Voorlopige startlijsten NK cross

Deelnemers Crossgala mannen
Naam Woonplaats Categorie
Erwin Adan Apeldoorn Mannen lange cross
Adil El Azzouzi Amsterdam Mannen lange cross
Ronald Bassa Hei- en Boeicop Mannen lange cross
Menno Beck Lekkerkerk Mannen lange cross
Pieter van Beekveld Leende Mannen lange cross
Lauran Beijens Riel Mannen lange cross
Ivo Bijl Alblasserdam Mannen lange cross
Tim Bolink Bilthoven Mannen lange cross
Christiaan Bosselaar Haarlem Mannen lange cross
Neal Bouterse Middelburg Mannen lange cross
Jelte Brontsema Amsterdam Mannen lange cross
Job de Brouwer Apeldoorn Mannen lange cross
Michel Butter Castricum Mannen lange cross
Vincent Böhm Veenendaal Mannen lange cross
Khalid K Choukoud ‘s-Gravenhage Mannen lange cross
Jorrit Cleij Nijmegen Mannen lange cross
Rens Dekkers Castricum Mannen lange cross
Casper Dirks Haarlem Mannen lange cross
Richard Douma Zaandam Mannen lange cross
Milco Driessen Utrecht Mannen lange cross
Jos Elfring Eindhoven Mannen lange cross
Joep Emmen Zwolle Mannen lange cross
Ricardo Floris Maastricht Mannen lange cross
Zachary Freudenburg Diemen Mannen lange cross
Werner Gentle Deurne Mannen lange cross
Wesley van der Gouw Waalwijk Mannen lange cross
Jeroen Gresnigt Utrecht Mannen lange cross
Sander Halin Eindhoven Mannen lange cross
Wouter Heinrich Uithoorn Mannen lange cross
Gerard Hollestelle Amsterdam Mannen lange cross
Richard Holstege Berkel en Rodenrijs Mannen lange cross
Bas Van Hooren Gronsveld Mannen lange cross
Wouter Hordijk Huizen Mannen lange cross
Michiel Hulleman Amsterdam Mannen lange cross
Allan van Hulst Malden Mannen lange cross
Gerwin van den Hurk Geffen Mannen lange cross
Niels de Jong Chaam Mannen lange cross
Brian Kamstra Groningen Mannen lange cross
Marco Keijsers Oosterhout Nb Mannen lange cross
Jelle Kemper ‘s-Hertogenbosch Mannen lange cross
Mark Kenneally Nijmegen Mannen lange cross
Mark van Kessel Deurne Mannen lange cross
Bram Kocx Tilburg Mannen lange cross
Tom Koetsenruijter Roosendaal Mannen lange cross
Martijn de Kok Heinkenszand Mannen lange cross
Tim brouwer de Koning Leiderdorp Mannen lange cross
Bram Koppenaal Nijmegen Mannen lange cross
Marten Korfage Castricum Mannen lange cross
Stefan De Laat Diessen Mannen lange cross
Henk van Leeuwen Heenvliet Mannen lange cross
Christian de Lie Castricum Mannen lange cross
Hans Liebregts Tilburg Mannen lange cross
Cas Lutz Hilversum Mannen lange cross
Jeroen Maas Breda Mannen lange cross
Rob Maas Breda Mannen lange cross
Jorit Van malsen Nieuwegein Mannen lange cross
Sjoerd van Marrewijk Kwintsheul Mannen lange cross
Vincent Mensen Leiden Mannen lange cross
Jarno van Miltenburg Utrecht Mannen lange cross
Abdi Nageeye Cuijk Mannen lange cross
Erik Niemeijer Breda Mannen lange cross
Wim Nieuwkerk Dinteloord Mannen lange cross
Evert van Nigtevecht Breda Mannen lange cross
Michiel van Nispen Breda Mannen lange cross
Mark Nouws Castricum Mannen lange cross
Jama Osman Imaan Uden Mannen lange cross
Wesley Pauel Castricum Mannen lange cross
Jorrit Pels Rotterdam Mannen lange cross
Sjors Picard Chaam Mannen lange cross
Tim Pleijte Zoutelande Mannen lange cross
Thomas Poesiat ‘s-Gravenzande Mannen lange cross
Fenno Polderman Woerden Mannen lange cross
Jurjen Polderman Woerden Mannen lange cross
Guus Reijngoud Houten Mannen lange cross
Daan Reintjes Zevenaar Mannen lange cross
Jim Rothweiler Haarlem Mannen lange cross
Eric van Santen Volendam Mannen lange cross
Luc Schout Nijmegen Mannen lange cross
Ronald Schroer Castricum Mannen lange cross
Harm Sengers Eindhoven Mannen lange cross
Remco Snippe Geleen Mannen lange cross
Milan Stawicki Alphen Nb Mannen lange cross
Maikel van der Steen Deurne Mannen lange cross
Caimin Stevens Enschede Mannen lange cross
Maico Suijkerbuijk Roosendaal Mannen lange cross
Abhinabha Tangerman Amsterdam Mannen lange cross
Mike Teekens Rijswijk Zh Mannen lange cross
Leonard Tersteeg Utrecht Mannen lange cross
Stefan van Thiel Zeeland Mannen lange cross
Jos Timans Maastricht Mannen lange cross
Tim Tinus Eindhoven Mannen lange cross
Geert Tuinstra Enschede Mannen lange cross
Jesper Van der Wielen Wijchen Mannen lange cross
Roy van Son Zurich Mannen lange cross
Bram Verhagen Den Dungen Mannen lange cross
Jan-Jouke Vos Heerenveen Mannen lange cross
Martijn Vos Grave Mannen lange cross
Ben Vriends Zundert Mannen lange cross
Edwin de Vries Castricum Mannen lange cross
Wouter Warndorff Standdaarbuiten Mannen lange cross
Gert jan Wassink Apeldoorn Mannen lange cross
Tom Wiggers Castricum Mannen lange cross
Philipp Wittrock Maastricht Mannen lange cross
Joeri Wolf Arnhem Mannen lange cross
Ries van Zon Schiedam Mannen lange cross
Nico Zwarthoed Volendam Mannen lange cross
Aantal deelnemers: 106

