Met dank aan Remko Riebeek

Ranglijsten 2013: 10km, 15km, halve marathon, marathon en de ultra afstanden

Mannen 10km (tot 32.00)
* 28.08 Abdi Nageeye Cifla 07-04-13 4 Brunssum
* 28.44 Khalid Choukoud Haag Atletiek 29-09-13 4 Utrecht
29.13 Gert-Jan Wassink Argo 03-03-13 1 Vorden
* 29.23 Roy Hoornweg Passaat 10-02-13 5 Schoorl
* 29.24 Ronald Schröer HERA 10-02-13 6 Schoorl
* 29.24 Dennis Licht AV’34 Apeldoorn 07-04-13 15 Brunssum
* 29.25 Koen Raymaekers Hellas 10-02-13 7 Schoorl
* 29.37 Jesper van der Wielen Nijmegen Atletiek 29-09-13 6 Utrecht
* 29.39 Tom Wiggers Castricum 29-09-13 8 Utrecht
29.50 Patrick Stitzinger Pegasus 21-04-13 14 Korschenbroich (GER)
(10)
* 29.51 Luc Schout GAC Gemert 10-02-13 14 Schoorl
? 29.58 Wouter Ploeger AAC’61 02-03-13 1 Drachten
* 30.13 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 10-02-13 18 Schoorl
* 30.25 Jorrit Cleij Cifla 07-04-13 22 Brunssum
* 30.25 Bart van Nunen, JA Passaat 29-09-13 12 Utrecht
* 30.26 Marco Gielen Scopias 26-05-13 8 Den Haag
* 30.29 Pim Molenaar Trias 10-02-13 19 Schoorl
* 30.30 Joeri Wolf Cifla 07-04-13 24 Brunssum
* 30.31 Jeroen Maas Sprint 26-05-13 9 Den Haag
* 30.35 Jurjen Polderman Clytoneus 10-02-13 21 Schoorl
(20)
* 30.36 Joost van den Ende Seven Hills RT 10-02-13 23 Schoorl
* 30.36 Paul Zwama Groningen Atletiek 29-06-13 6 Appingedam
* 30.37 Olfert Molenhuis Groningen Atletiek 29-06-13 7 Appingedam
* 30.37 Tijs Groen De Liemers 10-02-13 24 Schoorl
* 30.38 Tim Pleijte Dynamica 07-04-13 30 Brunssum
* 30.38 Martin Nyakua (UGA) Eindhoven Atletiek 19-05-13 1 Kaatsheuvel
? 30.42 Iwan Kamminga Aquilo 02-03-13 2 Drachten
* 30.48 Pascal van Troost Haag Atletiek 26-05-13 10 Den Haag
* 30.54 Michiel de Ruiter HERA 10-02-13 27 Schoorl
* 30.59 Wouter Janssen Cifla 10-02-13 30 Schoorl
(30)
* 30.59 Mike Teekens Achilles EL 09-05-13 2 Delft
*,R 31.03 Jorit van Malsen Hellas 18-05-13 1 Ijsselstein
* 31.05 Ries van Zon Climax 29-09-13 19 Utrecht
* 31.07 Colin Bekers Achilles EL 15-06-13 10 Rijsbergen
* 31.10 Maikel van der Steen Prins Hendrik 06-10-13 1 Vught
* 31.11 Sander Schutgens Pegasus 07-04-13 34 Brunssum
31.12 Jeroen van Damme Loopgroep PK 14-08-13 1 Biest Houtakker
? 31.12 Frank Blikslager Groningen Atletiek 02-03-13 3 Drachten
* 31.14 Arnoud Okken Atletico’73 29-09-13 21 Utrecht
* 31.16 Ruben Scheurwater Parthenon 07-04-13 1 Dordrecht
(40)
R 31.17 Michel Schrier Dynamica 17-03-13 2 Sluis
* 31.19 Ricardo Floris Atletiek Maastricht 29-09-13 22 Utrecht
* 31.22 Huub Maas THOR 07-04-13 40 Brunssum
* 31.23 Jarno van Miltenburg Hellas 10-02-13 31 Schoorl
31.23 Guus Reijngoud Hellas 10-03-13 1 Den Haag
R 31.23 Erik Driesen AV NOP 26-08-13 1 Gramsbergen
* 31.24 Arne Mulder BB Lopers 29-06-13 13 Appingedam
* 31.24 Orphan van Faassen Lycurgus 10-02-13 32 Schoorl
* 31.25 Daan van den Ende Phanos 10-02-13 33 Schoorl
* 31.27 Jorik van Egdom VAV 10-02-13 35 Schoorl
(50)
* 31.28 Gert-Jan Liefers Veluwe 26-05-13 16 Den Haag
? 31.29 Stefan Wessel Groningen Atletiek 02-03-13 5 Drachten
* 31.29 Vincent Mensen Leiden Atletiek 07-04-13 42 Brunssum
* 31.31 Jeroen van Erp Loopgroep PK 10-02-13 37 Schoorl
* 31.31 Jeffrey van der Park HERA 10-02-13 38 Schoorl
? 31.31 Henk Bakker 02-03-13 6 Drachten
R 31.33 Mohamed Ali Mohamed (SOM) Eindhoven Atletiek 05-01-13 1 Woudenberg
? 31.34 Jan Stuursma Veendam 02-03-13 7 Drachten
* 31.35 Christian de Lie Castricum 10-02-13 39 Schoorl
* 31.36 Steven de Loose 07-04-13 43 Brunssum
(60)
* 31.37 Erik Negerman GAC Hilversum 10-02-13 41 Schoorl
31.38 Ben Stellingwerf Loopgroep PK 11-08-13 4 Oldenzaal
31.40 Edwin Slijkhuis Vitalis 06-10-13 2 Drachten
* 31.40 Uwiragiy Ambroise (RWA) Tartlétos 10-02-13 42 Schoorl
* 31.41 Albert Meijer Running2000 06-07-13 9 Wierden
* 31.42 Mark Oude Bennink Vitalis 07-04-13 47 Brunssum
? 31.43 Joris Kampen Groningen Atletiek 02-03-13 8 Drachten
* 31.43 Michiel van Nispen Sprint 06-07-13 2 Chaam
* 31.44 Tommy Staal, JA AV’56 29-09-13 27 Utrecht
* 31.45 Jorijn de Mare Hellas 10-02-13 43 Schoorl
(70)
* 31.49 Edo Baart ATOS 10-02-13 44 Schoorl
* 31.50 Jeroen Veldhuis AAC 10-02-13 46 Schoorl
* 31.50 Rens Dekkers HERA 10-02-13 45 Schoorl
31.51 Timothy Karanu Eindhoven Atletiek 21-06-13 5 Eindhoven
* 31.53 Mike Barsaryan (BDI) Olympus’70 26-05-13 18 Den Haag
31.53 Jeroen Reintjes Atletico’73 01-06-13 4 Aalten
* 31.53 Lars Gerritsen Passaat 10-02-13 47 Schoorl
* 31.55 Ferdy van der Heide HERA 10-02-13 49 Schoorl
31.55 Mark van Kessel LGD 14-09-13 1 Heythuysen
31.56 Roger Smeets Caesar 31-12-13 1 Elsoo
(80)
31.56 Matthijs Künzel Prins Hendrik 08-05-13 1 Alkmaar
31.58 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 24-08-13 1 Best
* 31.59 Arend Mulder Tartlétos 07-04-13 49 Brunssum
* 32.00 Noah Schutte, JA Leiden Atletiek 29-09-13 30 Utrecht
Mannen 15km (tot 50.00)
* 44.33 Jesper van der Wielen Nijmegen Atletiek 17-11-13 4 Nijmegen
* 44.41 Khalid Choukoud Haag Atletiek 09-05-13 3 Vleuten
* 44.42 Gert-Jan Wassink Argo 01-12-13 9 ’s Heerenberg
* 44.42 Tom Wiggers Castricum 17-11-13 5 Nijmegen
* 45.34 Patrick Stitzinger Pegasus 17-11-13 8 Nijmegen
* 45.38 Koen Raymaekers Hellas 01-12-13 10 ’s Heerenberg
* 45.43 Bart van Nunen, JA Passaat 17-11-13 9 Nijmegen
46.25 Ricardo Floris Atletiek Maastricht 13-10-13 2 Hasselt (BEL)
* 46.28 Paul Zwama Groningen Atletiek 17-11-13 11 Nijmegen
* 46.30 Ruben Scheurwater Parthenon 17-11-13 12 Nijmegen
(10)
* 46.33 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 17-11-13 13 Nijmegen
* 46.40 Olfert Molenhuis Groningen Atletiek 17-11-13 14 Nijmegen
* 46.49 Joeri Wolf Cifla 17-11-13 15 Nijmegen
* 46.55 Colin Bekers Achilles EL 17-11-13 17 Nijmegen
* 47.16 Luc Schout GAC Gemert 17-11-13 20 Nijmegen
*,R 47.17 Rene Stokvis TION 15-12-13 4 Aalsmeer
* 47.37 Jorrit Cleij Cifla 17-11-13 22 Nijmegen
* 47.39 Gert-Jan Liefers Veluwe 01-12-13 17 ’s Heerenberg
*,R 47.44 Albert Meijer Running2000 15-12-13 7 Aalsmeer
* 47.50 Marco Gielen Scopias 01-12-13 18 ’s Heerenberg
(20)
* 48.00 Sander Schutgens Pegasus 17-11-13 24 Nijmegen
* 48.00 Tim Bolink Hellas 17-11-13 23 Nijmegen
* 48.10 Zac Freudenburg (USA) AV’23 17-11-13 25 Nijmegen
* 48.16 Ries van Zon Climax 01-12-13 19 ’s Heerenberg
R 48.29 Michiel van Nispen Sprint 19-05-13 1 Terheijden
* 48.34 Wouter Janssen Cifla 17-11-13 27 Nijmegen
* 48.37 Daan Reintjes De Liemers 01-12-13 21 ’s Heerenberg
* 48.39 Lars Gerritsen Passaat 17-11-13 28 Nijmegen
* 48.43 Lucas Nieuweboer KAV Holland 17-11-13 29 Nijmegen
48.43 Jeroen van Damme Loopgroep PK 09-02-13 1 Tilburg
(30)
R 48.46 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek 18-05-13 1 Papendrecht
* 48.55 Erwin Harmes Dynamica 17-11-13 31 Nijmegen
* 48.56 Kas van Veen Prins Hendrik 17-11-13 32 Nijmegen
* 49.00 Abhinabha Tangerman AAC 17-11-13 33 Nijmegen
* 49.04 Merlijn Dekker Almere’81 17-11-13 34 Nijmegen
* 49.08 Melvin Franken Achilles EL 17-11-13 35 Nijmegen
* 49.10 Maarten van Ommen Phoenix 17-11-13 36 Nijmegen
* 49.12 Edwin Slijkhuis Vitalis 17-11-13 37 Nijmegen
* 49.16 Erik van Rijsewijk Seven Hills RT 17-11-13 38 Nijmegen
* 49.18 Fransua Woldemariam Almere’81 17-11-13 39 Nijmegen
(40)
* 49.21 Mark van Kessel LGD 17-11-13 40 Nijmegen
* 49.26 Ruben Stittelaar Statina 17-11-13 41 Nijmegen
49.27 Lauran Beijens TRR 20-04-13 2 Oisterwijk
* 49.32 Timothy Karanu Eindhoven Atletiek 26-05-13 1 Den Bosch
* 49.34 Jay Sauer Cifla 29-06-13 4 Heerde
* 49.40 Erwin Reijmer De Liemers 01-12-13 23 ’s Heerenberg
49.42 Jesse van Burg Ilion 10-02-13 1 Zoetermeer
49.42 Toon Heeren Achilles EL 09-05-13 1 Standdaarbuiten
* 49.43 Riekele Kobes Heerenveen 17-11-13 42 Nijmegen
R 49.44 Ivo Bijl Passaat 08-12-13 1 Rotterdam
(50)
* 49.49 Niels Theloosen Cifla 17-11-13 43 Nijmegen
* 49.52 Koen Vossers Hanzesport 01-12-13 26 ’s Heerenberg
* 49.59 Noel Keijsers Prins Hendrik 17-11-13 47 Nijmegen
Mannen 10EM (tot 53.30)
* 46.44 Khalid Choukoud Haag Atletiek 01-09-13 6 Tilburg
* 47.58 Abdi Nageeye Cifla 01-09-13 8 Tilburg
* 47.58 Jesper van der Wielen Nijmegen Atletiek 01-09-13 9 Tilburg
* 48.06 Tom Wiggers Castricum 22-09-13 14 Zaandam
* 48.16 Roy Hoornweg Passaat 01-09-13 10 Tilburg
* 48.22 Ronald Schröer HERA 22-09-13 17 Zaandam
* 49.18 Hugo van den Broek Castricum 01-09-13 13 Tilburg
* 49.21 Patrick Stitzinger Pegasus 22-09-13 19 Zaandam
* 49.26 Olfert Molenhuis Groningen Atletiek 01-09-13 15 Tilburg
* 49.59 Marco Gielen Scopias 01-09-13 17 Tilburg
(10)
* 50.17 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 01-09-13 18 Tilburg
* 50.24 Ruben Scheurwater Parthenon 01-09-13 19 Tilburg
* 50.33 Paul Zwama Groningen Atletiek 22-09-13 25 Zaandam
* 50.53 Iwan Kamminga Aquilo 21-04-13 2 Hoogeveen
* 50.54 Koen Raymaekers Hellas 17-08-13 7 Schortens (GER)
* 51.26 Uwiragiy Ambroise (RWA) Tartlétos 22-09-13 31 Zaandam
* 51.27 Joeri Wolf Cifla 01-09-13 22 Tilburg
* 51.37 Tim Pleijte Dynamica 21-04-13 8 Antwerpen (BEL)
* 51.50 Luc Schout GAC Gemert 22-09-13 34 Zaandam
51.57 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 31-08-13 1 Veldhoven
(20)
51.57 Said Hayek (MAR) HAC Helmond 30-04-13 4 Roermond
* 51.58 Sander Schutgens Pegasus 01-09-13 24 Tilburg
52.04 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek 16-06-13 1 Capelle aan de Ijssel
* 52.04 Christian de Lie Castricum 01-09-13 25 Tilburg
*,R 52.23 Bernard te Boekhorst Phoenix 05-01-13 1 Woudenberg
* 52.26 Arne Mulder BB Lopers 29-05-13 1 Dalfsen
*,R 52.30 Thijmen Schouten Loopgroep PK 05-01-13 2 Woudenberg
*,R 52.33 Jay Sauer Cifla 05-01-13 3 Woudenberg
* 52.33 Jan Stuursma Veendam 21-04-13 3 Hoogeveen
52.36 Mike Teekens Achilles EL 01-09-13 1 Voorschoten
(30)
* 52.40 Ries van Zon Climax 01-09-13 28 Tilburg
* 52.51 Orphan van Faassen Lycurgus 01-09-13 29 Tilburg
* 52.54 Noel Keijsers Prins Hendrik 01-09-13 30 Tilburg
52.57 Huub Maas THOR 30-04-13 1 Oud-Gastel
* 53.00 Rene Stokvis TION 26-10-13 1 Holten
53.07 Roger Smeets Caesar 30-04-13 7 Roermond
* 53.12 Kas van Veen Prins Hendrik 01-09-13 32 Tilburg
* 53.13 Megersha Gadisha (ETH) Eindhoven Atletiek 01-09-13 33 Tilburg
* 53.17 Said Kanfaoui (MAR) Gouda 21-04-13 4 Hoogeveen
* 53.19 Edwin de Vries Almere’81 22-09-13 42 Zaandam
(40)
* 53.20 Rens Dekkers HERA 22-09-13 43 Zaandam
53.22 Pieter van Beekveld Eindhoven Atletiek 30-06-13 1 Berkel-Enschot
Mannen 20km (tot 0.67.00)
* 0.58.51 Abdi Nageeye Cifla 03-03-13 1 Alphen aan den Rijn
* 0.58.52 Khalid Choukoud Haag Atletiek 03-03-13 2 Alphen aan den Rijn
Mannen 1/2 marathon (tot 1.20.00)
* 1.01.53 Khalid Choukoud Haag Atletiek 06-10-13 2 Breda
* 1.02.25 Michel Butter Castricum 10-03-13 11 Den Haag
1.03.40 Tom Wiggers Castricum 13-01-13 12 Egmond aan Zee
1.03.47 Abdi Nageeye Cifla 13-01-13 13 Egmond aan Zee
* 1.04.01 Koen Raymaekers Hellas 10-03-13 17 Den Haag
1.04.45 Patrick Stitzinger Pegasus 13-01-13 14 Egmond aan Zee
* 1.04.48 Ronald Schröer HERA 10-03-13 27 Den Haag
1.05.12 Dennis Licht AV’34 Apeldoorn 13-01-13 17 Egmond aan Zee
* 1.05.18 Olfert Molenhuis Groningen Atletiek 24-03-13 8 Venlo
1.05.20 Roy Hoornweg Passaat 13-01-13 19 Egmond aan Zee
(10)
1.05.24 Gert-Jan Wassink Argo 13-01-13 20 Egmond aan Zee
1.05.44 Hugo van den Broek Castricum 13-01-13 21 Egmond aan Zee
1.05.54 Luc Schout GAC Gemert 13-01-13 24 Egmond aan Zee
1.06.26 Rens Dekkers HERA 13-01-13 28 Egmond aan Zee
1.06.56 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 13-01-13 29 Egmond aan Zee
1.06.59 Iwan Kamminga Aquilo 13-01-13 30 Egmond aan Zee
1.06.59 Colin Bekers Achilles EL 13-01-13 31 Egmond aan Zee
* 1.07.23 Ruben Scheurwater Parthenon 06-10-13 14 Breda
R 1.07.34 Paul Zwama Groningen Atletiek 07-12-13 1 Nijeveen
1.07.56 Joost van den Ende Seven Hills RT 13-01-13 34 Egmond aan Zee
(20)
* 1.08.00 Uwiragiy Ambroise (RWA) Tartlétos 06-10-13 17 Breda
1.08.01 Jeroen Maas Sprint 13-01-13 35 Egmond aan Zee
* 1.08.03 Tijs Groen De Liemers 24-03-13 18 Venlo
* 1.08.08 Pim Molenaar Trias 10-03-13 42 Den Haag
* 1.08.15 Tim Pleijte Dynamica 24-03-13 22 Venlo
* 1.08.16 Mike Teekens Achilles EL 10-03-13 44 Den Haag
1.08.23 Mohamed Ali Mohamed (SOM) Eindhoven Atletiek 13-01-13 36 Egmond aan Zee
1.08.26 Jeroen van Erp Loopgroep PK 17-03-13 5 Hapert
* 1.08.26 Jeroen van Damme Loopgroep PK 24-03-13 25 Venlo
R 1.08.30 Fransua Woldemariam Almere’81 16-06-13 1 Almere
(30)
* 1.08.34 Christian de Lie Castricum 10-03-13 45 Den Haag
* 1.08.38 Daan van den Ende Phanos 06-10-13 19 Breda
1.08.46 Pip Tesselaar HERA 13-01-13 40 Egmond aan Zee
R 1.08.47 Zac Freudenburg (USA) AV’23 27-12-13 1 Arnhem
* 1.08.51 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 08-09-13 1 Deurne
* 1.08.52 Adriaan Fransen AAC’61 10-03-13 49 Den Haag
1.08.55 Erik Negerman GAC Hilversum 13-01-13 42 Egmond aan Zee
* 1.09.03 Michiel van Nispen Sprint 10-03-13 54 Den Haag
1.09.14 Huub Maas THOR 13-01-13 45 Egmond aan Zee
1.09.25 Edwin de Vries Almere’81 13-01-13 46 Egmond aan Zee
(40)
* 1.09.32 Arne Mulder BB Lopers 08-06-13 13 Zwolle
1.09.32 Edo Baart ATOS 13-01-13 48 Egmond aan Zee
* 1.09.37 Sander Schutgens Pegasus 24-03-13 30 Venlo
1.09.44 Pieter Mans MarathonPlus 16-03-13 1 Sint Anthonis
* 1.09.47 Jan Stuursma Veendam 24-03-13 31 Venlo
1.09.57 Roger Smeets Caesar 24-11-13 1 Ell
* 1.10.02 Orphan van Faassen Lycurgus 21-04-13 1 Enschede
* 1.10.03 Abhinabha Tangerman AAC 24-03-13 34 Venlo
* 1.10.09 Michiel Otten Prins Hendrik 17-03-13 2 Drunen
* 1.10.11 Gert-Jan Liefers Veluwe 21-12-13 9 Dronten
(50)
1.10.26 Said Hayek (MAR) HAC Helmond 21-12-13 1 Linschoten
* 1.10.30 Mark van Kessel LGD 13-10-13 2 Eindhoven
R 1.10.34 Gayri Hawery Spirit Lelystad 10-05-13 1 Kraggenburg
1.10.36 Koen Vossers Hanzesport 27-10-13 3 Doetinchem
* 1.10.36 Timothy Karanu Eindhoven Atletiek 10-02-13 8 Schoorl
1.10.45 Kas van Veen Prins Hendrik 20-10-13 4 Amsterdam
1.10.47 Megersha Gadisha (ETH) Eindhoven Atletiek 13-01-13 52 Egmond aan Zee
1.10.47 Remon van Lunzen Lionitas 06-04-13 1 Leeuwarden
1.10.48 Adnan Naanaa AAC 20-10-13 5 Amsterdam
1.10.52 Robert Willemse Rotterdam Atletiek 21-12-13 2 Linschoten
(60)
