Win een Losse Veter zomerpakket: Wie wordt dé verrassing van dit NK?


Foto: VI Images

Aanstaand weekend is het weer zover. Dan wordt er in het Olympisch Stadion in Amsterdam weer gestreden om de nationale titels bij de senioren. Door de twee grote internationale toernooien, het Europees kampioenschap en de Olympische Spelen, valt het NK eerder dan andere jaren. Het is een raar seizoen en dit zou zomaar tot een aantal verrassingen kunnen leiden aanstaand weekend.

Wij zijn benieuwd wie jullie denken dat dit weekend de grote verrassing van het NK zal gaan worden. Verrassen kan uiteraard betekenen dat iemand onverwachts een titel pakt maar het kan ook betekenen dat iemand zich plots voor het EK of de Spelen weet te kwalificeren, of iemand die in een keer flink wat seconden van zijn persoonlijk record afloopt of juist een flink stuk verder springt, werpt of stoot. Laat ons weten wie jij denkt dat dé verrassing zal worden van het NK en waarom. Je kunt dit doen door een reactie achter te laten in het onderstaande reactieveld.

Bij zo’n voorspelling hoort natuurlijk ook een prijs. We zullen de inzendingen laten beoordelen door een onafhankelijk jurylid. Deze zal de winnaar bepalen. Degene die wint ontvangt het Losse Veter zomerpakket bestaande uit het boek Oerend Hard van Marti ten Kate, een functionele hardloopshirt met het Losse Veter logo en een paar ‘Veters vast?’-sokken.

Deelnemerslijsten (dd donderdag 14 juni)
Deelnemers Asics NK atletiek 16-17 juni 2012

Mannen 100 meter (richtprestatie 10.95)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Churandy Martina Rotterdam Atletiek 10.10
Patrick van Luijk Rotterdam Atletiek 10.29
Giovanni Codrington Groningen Atletiek 10.38
Akwasi Frimpong Phanos 10.45
Mike van Kruchten Phanos 10.45
Brian Mariano Rotterdam Atletiek 10.48
Wouter Brus Atverni 10.54
Jorén Tromp NEA Volharding 10.55
Jerrel Feller Phanos 10.57
Prince Kwidama Rotterdam Atletiek 10.62
Waldy Lindeborg Rotterdam Atletiek 10.62
Jerry Joseph Rotterdam Atletiek 10.68
Guus Hoogmoed Phanos 10.70
Joeri Jaegers Attila 10.73
Maarten Heisen Clytoneus 10.77
Virgil Spier AAC 10.78
Paul Robers AV ’34 10.78
Koen van Erve Attila 10.79
Devron Jepma PAC 10.80
Rik Wester Phanos 10.81
Ingmar Vos PAC 10.84
Sander Pupella Haag Atletiek 10.86
Jonathan Mutebwa Eindhoven Atletiek 10.93
Jurgen Themen Groene Ster 10.38 buiten mededinging
Paul Groen GAC Hilversum 10.93 1e reserve
Giorgio Gravenbeek Atverni 10.94 2e reserve
Jip Baltissen Eindhoven Atletiek 10.95 3e reserve
Victor Strijbis Hera 11.01 4e reserve
David Cronie Rotterdam Atletiek 11.03 5e reserve
Taymir Burnet Rotterdam Atletiek 11.03 6e reserve
Joomay Odjo Phanos 11.04 7e reserve
Hensley Paulina Rotterdam Atletiek 10.63 afgemeld
Rudolf Germishuys AAA 10.93 afgewezen
Christopher Charlemagne Phanos 11.05 afgewezen
Wicher Nijkamp Spado 11.06 afgewezen
Joshua Gul Phanos 11.10 afgewezen
Dennis Weijens AV ’23 11.11 afgewezen
Duncan Visser Haag Atletiek 11.16 afgewezen
Dyone Daantje Phanos 11.28 afgewezen
Francis Barka Climax 11.29 afgewezen
Jeroen Witteveen Phoenix 11.31 afgewezen
Roben Popkema AV Gouda 11.31 afgewezen
Anand Premchand Haarlemmermeer 11.37 afgewezen
Almo Daved AAC 11.48 afgewezen
Manno Laan AV ’34 11.49 afgewezen
Aantal: 45