Deelnemers Crosgala vrouwen

Naam Woonplaats Categorie
Leonie Balter Hoensbroek Vrouwen lange cross
Margriet Berkhout Warmenhuizen Vrouwen lange cross
Anouk Claessens Mijdrecht Vrouwen lange cross
Charissa Czech Den Helder Vrouwen lange cross
Andrea Deelstra Apeldoorn Vrouwen lange cross
Kim Dillen Waalre Vrouwen lange cross
Alicia van Doorn Zwolle Vrouwen lange cross
Sandra van Doorn ‘s-Gravenhage Vrouwen lange cross
Lindsey Faken Barendrecht Vrouwen lange cross
Marieke Falkmann Groningen Vrouwen lange cross
Marlin Van Hal Mill Vrouwen lange cross
Sifan Hassan Nijmegen Vrouwen lange cross
Helen Hofstede Castricum Vrouwen lange cross
Jill Holterman Castricum Vrouwen lange cross
Annelies Homma Roosendaal Vrouwen lange cross
Elisa de Jong Groningen Vrouwen lange cross
Inge de Jong Castricum Vrouwen lange cross
Jeanine van de Klashorst Houten Vrouwen lange cross
Linda Korten Weert Vrouwen lange cross
Maureen Koster Boskoop Vrouwen lange cross
Irene van Lieshout Schaijk Vrouwen lange cross
Jamie van Lieshout Arnhem Vrouwen lange cross
Felicia Los Beverwijk Vrouwen lange cross
Eveline Martens Maastricht Vrouwen lange cross
Ruth van der Meijden Eindhoven Vrouwen lange cross
Marije Peters Dodewaard Vrouwen lange cross
Lindsay Poesiat v Marrewijk ‘s-Gravenzande Vrouwen lange cross
Ilse Pol Castricum Vrouwen lange cross
Marije te Raa Wolfheze Vrouwen lange cross
Miriam van Reijen Goirle Vrouwen lange cross
Sabine van de Reijt Breda Vrouwen lange cross
Gisselle Slotboom Sassenheim Vrouwen lange cross
Lesley Smit Enschede Vrouwen lange cross
Corine Spaans Eindhoven Vrouwen lange cross
Bo Ummels Maastricht Vrouwen lange cross
Britt Ummels Maastricht Vrouwen lange cross
Ingrid Versteegh Breda Vrouwen lange cross
Jolanda Verstraten Panningen Vrouwen lange cross
Aantal deelnemers: 38