* 1.10.55 Erik Sanders Nijmegen Atletiek 24-03-13 38 Venlo
* 1.10.57 Jos Elfring Asterix 24-03-13 39 Venlo
1.10.57 Vincent Mensen Leiden Atletiek 13-01-13 55 Egmond aan Zee
1.10.58 Jay Sauer Cifla 21-12-13 3 Linschoten
* 1.11.04 Erwin Harmes Dynamica 27-10-13 4 Dordrecht
1.11.07 Bernard te Boekhorst Phoenix 13-01-13 56 Egmond aan Zee
1.11.08 Aart Stigter Loopgroep Aart Stigter 21-12-13 4 Linschoten
* 1.11.09 Albert Meijer Running2000 06-04-13 1 Nunspeet
1.11.09 Erwin Reijmer De Liemers 13-01-13 57 Egmond aan Zee
* 1.11.17 Tom Koetsenruijter THOR 06-10-13 30 Breda
(70)
1.11.20 Jarno van Miltenburg Hellas 13-01-13 58 Egmond aan Zee
* 1.11.20 Pieter van Beekveld Eindhoven Atletiek 24-03-13 41 Venlo
* 1.11.22 Edwin Slijkhuis Vitalis 10-03-13 74 Den Haag
1.11.22 Harmen Korfage HERA 13-01-13 59 Egmond aan Zee
1.11.27 Thomas Poesiat Haag Atletiek 20-01-13 1 Maassluis
* 1.11.30 Aziz Kanfaoui (MAR) >Gouda 23-06-13 3 Roosendaal
1.11.38 Joris Kampen Groningen Atletiek 09-05-13 2 Groningen
* 1.11.38 Stefan van Thiel De Keien 24-03-13 44 Venlo
* 1.11.41 Thijs Feuth Leiden Atletiek 24-03-13 45 Venlo
* 1.11.47 Roel Wijmenga Unitas 13-10-13 4 Eindhoven
(80)
* 1.11.50 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek 23-03-13 1 Naaldwijk
R 1.11.53 Mark Oude Bennink Vitalis 22-12-13 1 Borne
* 1.11.54 Mike Barsaryan (BDI) Olympus’70 10-03-13 79 Den Haag
* 1.11.55 Erik van Rijsewijk Seven Hills RT 13-10-13 5 Eindhoven
1.11.56 Marten Korfage HERA 13-01-13 62 Egmond aan Zee
1.12.00 Cas van Veen Prins Hendrik 13-01-13 63 Egmond aan Zee
* 1.12.02 Christiaan Bosselaar KAV Holland 10-03-13 80 Den Haag
* 1.12.02 Casper Dijkstra >Leiderdorp 26-05-13 5 Leiden
* 1.12.05 Bram Kocx TRR 17-03-13 3 Drunen
1.12.09 Armand van der Smissen Attila 13-01-13 65 Egmond aan Zee
(90)
* 1.12.14 Toon Heeren Achilles EL 10-02-13 10 Schoorl
1.12.16 Stanislas Talontsi Sparta 07-04-13 1 Roelofarendsveen
1.12.19 Leon Sanderman Rijssen 07-04-13 1 Hengelo
* 1.12.24 Said Kanfaoui (MAR) Gouda 23-06-13 4 Roosendaal
* 1.12.24 Geordie Klein Loopgroep Aart Stigter 01-09-13 1 Hoofddorp
* 1.12.24 Gerard Hollestelle Phanos 13-10-13 7 Eindhoven
* 1.12.27 Jop van der Steen TRR 17-03-13 4 Drunen
* 1.12.29 Nico Altorf NSL 01-09-13 2 Hoofddorp
* 1.12.31 Casper Koelma, M35 MPM 13-10-13 8 Eindhoven
* 1.12.31 Melvin Franken Achilles EL 27-10-13 2 Etten-Leur
(100)
1.12.31 Jeroen Pollen Pegasus 24-11-13 2 Ell
* 1.12.33 Wouter Gijsbrechts 06-10-13 35 Breda
* 1.12.35 Ralph Apeldoorn DEM 10-02-13 12 Schoorl
1.12.38 Rene de Lange De Koplopers 21-12-13 5 Linschoten
* 1.12.41 Yelle van Waeyenberghe 13-10-13 9 Eindhoven
1.12.42 Ben Stellingwerf Loopgroep PK 09-05-13 3 Groningen
1.12.43 Marco Gielen Scopias 13-01-13 70 Egmond aan Zee
1.12.43 Tom van Oorschot Seven Hills RT 13-01-13 71 Egmond aan Zee
* 1.12.45 Bart Candel Atletiek Maastricht 17-03-13 5 Drunen
* 1.12.50 Caimin Stevens Loopgroep Aart Stigter 21-04-13 4 Enschede
(110)
1.12.50 Riekele Kobes Heerenveen 16-03-13 2 Dokkum
1.12.51 Maarten van Ommen Phoenix 13-01-13 72 Egmond aan Zee
* 1.12.54 Jan Berkhout >Amsterdam 10-03-13 87 Den Haag
1.12.55 Jeroen Veldhuis AAC 13-01-13 73 Egmond aan Zee
1.12.57 Eric van Santen Edam 13-01-13 75 Egmond aan Zee
* 1.12.57 Ahmed Dahchour, M35 13-10-13 10 Eindhoven
1.12.57 Jesse van Burg Ilion 13-01-13 74 Egmond aan Zee
R 1.12.58 Sebastien Schletterer, M40 Dynamica 01-06-13 7 Renesse
* 1.13.01 Ben Vriends Achilles EL 10-02-13 13 Schoorl
1.13.02 Maarten Zeegers Vitalis 28-12-13 3 Blijham
(120)
* 1.13.09 Michiel Snuverink TION 10-03-13 92 Den Haag
* 1.13.10 Peter Hopman Trias 10-02-13 14 Schoorl
1.13.10 Peter Res Atletiek Maastricht 13-01-13 79 Egmond aan Zee
1.13.10 Ronnie Overgaauw Dynamica 24-08-13 2 Westenschouwen
* 1.13.12 Lauran Beijens TRR 17-03-13 6 Drunen
* 1.13.16 Paul Visser TRR 17-03-13 7 Drunen
* 1.13.17 Erwin Sparreboom Olympus’70 10-03-13 95 Den Haag
* 1.13.20 Richard van Oosterhout AVR’90 27-10-13 4 Etten-Leur
* 1.13.23 Martijn de Kok Dynamica 10-03-13 96 Den Haag
* 1.13.28 Joep Emmen PEC1910 21-12-13 17 Dronten
(130)
1.13.28 Thijmen Schouten Loopgroep PK 23-03-13 2 Dordrecht
1.13.29 Andre Knol Athlos 12-10-13 1 Meppel
* 1.13.32 Koen Henkes Running2000 21-12-13 19 Dronten
* 1.13.34 Koos Verweij DAK 17-03-13 8 Drunen
* 1.13.35 Tonnie Stouten Veluwe 21-12-13 20 Dronten
* 1.13.37 Erik Leusink HAC’63 21-12-13 21 Dronten
* 1.13.39 André Heeren Clytoneus 10-03-13 102 Den Haag
R 1.13.41 Marc Rotsaert De Koplopers 02-11-13 2 Renswoude
1.13.42 Jan Venhuizen AAC’61 16-03-13 3 Dokkum
1.13.47 Jos Timans Atletiek Maastricht 08-09-13 3 Meerssen
(140)
R 1.13.52 Rik Wolswinkel Loopgroep Aart Stigter 02-11-13 3 Renswoude
1.13.53 Ruud van der Wal AV’34 Apeldoorn 21-12-13 6 Linschoten
1.13.53 Gerard van den Berg Hylas 13-01-13 82 Egmond aan Zee
* 1.13.53 Peter Bruinsma Atletics 21-12-13 22 Dronten
1.13.56 Johan Kats Daventria 03-03-13 1 Vorden
1.13.57 Anton Costeris Phanos 13-01-13 83 Egmond aan Zee
1.13.57 Michael Woerden De Veenlopers 07-04-13 2 Roelofarendsveen
1.13.58 Willem de Boer Lionitas 28-12-13 1 Marrum
* 1.13.59 Pim Quist Haag Atletiek 10-03-13 108 Den Haag
1.14.00 Mohammed Tighadouini 20-10-13 11 Amsterdam
(150)
1.14.00 Iwan Theunissen STB 24-11-13 3 Ell
* 1.14.01 Wouter Warndorff Achilles EL 08-09-13 4 Pijnacker
R 1.14.05 Wilfred Bruil >Ede 02-11-13 4 Renswoude
* 1.14.06 Lamko Hulzebos HAC’63 07-09-13 3 Dalfsen
* 1.14.07 Gizachw Kene Sparta 27-10-13 6 Dordrecht
1.14.10 Noel Keijsers Prins Hendrik 13-01-13 85 Egmond aan Zee
* 1.14.10 Harm-Jan Martens HAC’63 07-09-13 4 Dalfsen
1.14.10 Bart Wassenberg Hellas 21-12-13 8 Linschoten
1.14.12 Richard Clevett Zuidwal 13-01-13 87 Egmond aan Zee
* 1.14.13 Stefan Postma Heerenveen 21-12-13 23 Dronten
(160)
* 1.14.13 Jeroen van Aken Haag Atletiek 10-03-13 109 Den Haag
* 1.14.13 Stefan van der Pols NSL 10-03-13 110 Den Haag
* 1.14.15 Falco Olivier BB Lopers 10-03-13 112 Den Haag
* 1.14.16 Wilfred van Mill Eindhoven Atletiek 21-12-13 24 Dronten
R 1.14.17 Sam Landman MPM 22-12-13 2 Borne
* 1.14.18 Erik-Simon Strijk >Stein 13-10-13 11 Eindhoven
1.14.18 Rob Detert Oude Weeme AV’34 Apeldoorn 03-03-13 2 Vorden
* 1.14.19 Wouter Hoefsloot Cifla 10-03-13 113 Den Haag
1.14.20 Wim Opten Veendam 26-05-13 3 Klazienaveen
* 1.14.21 Björn Koreman TRR 13-10-13 12 Eindhoven
(170)
* 1.14.23 Greg van Hest TRR 17-03-13 9 Drunen
* 1.14.25 Bert de Boer BB Lopers 07-09-13 5 Dalfsen
1.14.25 Roger Rousseau Atletiek Maastricht 24-11-13 4 Ell
* 1.14.29 Johan van der Dennen Eindhoven Atletiek 10-03-13 115 Den Haag
1.14.30 Wim Nieuwkerk THOR 13-01-13 90 Egmond aan Zee
* 1.14.32 Marc Boes Hellas 10-03-13 116 Den Haag
* 1.14.32 Henk Smalbrugge BB Lopers 09-03-13 3 Harderwijk
R 1.14.35 Freek Hoolsema >Assen 16-11-13 1 Leens
* 1.14.37 Eric Borg MPM 10-03-13 118 Den Haag
1.14.39 Peter van de Velden DES 21-12-13 9 Linschoten
(180)
R 1.14.47 Jan Paalman Rijssen 22-12-13 3 Borne
1.14.50 Ronald Derksen Veluwe 13-01-13 93 Egmond aan Zee
* 1.14.52 Roché Silvius HRR 10-03-13 119 Den Haag
1.14.52 John Aalbers Prins Hendrik 13-01-13 94 Egmond aan Zee
1.14.58 Tim Tinus Eindhoven Atletiek 13-01-13 95 Egmond aan Zee
* 1.14.59 Barry van Beers AVO’83 27-10-13 5 Etten-Leur
R 1.15.00 Gerard de Lange Waterweg 07-12-13 1 Vlaardingen
* 1.15.01 Bas Mekking Cialfo 07-09-13 7 Dalfsen
* 1.15.02 Marcel Laros, M40 Scorpio 13-10-13 14 Eindhoven
* 1.15.03 Erik Slomp BB Lopers 24-03-13 55 Venlo
(190)
1.15.03 Paul Geertsma Lionitas 06-04-13 4 Leeuwarden
* 1.15.03 Albert Timmers Sportlust 10-03-13 120 Den Haag
* 1.15.05 Menno Lieven Dutch Runners Gold 10-03-13 121 Den Haag
1.15.06 Johannes Postma Lionitas 06-04-13 5 Leeuwarden
* 1.15.09 Tim Bolink Hellas 24-03-13 57 Venlo
# 1.15.16 Jeffry Vork >Breukelen 13-01-13 98 Egmond aan Zee
1.15.16 Paul Waszink >Amsterdam 21-12-13 11 Linschoten
1.15.17 Max Bemelmans Caesar 24-11-13 5 Ell
* 1.15.18 Jean-Pierre Hoeboer Sprint 24-03-13 59 Venlo
* 1.15.18 Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 10-11-13 1 Valkenswaard
(200)
* 1.15.20 Tim Kragten Asterix 13-10-13 18 Eindhoven
R 1.15.22 Barry Dooper TTW 20-04-13 1 Driemond
1.15.24 Cornelis Scheltinga >Huissen 13-01-13 100 Egmond aan Zee
* 1.15.24 Paul Verkleij Loopgroep Aart Stigter 22-09-13 1 Hoogland
R 1.15.27 Huub van Noorden AV’56 01-06-13 12 Renesse
1.15.27 Luc van Es Caesar 17-03-13 14 Hapert
* 1.15.28 Martijn Beurskens ’t Haasje 24-03-13 60 Venlo
* 1.15.29 Oscar Mulder Eindhoven Atletiek 21-12-13 25 Dronten
1.15.29 Jeroen Romeijn Loopgroep Aart Stigter 06-10-13 1 Bleiswijk
1.15.31 Edward Geertse Spado 02-03-13 1 Eersel
(210)
1.15.31 Wouter Luinge Veendam 14-04-13 1 Sellingen
* 1.15.32 Mark Hakbijl BB Lopers 08-06-13 19 Zwolle
1.15.32 Jelle Roozenburg De Koplopers 21-12-13 12 Linschoten
1.15.33 Omar Brons >Almere 13-01-13 101 Egmond aan Zee
1.15.35 Dennis de Vries MPM 07-04-13 3 Hengelo
* 1.15.36 Kees Lazeroms 27-10-13 7 Etten-Leur
1.15.37 Henkjan den Braven Passaat 14-12-13 6 Ameland
1.15.38 Richard Dijkhuizen Castricum 13-01-13 102 Egmond aan Zee
1.15.38 Barry Bronsema Loopservice.nl 09-05-13 4 Groningen
1.15.39 Vincent Maalderink Hanzesport 07-04-13 4 Hengelo
(220)
1.15.40 Remko Vleerlaag >Nieuwkoop 21-12-13 13 Linschoten
1.15.41 Sander van den Hoogen Cifla 16-03-13 2 Sint Anthonis
* 1.15.42 Eelco van der Wind Hollandia 10-02-13 15 Schoorl
* 1.15.42 Luc Krotwaar Eindhoven Atletiek 24-03-13 1 Best
1.15.43 Pascal van Norden Gouda 20-01-13 7 Maassluis
* 1.15.45 Koen Huizinga Unitas 10-03-13 124 Den Haag
1.15.48 Herman Leeman AAC 20-10-13 17 Amsterdam
1.15.49 Tjardo Visser >Almere 13-01-13 103 Egmond aan Zee
* 1.15.49 Aissa Margoum Parthenon 27-10-13 8 Dordrecht
* 1.15.50 Remco Mocking Antilope 10-03-13 126 Den Haag
(230)
* 1.15.50 Stefan Leeflang BAV 10-03-13 127 Den Haag
# 1.15.50 Cees Kersten TAS’82 13-01-13 104 Egmond aan Zee
* 1.15.51 Teun van der Meulen >Rotterdam 10-03-13 128 Den Haag
R 1.15.52 Jan Scheenstra Start’78 29-06-13 1 Steenwijk
* 1.15.56 Tjeerd Popkema AV NOP 21-12-13 26 Dronten
* 1.15.56 Matthijs Künzel Prins Hendrik 10-02-13 16 Schoorl
* 1.15.57 Robert Schrauwen Loopgroep PK 10-03-13 129 Den Haag
1.15.57 Jan-Roelf Heerssema 13-01-13 105 Egmond aan Zee
R 1.15.58 Werner Wessels Rijssen 22-12-13 4 Borne
1.16.00 Björn de Laat TRR 13-01-13 106 Egmond aan Zee
(240)
* 1.16.00 Vincent Langendam Hercules 27-10-13 9 Dordrecht
* 1.16.01 Jelle Enthoven Loopgroep PK 10-03-13 132 Den Haag
* 1.16.02 Mark van der Heijden >Delft 27-10-13 10 Dordrecht
1.16.02 Martijn Paalman Veluwe 07-04-13 6 Hengelo
* 1.16.02 Edward Hertsenberg LAAC 10-03-13 133 Den Haag
* 1.16.04 Ad Verheijen AVO’83 27-10-13 8 Etten-Leur
R 1.16.04 Geert Tuinstra SISU 22-12-13 5 Borne
1.16.04 Ton Verbaandert Eindhoven Atletiek 17-03-13 16 Hapert
1.16.05 Ruud Nefkens Cifla 03-03-13 1 Beek
* 1.16.06 Ernst van Beekhuizen AV’23 10-03-13 137 Den Haag
(250)
* 1.16.06 Mark Wilson Loopgroep PK 10-03-13 136 Den Haag
1.16.07 Willem van ’t Veer Lycurgus 13-01-13 110 Egmond aan Zee
* 1.16.08 Edgard Creemers Leiden Atletiek 10-03-13 138 Den Haag
* 1.16.08 Niek Rijnja >Zwolle 08-06-13 20 Zwolle
* 1.16.08 Corné van Oirschot TRR 17-03-13 10 Drunen
* 1.16.09 Thijs Theunissen MPM 21-04-13 8 Enschede
1.16.10 Edwin Jansen Eindhoven Atletiek 17-03-13 17 Hapert
R 1.16.11 Fouad Fertoute Spirit Oud-Beijerland 07-12-13 2 Vlaardingen
1.16.12 Maarten Blokland Gouda 13-01-13 111 Egmond aan Zee
1.16.12 Niek van Son Eindhoven Atletiek 17-03-13 18 Hapert
(260)
1.16.13 Ian Dickinson >Leiden 08-09-13 5 Meerssen
1.16.14 Jan Albert Veenema Horror 16-03-13 5 Dokkum
R 1.16.14 Remy Vasseur Dynamica 06-01-13 1 Rockanje
* 1.16.15 Harmen de Vries HAC’63 24-03-13 66 Venlo
* 1.16.15 Christ Donders TRR 17-03-13 11 Drunen
* 1.16.15 Hans Brons Eindhoven Atletiek 10-11-13 4 Valkenswaard
1.16.17 Peter Schoch >Wageningen 30-03-13 1 Groningen
*,R 1.16.18 Arjan Kaashoek Typhoon 18-05-13 4 Ijsselstein
* 1.16.19 Bas de Peuter Rotterdam Atletiek 08-09-13 5 Pijnacker
1.16.20 Stijn Jacobs, M35 07-04-13 4 Roelofarendsveen
(270)
1.16.20 Jean-Pierre Dieteren Caesar 24-11-13 6 Ell
* 1.16.21 Arnout Salome Pijnenburg 09-03-13 5 Harderwijk
1.16.22 Ruud Hadders Phanos 21-12-13 15 Linschoten
1.16.24 Douwe Nauta Horror 02-11-13 3 Epe
R 1.16.26 Kristiaan bij de Vaate ZOEV 20-04-13 2 Driemond
1.16.27 Gerben Schreurs Archeus 13-01-13 113 Egmond aan Zee
* 1.16.27 Kars Eijsink Triathlon 07-09-13 9 Dalfsen
* 1.16.27 Marco Tazelaar Hylas 10-02-13 17 Schoorl
* 1.16.27 Huub Redegeld HRR 10-03-13 140 Den Haag
* 1.16.30 Jan Kortekaas Leiden Atletiek 09-03-13 6 Harderwijk
(280)
1.16.31 Hans Kruis Hellas 21-12-13 16 Linschoten
* 1.16.32 Michiel Molevelt Leiden Atletiek 10-02-13 18 Schoorl
1.16.33 Bennie Thunker Isala’96 02-11-13 4 Epe
* 1.16.33 Michiel Hulleman Phanos 17-03-13 1 Amsterdam
1.16.33 Reinoud van Laar Haarlemmermeer 21-12-13 17 Linschoten
* 1.16.34 Marco Barendregt Rotterdam Atletiek 10-03-13 142 Den Haag
* 1.16.35 Roel Egelmeer >Oploo 13-10-13 24 Eindhoven
1.16.35 Tom Nuijen Groningen Atletiek 28-12-13 6 Blijham
* 1.16.35 Hans van de Mortel LGD 24-03-13 68 Venlo
1.16.36 Martin Veenhuizen AAC’61 09-05-13 5 Groningen
(290)
1.16.37 Merlijn Dekker Almere’81 20-10-13 20 Amsterdam
R 1.16.38 Alfred Roelen NSL 21-04-13 3 Noordwijkerhout
1.16.38 Jasper Engel Phanos 21-12-13 18 Linschoten
1.16.38 Sander Halin Eindhoven Atletiek 20-10-13 21 Amsterdam
* 1.16.39 Rick Salome Sprint 10-03-13 143 Den Haag
1.16.41 Wim van Leene 29-09-13 1 Zoetermeer
* 1.16.42 Michael Nijland ATOS 10-02-13 19 Schoorl
* 1.16.43 André Plette Isala’96 08-06-13 21 Zwolle
R 1.16.45 Ramon van der Wilde Loopgroep PK 23-02-13 2 Schipluiden
* 1.16.46 Emiel Pieterse AV’23 29-09-13 7 Haarlem
(300)
1.16.46 Maikel Zuijderhoudt Almere’81 13-01-13 115 Egmond aan Zee
* 1.16.46 Marco Meeuwse Eindhoven Atletiek 21-12-13 28 Dronten
1.16.47 Hidde Bekhuis 13-01-13 116 Egmond aan Zee
* 1.16.47 Marc Gunter THOR 17-03-13 12 Drunen
1.16.48 Marco van der Stel Unitas 13-01-13 117 Egmond aan Zee
R 1.16.48 Raimond van der Boom Loopgroep PK 18-05-13 2 Zwiggelte