Mannen 200 meter (richtprestatie 22.40)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Patrick van Luijk Rotterdam Atletiek 20.54
Joeri Moerman AVON 21.04
Jerrel Feller Phanos 21.04
Jorén Tromp NEA Volharding 21.18
Guus Hoogmoed Phanos 21.23
Terdence Agard Rotterdam Atletiek 21.43
Mike van Kruchten Phanos 21.55
Virgil Spier AAC 21.57
Joeri Jaegers Attila 21.60
Sander Pupella Haag Atletiek 21.64
Wouter Brus Atverni 21.65
Paul Robers AV ’34 21.67
Koen van Erve Attila 21.73
Rik Wester Phanos 21.82
Akwasi Frimpong Phanos 21.88
Jonathan Mutebwa Eindhoven Atletiek 21.88
Maxim Ouwendijk PAC 21.90
Ben van der Kleij Sparta 21.94
Victor Strijbis Hera 22.02
Daan Westerveld Phanos 22.23
Taymir Burnet Rotterdam Atletiek 22.25
Giorgio Gravenbeek Atverni 22.35
Roben Popkema AV Gouda 22.38
Christopher Charlemagne Phanos 22.47
Kaj Emanuel Phanos 22.52 1e reserve
Marc Lommert Statina 22.58 2e reserve
Maurice Vlek Phanos 22.61 3e reserve
Obed Martis Rotterdam Atletiek 21.89 afgemeld
Youssef el Rhalfioui Phanos 21.91 afgemeld
Hensley Paulina Rotterdam Atletiek 22.01 afgemeld
Eugene Susanna Eindhoven Atletiek 22.29 afgemeld
Joshua Gul Phanos 22.62 afgemeld
Nadim van Minnen SISU 22.76 afgemeld
Dyone Daantje Phanos 22.88 afgemeld
Jurgen Themen Groene Ster 21.45 afgewezen
Francis Barka Climax 22.66 afgewezen
Dennis Weijens AV ’23 22.74 afgewezen
Remy van Aanholt Sparta 23.15 afgewezen
Manno Laan AV ’34 23.50 afgewezen
Jurre Wildschut GAC Hilversum 23.50 afgewezen
Remco Bos Daventria 23.51 afgewezen
Aantal: 41

Mannen 400 meter (richtprestatie 49.50)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Liemarvin Bonevacia Rotterdam Atletiek 45.77
Joeri Moerman AVON 46.65
Bjorn Blauwhof Phanos 46.69
Dennis Spillekom Lycurgus 46.97
Jurgen Wielart AV Haarlem 47.02
Youssef el Rhalfioui Phanos 47.11
Bram Peters Prins Hendrik 47.49
Terdence Agard Rotterdam Atletiek 47.66
Daniel Franken AV ’34 47.90
Waldy Lindeborg Rotterdam Atletiek 47.94
Twan van Vastenhoven Haarlemmermeer 48.00
Johan Polman DEM 48.51
Sander van der Eijk Startbaan 48.70
Jelle Venema Suomi 48.81
Duncan Visser Haag Atletiek 48.83
Olaf van den Bergh Prins Hendrik 49.06
Joris Reijnders Sprint 49.13
Daan de Geus Lycurgus 49.36
Branco van Minnen SISU 49.70
Joris Sinnige AV Castricum 49.81
Gijs Straver Clytoneus 49.91
Casper van Eyck Ciko ’66 50.06
Marc Lommert Statina 50.21
Jeremy Bertels Haarlemmermeer 50.30
Koen Huits Vitalis 50.37 1e reserve
Ricardo Rivers Ciko ’66 50.40 2e reserve
Bram Som Atletico ’73 46.55 afgemeld
Niels van Dijk Clytoneus 48.87 afgemeld
Eugene Susanna Eindhoven Atletiek 48.98 afgemeld
Jasper Sinnema De Sprinter 50.54 afgemeld
Waldo Van Staden AAA 48.49 afgewezen
Wilko Zuidema Olympus ’70 50.56 afgewezen
Kevin Damstra AV Heerenveen 50.64 afgewezen
Vincent van der Vis AV ’34 50.65 afgewezen
Jon Schouwenaar Startbaan 50.66 afgewezen
Jan van Prooije Climax 50.67 afgewezen
Raouf Angudi Leiden Atletiek 50.70 afgewezen
Gijs Kemper Prins Hendrik 50.72 afgewezen
Bas Jubels Phoenix 50.80 afgewezen
Sjors Kampen Groningen Atletiek 50.87 afgewezen
Nick van Schagen Leiden Atletiek 50.97 afgewezen
Roman Assmann Atletiek Maastricht 51.00 afgewezen
Cosmo van Berkel AV Gouda 51.02 afgewezen
Remy van Aanholt Sparta 51.08 afgewezen
Remco Bos Daventria 51.10 afgewezen
Jelle Swanenberg Hellas 51.10 afgewezen
Daan Lips Haarlemmermeer 51.50 afgewezen
Timo Stam Phanos 51.51 afgewezen
Jurre Wildschut GAC Hilversum 51.86 afgewezen
Sander Abrahamse Pijnenburg 51.91 afgewezen
Niels de Graaf Atverni 51.98 afgewezen
Patrick Wieser Phoenix 52.90 afgewezen
Aantal: 52