Deelnemers Korte cross mannen

Naam Woonplaats Categorie
Younes Chaout Utrecht Mannen korte cross
Yunis Abu stitan Tuitjenhorn Mannen korte cross
Roman Assmann Maastricht Mannen korte cross
Maikel van Bergen Venlo Mannen korte cross
Bjorn Blauwhof Castricum Mannen korte cross
Thierry Broos Bergen op Zoom Mannen korte cross
Marijn Buijtendorp Zaandam Mannen korte cross
Mark Buiks Zundert Mannen korte cross
Jeroen Büller Heemstede Mannen korte cross
Lars Cazander Utrecht Mannen korte cross
Tjerk Conijn Castricum Mannen korte cross
Jorian Damen Arnhem Mannen korte cross
Ron van der Diepen Heerhugowaard Mannen korte cross
Emiel Doorgeest Zaandijk Mannen korte cross
Willem Dudink Grootebroek Mannen korte cross
Menno van Eersel Dongen Mannen korte cross
Jeroen Engels ‘s-Hertogenbosch Mannen korte cross
Tim Ernest Wouw Mannen korte cross
Leon Graumans Utrecht Mannen korte cross
Tijs Groen Zevenaar Mannen korte cross
Rik Groenendijk Uithoorn Mannen korte cross
Dennis de Groot Utrecht Mannen korte cross
Jeroen Habers Lisse Mannen korte cross
Joris Hallegraeff Tilburg Mannen korte cross
Peter-Jan Hardenbol Lexmond Mannen korte cross
Arjen Hart Berkhout Mannen korte cross
Ferdy van der Heide Heerhugowaard Mannen korte cross
Luke Heijnen Panningen Mannen korte cross
Donald Hillebregt Sittard Mannen korte cross
Wilfred van Holst Groningen Mannen korte cross
Jan van den Hoogen Nijmegen Mannen korte cross
Sjaak Hoogstraaten Amsterdam Mannen korte cross
Gijs Jacobs Helmond Mannen korte cross
Kamiel Jacobs Nijmegen Mannen korte cross
Wouter Jansen Nijmegen Mannen korte cross
Michielj Jeremiasse Halsteren Mannen korte cross
Bas Jubels Utrecht Mannen korte cross
Derrick Kazemier Veenendaal Mannen korte cross
Martijn Klaassen Amsterdam Mannen korte cross
Lennart Kleinjans Wageningen Mannen korte cross
Erwin Koopstra Aalsmeer Mannen korte cross
Harmen Korfage Castricum Mannen korte cross
Maurice Koster Barendrecht Mannen korte cross
Camiel Kruiswijk Baarn Mannen korte cross
Jim Kruiver Castricum Mannen korte cross
Thijmen Kupers Lengel Mannen korte cross
Casper van Leeningen Beekbergen Mannen korte cross
Thomas Lewis Amsterdam Mannen korte cross
Daan Lips Delft Mannen korte cross
Ralf Looze Amsterdam Mannen korte cross
Cees van Maanen Utrecht Mannen korte cross
Tony Mauritz Krimpen aan de Lek Mannen korte cross
Mathias Meijer Nijmegen Mannen korte cross
Pim Molenaar Egmond aan Zee Mannen korte cross
Arend Mulder Wageningen Mannen korte cross
Timon Nagelkerken Zoetermeer Mannen korte cross
Jeen Nauta Steenwijk Mannen korte cross
Jelle Neeft Krommenie Mannen korte cross
Ralf Nieuwenhuizen Oud-Beijerland Mannen korte cross
Jeroen Nijland Etten-Leur Mannen korte cross
Roel van Opdorp Leiden Mannen korte cross
Stefan den Ouden Heerjansdam Mannen korte cross
Mitchell van Oudenaarden Etten-Leur Mannen korte cross
Lars Paardekooper Nijmegen Mannen korte cross
Jeffrey van der Park Anna Paulowna Mannen korte cross
Nils pennekamp Castricum Mannen korte cross
Niels Penning Rijswijk Zh Mannen korte cross
Mischa Petie Wageningen Mannen korte cross
Robbin Pieterman Zoetermeer Mannen korte cross
Robert Planting Bussum Mannen korte cross
Wouter Ploeger Assen Mannen korte cross
Nick van der Poel Bergschenhoek Mannen korte cross
Arie Post Amsterdam Mannen korte cross
Marijn van der Putten Hoofddorp Mannen korte cross
Lars Rademaker Hoofddorp Mannen korte cross
Sjoerd van Reeuwijk Utrecht Mannen korte cross
Daan Reintjes Zevenaar Mannen korte cross
Jeroen Rodenburg Utrecht Mannen korte cross
Alwin Roovers Rijsbergen Mannen korte cross
Michiel de Ruiter Heerhugowaard Mannen korte cross
Yorben Ruiter Krimpen aan den IJssel Mannen korte cross
Joris Sauvé Tilburg Mannen korte cross
Menno Schouten Utrecht Mannen korte cross
Koen Selie Blokker Mannen korte cross
Jasper Smits Soest Mannen korte cross
Vincent Sokolowski Utrecht Mannen korte cross
Riccardo Sprong Groningen Mannen korte cross
Yared Stifanos Utrecht Mannen korte cross
René Stokvis Enschede Mannen korte cross
Stevo Todorovic Castricum Mannen korte cross
Nick van Tol Hilversum Mannen korte cross
Bart Uiterwijk Utrecht Mannen korte cross
Tim Valentijn Linschoten Mannen korte cross
Greg van der Velde Dordrecht Mannen korte cross
Vito Verbeek Zeist Mannen korte cross
Niels Verwer Castricum Mannen korte cross
Wouter Visser Rotterdam Mannen korte cross
Ard Vlooswijk Apeldoorn Mannen korte cross
David Vonk Huizen Mannen korte cross
Sam de Vor Hilversum Mannen korte cross
Luuk Wagenaar Amsterdam Mannen korte cross
Casper van Well Nijmegen Mannen korte cross
Stefan Wessel Groningen Mannen korte cross
Flores Weverling Leiden Mannen korte cross
Floris Willeboordse Vrouwenpolder Mannen korte cross
Jaap Witte Den Burg Mannen korte cross
Wouter Zandee ‘s-Gravenhage Mannen korte cross
Joep van der Zanden Enschede Mannen korte cross
Aantal deelnemers: 108