* 1.16.49 Ries van Zon Climax 06-10-13 44 Breda
*,R 1.16.50 Jork Geraets Zaanland 03-03-13 1 Landsmeer
* 1.16.51 John van Bussel Pegasus 24-03-13 69 Venlo
1.16.52 Matthijs van Scheijen Arena 03-03-13 2 Beek
(310)
* 1.16.52 Saher Yousef Heerenveen 02-06-13 8 Leeuwarden
* 1.16.52 Emile Dercksen >Harderwijk 09-03-13 7 Harderwijk
1.16.54 Tom van Gestel 07-04-13 5 Roelofarendsveen
1.16.55 Joan School GVAC 17-03-13 19 Hapert
1.16.55 Arjen van Hoeve Sparta 20-01-13 10 Maassluis
R 1.16.56 Jeroen van Disseldorp TRR 21-09-13 2 Oisterwijk
1.16.57 Vincent Veldstra Hellas 21-12-13 19 Linschoten
R 1.16.57 Ali Shugul, M35 Rotterdam Atletiek 23-11-13 1 Mijnsheerenland
* 1.16.57 Rick Hartogs DAK 17-03-13 13 Drunen
R 1.16.58 Edwin de la Ruelle RKHAV 01-06-13 15 Renesse
(320)
1.16.59 Ronald de Roos Hellas 21-12-13 20 Linschoten
* 1.17.01 Martijn Schakelaar De Gemzen 08-06-13 23 Zwolle
* 1.17.03 Sander Collet Edam 10-02-13 22 Schoorl
* 1.17.03 René Poppe Loopgroep Aart Stigter 08-06-13 24 Zwolle
* 1.17.06 Joey Hendriks Phanos 10-03-13 145 Den Haag
* 1.17.06 Peter Mijsberg, M45 Eindhoven Atletiek 13-10-13 27 Eindhoven
* 1.17.07 Rudy van Mourik Diomedon 10-03-13 147 Den Haag
* 1.17.10 van den Bogerd >Dordrecht 27-10-13 11 Dordrecht
* 1.17.11 Rob Linders Scopias 24-03-13 73 Venlo
R 1.17.11 Gerard Droog Rotterdam Atletiek 23-02-13 4 Schipluiden
(330)
* 1.17.11 Joost Rademaekers Weert 24-03-13 72 Venlo
* 1.17.11 Alexander Picard >Chaam 27-10-13 10 Etten-Leur
1.17.14 Matthieu Leclercq >Bussum 13-01-13 122 Egmond aan Zee
* 1.17.15 Felix Warndorff Achilles EL 08-09-13 8 Pijnacker
1.17.17 Harry Wiersma SV Friesland 16-03-13 7 Dokkum
* 1.17.18 Stefan de Laat TRR 17-03-13 14 Drunen
* 1.17.20 Pol Nabben >Maarheeze 27-10-13 12 Dordrecht
* 1.17.20 Gaby van Caulil ’t Haasje 24-03-13 76 Venlo
* 1.17.20 Maarten van Veen Rotterdam Atletiek 10-03-13 149 Den Haag
* 1.17.20 Jan Jouke Vos Heerenveen 10-03-13 148 Den Haag
(340)
* 1.17.23 Gerben Zomer, M40 Loopgroep Aart Stigter 13-10-13 30 Eindhoven
1.17.23 Tsuda Yujiro >Amsterdam 02-06-13 1 Hoorn
R 1.17.25 Ben van Oeveren Climax 15-06-13 1 Wekerom
1.17.27 Nabil Karimi Typhoon 23-03-13 4 Dordrecht
1.17.28 John van Dijk AKU 20-10-13 25 Amsterdam
R 1.17.29 Harmen Perk EURR 23-11-13 2 Mijnsheerenland
* 1.17.29 Jan Komen >Amsterdam 10-02-13 23 Schoorl
* 1.17.30 Johan Olsthoorn, M35 >Den Haag 10-03-13 151 Den Haag
* 1.17.30 Cor Datema Prins Hendrik 24-03-13 3 Best
1.17.31 Antonio Duijmelinck Eindhoven Atletiek 16-03-13 3 Sint Anthonis
(350)
* 1.17.31 Niels-Peter Foppen Loopgroep PK 09-03-13 9 Harderwijk
1.17.33 Hans Nijman TAS’82 06-10-13 1 Wieringerwerf
1.17.34 Louran van Keulen Running Athletic Point 13-01-13 126 Egmond aan Zee
1.17.38 Hans Bader NOVA 13-01-13 127 Egmond aan Zee
* 1.17.38 Selmar Brand >Dordrecht 27-10-13 13 Dordrecht
* 1.17.38 Ruud Weijer Phanos 10-03-13 155 Den Haag
* 1.17.39 Harm van Dijken Hellas 10-03-13 156 Den Haag
1.17.39 Rene Jaasma Impala 14-12-13 8 Ameland
* 1.17.40 Sander Peters Pallas’93 10-03-13 157 Den Haag
R 1.17.40 Hans Schepers >Erica 07-12-13 2 Nijeveen
(360)
1.17.41 Willem den Uyl TTW 13-01-13 129 Egmond aan Zee
# 1.17.42 Maikel Wieland >Arnhem 13-01-13 130 Egmond aan Zee
R 1.17.43 Kevin Gilmore >Amsterdam 16-06-13 3 Almere
R 1.17.45 Melchior van de Pol AV’34 Apeldoorn 02-11-13 5 Renswoude
* 1.17.45 Jort van Zutphen SV Friesland 02-06-13 11 Leeuwarden
1.17.45 Gerbert van den Biggelaar AVO’83 03-02-13 5 Cadzand-Bad
* 1.17.46 Sicco Bus, M35 Altis 13-10-13 31 Eindhoven
* 1.17.49 Joost Blokland Pegasus 24-03-13 79 Venlo
1.17.50 Jaap Witte Texel 09-03-13 1 Texel
1.17.50 Folkert van der Krol Energie 13-01-13 131 Egmond aan Zee
(370)
* 1.17.51 Martijn Gildemeester >Deventer 31-08-13 2 Dinther
* 1.17.53 Filip Lijnen Eindhoven Atletiek 10-11-13 7 Valkenswaard
* 1.17.54 Kees Karregat Edam 10-03-13 160 Den Haag
* 1.17.55 Gosse Beerda AAC 10-03-13 161 Den Haag
1.17.55 Toine Groot SAV 13-01-13 133 Egmond aan Zee
1.17.55 Erwin Metselaar Aalsmeer 13-01-13 132 Egmond aan Zee
* 1.17.56 Bas de Graaf THOR 27-10-13 12 Etten-Leur
1.17.56 Ferry Schreven >Druten 01-09-13 1 Beneden-Leeuwen
* 1.17.57 Shayne Rookhuyzen Veluwe 10-03-13 163 Den Haag
* 1.17.57 Jan-Willem Vergouwen Running Holland 10-03-13 162 Den Haag
(380)
* 1.17.58 Raylie Florentina >Pijnacker 08-09-13 11 Pijnacker
R 1.17.58 Adriaan van Keulen >Middelburg 01-06-13 18 Renesse
* 1.17.59 Alwin Vermeulen AV’56 08-09-13 6 Deurne
1.18.00 Terrence Olaria >Eindhoven 03-02-13 6 Cadzand-Bad
* 1.18.01 Maikel van Gemert Haag Atletiek 10-03-13 164 Den Haag
* 1.18.02 Peter van Limbergen, M35 AV ’56 08-09-13 7 Deurne
R 1.18.02 Anthonie Dam >Almere 16-06-13 4 Almere
* 1.18.03 Michael Groeneweegen Achilles EL 08-09-13 12 Pijnacker
* 1.18.04 Erwin Koens Rotterdam Atletiek 10-03-13 165 Den Haag
R 1.18.05 Ron van den Berg Waterweg 07-12-13 3 Vlaardingen
(390)
* 1.18.07 Rik Spijkerman Dutch Runners 21-04-13 12 Enschede
1.18.08 Erwin Coopmans 07-04-13 7 Roelofarendsveen
1.18.09 Wilbert Grooters Phanos 13-01-13 134 Egmond aan Zee
* 1.18.09 Jeroen Bergmans HRR 10-03-13 168 Den Haag
* 1.18.09 Erik Strikker Sportlust 10-03-13 167 Den Haag
1.18.09 Wouter Papenhove Lionitas 06-04-13 7 Leeuwarden
*,R 1.18.10 Vincent Veldstraat >Ijsselstein 18-05-13 8 Ijsselstein
1.18.11 Martin Nieuwstraten >Spijkenisse 15-12-13 1 Spijkenisse
R 1.18.12 Jaco van Buren >Stolwijk 17-03-13 1 Lekkerkerk
* 1.18.12 Pieter Westers Leiden Atletiek 10-03-13 169 Den Haag
(400)
1.18.13 Ed de Niet Loopgroep PK 07-04-13 8 Roelofarendsveen
* 1.18.15 Bram van Dongen Haag Atletiek 26-05-13 6 Leiden
* 1.18.15 Alwin Roovers Achilles EL 08-09-13 13 Pijnacker
1.18.15 Erik van den Heuvel >Swalmen 24-11-13 8 Ell
* 1.18.15 Roel van Nes AVS’90 23-06-13 11 Roosendaal
1.18.16 Marco Nijenmanting Phanos 21-12-13 23 Linschoten
1.18.17 Hafid Chaaby Typhoon 23-03-13 6 Dordrecht
1.18.17 Nico Verkade, M45 07-04-13 9 Roelofarendsveen
* 1.18.17 Bert Vanwersch Achilles Top 24-03-13 82 Venlo
* 1.18.20 Rudi Jansen >Markelo 21-04-13 13 Enschede
(410)
1.18.22 Danny van Wijk Pallas’93 20-01-13 12 Maassluis
1.18.23 Stefan Overmars >Hilversum 21-12-13 24 Linschoten
1.18.23 Imro Simmelink Leiden Atletiek 07-04-13 10 Roelofarendsveen
* 1.18.24 Niels Esmeijer >Amsterdam 21-04-13 14 Enschede
* 1.18.24 Gearoid O’Shea >Den Haag 10-03-13 171 Den Haag
* 1.18.24 Mimoun El Fatim >Deurne 27-10-13 13 Etten-Leur
* 1.18.24 Sjaak Luteijn Loopgroep PK 24-03-13 83 Venlo
* 1.18.25 Peter Bosgoed ARO’88 17-03-13 18 Drunen
1.18.25 Harald van Doorn Lycurgus 13-01-13 137 Egmond aan Zee
R 1.18.26 Arthur Schramade Cifla 09-06-13 1 Heumen
(420)
1.18.27 Peter Schrader RRZ 15-12-13 2 Spijkenisse
* 1.18.28 Peter van Zundert Scorpio 17-03-13 19 Drunen
1.18.28 Ruben Verlangen Statina 23-03-13 8 Dordrecht
1.18.28 Peter Tas DOKEV 13-01-13 138 Egmond aan Zee
1.18.29 Huub Bots Lionitas 16-03-13 9 Dokkum
1.18.29 Robin Groen >Rotterdam 20-10-13 31 Amsterdam
1.18.30 Wim Padmos, M45 Pallas’93 24-08-13 4 Westenschouwen
* 1.18.30 Mike Hall 10-03-13 174 Den Haag
* 1.18.32 René Janssen Loopgroep Aart Stigter 24-03-13 86 Venlo
1.18.32 Robert Parinussa >Weesp 13-01-13 139 Egmond aan Zee
(430)
1.18.33 Tonnie Knigge Runners Stadskanaal 28-12-13 8 Blijham
* 1.18.33 Cees Colijn >Amersfoort 09-03-13 12 Harderwijk
* 1.18.33 Hans van Loon Prins Hendrik 24-03-13 88 Venlo
1.18.34 Joost Posthuma >Enschede 06-10-13 4 Oldenzaal
* 1.18.34 Ruud Baaiman Almere’81 10-03-13 175 Den Haag
1.18.35 Jeroen Groesz Weert 17-03-13 21 Hapert
* 1.18.36 Rob Bravenboer Prins Hendrik 24-03-13 89 Venlo
* 1.18.37 Michel Cos De Sperwers 24-03-13 90 Venlo
R 1.18.39 Bas Hollegien >Emmeloord 10-05-13 2 Kraggenburg
* 1.18.39 Arjan Donkerbroek Eindhoven Atletiek 21-12-13 30 Dronten
(440)
* 1.18.40 Werner de Hamer Phanos 24-03-13 91 Venlo
* 1.18.40 Roy Vosters >Veldhoven 13-10-13 33 Eindhoven
R 1.18.40 Bart Witzier Gouda 03-02-13 2 Gouda
* 1.18.40 Marco van Erp Asterix 10-11-13 9 Valkenswaard
R 1.18.40 Tjerk Notten AV’23 22-12-13 9 Borne
* 1.18.41 Rob Snoeren ACW ’66 17-03-13 20 Drunen
* 1.18.43 Sander Heesen ATOS 01-09-13 5 Hoofddorp
1.18.45 Robert Bakker Loopgroep PK 29-09-13 3 Den Burg
* 1.18.45 Fabian ten Kate Vitalis 21-04-13 15 Enschede
1.18.47 Fons Liebregts, M45 Eindhoven Atletiek 24-11-13 10 Ell
(450)
* 1.18.47 Ad van Beek RR Etten-Leur 23-06-13 13 Roosendaal
R 1.18.49 Hans Berendsen Pallas’93 06-01-13 4 Rockanje
* 1.18.50 Maurice Eberson >Roosteren 24-03-13 92 Venlo
* 1.18.51 Rob Wouters TRR 13-10-13 36 Eindhoven
1.18.51 Danny in ’t Veen Rotterdam Atletiek 29-09-13 4 Zoetermeer
* 1.18.53 Detmar Roessink TION 21-04-13 16 Enschede
1.18.54 Jaap Vink Phoenix 15-09-13 1 Hilvarenbeek
1.18.54 Mark Groeneweg Gelre 14-12-13 13 Ameland
1.18.55 Richard Kramer SAV 17-03-13 1 Hoorn
* 1.18.55 Marcel Welzen, M35 AVON 13-10-13 37 Eindhoven
(460)
1.18.56 Karel-Jan Lensen >Groningen 15-06-13 2 Roden
1.18.56 Herman Brouwer Groningen Atletiek 09-05-13 6 Groningen
R 1.18.56 Lars Duistermaat Archeus 29-12-13 1 Winterswijk
* 1.18.56 Luuk Siemes Atletico’73 24-03-13 94 Venlo
R 1.18.57 Guido van Olffen >Borne 22-12-13 11 Borne
* 1.18.58 Rob Kerkhof, M45 Olympus Land van Cuijk 13-10-13 38 Eindhoven
*,R 1.18.58 Eddy van Leeuwen Lycurgus 03-03-13 2 Landsmeer
1.18.58 Henk Ruiter Triathlon 02-11-13 5 Epe
1.18.59 Gerard Vos Fivelstreek 09-03-13 4 Haren
1.18.59 Joop Helbers Pallas’93 24-08-13 5 Westenschouwen
(470)
* 1.19.00 Stefan Plohmann 06-04-13 4 Nunspeet
1.19.00 Gerwin Wessels Cifla 15-12-13 3 Spijkenisse
* 1.19.00 Richard Kienstra Lionitas 02-06-13 13 Leeuwarden
* 1.19.02 Joost Bouwman Eindhoven Atletiek 13-10-13 39 Eindhoven
* 1.19.03 Koen Martens Running2000 10-03-13 178 Den Haag
R 1.19.04 Hendrik Venema Cifla 07-04-13 2 Druten
* 1.19.07 Paul de Brie, M45 13-10-13 40 Eindhoven
1.19.07 Cornelis de Stigter Loopgroep Aart Stigter 21-12-13 25 Linschoten
1.19.09 Roelof Oostra SV Friesland 14-12-13 14 Ameland
1.19.09 Wouter Kanselaar HRR 20-01-13 14 Maassluis
(480)
R 1.19.10 Johan Boom Spurt’88 07-12-13 3 Nijeveen
R 1.19.10 Gerbrand Reijnoudt VAV 02-11-13 6 Renswoude
1.19.10 Jarrich van Warsem Almere’81 13-01-13 144 Egmond aan Zee
* 1.19.10 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 08-09-13 8 Deurne
1.19.10 Tjibbe van den Veen De Koplopers 21-12-13 26 Linschoten
1.19.11 Willem de Weerdt Cialfo 02-11-13 6 Epe
1.19.12 Gerard Lensvelt Spiridon 01-09-13 3 Beneden-Leeuwen
* 1.19.13 Jan Willem Hagen Athlos 06-04-13 5 Nunspeet
1.19.13 Marcel Klamer LAAC 07-04-13 7 Hengelo
* 1.19.13 Rogier Klappe Haag Atletiek 07-09-13 12 Dalfsen
(490)
R 1.19.13 Michel van der Heide Goor ’75 22-12-13 12 Borne
1.19.14 Richard Loendersloot >Enschede 07-04-13 8 Hengelo
1.19.14 Joost Kutsch Lojenga LRRC 07-04-13 13 Roelofarendsveen
* 1.19.14 Cees Stolwijk Altis 24-03-13 97 Venlo
* 1.19.14 Mar-Hein van de Wiel DAK 17-03-13 22 Drunen
* 1.19.15 Dave Klink Ilion 10-03-13 179 Den Haag
R 1.19.15 Klaas Medendorp Nijmegen Atletiek 22-09-13 1 Boxmeer
1.19.15 Pieter Adriaens Weert 13-01-13 146 Egmond aan Zee
* 1.19.16 Roy Ploum, M35 STB 13-10-13 42 Eindhoven
1.19.16 Luuc Elzinga Hellas 21-12-13 27 Linschoten
(500)
1.19.16 Jasper Springer Nijmegen Atletiek 13-01-13 147 Egmond aan Zee
R 1.19.17 Ferry Engel Flakkee 06-01-13 6 Rockanje
* 1.19.18 Marcel Gubbels Scopias 24-03-13 98 Venlo
1.19.18 René Hage Loopgroep Aart Stigter 21-12-13 29 Linschoten
* 1.19.19 Marco Jans ATV Venray 08-09-13 9 Deurne
R 1.19.19 Milan Perc Cifla 16-06-13 3 Gennep
1.19.19 Rober Stroet SAV 17-03-13 2 Hoorn
* 1.19.19 Rut Zoutman Olympus’70 23-03-13 10 Naaldwijk
R 1.19.20 Rutger Kramer Haag Atletiek 06-01-13 7 Rockanje
1.19.22 GJ Brinkman >Amsterdam 20-10-13 39 Amsterdam
(510)
1.19.22 Harold Visser SAV 13-01-13 149 Egmond aan Zee
* 1.19.23 Mark Muller >Holten 21-04-13 19 Enschede
1.19.24 Vincent Wervers >Utrecht 23-02-13 2 Woerden
* 1.19.24 Jan van Hoeven Olympus’70 23-03-13 11 Naaldwijk
1.19.25 Michel Pannekeet Trias 13-01-13 150 Egmond aan Zee
* 1.19.25 Johan Ketelaar, M40 Rotterdam Atletiek 23-03-13 12 Naaldwijk
* 1.19.25 Erben Wennemars, M35 >Dalfsen 08-06-13 27 Zwolle
* 1.19.26 David Schrier Dynamica 24-03-13 99 Venlo
* 1.19.26 Bas Pierik, M35 AVON 13-10-13 43 Eindhoven
1.19.26 Maaikel Koenis De LAT 21-12-13 30 Linschoten
(520)
1.19.28 Ruben Beckers >Maastricht 24-11-13 11 Ell
* 1.19.28 Dirk-Jan van der Gaag, M45 Pallas’67 13-10-13 45 Eindhoven
* 1.19.30 Sammy Peters, M35 TRR 17-03-13 23 Drunen
1.19.31 Ludy Timmer Groningen Atletiek 09-03-13 5 Haren
1.19.31 Theo van Graven DOKEV 03-11-13 3 Warmenhuizen
1.19.32 Tom Rademaker >Nuenen 03-02-13 10 Cadzand-Bad
1.19.32 Maurice Vriend AAC 13-01-13 153 Egmond aan Zee
1.19.32 Maik Voppen LAAC 06-10-13 5 Oldenzaal
* 1.19.33 Theo van Hofslot Sprint 17-03-13 24 Drunen
R 1.19.34 Gerard Kroes Cialfo 07-12-13 4 Nijeveen
(530)
1.19.34 Jendo Visser SV Friesland 03-03-13 3 Vorden
* 1.19.35 Dick Elzenga Veluwe 07-09-13 13 Dalfsen
* 1.19.35 Henry Visscher BB Lopers 07-09-13 14 Dalfsen
1.19.35 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 03-03-13 4 Vorden
1.19.35 Horacio Pereira >Veghel 16-06-13 2 Sint Oedenrode
R 1.19.36 Rene van der Stap Haag Atletiek 21-04-13 5 Noordwijkerhout
1.19.36 Kees Wouters DES 02-03-13 4 Eersel
* 1.19.36 Wytze Muijzert >Utrecht 24-03-13 100 Venlo
1.19.36 Arnoud Ritsma Lycurgus 20-10-13 41 Amsterdam
* 1.19.38 Kevin Bek, M35 HAC Helmond 13-10-13 46 Eindhoven
(540)
R 1.19.39 Bjorn van Ekeren >Twello 24-03-13 1 Eerbeek
R 1.19.39 Jos Broekhuis >Hilversum 02-06-13 1 Kortenhoef
* 1.19.40 Elebert Noordam Ilion 10-03-13 183 Den Haag
* 1.19.40 Robert Steinmeijer LAAC 21-04-13 20 Enschede
1.19.40 Abdul Mohammadi ATOS 14-04-13 1 Weert
1.19.41 Oscar Wokke >Amsterdam 02-06-13 2 Hoorn
1.19.41 Sander van Alphen >Amsterdam 20-10-13 42 Amsterdam
* 1.19.41 Ruud Hoosemans Dynamica 10-03-13 184 Den Haag
1.19.43 Jochem Duijnhoven Hellas 21-12-13 31 Linschoten
* 1.19.44 Paul Coolegem >Venlo 08-09-13 10 Deurne
(550)
* 1.19.44 Sierd Sikkema THOR 23-06-13 14 Roosendaal