Mannen 800 meter (richtprestatie 1:54.60)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Robert Lathouwers Rotterdam Atletiek 1:44.61
Thijmen Kupers Atletico ’73 1:46.61
Ate van der Burgt Tartlétos 1:49.32
Jorian Damen Cifla 1:49.64
Paul Boon Hollandia 1:50.28
Menno Schouten Lycurgus 1:50.48
Erwin de Jong Rotterdam Atletiek 1:51.13
Didier Nibbering Rotterdam Atletiek 1:51.77
Pascal Noort Haag Atletiek 1:52.20
Willem Dudink SAV 1:52.34
Marijn van der Putten Haarlemmermeer 1:52.43
Jeroen Vochteloo LSV Invictus 1:52.46
Riccardo Sprong Clytoneus 1:52.72
Yunis abu Stitan Noordkop 1:53.29
Pim Molenaar Hera 1:53.31
Jasper Sinnema De Sprinter 1:54.42
Dave Klink Ilion 1:54.60
Roald Goossen AV Rijssen 1:54.76
Luuk Wagenaar Phanos 1:55.24
Sam de Vor GAC Hilversum 1:55.64
Peter Wolters Phanos 1:55.67
Stevo Todorovic AV Castricum 1:56.38
Steve Bakker Suomi 1:56.5
Adil el Azzouzi Phanos 1:56.86
Bram Som Atletico ’73 1:45.69 afgemeld
Nils Pennekamp Haarlemmermeer 1:48.96 afgemeld
Wilfred van Holst Groningen Atletiek 1:49.69 afgemeld
Victor Bouwman Groningen Atletiek 1:49.73 afgemeld
Jeffrey van der Park Hera 1:50.29 afgemeld
Hugo van den Haak Sparta 1:54.57 afgemeld
Simon Nijland AV Haarlem 1:57.30 afgewezen
David Vonk GAC Hilversum 1:57.32 afgewezen
Sjors Kampen Groningen Atletiek 1:57.48 afgewezen
Erwin Koopstra AKU 1:57.52 afgewezen
Jim Kruiver NOVA 1:57.66 afgewezen
Aantal: 35

Mannen 1500 meter (richtprestatie 3:58.20)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Arnoud Okken Atletico ’73 3:40.04
René Stokvis TION 3:42.37
Wouter de Boer TION 3:43.22
Jesper van der Wielen Cifla 3:44.07
Dennis Licht AV ’34 3:44.40
Mark Nouws THOR 3:44.50
Jurjen Polderman Clytoneus 3:46.04
Wouter Ploeger AAC ’61 3:46.63
Stefan Wessel Groningen Atletiek 3:47.08
Wouter Jansen Cifla 3:47.10
Wilfred van Holst Groningen Atletiek 3:47.76
Tjerk Conijn Lycurgus 3:48.90
Nils Pennekamp Haarlemmermeer 3:49.29
Jorijn de Mare Hellas 3:49.42
Jesse van Burg Ilion 3:50.48
Menno Zuidema Phoenix 3:50.84
Gijs Jacobs HAC 3:51.77
Riccardo Sprong Clytoneus 3:52.32
Michiel de Ruiter Hera 3:52.70
Tom Koetsenruijter THOR 3:54.61
Bart Uiterwijk Hellas 3:55.07
Wouter Dilling Seven Hills Running Team 3:55.23
Robbin Pieterman Ilion 3:55.61
Guus Reyngoud Hellas 3:55.84
Henk Bakker Groningen Atletiek 3:56.35
Wouter Warndorff THOR 3:57.38
Leon Graumans Phoenix 3:57.94
Nick van Tol GAC Hilversum 3:58.04
Daan Reintjes De Liemers 3:58.07
Jeroen Engels Prins Hendrik 3:58.15
Brian Kamstra AAC ’61 3:58.18
Jaap Witte Texel 3:58.67 1e reserve
Bas van Hooren Atletiek Maastricht 3:58.88 2e reserve
Erwin Adan Dynamica 3:58.98 3e reserve
Jordi Baars AV Aalsmeer 3:58.99 4e reserve
Bram Som Atletico ’73 3:42.75 afgemeld
Paul Boon Hollandia 3:52.05 afgemeld
Jeffrey van der Park Hera 3:54.79 afgemeld
Bart van Nunen Passaat 3:59.74 afgewezen
Yunis abu Stitan Noordkop 3:59.87 afgewezen
Sam de Vor GAC Hilversum 3:59.97 afgewezen
Jelle Kemper Prins Hendrik 4:00.05 afgewezen
Roald Goossen AV Rijssen 4:00.87 afgewezen
Mathias Meijer Climax 4:01.09 afgewezen
Jeroen Rodenburg Phoenix 4:02.10 afgewezen
Jim Kruiver NOVA 4:04.17 afgewezen
Ricardo Floris Atletiek Maastricht 4:04.26 afgewezen
Ivo Bijl Passaat 4:04.40 afgewezen
Aantal: 48