Deelnemers Korte cross vrouwen

Naam Woonplaats Categorie
Cindy van der Avoort Nijmegen Vrouwen korte cross
Chantal Baartse Helmond Vrouwen korte cross
Kaisa de Bel Dodewaard Vrouwen korte cross
Kim Boon Bilthoven Vrouwen korte cross
Fenna van Burg Zaltbommel Vrouwen korte cross
Lonneke Derriks Leiden Vrouwen korte cross
Lotte van Dinther Nijmegen Vrouwen korte cross
Lotte van Elst Landsmeer Vrouwen korte cross
Karlijn van Es Rotterdam Vrouwen korte cross
Karin Gorter Utrecht Vrouwen korte cross
Ingrid Grutters Utrecht Vrouwen korte cross
Yvonne Hak Amstelveen Vrouwen korte cross
Marlijn van Houts Uden Vrouwen korte cross
Yvonne de Jong ‘s-Hertogenbosch Vrouwen korte cross
Tamara van Kleef Bergschenhoek Vrouwen korte cross
Manon Kruiver Castricum Vrouwen korte cross
Juul Lavrijsen Haps Vrouwen korte cross
Nikita van Lierop Spijkenisse Vrouwen korte cross
Hester Lingsma Rotterdam Vrouwen korte cross
Marjolein van Marrewijk Kwintsheul Vrouwen korte cross
Karin Nieuwenhuijsen Utrecht Vrouwen korte cross
Sonja van Oers Amsterdam Vrouwen korte cross
Mirthe Overkamp Zutphen Vrouwen korte cross
Esther Platteeuw Apeldoorn Vrouwen korte cross
Lorraine Ravestein Utrecht Vrouwen korte cross
Evelien Ruijters Maastricht Vrouwen korte cross
Inge Sengers Waalre Vrouwen korte cross
Josine Siedenburg Amstelveen Vrouwen korte cross
Tara Smid Nieuwkoop Vrouwen korte cross
Lotte Spraakman Rotterdam Vrouwen korte cross
Esmee Teeling ‘s-Gravenhage Vrouwen korte cross
Serana Tielbeek- Kemp Nuenen Vrouwen korte cross
Lesley van Miert Breda Vrouwen korte cross
Nicole de Veer Tilburg Vrouwen korte cross
Yvonne van der Vegte Deventer Vrouwen korte cross
Rosa Vermeulen Den Ilp Vrouwen korte cross
Sanne Verstegen Castricum Vrouwen korte cross
Marijke de Visser Utrecht Vrouwen korte cross
Cathelijn Waaijer Leiden Vrouwen korte cross
Marije Wever Kwadijk Vrouwen korte cross
Suzanne van Wijck Leiden Vrouwen korte cross
Karen Wijlaars ‘s-Hertogenbosch Vrouwen korte cross
Heleen wildoer Lutjebroek Vrouwen korte cross
Lysanne Wilkens Berghem Vrouwen korte cross
Nadine Willems Zevenaar Vrouwen korte cross
Fieke Wolters Nijmegen Vrouwen korte cross
Aantal deelnemers: 46