R 1.19.45 Robert-Jan Gras Spiridon 23-11-13 3 Mijnsheerenland
* 1.19.46 Greg van de Velden Hercules 27-10-13 15 Dordrecht
1.19.47 Danny Binnendijk >Bodegraven 21-12-13 32 Linschoten
R 1.19.47 Fred Reitsma AV NOP 06-10-13 1 Hoenderloo
1.19.47 Marthel IJkelenstam Typhoon 21-12-13 33 Linschoten
* 1.19.48 Martin Keulemans GAC Hilversum 06-10-13 50 Breda
1.19.49 Arthur Hopman Hylas 03-11-13 4 Warmenhuizen
1.19.49 Wim van Sparrentak Dynamica 03-02-13 13 Cadzand-Bad
* 1.19.49 Ger Bodelier, M45 STB 13-10-13 47 Eindhoven
(560)
1.19.49 Lars Meesters >Leiden 07-04-13 14 Roelofarendsveen
* 1.19.50 Hans Rebers Phoenix 13-10-13 49 Eindhoven
* 1.19.51 Martin Ketellapper Lionitas 02-06-13 14 Leeuwarden
* 1.19.52 Cas Bommer HERA 10-02-13 29 Schoorl
1.19.53 Perry Vermeulen AV’56 03-02-13 14 Cadzand-Bad
1.19.54 Twan Lensen Cifla 16-03-13 4 Sint Anthonis
1.19.54 Edo van der Meer >Sittard 14-12-13 17 Ameland
R 1.19.56 Nico Klein Poelhuis TION 22-12-13 15 Borne
* 1.19.58 Michiel van Dijk GAC Hilversum 24-03-13 104 Venlo
1.19.59 Kurt van Dessel (BEL) RKHAV 29-09-13 5 Zoetermeer
(570)
* 1.19.59 Jan van der Veer Lycurgus 10-02-13 30 Schoorl
1.20.00 Kosta Poltavets Heerenveen 06-04-13 10 Leeuwarden
* 1.20.00 Marco Vet Loopgroep Aart Stigter 23-06-13 15 Roosendaal
Mannen 25km (tot 1.30.00)
1.27.20 Cees Kersten TAS’82 03-03-13 1 Schagen
* 1.27.57 Robert Willemse Rotterdam Atletiek 09-02-13 1 Oud-Beijerland
* 1.29.44 Ronnie Overgaauw Dynamica 09-02-13 2 Oud-Beijerland
Mannen 30km (tot 1.45.00)
* 1.37.36 Iwan Kamminga Aquilo 10-02-13 2 Schoorl
* 1.42.03 Jan Stuursma Veendam 10-02-13 5 Schoorl
* 1.42.05 Abhinabha Tangerman AAC 10-02-13 6 Schoorl
* 1.43.28 Jeroen Veldhuis AAC 08-09-13 2 Amsterdam
* 1.44.49 Michiel van Nispen Sprint 10-02-13 8 Schoorl
Mannen marathon (tot 2.45.00)
* 2.12.09 Koen Raymaekers Hellas 14-04-13 8 Rotterdam
* 2.13.25 Michel Butter Castricum 14-04-13 10 Rotterdam
* 2.16.28 Ronald Schröer HERA 20-10-13 18 Amsterdam
* 2.18.02 Hugo van den Broek Castricum 20-10-13 21 Amsterdam
* 2.18.53 Patrick Stitzinger Pegasus 13-10-13 15 Eindhoven
2.22.14 Iwan Kamminga Aquilo 05-05-13 13 Hannover (GER)
* 2.22.19 Olfert Molenhuis Groningen Atletiek 14-04-13 22 Rotterdam
* 2.22.19 Paul Zwama Groningen Atletiek 13-10-13 21 Eindhoven
* 2.23.01 Martin Nyakua (UGA) Eindhoven Atletiek 26-05-13 3 Klazienaveen
* 2.23.57 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 13-10-13 25 Eindhoven
(10)
* 2.26.54 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 13-10-13 28 Eindhoven
* 2.27.15 Sebastien Schletterer, M40 Dynamica 20-10-13 29 Amsterdam
2.27.59 Jan Stuursma Veendam 05-05-13 15 Hannover (GER)
* 2.27.59 Christian de Lie Castricum 20-10-13 31 Amsterdam
* 2.28.07 Thijs Feuth Leiden Atletiek 20-10-13 32 Amsterdam
* 2.28.23 Imo Muller AAC 14-04-13 30 Rotterdam
* 2.28.35 Joris Kampen Groningen Atletiek 07-04-13 Zürich (SUI)
* 2.28.42 Erik Sanders Nijmegen Atletiek 20-10-13 35 Amsterdam
* 2.29.16 Jos Elfring Asterix 13-10-13 31 Eindhoven
* 2.30.14 Pieter van Beekveld Eindhoven Atletiek 14-04-13 37 Rotterdam
(20)
* 2.31.10 Gayri Hawery Spirit Lelystad 20-10-13 40 Amsterdam
* 2.32.31 Jay Sauer Cifla 03-02-13 4 Apeldoorn
* 2.32.50 Jos Timans Atletiek Maastricht 13-10-13 34 Eindhoven
* 2.32.53 Koen Henkes Running2000 13-10-13 35 Eindhoven
* 2.33.02 Robert Willemse, M45 Rotterdam Atletiek 13-10-13 36 Eindhoven
* 2.33.52 Patrick Kwist, M40 Rotterdam Atletiek 14-04-13 53 Rotterdam
* 2.34.22 Bart Wassenberg, M45 Hellas 13-10-13 42 Eindhoven
* 2.34.29 Peter Bruinsma, M40 Atletics 13-10-13 43 Eindhoven
* 2.34.36 Jan Venhuizen AAC’61 26-05-13 4 Klazienaveen
* 2.34.36 Noel Keijsers Prins Hendrik 20-10-13 47 Amsterdam
(30)
* 2.34.56 Mike Teekens Achilles EL 20-10-13 51 Amsterdam
* 2.35.17 Nico Altorf, M45 NSL 13-10-13 45 Eindhoven
2.35.23 Bas Diederen Caesar 08-09-13 1 Meerssen
* 2.35.40 Marco Gielen, M40 Scopias 13-10-13 47 Eindhoven
* 2.35.41 Erik Negerman GAC Hilversum 13-10-13 48 Eindhoven
* 2.35.51 Wouter Gijsberts De Liemers 20-10-13 57 Amsterdam
* 2.37.20 Gaby van Caulil ’t Haasje 15-04-13 177 Boston (USA)
* 2.37.25 Roger van Gompel, M40 21-04-13 London (GBR)
* 2.37.45 Willem de Boer, M35 Lionitas 13-10-13 50 Eindhoven
* 2.38.07 Paul Smits, M50 Haag Atletiek 13-10-13 53 Eindhoven
(40)
* 2.38.10 Falco Olivier BB Lopers 13-10-13 54 Eindhoven
R 2.39.01 Henk Smalbrugge BB Lopers 21-04-13 2 Terneuzen
* 2.39.02 Rene de Lange, M35 De Koplopers 20-10-13 70 Amsterdam
* 2.39.13 Martijn Gildemeester, M35 >Deventer 13-10-13 57 Eindhoven
* 2.39.14 Paul Verkleij Loopgroep Aart Stigter 27-10-13 3 Etten-Leur
* 2.39.15 Ton Verbaandert Eindhoven Atletiek 03-02-13 7 Apeldoorn
* 2.39.26 Pim Quist Haag Atletiek 15-04-13 246 Boston (USA)
* 2.39.34 Harm-Jan Martens HAC’63 13-10-13 58 Eindhoven
* 2.39.39 Luc Krotwaar Eindhoven Atletiek 03-02-13 8 Apeldoorn
* 2.39.46 Arthur Schramade Cifla 26-05-13 6 Klazienaveen
(50)
* 2.39.50 Ronald Derksen, M40 Veluwe 14-04-13 84 Rotterdam
R 2.39.50 Huub van Noorden AV’56 21-04-13 3 Terneuzen
* 2.40.05 Lamko Hulzebos HAC’63 29-09-13 Berlin (GER)
* 2.40.23 Paul Blokland, M35 Parthenon 14-04-13 86 Rotterdam
* 2.40.39 Maarten Zeegers Vitalis 20-10-13 74 Amsterdam
* 2.40.47 Harald van Doorn, M45 Lycurgus 13-10-13 61 Eindhoven
2.40.51 Erwin Harmes Dynamica 02-06-13 1 Hoorn
* 2.40.53 Ralph Apeldoorn, M35 DEM 14-04-13 91 Rotterdam
* 2.41.04 Brian Mcgovern >Amsterdam 20-10-13 75 Amsterdam
* 2.41.20 Timothy Karanu Eindhoven Atletiek 13-10-13 64 Eindhoven
(60)
2.41.22 Michiel Kallenberg Cifla 23-06-13 8 Wellington (NZL)
* 2.41.25 Marcel Laros, M40 Scorpio 27-10-13 4 Etten-Leur
* 2.41.27 Michiel van Nispen Sprint 21-04-13 10 Enschede
* 2.41.34 Vincent Verboven, M40 Eindhoven Atletiek 13-10-13 66 Eindhoven
* 2.41.47 Bob Kommers 17-11-13 104 Valencia (ESP)
* 2.41.48 Hans Brons, M45 Eindhoven Atletiek 13-10-13 69 Eindhoven
* 2.42.03 Raylie Florentina >Pijnacker 13-10-13 71 Eindhoven
* 2.42.52 Remy Vasseur Dynamica 15-12-13 1 Spijkenisse
* 2.42.59 Harmen de Vries, M45 HAC’63 13-10-13 73 Eindhoven
* 2.43.00 Ralf Preibisch, M50 Olympia Halsteren 13-10-13 74 Eindhoven
(70)
* 2.43.09 Ruben Schellingerhout HAC’63 17-11-13 115 Valencia (ESP)
* 2.43.22 Bas Briefjes Castricum 13-10-13 Köln (GER)
* 2.43.33 Casper Koelma MPM 21-04-13 11 Enschede
* 2.43.41 Rik Wolswinkel Loopgroep Aart Stigter 03-02-13 11 Apeldoorn
* 2.43.50 Cees Kersten, M45 TAS’82 20-10-13 87 Amsterdam
* 2.43.51 Victor Phaff Pallas’93 19-05-13 39 København (DEN)
* 2.44.09 Dennis Steeman, M35 Phanos 20-10-13 94 Amsterdam
* 2.44.09 Michiel Spijkers TRR 29-09-13 Berlin (GER)
* 2.44.11 Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 03-02-13 12 Apeldoorn
* 2.44.12 Jelle Enthoven Loopgroep PK 13-10-13 79 Eindhoven
(80)
* 2.44.12 Stefan van der Pols, M45 NSL 14-04-13 116 Rotterdam
* 2.44.27 Roel van Nes, M40 AVS’90 13-10-13 80 Eindhoven
* 2.44.39 Filip Lijnen, M40 Eindhoven Atletiek 13-10-13 81 Eindhoven
2.44.57 Ibrahim Elsidig (SUD) Sparta 08-09-13 2 Meerssen
* 2.45.00 Mark Wilson, M40 Loopgroep PK 14-04-13 121 Rotterdam
Mannen 50km (tot 4.00.00)
* 3.02.51 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 14-09-13 1 Winschoten
3.16.43 Ralf Preibisch, M50 Olympia Halsteren 18-05-13 1 Gieten
3.19.14 Jeroen Romeijn Loopgroep Aart Stigter 10-11-13 5 Bottrop (GER)
* 3.22.16 Alfred Roelen NSL 14-09-13 5 Winschoten
* 3.24.37 Bernard Roelen Loopgroep PK 14-09-13 7 Winschoten
3.26.33 Erik Kuijer MarathonPlus 18-05-13 2 Gieten
3.29.18 Pieter Mans MarathonPlus 18-05-13 3 Gieten
3.30.08 Sebastian Francke Achilles Top 26-01-13 6 Rodgau (GER)
R 3.35.23 Han Wolsing, M45 Triathlon 25-05-13 1 Bunschoten
R 3.37.07 Robert Boersma NEA Volharding 10-11-13 1 Deventer
(10)
3.39.34 Leslie Pangemanan >Amsterdam 30-03-13 281 Kaapstad (RSA)
*,R 3.46.24 Hans Jurriaans Veteranen Nederland 25-05-13 3 Amstelveen
3.46.45 Henk Guise THOR 30-03-13 343 Kaapstad (RSA)
R 3.46.56 Christian Bakker Cifla 25-05-13 2 Bunschoten
3.50.08 Marc Gunter THOR 30-03-13 387 Kaapstad (RSA)
3.50.09 Dik Jagersma SV Friesland 18-05-13 6 Gieten
3.51.33 Raymond Arnold 30-03-13 407 Kaapstad (RSA)
R 3.51.46 Jordy Ariens >Almere 10-11-13 2 Deventer
3.53.43 Elbert Voogt Veluwe 28-04-13 6 Oudenaarde (BEL)
* 3.53.48 Peter Ipema Loopgroep De Drentsche Aa 14-09-13 10 Winschoten
(20)
* 3.54.03 Marco Tramontina Eindhoven Atletiek 14-09-13 11 Winschoten
* 3.54.24 Marc Castricum, M45 Veteranen Nederland 14-09-13 12 Winschoten
R 3.55.02 Bernard van den Berg Triathlon 25-05-13 3 Bunschoten
* 3.55.36 Emile Nales Groningen Atletiek 14-09-13 13 Winschoten
3.56.54 Rien Bastiaansen, M55 THOR 30-03-13 479 Kaapstad (RSA)
R 3.56.56 Mik Borsten Triathlon 25-05-13 4 Bunschoten
3.57.08 Gerard van der Laan >Diemen 18-05-13 7 Gieten
* 3.58.17 Gerard Verveer Energie 14-09-13 14 Winschoten
* 3.59.21 Cor van Emmerik Cialfo 07-07-13 3 Assen
3.59.32 George ten Kate >Groningen 18-05-13 8 Gieten
(30)
Mannen 100km (tot 11.00.00)
7.22.49 Pieter Mans MarathonPlus 21-06-13 8 Torhout (BEL)
7.30.29 Bram van Rijswijk Eindhoven Atletiek 21-06-13 10 Torhout (BEL)
7.52.13 Danny van den Ham Loopgroep Aart Stigter 25-05-13 10 Firenze (ITA)
7.54.40 Luc Krotwaar Eindhoven Atletiek 21-06-13 14 Torhout (BEL)
* 7.55.55 Dave Boone AV’56 14-09-13 5 Winschoten
* 8.00.37 Robert Boersma NEA Volharding 14-09-13 6 Winschoten
* 8.07.27 Jan Muller Achilles EL 14-09-13 7 Winschoten
* 8.10.59 David van Mil, M35 MarathonPlus 14-09-13 8 Winschoten
8.21.25 Dik Jagersma SV Friesland 21-06-13 19 Torhout (BEL)
* 9.10.41 Cees Verhagen Fortuna 14-09-13 12 Winschoten
(10)
* 9.11.06 Johan de Jong, M40 14-09-13 13 Winschoten
* 9.21.09 Hans Jurriaans Veteranen Nederland 14-09-13 15 Winschoten
* 9.24.19 Martijn Croon, M35 14-09-13 16 Winschoten
R 9.24.22 Sjaak Bus Spiridon 10-11-13 2 Deventer
* 9.27.06 Wim Scholtens, M45 Aquilo 14-09-13 19 Winschoten
* 9.27.06 Herman Ebbekink Aquilo 14-09-13 18 Winschoten
* 9.27.10 Frankie Litjens, M60 Eindhoven Atletiek 14-09-13 20 Winschoten
* 9.32.38 Andy Roodenburg Energie 14-09-13 21 Winschoten
* 9.34.07 Christiaan van Meurs Atletics 14-09-13 22 Winschoten
* 9.34.19 Berry Snoeren Sprint 14-09-13 23 Winschoten
(20)
*,R 9.36.41 Ferry van der Ent Veteranen Nederland 25-05-13 2 Amstelveen
*,R 9.38.12 Edward Pechler Loopgroep Bedum 25-05-13 3 Amstelveen
R 9.47.05 Endymion Kasanardjo Loopgroep Aart Stigter 10-11-13 3 Deventer
* 9.48.02 Edwin Otto NEA Volharding 14-09-13 24 Winschoten
* 9.51.08 Nitish Zuidema U-Track 14-09-13 26 Winschoten
* 9.51.19 Silvio Teunissen, M40 MarathonPlus 14-09-13 27 Winschoten
*,R 9.58.52 Bennie de Vries 25-05-13 4 Amstelveen
9.59.45 Roger Kempinski >Bemelen 21-06-13 37 Torhout (BEL)
*,R 10.14.25 Erwin Borrias De Spartaan 25-05-13 5 Amstelveen
*,R 10.17.19 Raymond Barkman 25-05-13 6 Amstelveen
(30)
* 10.18.04 François Flisijn Noordkop 14-09-13 30 Winschoten
10.18.13 Ernst Daniel AAV’36 17-08-13 28 Leipzig (GER)
* 10.20.19 Mo Idrissi MarathonPlus 14-09-13 31 Winschoten
* 10.22.23 Jacob van der Meulen Groningen Atletiek 14-09-13 32 Winschoten
* 10.29.16 Rienk Scholtenmeijer, M40 14-09-13 33 Winschoten
* 10.32.16 Dick Abee Aquilo 14-09-13 34 Winschoten
10.43.39 Joachim Golliard >Delft 09-05-13 12 Steenwerck (FRA)
* 10.45.44 Gerik Mik Artemis 14-09-13 36 Winschoten
*,R 10.53.18 Jurre Onrust 25-05-13 7 Amstelveen
R 10.55.24 Remco Schellingerhout MarathonPlus 20-04-13 6 Heerlen
(40)
* 10.56.41 Peter Scheutjens, M50 Marvel 14-09-13 38 Winschoten
R 10.58.05 Alex Lamberix Caesar 20-04-13 7 Heerlen
* 10.58.35 Ger Bodelier, M45 STB 14-09-13 39 Winschoten
Mannen Ekiden (tot 2.30.00)
2.21.57 BB Lopers Heren I BB Lopers 07-04-13 1 Zwolle
2.25.10 Follow the Leader 07-04-13 2 Zwolle
* 2.25.40 Rotterdam Atletiek team 1 Rotterdam Atletiek 06-07-13 1 Rotterdam
2.26.04 Altijd. Alles. Maximaal! 07-04-13 3 Zwolle
2.27.07 UT/Saxion Team 07-04-13 4 Zwolle
2.27.25 De bazen 07-04-13 6 Zwolle
2.27.40 Ekidenhazen 07-04-13 5 Zwolle
Mannen 100EM (tot 24.00.00)
Mannen 1 uur (tot 17500)
Mannen 6 uur (tot 70000)
* 78291 Jan Muller Achilles EL 03-03-13 8 Stein
* 76754 Olivier Jacques NEA Volharding 03-03-13 10 Stein
* 76189 Remco Schellingerhout MarathonPlus 03-03-13 13 Stein
R 75848 Erik Kuijer MarathonPlus 28-12-13 1 Epe
* 73496 Jo Schoonbroodt Maasrunners 03-03-13 17 Stein
* 73116 Robert Boersma NEA Volharding 03-03-13 18 Stein
* 72246 Erwin Borrias De Spartaan 03-03-13 22 Stein
R 72029 Dave Boone AV’56 05-10-13 3 Amstelveen
* 70939 Jan Suijkerbuijk Diomedon 03-03-13 27 Stein
Mannen 12 uur (tot 100000)
* 122921 Andy Roodenburg Energie 21-12-13 1 Santpoort-Noord
* 106200 Endymion Kasanardjo Loopgroep Aart Stigter 21-12-13 2 Santpoort-Noord
* 101040 Tom Maessen Ilion 21-12-13 3 Santpoort-Noord
Mannen 24 uur (tot 150000)
* 235043 Jeroen Renes Loopgroep Aart Stigter 11-05-13 22 Steenbergen
* 222261 David van Mil, M35 MarathonPlus 11-05-13 41 Steenbergen
* 217646 Peter van Wijngaarden MarathonPlus 11-05-13 49 Steenbergen
* 212738 Andy Roodenburg Energie 11-05-13 58 Steenbergen
* 210683 Rut Zoutman Olympus’70 11-05-13 64 Steenbergen
* 210609 Nitish Zuidema U-Track 19-10-13 2 Padova (ITA)
* 206407 Robert Boersma NEA Volharding 11-05-13 72 Steenbergen
* 188482 Mo Idrissi MarathonPlus 11-05-13 92 Steenbergen
181877 Henk Harenberg ASV Eibergen 19-10-13 8 Nivelles (BEL)
* 177776 Adrie van Dijk ATC’75 11-05-13 106 Steenbergen
(10)
* 174336 Endymion Kasanardjo Loopgroep Aart Stigter 11-05-13 110 Steenbergen
* 174294 Edward de Leng Dynamica 11-05-13 111 Steenbergen
* 172420 Sjaak Bus Spiridon 11-05-13 114 Steenbergen
* 170687 Ernst Daniel AAV’36 11-05-13 117 Steenbergen
* 168613 Tom van der Veldt Loopgroep Aart Stigter 21-12-13 3 Santpoort-Noord
Vrouwen 10km (tot 38.00)
* 32.45 Adrienne Herzog AV’34 Apeldoorn 06-10-13 1 Marrakech (MAR)
* 33.27 Ruth van der Meijden Asterix 10-02-13 2 Schoorl
* 33.52 Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 29-09-13 5 Utrecht
* 33.53 Jill Holterman Haarlemmermeer 29-09-13 6 Utrecht
* 33.56 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 29-09-13 7 Utrecht