Mannen 5000 meter (richtprestatie 14:57.00)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Abdi Nageeye Cifla 13:38.15
Gert-Jan Wassink Argo 13:47.14
Khalid Choukoud Haag Atletiek 13:47.56
Patrick Stitzinger Pegasus 13:48.89
Roy Hoornweg Passaat 13:58.59
Jorit van Malsen Hellas 14:04.66
Ronald Schröer Zaanland 14:10.35
Michel Butter AV Castricum 14:13.53
Tijs Groen De Liemers 14:14.46
Luc Jeroen Schout GAC Gemert 14:16.23
Jarno van Miltenburg Hellas 14:25.36
Wesley Pauel AV Castricum 14:26.56
Tom Wiggers AV Haarlem 14:32.1
Maikel van der Steen Prins Hendrik 14:32.54
Frank Blikslager Groningen Atletiek 14:39.36
Edwin de Vries Almere ’81 14:41.43
Jorrit Pels Rotterdam Atletiek 14:45.29
Jorrit Cleij Cifla 14:46.86
Rens Dekkers Hera 14:48.02
Harm Sengers Eindhoven Atletiek 14:51.37
Joost van den Ende Seven Hills Running Team 14:52.29 1e reserve
Timothy Vergauwen Achilles 14:54.34 2e reserve
Bas van Hooren Atletiek Maastricht 14:54.69 3e reserve
Adriaan Fransen AAC ’61 14:54.94 4e reserve
Koen Vossers Hanzesport 14:59.35 5e reserve
Dennis Licht AV ’34 13:39.87 afgemeld
Orphan van Faassen Lycurgus 31.09 afgewezen
Christiaan Bosselaar KAV Holland 31.25 afgewezen
Ries van Zon Climax 8:22.67 afgewezen
Pip Tesselaar Hera 8:42.00 afgewezen
Mark van Kessel Lopersgroep Deurne 8:53.60 afgewezen
Pascal van Troost Haag Atletiek 15:03.81 afgewezen
Christian de Lie AV Castricum 15:08.33 afgewezen
Ricardo Floris Atletiek Maastricht 15:10.04 afgewezen
Joeri Wolf Cifla 15:12.95 afgewezen
Jelte Brontsema Phanos 15:20.00 afgewezen
Tommy Staal AV ’56 15:29.00 afgewezen
Aantal: 37

Mannen 110 meter horden (richtprestatie 15.70)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Marcel van der Westen Phanos 13.67
Tjendo Samuel Phanos 14.06
Koen Smet Phanos 14.09
Eelco Sintnicolaas AV ’34 14.10
Ruben Esajas Rotterdam Atletiek 14.23
Ingmar Vos PAC 14.29
Stefan Nieuwland Climax 14.33
Paul Groen GAC Hilversum 14.71
Jan Groot Hollandia 14.74
Jeroen van Veen Isala ’96 14.80
Gaard van Vugt NEA Volharding 14.94
Harald Bust Hellas 14.96
Wicher Nijkamp Spado 15.12
Jan Ormel Hellas 15.21
Boudewijn van Limpt Hollandia 15.30
Robin Coops Hellas 15.54
Paul v.d. Gragt Hylas 15.98
Pelle Rietveld Ilion 14.22 afgemeld
Jonathan Pengel Phanos 14.48 afgemeld
Jord Buiting KAV Holland 15.62 afgemeld
Aantal: 20

