nunspeet 04-01-14 2 Nunspeet
R 1.38.24 Marjan de Waaij, V50 Pallas’93 08-03-14 4 Oostvoorne
1.38.25 Mariska Bosschaert OSM’75 12-01-14 73 Egmond aan Zee
R 1.38.25 Noah de Hond AV’40 22-02-14 8 Schipluiden
* 1.38.26 Lotte van de Put >Deventer 18-01-14 3 Heerde
* 1.38.27 Bonnette van Zuijlen 09-03-14 82 Den Haag
1.38.28 Lydia Doornbos, V35 Loopgroep Bedum 12-01-14 74 Egmond aan Zee
1.38.29 Valerie de Roover Sprint 12-01-14 75 Egmond aan Zee
* 1.38.30 Thu†Hien Nguyen, V35 >Arnhem 09-03-14 83 Den Haag
1.38.30 Ayesha van Marrewijk PAC 19-01-14 15 Maassluis
(230)
1.38.31 Gonny Houtman, V60 Artemis 12-01-14 76 Egmond aan Zee
R 1.38.32 Romy van der Meer 22-02-14 9 Schipluiden
* 1.38.35 Lian Stadhouders >Amsterdam 09-03-14 85 Den Haag
1.38.35 Linda Jansema >Groningen 08-03-14 8 Haren
* 1.38.36 Mandy Plasmeijer AKU 09-02-14 21 Schoorl
1.38.40 Cindy Bastiaansen Sprint 12-01-14 78 Egmond aan Zee
1.38.41 Anita Joziasse, V50 AV’56 02-02-14 13 Cadzand-Bad
# 1.38.44 Janneke Kruyt >Utrecht 12-01-14 Egmond aan Zee
* 1.38.46 Marleen Haakma, V40 ATOS 09-02-14 22 Schoorl
* 1.38.51 Annet Hartnack, V55 Lycurgus 09-02-14 23 Schoorl
(240)
1.38.52 Saskia Veerman Edam 12-01-14 80 Egmond aan Zee
* 1.38.53 Nynke Hopmans >Medemblik 09-02-14 24 Schoorl
1.38.54 Lia Korevaar, V45 Typhoon 05-01-14 2 Rockanje
* 1.38.55 Marjolein Bijvoets >Den Haag 09-03-14 87 Den Haag
* 1.38.56 Hetty Gunters, V55 Loopgroep PK 09-03-14 88 Den Haag
1.38.58 Rianne Kremers, V45 Typhoon 05-01-14 3 Rockanje
1.39.00 Sandra Wormgoor, V45 Statina 08-03-14 8 Dordrecht
# 1.39.06 Yvette Voermans >Rotterdam 12-01-14 Egmond aan Zee
* 1.39.08 Marianne Nijmeijer, V40 Haag Atletiek 09-03-14 89 Den Haag
R 1.39.09 Corry de Haan, V50 Olympus ’70 22-02-14 10 Schipluiden
(250)
* 1.39.14 Kelly Mentink >Den Haag 09-03-14 90 Den Haag
* 1.39.15 Tannet Remmelts, V45 >Rotterdam 09-03-14 92 Den Haag
* 1.39.15 Annel Lameijer Vitalis 09-03-14 91 Den Haag
1.39.15 Marleen Westhoff, V45 Haag Atletiek 19-01-14 16 Maassluis
1.39.16 Bianca de Breij, V35 >Rotterdam 08-03-14 4 Driebergen
1.39.18 Kirsten Ong >Rotterdam 08-03-14 5 Driebergen
1.39.21 Jeanette Zappeij 12-01-14 Egmond aan Zee
R 1.39.24 Tanja de Blaeij, V45 De Koplopers 22-02-14 11 Schipluiden
1.39.25 Eva Boonman >Middelburg 02-02-14 14 Cadzand-Bad
1.39.28 Patricia Sonneveld, V40 >Hoek van Holland 19-01-14 17 Maassluis
(260)
1.39.28 Andrea van der Sluijs, V40 Flakkee 08-03-14 9 Dordrecht