Deelnemers Jongens A

Naam Woonplaats Categorie
Niels Aarns Nijmegen Jongens A
Melle Albada Hilversum Jongens A
Collin van Almkerk Hazerswoude-Dorp Jongens A
David van Bergen Doetinchem Jongens A
Arnold Berghuizen Amsterdam Jongens A
Niek Blikslager Groningen Jongens A
Bas Bouman Egmond aan den Hoef Jongens A
Mark te Brake Aalten Jongens A
Teun Broeders Rijen Jongens A
Tim van den Broeke Vlissingen Jongens A
Sander Brouwers ‘s-Hertogenbosch Jongens A
Rob ter Burg Groningen Jongens A
Messaoud Dardouri Nieuwegein Jongens A
Merlijn Dekker Almere Jongens A
Bas Delfsma Munstergeleen Jongens A
Omar Dijkstra Dodewaard Jongens A
Jordy Dikkers Meppel Jongens A
Roy van Eekelen Breda Jongens A
Jorik van Egdom Veenendaal Jongens A
Mitchell Franken Halsteren Jongens A
Crifven Frenken Stein Lb Jongens A
Deafvon Frenken Stein Lb Jongens A
Lars Gerritsen Dordrecht Jongens A
Simon Grannetia Castricum Jongens A
Vincent Hazeleger Castricum Jongens A
Sjoerd Heemskerk Uithoorn Jongens A
Luuk Hendriks Rosmalen Jongens A
Chris van Hensbergen IJmuiden Jongens A
Mark Hofma Venray Jongens A
Ralph van Houwelingen ‘s-Hertogenbosch Jongens A
Thijs Hubers Zevenaar Jongens A
Davey Kaak Lisse Jongens A
Joran Klaver Castricum Jongens A
Freek Lier Groningen Jongens A
Roy Louer Tilburg Jongens A
Jorijn de Mare Apeldoorn Jongens A
Koen van der Meijden Roosendaal Jongens A
Rob Michiels Netersel Jongens A
Martin Mom Eindhoven Jongens A
Olivier Nass Sittard Jongens A
Lucas Nieuweboer Heemstede Jongens A
Bart van Nunen Hellevoetsluis Jongens A
Remi van Oosterhout ‘s-Hertogenbosch Jongens A
Luis van Orsouw Nijmegen Jongens A
Rik Palings Roosendaal Jongens A
Youri Pessy Nijmegen Jongens A
Casper van der Putten Eindhoven Jongens A
Lars Remijn Heemskerk Jongens A
Dylan Rombouts Tilburg Jongens A
Jordi van de Sanden Tilburg Jongens A
Freek Schuerman Steenbergen Nb Jongens A
Noah Schutte Leiden Jongens A
Dennis Sebregts Breda Jongens A
Steef Severijn Zoetermeer Jongens A
Joeri Slagter Heerhugowaard Jongens A
Joep Sommers Nijmegen Jongens A
Tommy Staal Burgh-Haamstede Jongens A
Jordi stam Diever Jongens A
Jop van der Steen Tilburg Jongens A
Sytze van Stempvoort Santpoort-Zuid Jongens A
Yared Stifanos Utrecht Jongens A
Carliho Suijkerbuijk Roosendaal Jongens A
Sam Timmermans Geleen Jongens A
Thomas Wamsteker Eindhoven Jongens A
Sjoerd Weijers Gennep Jongens A
Valentijn Weinans Driebergen-Rijsenburg Jongens A
Seppe van ’t Westende Leiden Jongens A
Joost Wieleman Almere Jongens A
Teun van Woerkom Tilburg Jongens A
Coen Zandvoort Breda Jongens A
Aantal deelnemers: 70