Mannen 400 meter horden (richtprestatie 57.10)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Thomas Kortbeek Prins Hendrik 50.10
Jesper Arts Lopersgroep Deurne 51.53
Daniel Franken AV ’34 51.62
Revelinho Eind AV ’34 52.68
Quinten Stern TION 53.06
Remco Mettes Hollandia 53.16
Steven Nuytinck AV ’56 53.45
Martijn Klaassen Phanos 53.50
Cliff Ellsworth Lycurgus 53.65
Joost de Jong Pallas ’67 53.92
Stef van der Schaaf VAV 54.13
Brian Vriend Lycurgus 54.21
Vincent Kerssies TION 54.68
Bart van der Zanden Eindhoven Atletiek 54.74
Niko Zuidema Olympus ’70 54.90
Justin Cok AV ’47 55.41
Rik Hanswijk Climax 55.59
Dion Kramer Phanos 55.68
Sybout Wijma AV Heerenveen 56.05
Jon Schouwenaar Startbaan 56.26
Dave Klink Ilion 56.96
Paul v.d. Gragt Hylas 57.06
Maarten Nabbe Prins Hendrik 57.27
Rene Tijm NOVA 57.33
Patrick Wieser Phoenix 58.30 1e reserve
Marius Kranendonk AAC 50.87 afgemeld
Adriaan Saman AV ’34 54.98 afgemeld
Geert Geytenbeek GAC Hilversum 56.22 afgemeld
Thomas Potma Energie 56.43 afgewezen
Aantal: 29

Mannen 3000 meter steeple chase (richtprestatie 10:02.00)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Simon Vroemen Prins Hendrik 8:53.80
Jaap Witte Texel 9:35.92
Erik Niemeijer Sprint 9:38.65
Peter Janssen Lionitas 9:39.36
Sjoerd van Marrewijk Olympus ’70 9:40.97
Khalid Mokhaari Rotterdam Atletiek 9:53.10
Menno Beck Haag Atletiek 9:53.26
Lars Cazander Hellas 9:53.87
Simon Grannetia De Spartaan 9:55.32
Wouter Hordijk Phanos 10:02.99
Erwin Meijer Climax 10:06.21
Imo Muller AAC 10:10.82
I. Murdoch Hylas 9:13.04 buiten mededinging
Richard Douma Zaanland 9:04.05 afgemeld
Aantal: 14

Mannen hoogspringen (richtprestatie 2.00)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Douwe Amels Impala 2,22
Harald Bust Hellas 2,08
Marco Caspers Swift 2,06
Ingmar Vos PAC 2,06
Martijn Nuijens Noordkop 2,05
Giguru Scheuer Eindhoven Atletiek 2,04
Adriaan Saman AV ’34 2,02
Mitchell Vereijken Generaal Michaelis 2,02
Daniël Leyba Haag Atletiek 2,02
Tieme Klinkers Vitalis 2,01
Geoffrey van Dipten Climax 2,00
Tymon de Jonge Ilion 2,00
Jethro Obot Haag Atletiek 2,00
Joram Knigge AV ’23 1,97 1e reserve
Christian Rasch GAC Hilversum 1,97 2e reserve
Jurgen Versluijs Climax 1,95 3e reserve
Jasper Heesbeen Prins Hendrik 1,95 4e reserve
Niels Ran AV Haarlem 2,01 afgemeld
Aantal: 18

Mannen polsstokhoogspringen (richtprestatie 4.50)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Robbert-Jan Jansen Prins Hendrik 5,53
Cyriel Verberne Attila 5,40
Eelco Sintnicolaas AV ’34 5,36
Jorn Bakker Ilion 5,30
Nils Mulder Haag Atletiek 5,23
Rutger Koppelaar Ilion 5,19
Menno Vloon Lycurgus 5,19
Alex van Zutphen AV Gouda 4,90
Bryan Hage Ilion 4,85
Milan Meeuse Unitas 4,85
Ingmar Vos PAC 4,80
Kevin v.d. Eijk Startbaan 4,70
Neal Karremans Haag Atletiek 4,70 1e reserve
Wout van Wengerden Unitas 5,45 afgemeld
Sam Kranse PAC 4,50 afgewezen
Aantal: 15