* 33.57 Mariska Kramer-Postma SV Friesland 01-09-13 8 Tilburg
* 34.09 Stefanie Bouma Impala 29-09-13 8 Utrecht
* 34.10 Jip Vastenburg AV’34 Apeldoorn 10-02-13 3 Schoorl
* 34.11 Andrea Deelstra Heerenveen 29-06-13 5 Appingedam
* 34.22 Sabine van de Reijt Sprint 10-02-13 5 Schoorl
(10)
34.22 Danne Boterenbrood Unitas 06-04-13 1 Nunspeet
* 34.28 Jamie van Lieshout Attila 10-02-13 6 Schoorl
* 34.35 Marieke Falkmann Groningen Atletiek 10-02-13 7 Schoorl
* 34.44 Marije te Raa AAC 10-02-13 9 Schoorl
R 34.52 Maureen Koster AV’47 13-09-13 1 Gouda
* 35.05 Lesley van Miert Sprint 10-02-13 10 Schoorl
* 35.13 Immy-Auck Kersbergen Lionitas 29-09-13 11 Utrecht
* 35.18 Reina Visser Nijmegen Atletiek 10-02-13 12 Schoorl
* 35.21 Eveline Martens Atletiek Maastricht 29-09-13 12 Utrecht
* 35.28 Mariska Dute Loopgroep PK 10-02-13 13 Schoorl
(20)
35.36 Christine Venhuizen Seven Hills RT 15-12-13 5 Issy les Moulineaux (FRA)
35.37 Jessica Oosterloo AAC’61 06-10-13 1 Zuidwolde
* 35.51 Anouk Claessens Hellas 10-02-13 15 Schoorl
35.51 Yvonne Kassenberg Lionitas 06-10-13 1 Drachten
* 35.51 Leonie Balter AVON 29-09-13 13 Utrecht
* 35.52 Ingrid Versteegh Sprint 15-06-13 4 Rijsbergen
35.56 Lesley Smit LAAC 11-08-13 1 Oldenzaal
* 35.58 Evelien Ruijters Unitas 06-10-13 1 Breda
* 36.01 Jacelyn Gruppen HAC’63 29-09-13 14 Utrecht
* 36.04 Laurey van den Berge Flakkee 29-09-13 15 Utrecht
(30)
36.10 Anja van ’t Schip Loopgroep Aart Stigter 27-08-13 1 Abcoude
36.16 Claudia van Rijn Leiden Atletiek 07-04-13 1 Roelofarendsveen
* 36.17 Inge de Jong Trias 25-08-13 4 Hem
36.19 Suzan Nieman HERA 09-06-13 1 Rotterdam
* 36.21 Sanne Broeksma PAC 26-05-13 3 Leiden
* 36.24 Linda McFarland Trias 01-09-13 23 Tilburg
* 36.25 Ilse Pol Running2000 09-11-13 1 Nunspeet
* 36.33 Patty den Ouden Daventria 29-09-13 18 Utrecht
*,R 36.37 Ingrid Prigge LAAC 31-05-13 1 Vriezenveen
36.40 Sandra van Doorn HRR 21-12-13 2 Linschoten
(40)
36.42 Jeanine van de Klashorst U-Track 10-03-13 1 Den Haag
36.46 Lizette van der Vegt Groningen Atletiek 06-10-13 2 Drachten
36.48 Fa Adda AV’23 08-05-13 1 Alkmaar
* 36.49 Renata Haring Rotterdam Atletiek 10-02-13 22 Schoorl
36.49 Anjolie Engels Dynamica 06-04-13 1 Goes
*,R 36.50 Marjon de Kok Prins Hendrik 18-05-13 1 Ijsselstein
36.51 Nadezhda Wijenberg Unitas 21-06-13 1 Eindhoven
* 36.52 Margriet Berkhout NOVA 10-02-13 23 Schoorl
36.55 Jelly van der Kloet Impala 06-10-13 3 Drachten
36.56 Lorraine Ravestein Phoenix 21-12-13 1 Dronten
(50)
37.01 Femke van Hest TRR 24-08-13 1 Baarle Nassau
37.03 Mariska Scholtes TRR 24-08-13 2 Baarle Nassau
* 37.03 Lindsay Poesiat- van Marrewijk Haag Atletiek 07-04-13 1 Dordrecht
37.09 Anne Zijderveld Passaat 09-06-13 2 Rotterdam
* 37.11 Naima Bosman THOR 29-09-13 21 Utrecht
* 37.16 Annelies Deketelaere HAC Helmond 10-02-13 26 Schoorl
* 37.17 Karina Willems Rijssen 29-06-13 9 Appingedam
37.18 Renske Busser Taxandria 24-08-13 3 Baarle Nassau
37.26 Marleen Stiekema Loopgroep Bedum 18-05-13 2 Gieten
37.28 Marlies Jongerius Olympus’70 20-01-13 1 Maassluis
(60)
37.29 Irene Zonneveld Loopgroep Aart Stigter 08-05-13 2 Alkmaar
* 37.30 Lia Wijnberger Phoenix 20-10-13 2 Utrecht
R 37.30 Ingrid Aerts 13-09-13 2 Gouda
37.31 Agnes Schipper Hellas 07-09-13 1 Noordeloos
* 37.37 Esmé Möricke Cifla 17-08-13 3 Apeldoorn
*,R 37.37 Miriam van Reijen Phanos 08-12-13 1 Landsmeer
* 37.41 Frederique Versluys De Wielingen 29-09-13 24 Utrecht
37.43 Marisa Hopmans Spado 24-08-13 4 Baarle Nassau
37.43 Jacqueline Rustidge Isala’96 26-05-13 2 Nijmegen
* 37.46 Joyce Vrijenhoek Hellas 29-09-13 26 Utrecht
(70)
* 37.47 Femke van Hamersveld Triathlon 09-06-13 2 Amersfoort
*,R 37.47 Liesbeth Voorthuijsen Haag Atletiek 18-05-13 4 Ijsselstein
* 37.48 Linda Korten Weert 24-03-13 2 Venlo
* 37.50 Judith Lenaers Weert 24-03-13 3 Venlo
R 37.51 Annelies Drenth 13-09-13 3 Gouda
* 37.52 Nicole Philippens Triathlon 09-06-13 3 Amersfoort
37.54 Yasmin Hillebrink >Groningen 16-11-13 2 Scheemda
*,R 37.55 Marianne de Kok Dynamica 22-09-13 1 Breda
37.57 Vanessa Gosselink Flevo Delta 30-04-13 1 Elburg
37.58 Marieke van der Vegt Vitalis 06-10-13 4 Drachten
(80)
37.58 Pauline Claessen Cifla 21-12-13 2 Dronten
37.59 Femke van der Pal Zaanland 27-08-13 2 Abcoude
Vrouwen 15km (tot 60.00)
* 51.41 Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 17-11-13 5 Nijmegen
* 51.53 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 17-11-13 6 Nijmegen
* 52.46 Ruth van der Meijden Asterix 17-11-13 9 Nijmegen
* 53.04 Jamie van Lieshout Attila 01-12-13 7 ’s Heerenberg
* 53.09 Mariska Dute Loopgroep PK 17-11-13 10 Nijmegen
* 53.42 Stefanie Bouma Impala 17-11-13 11 Nijmegen
* 53.59 Jessica Oosterloo AAC’61 17-11-13 12 Nijmegen
* 54.03 Eveline Martens Atletiek Maastricht 17-11-13 13 Nijmegen
*,R 55.06 Sabine van de Reijt Sprint 15-12-13 3 Aalsmeer
* 55.12 Ilse Pol Running2000 17-11-13 14 Nijmegen
(10)
* 55.32 Christine Venhuizen Seven Hills RT 17-11-13 15 Nijmegen
* 55.35 Lesley Smit LAAC 17-11-13 16 Nijmegen
* 55.49 Jacelyn Gruppen HAC’63 17-11-13 18 Nijmegen
55.57 Anouk Claessens Hellas 03-03-13 1 Leiden
* 56.15 Esmé Möricke Cifla 17-11-13 19 Nijmegen
* 56.22 Yvonne Kassenberg Lionitas 17-11-13 20 Nijmegen
56.24 Loes van Loenen >Delft 03-07-13 1 Bleiswijk
* 56.28 Jelly van der Kloet Impala 17-11-13 21 Nijmegen
* 56.44 Ingrid Versteegh Sprint 26-05-13 1 Den Bosch
* 56.44 Lia Wijnberger Phoenix 01-12-13 11 ’s Heerenberg
(20)
* 56.47 Ydwine van der Veen Heerenveen 17-11-13 22 Nijmegen
* 56.48 Sandra van Doorn HRR 17-11-13 23 Nijmegen
* 57.08 Marjon de Kok Prins Hendrik 17-11-13 24 Nijmegen
* 57.09 Mariska Scholtes TRR 17-11-13 25 Nijmegen
* 57.18 Saffira Kiewiet Groningen Atletiek 17-11-13 26 Nijmegen
* 57.26 Agnes Schipper Hellas 17-11-13 27 Nijmegen
* 57.37 Nadezhda Wijenberg Unitas 05-05-13 2 Breda
* 57.44 Jeanine van de Klashorst U-Track 01-12-13 12 ’s Heerenberg
57.51 Femke van Hest TRR 20-04-13 2 Oisterwijk
R 57.52 Naima Bosman THOR 19-05-13 1 Terheijden
(30)
* 57.58 Irene Kalter Daventria 17-11-13 28 Nijmegen
* 58.07 Marianne de Kok Dynamica 17-11-13 29 Nijmegen
* 58.07 Mirte Leloup Cifla 17-11-13 30 Nijmegen
R 58.21 Carla Ophorst Olympus’70 18-05-13 1 Papendrecht
R 58.28 Wilma van Onna PAC 08-12-13 2 Rotterdam
* 58.32 Karen Wijlaars Prins Hendrik 17-11-13 31 Nijmegen
58.32 Marlies Jongerius Olympus’70 10-11-13 1 Zoetermeer
R 58.32 Anne Zijderveld Passaat 18-05-13 2 Papendrecht
* 58.34 Vanessa Gosselink Flevo Delta 22-06-13 1 Beekbergen
R 58.39 Tineke van den Berg Rotterdam Atletiek 08-12-13 3 Rotterdam
(40)
* 58.42 Liesbeth Voorthuijsen Haag Atletiek 17-11-13 32 Nijmegen
* 58.44 Anouk Lindenholz HAC’63 17-11-13 33 Nijmegen
* 58.48 Lindsay Poesiat- van Marrewijk Haag Atletiek 05-05-13 3 Breda
* 58.51 Juriena de Vries Cifla 17-11-13 34 Nijmegen
* 58.53 Ingrid Lemke Horror 17-11-13 35 Nijmegen
* 58.54 Birgit Koster-Krämer GAC Hilversum 17-11-13 36 Nijmegen
* 58.56 Inge van der Meulen, V40 Eindhoven Atletiek 17-11-13 37 Nijmegen
58.58 Ingrid Prigge LAAC 06-01-13 1 Glanerbrug
* 59.17 Renske Smetsers-Weeda Nijmegen Atletiek 17-11-13 39 Nijmegen
59.20 Ciska Hensen DAK 20-04-13 3 Oisterwijk
(50)
* 59.21 Marije Peters Seven Hills RT 17-11-13 38 Nijmegen
59.26 Anja van ’t Schip Loopgroep Aart Stigter 14-04-13 1 Amsterdam
59.28 Renske Busser Taxandria 09-02-13 1 Tilburg
* 59.36 Sonja van Oers Prins Hendrik 17-11-13 40 Nijmegen
* 59.49 Jolanda Verstraten Scopias 03-03-13 1 Venlo
R 59.54 Magali Fleche Sprint 08-12-13 4 Rotterdam
* 59.55 Petra Hasper-ten Kate De Sprinter 17-11-13 41 Nijmegen
59.57 Petra Sloots Pallas’93 16-03-13 1 Reeuwijk
* 60.00 Kim Fairley Cifla 17-11-13 42 Nijmegen
Vrouwen 10EM (tot 64.00)
* 52.51 Hilda Kibet Castricum 22-09-13 4 Zaandam
56.26 Pieter Buijsman SAV 07-04-13 1 Grootebroek
* 56.27 Andrea Deelstra Heerenveen 22-09-13 12 Zaandam
* 57.13 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 22-09-13 13 Zaandam
* 57.19 Ruth van der Meijden Asterix 22-09-13 14 Zaandam
* 57.48 Mariska Kramer-Postma SV Friesland 17-08-13 3 Schortens (GER)
* 57.51 Anjolie Engels Dynamica 21-04-13 2 Antwerpen (BEL)
* 58.00 Stefanie Bouma Impala 22-09-13 15 Zaandam
* 59.02 Jill Holterman Haarlemmermeer 22-09-13 18 Zaandam
* 59.31 Mariska Dute Loopgroep PK 22-09-13 19 Zaandam
(10)
* 60.19 Helen Sharpe (GBR) AV’23 22-09-13 20 Zaandam
* 60.22 Linda McFarland Trias 22-09-13 21 Zaandam
61.01 Heleen Plaatzer Cifla 24-03-13 1 Zeist
* 61.06 Ilse Pol Running2000 26-10-13 2 Holten
61.12 Nadezhda Wijenberg Unitas 01-04-13 1 Oirsbeek
61.57 Ingrid Prigge LAAC 24-03-13 1 Haaksbergen
* 62.00 Marianne de Kok Dynamica 21-04-13 6 Antwerpen (BEL)
* 62.02 Sandra van Doorn HRR 22-09-13 23 Zaandam
62.09 Lesley Smit LAAC 24-03-13 2 Haaksbergen
* 62.09 Jacqueline Rustidge Isala’96 29-05-13 1 Dalfsen
(20)
62.28 Renée Vranken Caesar 30-04-13 2 Roermond
*,R 62.44 Esmé Möricke Cifla 05-01-13 1 Woudenberg
63.05 Maud Golsteyn Caesar 01-04-13 2 Oirsbeek
63.09 Marlies Jongerius Olympus’70 31-08-13 1 Veldhoven
* 63.13 Miriam van Reijen Phanos 22-09-13 25 Zaandam
*,R 63.15 Ilonka van den Hengel Altis 05-01-13 2 Woudenberg
63.18 Marjon de Kok Prins Hendrik 31-08-13 2 Veldhoven
* 63.40 Vanessa Gosselink Flevo Delta 16-03-13 1 Wapenveld
* 63.48 Inez-Anne Haagen Loopservice.nl 22-09-13 28 Zaandam
63.54 Naima Bosman THOR 30-04-13 1 Oud-Gastel
(30)
* 63.55 Fa Adda AV’23 22-09-13 29 Zaandam
Vrouwen 20km (tot 1.23.30)
* 1.10.11 Ruth van der Meijden Asterix 03-03-13 1 Alphen aan den Rijn
* 1.11.01 Jip Vastenburg AV’34 Apeldoorn 03-03-13 2 Alphen aan den Rijn
* 1.12.35 Marieke Falkmann Groningen Atletiek 03-03-13 3 Alphen aan den Rijn
* 1.12.36 Stefanie Bouma Impala 03-03-13 4 Alphen aan den Rijn
1.12.52 Immy-Auck Kersbergen Lionitas 31-08-13 1 Sneek
* 1.13.11 Mariska Dute Loopgroep PK 03-03-13 5 Alphen aan den Rijn
* 1.13.14 Nina Mathijssen Phanos 03-03-13 6 Alphen aan den Rijn
* 1.13.48 Jacelyn Gruppen HAC’63 03-03-13 7 Alphen aan den Rijn
* 1.14.11 Yvonne Kassenberg Lionitas 03-03-13 8 Alphen aan den Rijn
* 1.19.48 Lindsay Poesiat- van Marrewijk Haag Atletiek 03-03-13 9 Alphen aan den Rijn
(10)
* 1.20.38 Fa Adda AV’23 03-03-13 10 Alphen aan den Rijn
* 1.21.48 Birgit Koster-Krämer GAC Hilversum 03-03-13 11 Alphen aan den Rijn
1.23.14 Marianne de Kok Dynamica 06-04-13 1 Goes
Vrouwen 1/2 marathon (tot 1.40.00)
* 1.07.59 Hilda Kibet Castricum 03-03-13 4 Roma (ITA)
* 1.11.40 Adrienne Herzog AV’34 Apeldoorn 20-10-13 4 Valencia (ESP)
* 1.14.07 Ruth van der Meijden Asterix 24-03-13 4 Venlo
* 1.14.17 Kim Dillen Eindhoven Atletiek 21-12-13 2 Dronten
* 1.14.49 Mariska Kramer-Postma SV Friesland 02-06-13 1 Leeuwarden
1.15.12 Andrea Deelstra Heerenveen 13-01-13 6 Egmond aan Zee
* 1.15.28 Marieke Falkmann Groningen Atletiek 10-03-13 4 Den Haag
* 1.15.51 Stefanie Bouma Impala 24-03-13 6 Venlo
1.16.10 Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 13-01-13 8 Egmond aan Zee
1.17.24 Rachel Klamer LAAC 13-01-13 Egmond aan Zee
(10)
1.17.27 Pieter Buijsman SAV 13-01-13 10 Egmond aan Zee
* 1.17.28 Immy Auck-Kersbergen Lionitas 13-10-13 1 Eindhoven
* 1.17.39 Nina Mathijssen Phanos 24-03-13 9 Venlo
* 1.17.49 Inge de Jong Trias 24-03-13 10 Venlo
* 1.17.50 Sabine van de Reijt Sprint 10-03-13 10 Den Haag
1.18.17 Mariska Dute Loopgroep PK 13-01-13 12 Egmond aan Zee
1.18.28 Heleen Plaatzer Cifla 13-01-13 13 Egmond aan Zee
* 1.18.58 Anouk Claessens Hellas 24-03-13 14 Venlo
* 1.19.06 Yvonne Kassenberg Lionitas 24-03-13 15 Venlo
* 1.19.06 Ingrid Versteegh Sprint 24-03-13 16 Venlo
(20)
* 1.19.07 Anjolie Engels Dynamica 24-03-13 17 Venlo
* 1.19.10 Jacelyn Gruppen HAC’63 24-03-13 18 Venlo
* 1.19.19 Claudia van Rijn Leiden Atletiek 24-03-13 19 Venlo
1.19.46 Immy-Auck Kersbergen Lionitas 14-12-13 3 Ameland
1.19.52 Danne Boterenbrood Unitas 14-12-13 4 Ameland
* 1.20.00 Pauline Claessen Cifla 10-03-13 15 Den Haag
1.20.32 Ingrid Klaassen Running Holland 20-10-13 2 Amsterdam
1.20.58 Marlies Jongerius-Kort AV’56 13-01-13 16 Egmond aan Zee
* 1.21.04 Lesley Smit LAAC 06-10-13 11 Breda
* 1.21.11 Jacqueline Rustidge Isala’96 21-04-13 2 Enschede
(30)
* 1.21.15 Linda McFarland Trias 06-10-13 12 Breda
* 1.21.27 Nadezhda Wijenberg Unitas 24-03-13 22 Venlo
1.21.40 Ilse Pol Running2000 06-10-13 1 Oldenzaal
1.21.46 Agnes Schipper Hellas 21-12-13 1 Linschoten
1.21.56 Issy Menzies 20-10-13 5 Amsterdam
1.21.56 Jelly van der Kloet Impala 14-12-13 5 Ameland
1.21.57 Ingrid Prigge LAAC 26-05-13 2 Klazienaveen
* 1.22.02 Miriam van Reijen Phanos 21-12-13 7 Dronten
* 1.22.14 Femke van Hest TRR 17-03-13 1 Drunen
* 1.22.17 Naima Bosman THOR 06-10-13 14 Breda
(40)
R 1.22.30 Esmé Möricke Cifla 06-10-13 1 Hoenderloo
* 1.22.34 Mariska Scholtes TRR 17-03-13 2 Drunen
* 1.22.45 Natasja Janssen >Utrecht 21-04-13 4 Enschede
* 1.22.47 Nadja Wijenberg, V45 Unitas 13-10-13 2 Eindhoven
1.23.06 Anne Zijderveld Passaat 23-03-13 1 Dordrecht
* 1.23.10 Anja van ’t Schip Loopgroep Aart Stigter 24-03-13 27 Venlo
# 1.23.12 Vanessa Gosselink Flevo Delta 27-04-13 2 Oldenhove
* 1.23.20 Stijntje Reulen Loopgroep Aart Stigter 24-03-13 29 Venlo
1.23.20 Jessica Oosterloo AAC’61 13-01-13 22 Egmond aan Zee
R 1.23.20 Elsemieke de Vos Spark 02-11-13 1 Renswoude
(50)
* 1.23.40 Lindsay van Poesiat- van Marrewijk Haag Atletiek 23-03-13 1 Naaldwijk
1.23.56 Young de Graaf Energie 21-12-13 2 Linschoten
1.23.58 Fa Adda AV’23 13-01-13 23 Egmond aan Zee
1.24.01 Marjon de Kok Prins Hendrik 23-03-13 2 Dordrecht
* 1.24.08 Marianne de Kok Dynamica 24-03-13 31 Venlo
* 1.24.10 Gwynny Hamilton (BEL) Eindhoven Atletiek 24-03-13 1 Best
* 1.24.20 Sandra van Doorn HRR 10-03-13 18 Den Haag
* 1.24.21 Nina Bakker, V50 Loopgroep PK 21-12-13 8 Dronten
1.24.24 Nicole Philippens Triathlon 20-10-13 10 Amsterdam
1.24.25 Arenda Abbink Atletics 07-04-13 1 Hengelo
(60)
R 1.24.35 Inez-Anne Haagen Loopservice.nl 16-06-13 1 Almere
* 1.24.37 Annemieke Breukink, V35 Hellas 13-10-13 5 Eindhoven
* 1.24.47 Annelies Homma Loopgroep Aart Stigter 23-06-13 3 Roosendaal