Deelnemers Meisjes A

Naam Woonplaats Categorie
Fleur Baljet Oosthem Meisjes A
Judi Becx Tilburg Meisjes A
Anke de Boer Almere Meisjes A
Anne van den Bosch Hedel Meisjes A
Rowan van Dongen Drimmelen Meisjes A
Samantha Eldred Kaatsheuvel Meisjes A
Kim Hittinger Uithoorn Meisjes A
Marlies Huigen Groningen Meisjes A
Marlijn van der Mei Sintjohannesga Meisjes A
Sophie van der Most Duiven Meisjes A
Larissa Op ’t Hoog Oisterwijk Meisjes A
Femke van der Pal Westzaan Meisjes A
Tessa Poen Apeldoorn Meisjes A
Laura Rijvers Chaam Meisjes A
Larissa Schut Bergen op Zoom Meisjes A
Jip Vastenburg Apeldoorn Meisjes A
Jolien de Waard Glimmen Meisjes A
Carlijn Wagenaar Blaricum Meisjes A
Saskia Weinans Apeldoorn Meisjes A
Laura Wientjens Bergen op Zoom Meisjes A
Suzanne Wildhagen Breda Meisjes A
Tirza van der Wolf Reeuwijk Meisjes A
Shehrazade de Zwager Deventer Meisjes A
Aantal deelnemers: 23

Deelnemers Jongens B

Naam Woonplaats Categorie
Sijbren Altena Venlo Jongens B
Kelide Aminboru Amersfoort Jongens B
Miel Andriessen Helmond Jongens B
Hessel Arensman Den Burg Jongens B
Jeroen Bakker Driebergen-Rijsenburg Jongens B
Tim Bennen Rolde Jongens B
Cor Bijpost Den Burg Jongens B
Rens de Boer Almere Jongens B
Lukas Bos Bunschoten-Spakenburg Jongens B
Ward Broeders Rijen Jongens B
David Buglass Leidschendam Jongens B
Ryan Clarke Castricum Jongens B
Joost van Daele Bergen op Zoom Jongens B
Niels van Deurzen Oud-Beijerland Jongens B
Tony van Diepen Heerhugowaard Jongens B
Jelle van der Duim Den Hoorn Texel Jongens B
Job de Feijter Sint Jansteen Jongens B
Mats Fierkens Zevenaar Jongens B
Wessel Flinterman Tricht Jongens B
Martijn Flipsen Dongen Jongens B
Martin Flipsen Weert Jongens B
Mike Foppen Nijmegen Jongens B
Stijn van Geene ‘s-Hertogenbosch Jongens B
Bob den Hartigh Vlaardingen Jongens B
Ruben Heesen Utrecht Jongens B
Jorn Heinst Spijk Gld Jongens B
Tobias van Helden Nijmegen Jongens B
Yassine Herouale Tilburg Jongens B
Djurre Hoeksema Grolloo Jongens B
Rob Honcoop Rijen Jongens B
Mark Houwaart Winschoten Jongens B
Rens Houwer Doetinchem Jongens B
Mark Jansonius Apeldoorn Jongens B
Daan de Jong Berkel-Enschot Jongens B
Geart Jorritsma Sneek Jongens B
Bo Kersten Hulst Jongens B
Bram Kielman Grou Jongens B
Guido Klaassen Uitgeest Jongens B
Pim Kocx Tilburg Jongens B
Joost Kok Lutjebroek Jongens B
Rembert Kortenhorst Joure Jongens B
Kris de Kreek Vogelwaarde Jongens B
Mels Lambregts Roosendaal Jongens B
Rick Lambregts Etten-Leur Jongens B
Tom de Leeuw Almere Jongens B
Michiel Lelie Sint-Gillis-Waas Jongens B
Jelmer van der Linden Culemborg Jongens B
Yassine Loukili Zeist Jongens B
Jasper Lubbers Emmen Jongens B
Bart Maas Arnhem Jongens B
Bart van Manen Hilversum Jongens B
Tobias van der Mei Sintjohannesga Jongens B
Mike Meijer Assen Jongens B
Harrie Meulenbroeks Reusel Jongens B
Wesley Mols Nijmegen Jongens B
Karsten Nefs Etten-Leur Jongens B
Stan Niesten Beverwijk Jongens B
Johan Ouwehand Volendam Jongens B
Emil van de Par Rijen Jongens B
Lars van der Poel Hoogerheide Jongens B
Pim van der Pol Loon op Zand Jongens B
Anthony van Reeuwijk Zoetermeer Jongens B
Alvin Severijn Zoetermeer Jongens B
Abe Simons Breda Jongens B
Edwin Sjerps Nibbixwoud Jongens B
Thijs Spierenburg Breda Jongens B
Joey Steenvoorden Den Helder Jongens B
Wouter Stokkermans Tilburg Jongens B
Jeroen Swinkels Schoorl Jongens B
Niels Theloosen Nijmegen Jongens B
Jasper Thijs Clinge Jongens B
Dennis Thuy Sint Jansteen Jongens B
Bram Tolkamp Aalten Jongens B
Joost Veenstra Den Helder Jongens B
Roel Verhagen Tilburg Jongens B
Rubin Vos Zwolle Jongens B
Nout Wardenburg Apeldoorn Jongens B
Felix Warndorff Standdaarbuiten Jongens B
Robin Wassens Roden Jongens B
Freek van de Weerd Breda Jongens B
Tijke Wentink Tilburg Jongens B
Piet Wiersma Wildervank Jongens B
Wiel Wijnen Nieuwegein Jongens B
Thierry Willigenburg Hoogland Jongens B
Kilian van der Wolf Tilburg Jongens B
Rowan van der Wolf Tilburg Jongens B
Stan Zeegers Deurne Jongens B
Aantal deelnemers: 87