1.39.35 Milet van Wetten, V40 Startbaan 12-01-14 81 Egmond aan Zee
* 1.39.39 Audrey Breur, V45 Noordkop 09-02-14 25 Schoorl
1.39.40 Naomi Hendriksen, V35 Hylas 12-01-14 82 Egmond aan Zee
1.39.43 Judith Tamis, V45 Castricum 12-01-14 84 Egmond aan Zee
* 1.39.44 Josien Spanjaart, V40 >Rotterdam 09-03-14 95 Den Haag
R 1.39.45 Cathy van Es-Bode, V40 HAC’63 16-02-14 2 Vinkeveen
* 1.39.45 Anita Langendoen, V40 Pallas’93 09-03-14 96 Den Haag
* 1.39.46 Amber Schoen, V45 Loopgroep Hoorn 09-02-14 26 Schoorl
* 1.39.49 Paula Dings, V35 AV’23 09-02-14 27 Schoorl
(270)
* 1.39.55 Sandra Moen, V35 GAC Hilversum 09-03-14 97 Den Haag
* 1.39.58 Paola van Gilst, V40 AV’56 09-03-14 98 Den Haag
1.40.00 Manon Bijkerk-Schutter HCA 12-01-14 85 Egmond aan Zee
  Vrouwen 25km (tot 1.50.00)
1.47.14 Marieke van Lierop, V35 TAS’82 02-03-14 1 Schagen
* 1.48.12 Sigrid Martin, V35 >Rotterdam 08-02-14 1 Oud-Beijerland
  Vrouwen 30km (tot 2.20.00)
* 1.59.09 Heleen Plaatzer Cifla 09-02-14 1 Schoorl
* 2.02.47 Mireille Baart Pallas’67 09-02-14 2 Schoorl
* 2.08.17 Inez-Anne Haagen, V50 Loopservice.nl 09-02-14 4 Schoorl
* 2.10.40 Petra Hasper-ten Kate, V50 De Sprinter 09-02-14 5 Schoorl
* 2.14.46 Ilonka Betjes-Langeberg, V40 Lycurgus 09-02-14 6 Schoorl
2.18.27 Mieke Kuilder, V50 De Sperwers 02-03-14 1 Vorden
2.18.43 Anita Spieker, V50 MarathonPlus 02-03-14 2 Vorden
* 2.18.45 Ingrid Spanjaard, V40 >Amstelveen 09-02-14 7 Schoorl
2.19.50 MariÎtte ten Bokkel-Ammerlaan, V50 Atletico’73 02-03-14 3 Vorden
  Vrouwen marathon (tot 4.00.00)
* 2.34.41 Miranda Boonstra, V40 Nijmegen Atletiek 09-03-14 21 Nagoya (JPN)
2.49.27 Mariska Kramer-Postma, V35 SV Friesland 02-02-14 1 Miami (USA)
* 3.03.23 Melanie Spruyt Altis 02-02-14 2 Apeldoorn
3.06.03 Wilma van Onna, V45 PAC 26-01-14 17 Marrakech (MAR)
* 3.06.50 Ines van Rinsum >Arnhem 02-02-14 3 Apeldoorn
* 3.21.01 Selma Roth 24-01-14 37 Dubai (UAE)
* 3.23.46 Silvia Verhoeven, V50 Achilles EL 02-02-14 4 Apeldoorn
* 3.24.20 Chantal van der Geest, V35 Hellas 02-02-14 5 Apeldoorn
* 3.28.21 Gerry Visser, V50 LAAC 02-02-14 6 Apeldoorn
* 3.32.29 Marijke Krutzen, V50 Loopgroep PK 02-02-14 7 Apeldoorn
(10)
* 3.33.23 Martine Dattin, V40 Fortuna 02-02-14 8 Apeldoorn
* 3.39.10 Wilma Dierx, V45 Loopgroep Aart Stigter 02-02-14 10 Apeldoorn
* 3.40.39 Sandra Huntink, V45 Gelre 02-02-14 11 Apeldoorn
* 3.40.56 Marion Hoff, V45 KAV Holland 02-02-14 12 Apeldoorn