* 1.24.54 Hellen de Vries PEC1910 21-12-13 10 Dronten
1.24.54 Irene Zonneveld Loopgroep Aart Stigter 13-01-13 24 Egmond aan Zee
* 1.25.01 Rahel Bellinga Pijnenburg 24-03-13 33 Venlo
* 1.25.02 Renske Busser Taxandria 17-03-13 3 Drunen
* 1.25.09 Ylona Kruis Horror 02-06-13 4 Leeuwarden
* 1.25.17 Amy van den Broek Sprint 17-03-13 4 Drunen
* 1.25.21 Birgit Koster-Krämer GAC Hilversum 01-09-13 1 Hoofddorp
(70)
* 1.25.23 Carla Ophorst Olympus’70 27-10-13 4 Dordrecht
* 1.25.26 Inge van der Meulen, V40 Eindhoven Atletiek 13-10-13 6 Eindhoven
1.25.28 Evelien Ruijters Unitas 13-01-13 26 Egmond aan Zee
* 1.25.29 Renée Vranken Caesar 24-03-13 34 Venlo
* 1.25.36 Annemieke Wondergem, V35 Dutch Runners Gold 10-03-13 19 Den Haag
* 1.25.37 Andrea Bakker Haag Atletiek 13-10-13 8 Eindhoven
* 1.25.39 Melissa de Vries >Almere 21-12-13 12 Dronten
* 1.25.41 Nicky Tellier, V40 10-03-13 20 Den Haag
* 1.25.44 Melanie Spruijt Altis 09-03-13 2 Harderwijk
* 1.25.50 Ifat Afek >Groningen 10-03-13 21 Den Haag
(80)
1.25.52 Lindsay Poesiat- van Marrewijk Haag Atletiek 20-01-13 2 Maassluis
R 1.25.57 Esther Wietzes AAC’61 17-02-13 1 Langezwaag
1.26.06 Daphne Lensen-Panhuijsen Cifla 16-03-13 1 Sint Anthonis
R 1.26.10 Mireille Baart Pallas’67 15-06-13 1 Wekerom
* 1.26.11 Selina van der Vliet Pijnenburg 23-06-13 5 Roosendaal
1.26.41 Lotte de Hosson Groningen Atletiek 28-12-13 2 Blijham
1.26.45 Reina Visser Nijmegen Atletiek 22-09-13 1 Den Haag
1.26.49 Patries Zijlstra, V40 Dutch Runners Gold 28-12-13 3 Blijham
1.26.56 Petra Hasper-ten Kate De Sprinter 12-10-13 1 Meppel
* 1.27.01 Shana Lauwers 13-10-13 9 Eindhoven
(90)
1.27.03 Jolanda ten Brinke AKU 21-12-13 4 Linschoten
* 1.27.03 Marieke Prince Parthenon 27-10-13 5 Dordrecht
R 1.27.08 Vivian Ruijters Rotterdam Running Ambassadors 23-11-13 1 Tilburg
R 1.27.08 Corelien Kloek AV NOP 02-03-13 1 Driebergen
* 1.27.11 Harriëtte Lalkens Zeewolde 21-12-13 14 Dronten
* 1.27.14 Esther van den Berg, V35 Energie 06-10-13 19 Breda
* 1.27.15 Ciska Hensen DAK 17-03-13 6 Drunen
* 1.27.17 Esther Belder Energie 08-09-13 2 Pijnacker
1.27.19 Floortje Gierman Hellas 13-01-13 29 Egmond aan Zee
* 1.27.19 Mariska Visser De Spartaan 08-09-13 3 Pijnacker
(100)
* 1.27.29 Sylvia van Leussen >Punthorst 08-06-13 6 Zwolle
* 1.27.33 Ellis Jacobs STB 24-03-13 37 Venlo
1.27.35 Hanneke de Boer >Leiden 21-12-13 5 Linschoten
* 1.27.36 Bertha Bruggenkamp AAC’61 01-06-13 1 Assen
R 1.27.40 Kim Fairley Cifla 07-04-13 1 Druten
1.27.51 Anoesjka Timmermans Suomi 13-01-13 30 Egmond aan Zee
* 1.27.51 Annebel de Jonge >Terneuzen 13-10-13 10 Eindhoven
* 1.27.52 Brigit Landewe TION 21-04-13 5 Enschede
1.27.58 Sarissa de Vries Unitas 13-01-13 31 Egmond aan Zee
R 1.27.58 Francis Schinkel PAC 23-02-13 1 Schipluiden
(110)
1.28.05 Rose Tanui Loopgroep PK 01-11-13 1 Schoonhoven
* 1.28.13 Cynthia Ghijsels Haag Atletiek 10-03-13 24 Den Haag
R 1.28.14 Sigrid Martin, V35 >Rotterdam 06-10-13 2 Hoenderloo
* 1.28.23 Sita van der Slot, V35 13-10-13 11 Eindhoven
R 1.28.24 Cecile van der Bent >Houten 23-02-13 2 Schipluiden
* 1.28.24 Anne van Schuppen Cialfo 21-12-13 15 Dronten
1.28.26 Simche Heringa U-Track 21-12-13 6 Linschoten
1.28.27 Jeanine Leyser >Nijmegen 20-10-13 14 Amsterdam
* 1.28.30 Helmie Ramakers, V40 Haag Atletiek 10-03-13 25 Den Haag
R 1.28.35 José Stuivenvolt AV NOP 02-03-13 2 Driebergen
(120)
1.28.38 Anne-Marie Willems >Mook 16-03-13 3 Sint Anthonis
1.28.55 Pleuni Hooijman >Amsterdam 20-10-13 16 Amsterdam
1.28.57 Sandra van Strien SV Friesland 06-04-13 2 Leeuwarden
* 1.28.59 Lieke Kroon 10-02-13 8 Schoorl
* 1.29.06 Joanna Asmus, V40 >Loosdrecht 10-02-13 9 Schoorl
1.29.10 Sylvie Klein Goldewijk >Ziewent 24-11-13 1 Ell
* 1.29.17 Nicoline Heemskerk Leiden Atletiek 26-05-13 5 Leiden
* 1.29.17 Nicole Loeve, V45 HAC Helmond 13-10-13 12 Eindhoven
* 1.29.18 Ilonka van den Hengel Altis 21-12-13 16 Dronten
1.29.19 Nathalie Klaassen AAV’36 13-01-13 35 Egmond aan Zee
(130)
* 1.29.20 Renate Kramer Aquilo 01-06-13 2 Assen
R 1.29.20 Grada Boschker Argo 06-10-13 3 Hoenderloo
1.29.20 Ruda van Zeijst Loopgroep Aart Stigter 21-12-13 7 Linschoten
* 1.29.22 Angelique de Vries, V35 LOGO 13-10-13 13 Eindhoven
* 1.29.24 Ingrid Lemke Horror 08-06-13 9 Zwolle
* 1.29.25 Saskia Schutte Cialfo 06-04-13 1 Nunspeet
* 1.29.28 Saskia Jurriaans >Zoetermeer 10-03-13 28 Den Haag
1.29.29 Esther Kalkman Startbaan 21-12-13 8 Linschoten
1.29.30 Carla van Rooijen Loopgroep Aart Stigter 13-01-13 36 Egmond aan Zee
R 1.29.31 Jacolien Ruizendaal-Kaptein AV NOP 29-06-13 1 Steenwijk
(140)
1.29.36 Ine Snoeken HAC’63 20-10-13 18 Amsterdam
* 1.29.41 Susan Hagevoort Triathlon 24-03-13 42 Venlo
* 1.29.43 Tess Boekema BB Lopers 08-06-13 10 Zwolle
* 1.29.49 Marlies Groenewold Triathlon 08-06-13 11 Zwolle
1.29.54 Arianne Beckers >Maastricht 08-09-13 2 Meerssen
* 1.29.55 Monique Mastboom >Leiden 10-03-13 31 Den Haag
1.29.56 Esther van Vroonhoven Groningen Atletiek 06-04-13 3 Leeuwarden
* 1.29.57 Hilda Gilissen Parcival 06-10-13 22 Breda
* 1.29.58 Birgit Voorn, V45 RR Etten-Leur 10-03-13 32 Den Haag
* 1.29.59 Nikkie van Willigen Eindhoven Atletiek 13-10-13 14 Eindhoven
(150)
* 1.30.02 Mijke Breukels, V45 >Geldrop 13-10-13 15 Eindhoven
* 1.30.04 Elles van de Vorst Eindhoven Atletiek 13-10-13 16 Eindhoven
* 1.30.06 Marlin Nijhof MPM 21-04-13 6 Enschede
* 1.30.07 Liesbeth Spoelma AV ’34 21-04-13 7 Enschede
R 1.30.09 Renske Smetsers-Weeda Nijmegen Atletiek 16-06-13 3 Gennep
1.30.12 An Bennema Vitalis 20-10-13 23 Amsterdam
1.30.13 Charlotte van den Akker >Amsterdam 01-09-13 1 Beneden-Leeuwen
* 1.30.14 W. Elfrink >Heemstede 01-09-13 3 Hoofddorp
* 1.30.16 Ingrid Zwets-Pelkmans, V35 Sprint 06-10-13 23 Breda
* 1.30.19 Gerrinde van Lieshout >Kampen 08-06-13 12 Zwolle
(160)
* 1.30.19 Leonie Ton Delta Sport 27-10-13 3 Etten-Leur
* 1.30.21 Angeli Poppe, V40 >Zwolle 08-06-13 13 Zwolle
1.30.24 Frederique Versluys De Wielingen 03-02-13 2 Cadzand-Bad
1.30.25 Melanie Spruyt Altis 02-11-13 1 Woudrichem
* 1.30.27 Ingrid Tempert ACO Van Elderen 06-04-13 1 Ommen
1.30.28 Lucienne Groenendijk Sportlust 13-01-13 37 Egmond aan Zee
* 1.30.29 Marloes Nuijten Rotterdam Atletiek 08-09-13 4 Pijnacker
* 1.30.31 Miranda Janssen >Zwolle 08-06-13 14 Zwolle
1.30.32 Angelic Keijzer Edam 12-05-13 2 Volendam
* 1.30.33 Cora Vlot Passaat 27-10-13 7 Dordrecht
(170)
1.30.36 Kristin Jonvik Atletiek Maastricht 24-11-13 2 Ell
R 1.30.44 Ines van Rinsum >Arnhem 15-06-13 2 Wekerom
1.30.45 Annel Lameijer Vitalis 09-03-13 3 Haren
1.30.46 Yvonne van der Helm Hellas 21-12-13 9 Linschoten
* 1.30.48 Rebecca Hiemstra >Delft 10-03-13 33 Den Haag
* 1.30.51 Laura Huijbregts Asterix 13-10-13 17 Eindhoven
* 1.30.53 Antien van der Vegt HAC’63 06-04-13 2 Ommen
* 1.30.57 Marleen Vos Running2000 01-06-13 1 Lelystad
* 1.31.00 Marlin Snuverink MPM 06-10-13 24 Breda
R 1.31.02 Maud Golsteyn Caesar 20-01-13 1 Posterholt
(180)
1.31.03 Johanna Noot SV Friesland 14-12-13 8 Ameland
1.31.04 Monique Leentvaar Fortuna 20-01-13 4 Maassluis
R 1.31.13 Ilse ter Burg Loopgroep PK 09-06-13 3 Twello
# 1.31.21 Ingrid Beeks >Zaandam 13-01-13 39 Egmond aan Zee
1.31.23 Wanda Evertz, V35 >Delfzijl 28-12-13 4 Blijham
* 1.31.23 Viviën Pušic Parthenon 27-10-13 8 Dordrecht
1.31.24 Mirjam de Boer SAV 02-06-13 3 Hoorn
1.31.28 Tamara van Kleef Ilion 06-10-13 1 Bleiswijk
1.31.28 Dorothé Vrieze Argo 27-10-13 5 Doetinchem
1.31.30 Theresia Bijl, V40 Runners Stadskanaal 28-12-13 5 Blijham
(190)
* 1.31.31 Janny Maas Marvel 17-03-13 8 Drunen
* 1.31.35 Lysanne Aarden Vitalis 13-10-13 18 Eindhoven
* 1.31.36 Iris Ruinemans, V35 LAAC 13-10-13 19 Eindhoven
* 1.31.39 Bianca Juffermans, V35 NSL 26-05-13 7 Leiden
* 1.31.40 Sylvia van Dijk AV NOP 08-06-13 16 Zwolle
* 1.31.41 Loes van Loenen >Delft 08-09-13 5 Pijnacker
* 1.31.43 Karin Roelofs >Dordrecht 08-06-13 17 Zwolle
* 1.31.45 Monique Weening Veteranen Nederland 23-03-13 3 Naaldwijk
# 1.31.48 Sandra Kauwen >Heerhugowaard 13-01-13 40 Egmond aan Zee
R 1.31.49 Petra Bilthof >Nijmegen 27-12-13 3 Arnhem
(200)
# 1.31.54 Florien Kruse >Utrecht 13-01-13 41 Egmond aan Zee
* 1.31.57 Maartje Schouwenburg >Amsterdam 10-03-13 36 Den Haag
1.32.06 Berdina Seinstra Loopgroep Leeuwarden 06-04-13 5 Leeuwarden
* 1.32.09 Mechteld Bontes >Amsterdam 10-02-13 11 Schoorl
* 1.32.13 Lucie van Genugten Trion 21-04-13 8 Enschede
* 1.32.16 Marlou Propst 24-03-13 49 Venlo
* 1.32.16 Marleen van Aartrijk 13-10-13 22 Eindhoven
* 1.32.18 Lydia Klessens SV Friesland 02-06-13 6 Leeuwarden
* 1.32.18 Claudia van Soest, V35 >Den Haag 10-03-13 37 Den Haag
* 1.32.19 Nicole Kulker Sparta 10-03-13 38 Den Haag
(210)
1.32.21 Nesrine Leene Loopgroep Aart Stigter 13-01-13 43 Egmond aan Zee
* 1.32.22 Désirée Hendriks, V45 Sparta 10-03-13 39 Den Haag
* 1.32.26 Louisa van Dijk Dutch Runners 10-03-13 40 Den Haag
1.32.27 Tanya ten Velden Sportlust 13-01-13 45 Egmond aan Zee
R 1.32.27 Sabine Zelen Atletiek Helden 22-09-13 1 Boxmeer
* 1.32.31 Judith Peterink >Venray 13-10-13 23 Eindhoven
1.32.33 Jacqueline de Nooij >Ouderkerk aan de Amstel 20-10-13 30 Amsterdam
* 1.32.39 Anouk Stilkenboom >Amsterdam 10-02-13 12 Schoorl
1.32.39 Alicia Koot STB 24-11-13 4 Ell
* 1.32.44 Marjan de Waaij Pallas’93 08-09-13 6 Pijnacker
(220)
* 1.32.46 Renée Ligteringen >Amsterdam 10-02-13 13 Schoorl
R 1.32.48 Autilia Stapper >Westmaas 23-11-13 2 Mijnsheerenland
1.32.48 Rian van Helvoort De Keien 01-09-13 2 Beneden-Leeuwen
1.32.53 Rian van der Burgt GVAC 17-03-13 3 Hapert
1.32.53 Liselotte Andriese >Zoeterwoude 21-09-13 1 Katwijk
1.32.54 Rita Sterenborg Runners Stadskanaal 14-04-13 2 Sellingen
1.32.55 Gea Siekmans LAAC 07-04-13 2 Hengelo
* 1.32.56 Selma Borst HERA 06-10-13 25 Breda
* 1.32.57 Lida Deen HERA 10-02-13 14 Schoorl
* 1.32.58 Francien Gorissen >Munstergeleen 24-03-13 51 Venlo
(230)
* 1.33.00 Jacqueline Huizing, V40 Sparta 10-03-13 42 Den Haag
* 1.33.03 Frauke van Boekel Typhoon 17-03-13 9 Drunen
1.33.04 Lia van der Vaart, V45 >Maarssen 21-12-13 11 Linschoten
* 1.33.06 Mariëtte ten Bokkel-Ammerlaan Atletico’73 08-09-13 7 Pijnacker
1.33.10 Froukje Mijnen Loopgroep Hoorn 17-03-13 1 Hoorn
1.33.10 Alieke Hoogenboom >Roelofarendsveen 13-01-13 46 Egmond aan Zee
R 1.33.12 Janneke Molenhuis De Sprinter 07-12-13 2 Nijeveen
R 1.33.14 Ingeborg Couvée AKU 02-11-13 2 Renswoude
R 1.33.14 Patricia van Uffelen DJA 07-12-13 2 Vlaardingen
* 1.33.14 Anita van den Bogert Altis 22-09-13 5 Hoogland
(240)
* 1.33.14 Leoni Alfrink Running2000 06-04-13 2 Nunspeet
1.33.18 Jacinta Fancel Lionitas 16-03-13 2 Dokkum
* 1.33.20 Liesbeth van Leeuwen LRRC 26-05-13 8 Leiden
# 1.33.21 Moniek van Lieshout Haag Atletiek 13-01-13 48 Egmond aan Zee
1.33.22 Cuny van der Kroon HERA 03-11-13 2 Warmenhuizen
R 1.33.25 Nicole Smeets >Waalre 28-04-13 1 Lieshout
* 1.33.25 Arline Werter Loopgroep Run&Fun Twente 08-06-13 21 Zwolle
1.33.26 Simone van Dijk Lionitas 28-12-13 2 Marrum
1.33.26 Marleen Heemels Zaanland 13-01-13 49 Egmond aan Zee
1.33.27 Marlies Burgler Groningen Atletiek 09-03-13 5 Haren
(250)
* 1.33.27 Annet van der Linde AV’56 08-09-13 2 Deurne
* 1.33.30 Monique van Vliet-Heijnen, V40 Scorpio 23-06-13 7 Roosendaal
1.33.33 Marian van Hilst SV Friesland 07-04-13 3 Hengelo
* 1.33.33 An Lenders >Eindhoven 13-10-13 24 Eindhoven
* 1.33.39 Tanja de Groot ATOS 10-02-13 16 Schoorl
# 1.33.41 Suzanne Witjes >Amsterdam 13-01-13 52 Egmond aan Zee
1.33.41 Ilonka Betjes-Langeberg Lycurgus 13-01-13 51 Egmond aan Zee
* 1.33.42 Imke Hennink >Wageningen 09-03-13 4 Harderwijk
* 1.33.47 Corine van Beek >Harderwijk 09-03-13 5 Harderwijk
R 1.33.48 Diny Bosker SV Friesland 11-08-13 2 Vlieland
(260)
1.33.48 Silvia Verhoeven Achilles EL 21-12-13 12 Linschoten
1.33.49 Simone Logtenberg >Amsterdam 20-10-13 32 Amsterdam
1.33.49 Anne van Kooten >Eindhoven 16-06-13 2 Sint Oedenrode
* 1.33.50 Marjolein Theeuwen >Eindhoven 13-10-13 25 Eindhoven
* 1.33.51 Kristel van Steenhoven 13-10-13 26 Eindhoven
1.33.51 Naomi Hendriksen Hylas 13-01-13 54 Egmond aan Zee
1.33.54 Christine Toonstra GAC Hilversum 21-12-13 13 Linschoten
* 1.33.54 Els de Beauvesier-Watson, V45 TION 10-03-13 43 Den Haag
# 1.33.55 Mirjam Aghbal Phanos 13-01-13 55 Egmond aan Zee
* 1.33.56 Corry van Aarnhem, V35 10-03-13 44 Den Haag
(270)
# 1.33.57 Kazia Blom >Haarlem 13-01-13 56 Egmond aan Zee
* 1.34.00 Marieke Verheijen Sprint 27-10-13 4 Etten-Leur
* 1.34.00 Lucie van Gastel Atletiek Maastricht 24-03-13 56 Venlo
* 1.34.00 Anne Balter AVON 13-10-13 27 Eindhoven
1.34.01 Suzanne van der Weide Noordkop 14-12-13 9 Ameland
* 1.34.02 Maaike Spoor >Amersfoort 08-06-13 22 Zwolle
1.34.02 Kerry Malone >Schiedam 02-06-13 4 Hoorn
1.34.02 Yvonne van Laarhoven >Amsterdam 02-11-13 3 Epe
1.34.03 Milet van Wetten, V40 Startbaan 21-12-13 14 Linschoten
* 1.34.04 Jessica de Valk >Heemstede 29-09-13 5 Haarlem
(280)
1.34.07 Andrea Hofstra-Feenstra Horror 25-08-13 3 Groningen
R 1.34.08 Marjolein Bijvoets >Den Haag 16-06-13 2 Almere
* 1.34.08 Marlies Schoonhoven >Delden 21-04-13 9 Enschede
1.34.09 Laura Batterink >Westerbork 09-03-13 6 Haren
# 1.34.11 Maartje van Kaathoven >Vught 13-01-13 57 Egmond aan Zee
1.34.13 Pauline van Donkelaar De Kieviten 13-01-13 58 Egmond aan Zee
* 1.34.14 Tanja Neppelenbroek, V45 Loopgroep Wijbosch 13-10-13 28 Eindhoven
* 1.34.15 Anke Baier-Loef, V40 >Hilversum 13-10-13 29 Eindhoven
R 1.34.15 Vanessa Hartman Voorne Atletiek 06-01-13 1 Rockanje
R 1.34.16 Bantita Haeve-Busicha Loopgroep Aart Stigter 28-04-13 2 Lieshout
(290)
* 1.34.17 Ellen van de Stadt, V40 >Koog aan de Zaan 10-03-13 45 Den Haag
1.34.20 Mariska Bosschaert OSM’75 21-12-13 15 Linschoten
1.34.21 Mariska Brittijn Leiden Atletiek 07-04-13 3 Roelofarendsveen
* 1.34.21 Gerry Visser LAAC 02-06-13 8 Leeuwarden
* 1.34.22 Jenneke van Egdom Arena 24-03-13 57 Venlo
R 1.34.22 Loes Beemsterboer, V35 >Delft 23-06-13 1 Nootdorp
R 1.34.22 Mathilde Slabbekoorn Haag Atletiek 07-12-13 3 Vlaardingen
* 1.34.26 Annelies Postema THOR 23-06-13 8 Roosendaal
* 1.34.27 Alison de Rooij MPM 21-04-13 10 Enschede
* 1.34.28 Karin Klamer LAAC 21-04-13 11 Enschede
(300)