Mannen verspringen (richtprestatie 6.95)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Fabian Florant Haag Atletiek 7,69
Ingmar Vos PAC 7,55
Harald Bust Hellas 7,44
Marius Kranendonk AAC 7,42
Jonathan Pengel Phanos 7,40
Sander Schutjes AVV 7,40
Bram Ruissen PAC 7,38
Tom Roetman GAC Hilversum 7,31
Pieter Braun Sprint 7,28
Stefan de Vries Hellas 7,19
Paul Groen GAC Hilversum 7,14
Joeri van der Hooft AAC 7,07
Jarno Beuving Climax 7,07 1e reserve
Tijmen Meijer Zaanland 7,07 2e reserve
Bas Huijben Attila 7,06 3e reserve
Eelco Sintnicolaas AV ’34 7,56 afgemeld
Filip van den Hoven Lycurgus 7,03 afgewezen
Yoeri Stieglis Phanos 7,01 afgewezen
David van Hetten Rotterdam Atletiek 6,99 afgewezen
Jasper Kranendonk AAC 6,96 afgewezen
Robin Lagrand Lycurgus 6,93 afgewezen
Aantal: 21

Mannen hinkstapspringen (richtprestatie 13.40)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Fabian Florant Haag Atletiek 16,75
Sander Hage Attila 15,11
Robin Coops Hellas 14,48
David van Hetten Rotterdam Atletiek 14,43
Lennart Teunissen Altis 14,42
Bryan Bastiaanse Fortuna 14,32
Tijmen Meijer Zaanland 14,30
Stefan de Vries Hellas 14,29
Remko Aubert PAC 14,19
Jelle van Kesteren Prins Hendrik 14,07
Erwin Slokker GAC Hilversum 14,02
Joeri van der Hooft AAC 13,96
Charles Le Roux AAA 16,35 buiten mededinging
Alwin Papegaay Isala ’96 13,37 1e reserve
Rienk Kan AV Heerenveen 13,53 afgemeld
Lukas van der Storm Statina 13,01 afgewezen
Almo Daved AAC 12,84 afgewezen
Aantal: 17

Mannen kogelstoten (richtprestatie 14.40)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Rutger Smith Groningen Atletiek 20,30
Erik van Vreumingen Haag Atletiek 19,21
Patrick Cronie Phanos 18,38
Maarten Persoon Phanos 17,74
Patrick Groot Lycurgus 17,65
Tom Corstjens Achilles-Top 17,47
Robert-Jan Vos AV Weert 16,44
Bror van der Zijde Ilion 16,38
Vincent Jessen Attila 16,32
Paul Olofsen SAV 15,91
Stephan Wapperom Rotterdam Atletiek 15,90
Roland van Zuilen AV Gouda 15,77
Thierry Kruithof Zaanland 15,50 1e reserve
Ingmar Vos PAC 14,32 2e reserve
Dennis Hemelaar AAC 14,16 3e reserve
Remco Goetheer Rotterdam Atletiek 15,22 afgemeld
Aantal: 16

Mannen kogelslingeren (richtprestatie 44.50)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Vincent Onos SAV 66,24
Maarten Persoon Phanos 61,35
Sander Stok AV ’23 56,78
Jasper Christiaan AAC 56,01
Bror van der Zijde Ilion 54,02
Rick Vet GAC Hilversum 53,37
Martin Wijand AAC 50,61
Dennis de Jong PEC 1910 50,47
Dennis Hemelaar AAC 46,61
Thomas Hoogerbrugge Lycurgus 45,05
Roy Janssen KAV Holland 43,30
Jim van Oostrom AV ’23 43,17
Aantal: 12

Mannen discuswerpen (richtprestatie 44.40)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Rutger Smith Groningen Atletiek 67,77
Erik Cadee Prins Hendrik 67,30
Maarten Persoon Phanos 61,28
Stephan Dekker Ilion 54,26
Patrick Groot Lycurgus 54,26
Patrick Cronie Phanos 51,59
Roland van Zuilen AV Gouda 50,94
Tom Corstjens Achilles-Top 50,31
Ruud van Noort De Spartaan 48,95
Etienne Orbons Unitas 46,78
Thierry Kruithof Zaanland 46,24
Sander Stok AV ’23 45,82
Stephan Wapperom Rotterdam Atletiek 45,05 1e reserve
Thomas Zaw Groningen Atletiek 44,92 2e reserve
Thomas Scheffer Iphitos 43,54 3e reserve
Ingmar Vos PAC 43,31 4e reserve
Tim Dekker AV Gouda 45,67 afgewezen
Aantal: 17