Deelnemers Meisjes B

Naam Woonplaats Categorie
Yacintha Aakster Groningen Meisjes B
Veerle Bakker Amersfoort Meisjes B
Laura Boekel Tuitjenhorn Meisjes B
Tessa de Boer Heerenveen Meisjes B
Maud ter Bogt Knegsel Meisjes B
Wietske Brouwer Utrecht Meisjes B
Shirley Dolman Baarn Meisjes B
Nina van Eijk De Bilt Meisjes B
Corinde van Es Rotterdam Meisjes B
Ilona van der Giessen Tuil Meisjes B
Marjet Groen Uitgeest Meisjes B
Femke Hooijberg Edam Meisjes B
Evelien Hooijman Uithoorn Meisjes B
Lise van Hulst Hendrik-Ido-Ambacht Meisjes B
Eline de Jong Didam Meisjes B
Suzanne Jonkers Breda Meisjes B
Silke Jonkman Haren Gn Meisjes B
Floortje van Kampen Wieringerwerf Meisjes B
Linde Kaspersma Didam Meisjes B
Iselin Keune Uithoorn Meisjes B
Jeanine Kocken Heeze Meisjes B
Ineke van Koldam Groningen Meisjes B
Esmay van de Laar Tilburg Meisjes B
Kim Lahaije Tilburg Meisjes B
Merel van der Marel Zwaanshoek Meisjes B
Nisrine Masrhalmi Barendrecht Meisjes B
Bernice Meijer Nieuwe Pekela Meisjes B
Britt Mosselman Grootebroek Meisjes B
Michelle Musumeci Lent Meisjes B
Anne den Otter Reading Meisjes B
Jeske van der Pal Westzaan Meisjes B
Iris van der Plas Heemskerk Meisjes B
Eva Postuma Tilburg Meisjes B
Danaïd Prinsen Winschoten Meisjes B
Beele Pronk Hellendoorn Meisjes B
Daphne de Raad Hendrik-Ido-Ambacht Meisjes B
Sabine Rutten Veenendaal Meisjes B
Lynn van der Schaaf Leek Meisjes B
Laura Schumacher Barendrecht Meisjes B
Dagmar Smid Nieuwkoop Meisjes B
Janna Stadhouders Oisterwijk Meisjes B
Lynn Staes Baarle-Nassau Meisjes B
Marleen Stoel Kampen Meisjes B
Lotte van der Velde Amersfoort Meisjes B
Dominique Veninga Veendam Meisjes B
Suzanne Verhoeven Oud-Turnhout Meisjes B
Vera de Vreugt Zoetermeer Meisjes B
Rosalie Wijnker Heerhugowaard Meisjes B
Daphne van Zandvoort Drunen Meisjes B
Demi Zwiers Haarlem Meisjes B
Aantal deelnemers: 50

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>