* 1.34.29 Judith van der Meer >Dronrijp 02-06-13 9 Leeuwarden
R 1.34.29 Anneke Starrenburg Olympus’70 23-02-13 6 Schipluiden
1.34.30 Esther Geerlings 20-10-13 35 Amsterdam
1.34.32 Suzan Hauwert >Arnhem 20-10-13 36 Amsterdam
# 1.34.32 Zakena Azaguag Hylas 13-01-13 60 Egmond aan Zee
1.34.40 Sonja Bemelmans Nijmegen Atletiek 13-01-13 62 Egmond aan Zee
* 1.34.40 Rosalie Ohm PAC 27-10-13 5 Etten-Leur
R 1.34.40 Pauline Bos >Dieren 24-03-13 1 Eerbeek
* 1.34.41 Margriet Poel Haag Atletiek 10-03-13 48 Den Haag
* 1.34.43 Esther Veldhuis SAV 10-02-13 20 Schoorl
(310)
* 1.34.43 Carrie Winkel >Heusden 13-10-13 30 Eindhoven
1.34.44 Simone Lankhuijzen Sparta 13-01-13 64 Egmond aan Zee
* 1.34.44 Henriët Koornberg PEC1910 08-06-13 23 Zwolle
* 1.34.44 Eva de Mol >Amsterdam 10-03-13 49 Den Haag
1.34.45 Karlijn van den Burg >De Koog 29-09-13 4 Den Burg
1.34.52 Ellen Venekamp >Enschede 07-04-13 4 Hengelo
1.34.52 Karin Verheijden GVAC 17-03-13 4 Hapert
# 1.34.53 Rianne Sigmond >Rotterdam 13-01-13 66 Egmond aan Zee
* 1.34.53 Henny van Oirschot, V45 Marvel 13-10-13 31 Eindhoven
* 1.34.54 Lisette Las >Nijmegen 08-06-13 25 Zwolle
(320)
* 1.34.54 Ellie van Zoggel, V50 Oss’78 13-10-13 32 Eindhoven
* 1.34.55 Ilona de Wit-Schouw THOR 23-06-13 9 Roosendaal
R 1.34.55 Sandra Wassink Archeus 29-12-13 1 Winterswijk
* 1.34.55 Marion Corfield PAC 27-10-13 6 Etten-Leur
1.34.56 Saskia Veerman Edam 02-06-13 5 Hoorn
R 1.34.57 Eveline van Buel >Arnhem 27-12-13 4 Arnhem
* 1.34.58 Hedwig Wiggers, V45 MPM 13-10-13 33 Eindhoven
1.35.01 Daniela Schellenberg Loopgroep Nesselande 21-12-13 16 Linschoten
1.35.01 Silvy Meuwissen >Houten 08-09-13 5 Meerssen
* 1.35.02 Jia-Lian Yin Sparta 23-03-13 4 Naaldwijk
(330)
* 1.35.03 Caroline Willems Haag Atletiek 10-03-13 50 Den Haag
R 1.35.05 Hester van der Zaag >Twello 09-06-13 4 Twello
* 1.35.06 Suzanne MacDonald >Alphen aan den Rijn 26-05-13 11 Leiden
* 1.35.06 Nicky de Jonge Asterix 13-10-13 34 Eindhoven
1.35.07 Tia Roordink Cifla 16-03-13 4 Sint Anthonis
* 1.35.08 Cathy van Es-Bode HAC’63 08-06-13 26 Zwolle
R 1.35.08 Saskia Appels Leiden Atletiek 21-04-13 4 Noordwijkerhout
1.35.09 Inge Heus >Leiden 13-01-13 68 Egmond aan Zee
1.35.10 Ingrid Coster AV’23 13-01-13 69 Egmond aan Zee
1.35.11 Thea Ottens Eindhoven Atletiek 02-03-13 2 Eersel
(340)
R 1.35.17 Angeli de Koning Thof running 23-06-13 2 Nootdorp
* 1.35.17 Jolanda de Vries-Boomsma >Minnertsga 02-06-13 10 Leeuwarden
# 1.35.17 Lotte Glaser 13-01-13 70 Egmond aan Zee
1.35.18 Judith Mooy, V40 >Alphen aan den Rijn 21-12-13 17 Linschoten
1.35.19 Erica Belandi >Aalsmeer 20-10-13 40 Amsterdam
* 1.35.21 Gaby Toenbreker Prins Hendrik 17-03-13 10 Drunen
* 1.35.24 Kazunori Yamamoto >Leiden 26-05-13 12 Leiden
R 1.35.26 Yvonne van den Berg Olympus’70 23-02-13 7 Schipluiden
1.35.27 Claudia Geldermans Noordkop 13-01-13 71 Egmond aan Zee
* 1.35.28 Liesbeth Butter >Leiden 26-05-13 13 Leiden
(350)
1.35.31 Judith Tamis Castricum 13-01-13 72 Egmond aan Zee
R 1.35.32 Jacqueline van Os >Poortvliet 01-06-13 5 Renesse
1.35.33 Luan van der Meer >Den Helder 29-09-13 5 Den Burg
* 1.35.35 Willeke Kasje >Groningen 02-06-13 11 Leeuwarden
R 1.35.37 Bianca Heezen >Eerbeek 24-03-13 2 Eerbeek
1.35.37 Nicole van Gerwen GVAC 02-03-13 3 Eersel
R 1.35.38 Martine Lust Voorne Atletiek 01-06-13 6 Renesse
* 1.35.39 Nancy Merx >Den Haag 10-03-13 53 Den Haag
* 1.35.42 Yvonne Hoogzaad Phanos 10-03-13 54 Den Haag
* 1.35.43 Nancy Sieling >Hillegom 01-09-13 4 Hoofddorp
(360)
R 1.35.44 Marjan de Ruiter-Abma SV Friesland 11-05-13 2 Stiens
1.35.50 Ineke Luppers NEA Volharding 12-05-13 4 Volendam
* 1.35.50 Megan Price >Utrecht 21-04-13 14 Enschede
1.35.51 Lieke Beentjes Phanos 13-01-13 74 Egmond aan Zee
1.35.51 Sarah Sheer >Amsterdam 20-10-13 42 Amsterdam
* 1.35.54 Cecile van der Sanden Cifla 24-03-13 62 Venlo
* 1.35.56 Jantine Labots >Koudekerk aan den Rijn 26-05-13 15 Leiden
* 1.35.57 Paola van Gilst, V40 AV’56 10-03-13 55 Den Haag
* 1.36.01 Corina Voorn De Koplopers 23-03-13 5 Naaldwijk
1.36.02 Renee Lammers >Hoorn 02-06-13 7 Hoorn
(370)
1.36.05 Susanne Balm >Amsterdam 20-10-13 43 Amsterdam
1.36.05 Laura Kotte LAAC 06-10-13 5 Oldenzaal
* 1.36.07 Laura Hak >Kampen 08-06-13 27 Zwolle
R 1.36.08 Liesbeth Steenbergen Horror 29-06-13 2 Steenwijk
R 1.36.08 Nathalie Vierdag >Bemmel 06-10-13 4 Hoenderloo
1.36.08 Christine Tanguy Startbaan 21-12-13 18 Linschoten
* 1.36.09 Nadja van der Schoot, V35 Oirschot 13-10-13 37 Eindhoven
* 1.36.10 Thecla Rijkers HAC Helmond 10-11-13 8 Valkenswaard
R 1.36.10 Christa Hijkoop >Nijmegen 06-10-13 5 Hoenderloo
R 1.36.11 Brenda Splinter >Almere 16-06-13 3 Almere
(380)
1.36.11 Christien Koning >Groningen 09-03-13 7 Haren
1.36.11 Eline Glas >Emmen 26-05-13 5 Klazienaveen
* 1.36.12 Gaby Waterdrinker 14-04-13 4 Den Helder
* 1.36.13 Carmen Hagenaars, V40 >Den Haag 10-03-13 56 Den Haag
* 1.36.14 Marije de Wit >Rotterdam 10-03-13 57 Den Haag
* 1.36.14 Annemieke Rademaker >Amersfoort 21-12-13 18 Dronten
* 1.36.16 Jozien Stolwijk Leiden Atletiek 10-03-13 58 Den Haag
* 1.36.17 Marianne Goijert-Hoogerbrugge, V35 Haag Atletiek 10-03-13 59 Den Haag
* 1.36.19 Marina Moraiti, V35 >Den Haag 10-03-13 60 Den Haag
* 1.36.19 Gonny Houtman Artemis 24-03-13 64 Venlo
(390)
* 1.36.20 Sandra Rijkers Eindhoven Atletiek 10-11-13 9 Valkenswaard
* 1.36.21 Saskia van Deursen, V40 >Eindhoven 13-10-13 38 Eindhoven
1.36.22 Marieke Faber >Amsterdam 02-06-13 8 Hoorn
1.36.24 Tessa van Kesteren >Amsterdam 13-01-13 77 Egmond aan Zee
* 1.36.25 Leonie Verstegen >Heemstede 01-09-13 5 Hoofddorp
* 1.36.25 Iris Meerts Rotterdam Atletiek 08-09-13 8 Pijnacker
* 1.36.26 Evelien de Klein, V40 10-03-13 61 Den Haag
* 1.36.27 Claudia Jongenelis >Breda 06-10-13 26 Breda
1.36.27 Anita Spieker Daventria 26-05-13 6 Klazienaveen
1.36.29 Jessica Glasbergen Sportlust 29-09-13 6 Den Burg
(400)
R 1.36.30 Inge Boerma >Mijdrecht 02-06-13 1 Kortenhoef
1.36.31 Cindy Bastiaansen Sprint 24-08-13 4 Westenschouwen
* 1.36.31 Anne van Loon >Oss 13-10-13 39 Eindhoven
R 1.36.32 Marinka Pultrum Heerenveen 17-02-13 2 Langezwaag
1.36.32 Harma Mekkering >Roden 15-06-13 2 Roden
* 1.36.33 Belle van Meer PAC 10-03-13 62 Den Haag
* 1.36.34 Elly Buijvoets LAAC 21-04-13 17 Enschede
1.36.35 Anita Opheij Eindhoven Atletiek 17-03-13 5 Hapert
1.36.36 Liesbeth Meershoek Gouda 06-10-13 3 Bleiswijk
R 1.36.37 Marieke van Hunen >Ede 15-06-13 4 Wekerom
(410)
1.36.37 Evelien Reef Dutch Runners Gold 07-04-13 6 Hengelo
R 1.36.38 Wilma van Galen Start’78 17-02-13 3 Langezwaag
1.36.38 Rebecca Dreyfus >Utrecht 20-10-13 48 Amsterdam
1.36.38 Gerda Huiskamp Hercules 23-03-13 6 Dordrecht
1.36.38 Stephanie Jansen >Arnhem 20-10-13 49 Amsterdam
* 1.36.40 Noortje Witte >Den Haag 29-09-13 7 Haarlem
R 1.36.40 Syrith Holt Attila 23-11-13 2 Tilburg
1.36.40 Daniëlle Gorgels Prins Hendrik 17-03-13 6 Hapert
* 1.36.43 Fiona Jaberg LGD 10-11-13 10 Valkenswaard
R 1.36.43 Marlies Oosterik >Nijmegen 15-06-13 5 Wekerom
(420)
* 1.36.43 Marieke van Loon De Koplopers 08-09-13 9 Pijnacker
1.36.47 Janke v.d. Laan-Naayer Aquilo 28-12-13 7 Blijham
* 1.36.47 Rika Schilder, V45 >Huizen 10-03-13 63 Den Haag
* 1.36.49 Eline Rampen HERA 10-02-13 23 Schoorl
# 1.36.49 Elize Visser >Amsterdam 13-01-13 78 Egmond aan Zee
1.36.50 Sandra Cornelissen >Amsterdam 20-10-13 50 Amsterdam
1.36.50 Marloes Ruikes Running Athletic Point 21-12-13 19 Linschoten
1.36.51 Diana Luijrink ASV Eibergen 07-04-13 7 Hengelo
* 1.36.52 Esther Eisen >Zwolle 08-06-13 28 Zwolle
1.36.52 Marjolein Bil Hellas 13-01-13 79 Egmond aan Zee
(430)
* 1.36.53 Mariska van der Vat, V35 Triathlon 10-03-13 64 Den Haag
* 1.36.53 Inge Dijkman Loopgroep Aart Stigter 24-03-13 65 Venlo
* 1.36.53 Anita Reimert PEC1910 21-12-13 19 Dronten
1.36.54 Tonny Peer 16-03-13 5 Sint Anthonis
# 1.36.54 Carine Crielaers >Amsterdam 13-01-13 80 Egmond aan Zee
1.36.54 Liesbeth Oud Loopgroep Wijbosch 16-06-13 3 Sint Oedenrode
1.36.55 Dione Scheuten LAAC 06-10-13 6 Oldenzaal
* 1.36.56 Ilse Houtman Haag Atletiek 26-05-13 16 Leiden
* 1.36.57 Lisette Walter >Venlo 24-03-13 66 Venlo
1.36.58 Elly Buyvoets LAAC 07-04-13 9 Hengelo
(440)
* 1.36.59 Hanneke Koenjer PEC1910 21-12-13 20 Dronten
* 1.36.59 Heleen Zandstra >Maastricht 24-03-13 67 Venlo
1.36.59 Valerie de Roover Sprint 24-08-13 5 Westenschouwen
* 1.37.00 Rika Bikker DAK 17-03-13 12 Drunen
* 1.37.00 Monique Janssens >Venlo 24-03-13 68 Venlo
1.37.02 An Rindt Eindhoven Atletiek 13-01-13 81 Egmond aan Zee
1.37.04 Justine Bosch >Berlicum 01-09-13 3 Beneden-Leeuwen
1.37.04 Petra Rasenberg Scheldesport 03-02-13 3 Cadzand-Bad
* 1.37.06 Bettie Agricola, V45 Heerenveen 13-10-13 40 Eindhoven
1.37.08 Brechtje Pegels-Brugman Sprint 13-01-13 82 Egmond aan Zee
(450)
R 1.37.09 Thea van Koppen >Honselersdijk 07-12-13 4 Vlaardingen
* 1.37.11 Wilma Flipsen, V45 >Breda 10-03-13 65 Den Haag
* 1.37.15 Claudia Kuijlenburg, V40 >Aalsmeer 10-02-13 24 Schoorl
1.37.16 Patricia Sassen Phanos 13-01-13 86 Egmond aan Zee
1.37.16 Katia Ganda >Zaandam 09-06-13 1 Monnickendam
* 1.37.16 José van der Linden Achilles EL 27-10-13 8 Etten-Leur
* 1.37.18 Marrie Bigagli >Bunschoten-Spakenburg 09-03-13 6 Harderwijk
* 1.37.18 Bernadette Lohmann >Purmerend 10-02-13 25 Schoorl
R 1.37.18 Yvette van Wegen-de Kruif Almere’81 16-06-13 4 Almere
1.37.19 Lotte Alders >Wieringerwerf 20-10-13 54 Amsterdam
(460)
* 1.37.21 Erna Verbaandert GVAC 10-11-13 11 Valkenswaard
R 1.37.22 Petra Bruijs, V45 Spado 23-11-13 3 Mijnsheerenland
1.37.23 Lianne Bouwmeester Groningen Atletiek 14-12-13 13 Ameland
1.37.24 Marion Kuiten, V40 LOGO 16-06-13 4 Sint Oedenrode
* 1.37.24 Kika van Ginkel >Kampen 08-06-13 29 Zwolle
* 1.37.24 Susan Mulders De Keien 13-10-13 41 Eindhoven
1.37.25 Ellen Grimbergen Olympus’70 21-12-13 20 Linschoten
1.37.25 Hilda Wijnja >Sloten 06-04-13 6 Leeuwarden
* 1.37.26 Jasmijn Raaijmakers >Alphen aan den Rijn 26-05-13 18 Leiden
* 1.37.27 Geertje de Man Haarlem 13-10-13 42 Eindhoven
(470)
1.37.28 Christine Geluk, V45 PAC 21-12-13 21 Linschoten
1.37.28 Karlijn van Rooijen Triathlon 20-10-13 56 Amsterdam
* 1.37.28 Simone Deckers >Woudrichem 24-03-13 71 Venlo
R 1.37.31 Marije Dippel, V45 >Arnhem 27-12-13 7 Arnhem
1.37.32 Rachel Bednarski 20-10-13 57 Amsterdam
1.37.32 Ineke Wolters Loopgroep PK 01-09-13 4 Beneden-Leeuwen
R 1.37.34 Marlies Heetebrij Ciko’66 23-06-13 3 Nootdorp
* 1.37.35 Boukje Klaver ARO’88 17-03-13 14 Drunen
1.37.35 Aniek Steenhuisen AAC’61 12-10-13 5 Meppel
1.37.35 Brigitte Ypma Veendam 28-12-13 8 Blijham
(480)
1.37.37 Gonny Rosendaal Triathlon 13-01-13 90 Egmond aan Zee
1.37.37 Wilma Rake Loopgroep De Drentsche Aa 09-03-13 9 Haren
* 1.37.37 Mirjam Duivenvoorden Veteranen Nederland 10-02-13 26 Schoorl
* 1.37.38 Judy van den Berg Sportlust 14-04-13 5 Den Helder
* 1.37.39 Kim Stolk >Rotterdam 10-03-13 67 Den Haag
* 1.37.41 Alien Kruize LAAC 21-04-13 19 Enschede
1.37.41 Iris Kramer Haag Atletiek 21-12-13 22 Linschoten
R 1.37.43 Simone Guikema AV’23 27-12-13 8 Arnhem
1.37.43 Ingrid IJsebaert RKHAV 03-02-13 4 Cadzand-Bad
* 1.37.43 Jeannet Leppink-de Haan PEC1910 08-06-13 30 Zwolle
(490)
* 1.37.44 Monique Smith, V35 >Berkel en Rodenrijs 08-09-13 10 Pijnacker
* 1.37.44 Annette de Ruiter Voorschoten’97 26-05-13 20 Leiden
R 1.37.44 Ellen Dekker-Wopereis LAAC 29-12-13 2 Winterswijk
* 1.37.45 Judith Hendrikx, V40 >Eindhoven 10-11-13 12 Valkenswaard
* 1.37.46 Ingrid Barten Scorpio 17-03-13 16 Drunen
* 1.37.48 Eline Vollenbroek 21-04-13 20 Enschede
1.37.48 Jolanda Barker-Loomans >Weert 24-11-13 6 Ell
1.37.50 Aukje van Egteren, V40 >Zelhem 27-10-13 8 Doetinchem
R 1.37.50 Brenda de Jong Impala 23-11-13 1 Wommels
* 1.37.53 Heidy Meijer >Harderwijk 09-03-13 7 Harderwijk
(500)
* 1.37.54 Brechtje Brugman, V35 13-10-13 43 Eindhoven
* 1.37.54 Ria Hoksbergen Arena 24-03-13 72 Venlo
1.37.55 Karin Versteeg AKU 07-04-13 5 Roelofarendsveen
* 1.37.56 Monique Leijen TAS’82 10-02-13 27 Schoorl
1.37.56 Judith van Maanen Phanos 13-01-13 92 Egmond aan Zee
* 1.37.58 Sonja van Hecke, V40 THOR 23-06-13 10 Roosendaal
* 1.37.59 Henrieke Prins >Dalfsen 07-09-13 4 Dalfsen
1.37.59 Eva Pas Phanos 13-01-13 93 Egmond aan Zee
1.38.00 Ingrid Spapens Achil’87 15-09-13 1 Hilvarenbeek
* 1.38.00 Bianca de Breij, V35 >Rotterdam 10-03-13 70 Den Haag
(510)
* 1.38.02 Esther Exterkate >Hengevelde 21-04-13 21 Enschede
1.38.03 Evelien Hoogendoorn Groningen Atletiek 15-06-13 3 Roden
1.38.04 Ingrid Arnoldus-Den Oude BAV 21-12-13 23 Linschoten
* 1.38.05 Carla van Paassen, V40 >Vlaardingen 10-03-13 72 Den Haag
1.38.05 Carin Ceelaert 13-01-13 95 Egmond aan Zee
1.38.05 Marjo Negerman, V35 >Apeldoorn 23-03-13 2 Kampen
1.38.07 Audrey Breur Noordkop 13-01-13 96 Egmond aan Zee
1.38.08 Inge van Schaick Lionitas 13-01-13 97 Egmond aan Zee
1.38.10 Karin Vloemans Phanos 20-10-13 60 Amsterdam
* 1.38.10 Maria Oorsprong-Alta >Breda 06-10-13 29 Breda
(520)
* 1.38.10 Jessica Maes, V35 >Berkel en Rodenrijs 10-03-13 73 Den Haag
1.38.10 Ingrid van Lubek Hellas 29-09-13 7 Den Burg
1.38.12 Carin Heutinck Runners Stadskanaal 09-05-13 5 Groningen
* 1.38.13 Jeanette Hendrikx >Lomm 31-08-13 1 Dinther
1.38.13 Valeria Gasparini >Amsterdam 20-10-13 62 Amsterdam
R 1.38.16 Ilse Bouman, V35 Haag Atletiek 27-12-13 9 Arnhem
* 1.38.16 Inge van de Riet >Helden 24-03-13 75 Venlo
1.38.19 Marjan Doppen >Maastricht 24-11-13 7 Ell
* 1.38.19 Elma Zijderveld >Nieuwegein 10-03-13 75 Den Haag
* 1.38.22 Charlotte Montauban Triathlon 22-09-13 7 Hoogland
(530)
* 1.38.22 Sabina Zanetta >Den Haag 06-10-13 30 Breda
1.38.23 Jacqueline Prins >Hoorn 02-06-13 9 Hoorn
1.38.24 Nele Jacobs 07-04-13 6 Roelofarendsveen
* 1.38.26 Leonie Oudendijk Dolichos 06-10-13 31 Breda
* 1.38.26 Judith de Bruin Atletiek Helden 24-03-13 76 Venlo
1.38.26 Cora van der Wal Loopgroep Gieten 23-03-13 3 Leek
# 1.38.26 Teske Sijtsma >Utrecht 13-01-13 99 Egmond aan Zee
* 1.38.26 Barbara Ammerlaan >Bloemendaal 08-09-13 11 Pijnacker
1.38.27 Jeannine Liebrand Nijmegen Atletiek 01-09-13 5 Beneden-Leeuwen
* 1.38.27 Petra Geenen 08-06-13 33 Zwolle
(540)
* 1.38.28 Nadine Wijders >Amsterdam 21-12-13 22 Dronten