Mannen speerwerpen (richtprestatie 61.40)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Bjorn Blommerde Sprint 78,17
Daan Meyer AV ’34 76,23
Lars Timmerman Prins Hendrik 75,63
Jeroen Blommerde Phanos 72,01
Alain de Deugd Lycurgus 68,51
Leon Versluijs Climax 68,41
Ludo van der Plaat Ilion 68,10
Jurriaan Wouters Hellas 67,85
Arjan Dekkers Rotterdam Atletiek 66,43
Martijn Bouwmeester Hera 65,54
Robin Bak Unitas 65,28
Ingmar Vos PAC 65,28
Mart ten Berge De Sperwers 64,77 1e reserve
Dennis Barnhoorn Trias 63,90 2e reserve
Koen van Veen Attila 63,55 3e reserve
Thomas van Ophem Hylas 61,77 afgewezen
Tim ten Berge De Sperwers 61,47 afgewezen
Mark Jonker Isala ’96 60,85 afgewezen
Nick Smit AV Aalsmeer 48,71 afgewezen
Aantal: 19

Vrouwen 100 meter (richtprestatie 12.40)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Dafne Schippers Hellas 11.19
Jamile Samuel Phanos 11.43
Eva Lubbers AKU 11.58
Kadene Vassell Phanos 11.67
Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 11.70
Janice Babel Phanos 11.80
Marit Dopheide Groningen Atletiek 11.93
Esther Akihary Unitas 11.97
Naomi Sedney Ilion 11.97
Tessa van Schagen Leiden Atletiek 12.06
Miquella Lobo Ilion 12.09
Marloes Duijn SAV 12.10
Judith Bosker Sprint 12.10
Shimada Bajon Atverni 12.14
Sacha van Agt Eindhoven Atletiek 12.15
Manuelle Bot AV ’34 12.21
Myrte Goor Sprint 12.24
Laura de Witte Trias 12.28
Jarmilla van Stralen AAV ’36 12.31
Marije van Hunenstijn AV ’34 12.36
Joyce Bongers Atverni 12.37
Gabriëlla van der Wijck Phanos 12.40
Jo-Ann Plet Phanos 12.41
Linda van Rossum AKU 12.46
Sharda Zuurbier Hera 12.46 1e reserve
Sharon Hendriks AV ’34 12.53 2e reserve
Moniek Riemersma NSAV ’t Haasje 12.56 3e reserve
Leonie van Vliet AAV ’36 12.57 4e reserve
Loreanne Kuhurima Phanos 11.93 afgemeld
Ruchama Juriën Atletiek Maastricht 12.12 afgemeld
Naomi Klomp Rotterdam Atletiek 12.51 afgemeld
Sunayna Wahi Groene Ster 12.23 afgewezen
Roos Kind Attila 12.61 afgewezen
Stephany Suykerbuyk Rotterdam Atletiek 12.65 afgewezen
Claudia van Offeren VAV 12.65 afgewezen
Franka Hoogeboom Trias 12.66 afgewezen
Fenne Wouters Hellas 12.68 afgewezen
Rosa de Jong AV ’23 12.7 afgewezen
Amy van Kreij Prins Hendrik 12.72 afgewezen
Maaike Eken Phanos 12.75 afgewezen
Jetske Touw GAC Hilversum 12.78 afgewezen
Lisette Guit NEA Volharding 12.84 afgewezen
Jolanda Nobels Energie 12.85 afgewezen
Alice Achterberg Phoenix 13.02 afgewezen
Pascale Schure Phoenix 13.27 afgewezen
Aantal: 45