* 3.41.36 Aukje van Egteren, V40 >Zelhem 02-02-14 13 Apeldoorn
* 3.42.20 Soemiati Kasanmoentalib >Amsterdam 02-02-14 14 Apeldoorn
3.42.33 Lilian Raspel, V35 >Den Haag 12-01-14 1 Wassenaar
* 3.43.37 Anke Striezenau, V40 Leusden 02-02-14 15 Apeldoorn
* 3.43.48 Iris Heuckeroth, V35 >Staphorst 02-02-14 16 Apeldoorn
* 3.43.51 Lianne van Avesaath, V45 Swift 02-02-14 17 Apeldoorn
(20)
* 3.44.46 Saskia van Deursen, V40 >Weert 02-02-14 18 Apeldoorn
* 3.45.14 Karin Verheijden, V55 GVAC 02-02-14 20 Apeldoorn
* 3.46.30 Alien Kruize, V45 LAAC 02-02-14 21 Apeldoorn
* 3.46.32 Judith Brons Running Holland 02-02-14 22 Apeldoorn
* 3.47.27 Lily-Anne Smeets, V45 >Roermond 02-02-14 23 Apeldoorn
* 3.47.36 Christl Foekema, V40 Triathlon 02-02-14 24 Apeldoorn
* 3.48.17 Ria Bundu, V35 >Elburg 02-02-14 25 Apeldoorn
* 3.49.10 Yvonne Rosenkamp, V45 >Salland 02-02-14 26 Apeldoorn
* 3.49.48 Hanneke van Loon, V45 GVAC 02-02-14 27 Apeldoorn
* 3.49.48 Gita Wijnsma, V45 >Veldhoven 02-02-14 28 Apeldoorn
(30)
* 3.50.55 Corine Visser, V40 SV Friesland 02-02-14 29 Apeldoorn
* 3.51.05 Marjolein Snippe, V35 >Deventer 02-02-14 30 Apeldoorn
* 3.51.27 Hester Wittebroek, V40 >Neede 02-02-14 31 Apeldoorn
* 3.52.01 Evelien Kooij >Nijmegen 02-02-14 32 Apeldoorn
* 3.52.05 Corina Hilbolling >Gasselte 02-02-14 33 Apeldoorn
* 3.53.09 Jannet Vermeulen-Stulen, V55 Phoenix 02-02-14 34 Apeldoorn
* 3.53.22 Karin van Tol-Porck, V50 >Ijmuiden 02-02-14 35 Apeldoorn
3.53.26 Aimee van der Merk, V40 >Groningen 26-01-14 37 Marrakech (MAR)
* 3.54.31 Betty van Zoelen, V45 Parthenon 02-02-14 36 Apeldoorn
* 3.54.34 Hilda Mulder, V40 HAC’63 02-02-14 38 Apeldoorn
(40)
* 3.56.10 Janet Jansink, V40 >Leusden 02-02-14 39 Apeldoorn
* 3.56.16 Iris Bakker >Weesp 02-02-14 40 Apeldoorn
* 3.57.12 Annelies van den Berg, V40 24-01-14 128 Dubai (UAE)
* 3.57.29 Katie Unoki, V40 Dutch Runners Gold 02-02-14 41 Apeldoorn
* 3.58.10 Marjolein Vranken >Utrecht 02-02-14 42 Apeldoorn
* 3.58.58 Nynke Hoogland, V50 >Groningen 02-02-14 43 Apeldoorn
  Vrouwen 50km (tot 5.00.00)
  Vrouwen 100km (tot 12.00.00)
  Vrouwen Ekiden (tot 3.15.00)
  Vrouwen 100EM (tot 24.00.00)
  Vrouwen 1 uur (tot 14500)
  Vrouwen 6 uur (tot 60000)
67265 Inge van Bergen, V40 Unitas 09-03-14 2 Stein
64364 Anita Joziasse, V50 AV’56 09-03-14 4 Stein
  Vrouwen 12 uur (tot 90000)
  Vrouwen 24 uur (tot 140000)

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>