* 1.38.29 Marion Hoff, V40 KAV Holland 10-03-13 76 Den Haag
1.38.29 Anna Siebenga, V50 Runners Stadskanaal 28-12-13 9 Blijham
* 1.38.30 Mei Lan Chung, V35 >Den Haag 10-03-13 77 Den Haag
# 1.38.31 Cameron Heins >Den Haag 13-01-13 100 Egmond aan Zee
1.38.31 Sandra Wormgoor Statina 21-12-13 24 Linschoten
* 1.38.31 Anh Hong Hoang, V40 >Arnhem 10-03-13 78 Den Haag
* 1.38.31 Yvonne Boot AVO’83 27-10-13 9 Etten-Leur
* 1.38.32 Irma van Rijswijck >Eindhoven 13-10-13 44 Eindhoven
* 1.38.32 Karin Sarucco, V45 13-10-13 45 Eindhoven
(550)
* 1.38.32 Anniek Schutte >Marienheem 08-06-13 34 Zwolle
* 1.38.33 Heidy Snijders HAC’63 08-06-13 35 Zwolle
* 1.38.33 Annie van Dijk Gouda 24-03-13 77 Venlo
* 1.38.33 Maaike Raaijmakers >Den Haag 10-03-13 79 Den Haag
1.38.34 Aimee van der Merk >Groningen 09-05-13 6 Groningen
R 1.38.34 Leonie Postma Dutch Runners 22-12-13 6 Borne
1.38.35 Dorien Tange Startbaan 13-01-13 101 Egmond aan Zee
* 1.38.36 Cordien Schreurs Ciko’66 07-09-13 5 Dalfsen
1.38.36 Sofie Mellema >Amsterdam 29-09-13 8 Den Burg
* 1.38.37 Carol Rademakers NOVA 10-02-13 28 Schoorl
(560)
* 1.38.37 Nellie van Beers, V55 Oirschot 10-11-13 14 Valkenswaard
* 1.38.38 Saskia Berris BB Lopers 08-06-13 36 Zwolle
R 1.38.38 José van de Hoef-Loenen Haag Atletiek 07-12-13 5 Vlaardingen
* 1.38.39 Annemieke Kiesel-Griffioen 24-03-13 79 Venlo
R 1.38.39 Inez Stärk >Culemborg 09-03-13 1 Houten
* 1.38.41 Eef Verhaag >Tegelen 24-03-13 80 Venlo
1.38.41 Ceciel Krikhaar MPM 07-04-13 11 Hengelo
# 1.38.41 Tamara Eggenhuisen Phoenix 13-01-13 103 Egmond aan Zee
* 1.38.41 Marieke van der Velden >Eindhoven 13-10-13 47 Eindhoven
* 1.38.42 Annet Hartnack Lycurgus 10-02-13 29 Schoorl
(570)
# 1.38.44 Cindy Holierhoek-Bruls THOR 13-01-13 105 Egmond aan Zee
1.38.45 Wendy Groen >Tilburg 02-11-13 2 Woudrichem
* 1.38.45 Erna Schilder >Kampen 21-12-13 23 Dronten
R 1.38.45 Irma de Leeuw >Hilversum 02-06-13 2 Kortenhoef
1.38.45 Manon Bijkerk-Schutter HCA 09-06-13 3 Monnickendam
1.38.45 Mandy Plasmeijer AKU 21-12-13 27 Linschoten
R 1.38.45 Marjuka Oudt >Maarn 02-03-13 3 Driebergen
1.38.45 Elly Rooda, V45 Loopgroep Nienoord 09-05-13 7 Groningen
1.38.45 Sylvia Roskam >Amsterdam 20-10-13 65 Amsterdam
* 1.38.46 Hilde Tempel Athlos 09-03-13 8 Harderwijk
(580)
* 1.38.47 Gonny Homma >Heino 08-06-13 37 Zwolle
* 1.38.47 Margriet Nijnens, V35 >Amsterdam 10-03-13 81 Den Haag
R 1.38.47 Antoinette van de Laar Fortuna’67 28-04-13 3 Lieshout
1.38.47 Mieke Kuilder, V50 De Sperwers 28-12-13 10 Blijham
1.38.48 Rita Quist-Kuip Loopgroep Hoorn 17-03-13 2 Hoorn
* 1.38.49 Elly Visser Altis 22-09-13 8 Hoogland
R 1.38.50 Angela Verschoor Voorne Atletiek 06-01-13 5 Rockanje
* 1.38.52 Janneke van Beijnum Hellas 10-03-13 82 Den Haag
# 1.38.54 Janine Timmer >Amsterdam 13-01-13 106 Egmond aan Zee
* 1.38.55 Danny Maaskant >Warmond 26-05-13 23 Leiden
(590)
* 1.38.56 Marian Lauwerijssen >Sprundel 27-10-13 10 Etten-Leur
* 1.38.57 Wiea Nijhoff >Heino 08-06-13 38 Zwolle
* 1.38.57 Fieke Broeders TRR 17-03-13 19 Drunen
* 1.38.57 Antonet van der Heijden >Udenhout 17-03-13 20 Drunen
1.38.57 Astrid Benerink Dionysos 06-10-13 7 Oldenzaal
1.38.58 Marlies Addicks >Krimpen aan den IJssel 20-10-13 67 Amsterdam
R 1.38.59 Wanda Evertsz >Delfzijl 21-09-13 1 Thesinge
* 1.38.59 Lysanne van der Voort >Den Haag 10-03-13 83 Den Haag
* 1.39.00 Susanne Haverkamp THOR 23-06-13 11 Roosendaal
R 1.39.00 Liselotte Verschuuren >Maarn 02-03-13 4 Driebergen
(600)
R 1.39.02 Nadine de Wilde AV’56 01-06-13 8 Renesse
1.39.02 Stephanie van Drunen Littel >Amsterdam 20-10-13 68 Amsterdam
# 1.39.03 Tineke Heuveling >Huizen 13-01-13 108 Egmond aan Zee
1.39.06 Saskia Goole AV’56 03-02-13 5 Cadzand-Bad
* 1.39.06 Ricky Martens, V45 10-03-13 84 Den Haag
* 1.39.07 Harma Douma >Zwolle 08-06-13 40 Zwolle
# 1.39.07 Debby de Nooijer >Volendam 13-01-13 110 Egmond aan Zee
1.39.07 Jannet Vermeulen-Stulen Phoenix 13-01-13 109 Egmond aan Zee
* 1.39.07 Renée Keeris 13-10-13 49 Eindhoven
R 1.39.09 Liesbeth Andreae Lionitas 23-11-13 2 Wommels
(610)
R 1.39.09 Giny Steggink, V45 >Rossum 22-12-13 7 Borne
# 1.39.10 Danielle Schouw Statina 13-01-13 111 Egmond aan Zee
* 1.39.11 Lioe Kwee >Dalfsen 07-09-13 6 Dalfsen
* 1.39.11 Maxelle Keller >Enschede 21-04-13 23 Enschede
* 1.39.12 Laura Muskens Sprint 17-03-13 21 Drunen
* 1.39.12 Anita Vestering >Nunspeet 06-04-13 4 Nunspeet
* 1.39.12 Kim van Rhijn PEC1910 08-06-13 41 Zwolle
R 1.39.13 Nynke Bremer-Hiemstra >Dronten 11-08-13 3 Vlieland
* 1.39.15 Fleur Rozestraten >Eindhoven 13-10-13 51 Eindhoven
* 1.39.15 Christl Foekema Triathlon 07-09-13 7 Dalfsen
(620)
* 1.39.16 Chie Arita, V45 LRRC 10-03-13 85 Den Haag
* 1.39.17 Ewa Buiten >Dronten 06-04-13 5 Nunspeet
1.39.18 Bianca Jansen KAV Holland 20-10-13 71 Amsterdam
* 1.39.18 Joleen Melse Spado 17-03-13 22 Drunen
1.39.18 Claudia Fasol Rotterdam Atletiek 21-12-13 28 Linschoten
1.39.19 Irma Beentjes NSL 16-06-13 6 Heemskerk
1.39.19 Ilona Duits Groningen Atletiek 09-05-13 9 Groningen
* 1.39.19 Natalia Carreno-Quintero >Wageningen 08-06-13 43 Zwolle
* 1.39.21 Kimberly Kok Atletics 06-04-13 3 Ommen
1.39.22 Nel Broer LRRC 21-12-13 29 Linschoten
(630)
R 1.39.23 Lydia Rehorst >Lekkerkerk 17-03-13 1 Lekkerkerk
* 1.39.23 Ria Hoksbergen, V60 Arena 13-10-13 53 Eindhoven
1.39.24 Anne Hobbelt Vitalis 14-12-13 17 Ameland
1.39.27 Simone Binnema Artemis 23-03-13 5 Leek
1.39.27 Sascha van Duijn >Noordwijk Zh 20-10-13 72 Amsterdam
* 1.39.28 Larissa Mars Vitalis 08-06-13 44 Zwolle
R 1.39.29 Ingrid Koene AV’56 21-09-13 1 Oisterwijk
* 1.39.30 Wilma de Vries Loopgroep Klazienaveen 08-06-13 45 Zwolle
* 1.39.31 Ada van der Meulen Rijnsoever 26-05-13 24 Leiden
* 1.39.31 Kim Franssen >Helmond 13-10-13 54 Eindhoven
(640)
* 1.39.32 Miranda Witte Flevo Delta 08-06-13 46 Zwolle
* 1.39.32 Gerda de Jong, V35 PEC1910 21-12-13 24 Dronten
1.39.32 Hilda Mulder HAC’63 12-10-13 7 Meppel
# 1.39.33 Kimja Schouten Running Holland 13-01-13 116 Egmond aan Zee
# 1.39.33 Marleen van den Broek Running Holland 13-01-13 115 Egmond aan Zee
R 1.39.33 Anne-Marie van de Wiel Nijmegen Atletiek 15-06-13 6 Wekerom
1.39.33 Iris Tuk >Amsterdam 02-06-13 10 Hoorn
* 1.39.37 Marielle ter Laak Olympus’70 23-03-13 9 Naaldwijk
* 1.39.37 Tanja van Dijk, V40 Haag Atletiek 10-03-13 87 Den Haag
* 1.39.37 Ingrid Stellingwerf, V45 >Dalen 01-06-13 3 Assen
(650)
* 1.39.37 Jose Lenders >Steyl 24-03-13 82 Venlo
* 1.39.38 Jana Ehrich, V45 >Amsterdam 10-03-13 90 Den Haag
# 1.39.39 Aafke Laumans >Amsterdam 13-01-13 117 Egmond aan Zee
* 1.39.40 Saskia Roest >Nijkerk 01-06-13 3 Nijkerk
# 1.39.45 Sabina Agterberg 13-01-13 119 Egmond aan Zee
* 1.39.47 Jacqueline Doornekamp, V35 >Rotterdam 10-03-13 91 Den Haag
* 1.39.47 Ank Mouwen >Tilburg 31-08-13 2 Dinther
# 1.39.47 Jolanda Buter-Hopman Trias 13-01-13 120 Egmond aan Zee
* 1.39.48 Sandra Stam-Mol >Groet 10-02-13 32 Schoorl
* 1.39.49 Mumtaz Noor, V45 >Den Haag 10-03-13 92 Den Haag
(660)
1.39.49 Ans Hulzebos Hanzesport 03-03-13 3 Vorden
R 1.39.49 Rietje de Weger Hollandia 21-04-13 6 Noordwijkerhout
* 1.39.49 Marta Salva Mas >Haarlem 29-09-13 8 Haarlem
1.39.49 Alie Gercama >De Westereen 14-12-13 20 Ameland
* 1.39.50 Anja Hofman LAAC 21-04-13 24 Enschede
* 1.39.51 Petrie van der Palen-van Breugel, V40 >Sterksel 13-10-13 57 Eindhoven
* 1.39.52 Elly Liefrink AVV Valkenswaard 10-11-13 15 Valkenswaard
* 1.39.55 Monique van de Hombergh 24-03-13 83 Venlo
* 1.39.55 Anja Esveldt BB Lopers 08-06-13 50 Zwolle
R 1.39.56 Wilmi van Harten, V55 >Poortugaal 23-11-13 4 Mijnsheerenland
(670)
1.39.57 Mirjam Thijssen-Tax >Groesbeek 03-03-13 2 Beek
* 1.39.57 Marianne de Schipper-Burggraaf THOR 23-06-13 13 Roosendaal
* 1.39.57 Susanne de Haan, V40 >Leidschendam 10-03-13 94 Den Haag
1.39.57 Nynke Steigenga SV Friesland 28-12-13 6 Marrum
* 1.39.57 Gerda de Zwart Rijnsoever 26-05-13 27 Leiden
* 1.39.57 Margot van der Ven Groene Ster 10-02-13 34 Schoorl
1.39.58 Monique Haans TRR 16-03-13 6 Sint Anthonis
1.39.59 Nel Grootjen Castricum 13-01-13 123 Egmond aan Zee
* 1.39.59 Marlies Bongers >Leiden 26-05-13 28 Leiden
1.39.59 Amelie Mabbutt >Amsterdam 20-10-13 75 Amsterdam
(680)
1.40.00 Kristine Kofman Hellas 13-01-13 124 Egmond aan Zee
* 1.40.00 Gerda Nouws DJA 27-10-13 13 Etten-Leur
Vrouwen 25km (tot 1.50.00)
1.38.00 Ingrid Prigge LAAC 01-04-13 1 Losser
* 1.43.14 Carola Schot Energie 09-02-13 1 Oud-Beijerland
1.45.13 Irene Zonneveld Loopgroep Aart Stigter 03-03-13 1 Schagen
Vrouwen 30km (tot 2.20.00)
* 1.51.51 Stefanie Bouma Impala 10-02-13 1 Schoorl
* 1.53.26 Heleen Plaatzer Cifla 10-02-13 2 Schoorl
1.54.39 Ruth van der Meijden Asterix 15-09-13 1 Hilvarenbeek
* 1.56.20 Jacelyn Gruppen HAC’63 08-09-13 1 Amsterdam
* 1.58.49 Vanessa Gosselink Flevo Delta 08-09-13 2 Amsterdam
2.00.55 Ingrid Prigge LAAC 03-03-13 1 Vorden
* 2.02.09 Yvonne Kassenberg Lionitas 08-09-13 3 Amsterdam
2.02.50 Esmé Möricke Cifla 03-03-13 2 Vorden
* 2.04.05 Inge de Jong Trias 10-02-13 3 Schoorl
* 2.05.37 Selina van der Vliet Pijnenburg 08-09-13 4 Amsterdam
(10)
* 2.07.30 Inez-Anne Haagen Loopservice.nl 10-02-13 4 Schoorl
* 2.08.40 Floortje Gierman Hellas 10-02-13 5 Schoorl
* 2.09.31 Irene Zonneveld Loopgroep Aart Stigter 08-09-13 5 Amsterdam
* 2.09.39 Petra Hasper-ten Kate De Sprinter 10-02-13 6 Schoorl
2.11.17 Amy van den Broek Sprint 15-09-13 2 Hilvarenbeek
* 2.11.33 Ilse Pol Running2000 10-02-13 7 Schoorl
2.12.18 Anoesjka Timmermans Suomi 17-03-13 1 Velsen-Zuid
* 2.12.35 Ilonka van den Hengel Altis 08-09-13 6 Amsterdam
2.13.22 Lineke Kroon KAV Holland 17-03-13 2 Velsen-Zuid
* 2.14.49 Esther van Vroonhoven Groningen Atletiek 10-02-13 8 Schoorl
(20)
2.15.15 Mariëtte ten Bokkel-Ammerlaan Atletico’73 03-03-13 3 Vorden
* 2.15.20 Nesrine Leene Loopgroep Aart Stigter 10-02-13 9 Schoorl
* 2.15.21 Sofie Gale >Den Hoorn 10-02-13 10 Schoorl
* 2.16.19 Naomi Hendriksen Hylas 08-09-13 7 Amsterdam
* 2.17.04 Ilonka Betjes-Langeberg Lycurgus 10-02-13 11 Schoorl
2.17.58 Gerry Visser LAAC 03-03-13 4 Vorden
Vrouwen marathon (tot 3.30.00)
* 2.26.42 Hilda Kibet Castricum 14-04-13 3 Rotterdam
* 2.31.49 Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 20-10-13 6 Amsterdam
* 2.35.39 Andrea Deelstra Heerenveen 13-10-13 2 Eindhoven
* 2.38.18 Stefanie Bouma Impala 13-10-13 3 Eindhoven
* 2.38.32 Mariska Kramer-Postma SV Friesland 13-10-13 4 Eindhoven
* 2.41.43 Ruth van der Meijden Asterix 13-10-13 6 Eindhoven
* 2.44.46 Reina Visser Nijmegen Atletiek 13-10-13 8 Eindhoven
* 2.46.34 Linda McFarland Trias 20-10-13 13 Amsterdam
* 2.47.42 Miriam van Reijen Phanos 20-10-13 14 Amsterdam
* 2.47.46 Nina Mathijssen Phanos 14-04-13 15 Rotterdam
(10)
* 2.49.43 Yvonne Kassenberg, V35 Lionitas 13-10-13 9 Eindhoven
* 2.49.58 Vanessa Gosselink, V40 Flevo Delta 13-10-13 10 Eindhoven
* 2.51.08 Rosalie Teeuwen 15-04-13 50 Boston (USA)
* 2.51.53 Ingrid Prigge, V45 LAAC 14-04-13 19 Rotterdam
* 2.52.17 Jacelyn Gruppen HAC’63 20-10-13 17 Amsterdam
* 2.52.46 Marlies Jongerius-Kort AV’56 03-11-13 28 New York (USA)
* 2.52.47 Mariska Scholtes TRR 13-10-13 11 Eindhoven
* 2.55.13 Annelies Deketelaere HAC Helmond 13-10-13 12 Eindhoven
* 2.55.54 Heleen Plaatzer Cifla 15-04-13 77 Boston (USA)
* 2.56.27 Arenda Abbink, V35 Atletics 13-10-13 13 Eindhoven
(20)
2.57.47 Esmé Möricke Cifla 01-09-13 1 Beneden-Leeuwen
* 3.00.00 Nina Bakker, V50 Loopgroep PK 13-10-13 17 Eindhoven
* 3.00.13 Ines van Rinsum >Arnhem 21-04-13 2 Enschede
* 3.01.51 Mariska Visser De Spartaan 20-10-13 25 Amsterdam
* 3.01.59 Anne Zijderveld Passaat 14-04-13 25 Rotterdam
* 3.02.13 Elsemieke de Vos Spark 15-12-13 1 Spijkenisse
* 3.03.32 Melanie Spruyt Altis 03-02-13 4 Apeldoorn
* 3.03.37 Selina van der Vliet, V40 Pijnenburg 20-10-13 124 Amsterdam
* 3.03.54 Petra Sloots, V40 Pallas’93 14-04-13 26 Rotterdam
* 3.04.19 Irene Kinnegim Triathlon 03-02-13 5 Apeldoorn
(30)
* 3.05.09 Cinta Groos DGLA 17-11-13 25 Valencia (ESP)
* 3.05.58 Wilma van Onna PAC 17-11-13 29 Valencia (ESP)
* 3.05.58 Ilonka van den Hengel Altis 03-02-13 7 Apeldoorn
* 3.06.30 Melanie Spruijt Altis 21-04-13 5 Enschede
* 3.07.38 Petra Hasper-ten Kate De Sprinter 29-09-13 Berlin (GER)
* 3.08.06 Agnes Hijman, V45 De Veenlopers 20-10-13 32 Amsterdam
* 3.08.09 Sandra de Jonge-ter Horst Ciko’66 29-09-13 Berlin (GER)
* 3.10.33 Ylona Kruis Horror 21-04-13 6 Enschede
* 3.11.15 Floortje Gierman Hellas 07-04-13 Paris (FRA)
* 3.11.25 Petra Faber, V40 Veendam 20-10-13 43 Amsterdam
(40)
R 3.11.34 Anjolie Engels Dynamica 05-10-13 1 Zoutelande
* 3.12.06 Martine Lust, V45 Voorne Atletiek 14-04-13 31 Rotterdam
* 3.12.43 Daphne Lensen-Panhuijsen Cifla 29-09-13 Berlin (GER)
* 3.12.49 Anoesjka Timmermans, V40 Suomi 14-04-13 33 Rotterdam
* 3.12.52 Monique Leentvaar, V40 Fortuna 14-04-13 34 Rotterdam
* 3.13.08 Marlin Snuverink-Nijhof MPM 20-10-13 49 Amsterdam
* 3.13.26 Birgit Voorn, V45 RR Etten-Leur 14-04-13 36 Rotterdam
* 3.13.36 Sabine Zelen Atletiek Helden 13-10-13 20 Eindhoven
* 3.14.14 Angeli Poppe, V40 >Zwolle 14-04-13 38 Rotterdam
* 3.14.28 Claudia van Soest, V35 >Den Haag 15-04-13 503 Boston (USA)
(50)
R 3.14.45 Vanessa Hartman Voorne Atletiek 05-10-13 2 Zoutelande
* 3.14.47 Jolanda ten Brinke AKU 03-02-13 8 Apeldoorn
* 3.14.54 Grada Boschker, V35 Argo 20-10-13 60 Amsterdam
* 3.14.54 Harriëtte Lalkens Zeewolde 06-10-13 1 Zwolle
* 3.15.02 Carla Ophorst, V50 Olympus’70 14-04-13 39 Rotterdam
* 3.15.21 Gea Siekmans, V50 LAAC 13-10-13 22 Eindhoven
*,# 3.15.30 Sonja van Hamersveld Triathlon 03-11-13 New York (USA)
* 3.15.32 Esther van Vroonhoven Groningen Atletiek 21-04-13 7 Enschede
*,# 3.15.48 Monique Mastboom >Leiden 03-11-13 New York (USA)
* 3.16.45 Esther van den Berg, V35 Energie 14-04-13 40 Rotterdam
(60)
* 3.16.46 Anne-Marie Willems >Mook 07-04-13 Paris (FRA)
* 3.16.47 Angeli de Koning Thof running 24-08-13 4 Reykjavík (ISL)
* 3.17.15 Lineke Kroon KAV Holland 14-04-13 42 Rotterdam
* 3.17.20 Marjolein Bil Hellas 26-05-13 4 Leiden
* 3.17.58 Saskia Jurriaans >Zoetermeer 14-04-13 44 Rotterdam
* 3.17.58 Sigrid Martin, V35 >Rotterdam 27-01-13 14 Marrakech (MAR)
R 3.18.12