Vrouwen 200 meter (richtprestatie 25.40)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Jamile Samuel Phanos 22.93
Marit Dopheide Groningen Atletiek 23.32
Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 23.39
Kadene Vassell Phanos 23.61
Eva Lubbers AKU 23.65
Janice Babel Phanos 23.81
Madiea Ghafoor Phanos 24.14
Tessa van Schagen Leiden Atletiek 24.51
Shimada Bajon Atverni 24.77
Laura de Witte Trias 24.78
Naomi Sedney Ilion 24.88
Miquella Lobo Ilion 24.94
Anna Sjoukje Runia NEA Volharding 24.98
Joyce Puts Asterix 25.06
Linda van Rossum AKU 25.15
Eefje Boons Daventria 25.21
Jetske Touw GAC Hilversum 25.62
Amy van Kreij Prins Hendrik 25.68
Sharon Hendriks AV ’34 25.69
Gabriëlla van der Wijck Phanos 25.83
Leonie van Vliet AAV ’36 25.88
Manuelle Bot AV ’34 25.89
Roos Kind Attila 25.90
Jolanda Nobels Energie 25.98 1e reserve
Nicole Berghouwer Hera 26.04 1e reserve
Linda Swart AV ’34 26.04 2e reserve
Fenne Wouters Hellas 26.04 3e reserve
Lianne van der Lugt Olympus ’70 26.04 4e reserve
Loreanne Kuhurima Phanos 24.16 afgemeld
Esther Akihary Unitas 24.55 afgemeld
Judith Bosker Sprint 24.79 afgemeld
Ruchama Juriën Atletiek Maastricht 24.92 afgemeld
Marrit van Gelderen AV Heerenveen 26.05 afgewezen
Maaike Eken Phanos 26.17 afgewezen
Franka Hoogeboom Trias 26.30 afgewezen
Moniek Riemersma NSAV ’t Haasje 26.32 afgewezen
Lisette Guit NEA Volharding 26.40 afgewezen
Rosa de Jong AV ’23 26.71 afgewezen
Alice Achterberg Phoenix 27.33 afgewezen
Aantal: 39

Vrouwen 400 meter (richtprestatie 58.85)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Marit Dopheide Groningen Atletiek 53.28
Madiea Ghafoor Phanos 53.37
Nicky van Leuveren Phanos 54.01
Lisanne de Witte Trias 54.59
Anna Voskamp Hanzesport 55.31
Annemarie Schulte De Sperwers 55.95
Myrte Goor Sprint 56.06
Suzanne Thierry DEM 56.82
Britte Duijn SAV 56.85
Marian Zandberg AV Heerenveen 57.33
Joyce Puts Asterix 57.63
Chelsea van Dijk Atletiek Maastricht 57.75
Tessa Strijp AV ’23 58.31
Albertine Vermeer Phanos 58.36
Lianne van der Lugt Olympus ’70 58.42
Amy Stolk Olympus ’70 58.68
Linda Swart AV ’34 59.07
Loes Lavrijsen Hellas 59.52
Jane Bonte Ilion 59.54
Elissa van Rixel Suomi 59.73
Imke van der Meer Clytoneus 1:01.02
Eline Altenberg-Broek van den Phoenix 1:01.02
Milou Beelen Atletiek Maastricht 1:01.28
Maruska c Eduarda Rotterdam Atletiek 57.28 afgemeld
Aantal: 24

Vrouwen 800 meter (richtprestatie 2:15.00)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Yvonne Hak Hera 2:00.30
Sanne Verstegen Rotterdam Atletiek 2:04.13
Marlies Manders Hellas 2:05.33
Marije te Raa AAC 2:06.85
Marije Wever Hera 2:08.72
Ingrid Grutters Atverni 2:08.86
Evelien Ruijters Unitas 2:09.16
Liesbeth Voorthuijsen Haag Atletiek 2:10.48
Karin Vintges Attila 2:11.01
Marleen Lohman NOP 2:11.77
Marjolein van Marrewijk Olympus ’70 2:12.22
Lotte van Dinther Cifla 2:12.29
Marlies Huigen Hanzesport 2:13.65
Christine Bosch GAC Hilversum 2:14.51
Karin Gorter Phoenix 2:14.70
Rachel Rozenkamp AV Rijssen 2:14.82
Britt Ummels Atletiek Maastricht 2:16.09
Chantal Baartse Prins Hendrik 2:16.30
Jolien de Waard Groningen Atletiek 2:16.70
Suzanne Voorrips Startbaan 2:16.74
Heleen Wildoer SAV 2:16.79
Nikita van Lierop Rotterdam Atletiek 2:17.65
Milou Beelen Atletiek Maastricht 2:18.03
Eline Altenberg-Broek van den Phoenix 2:18.67
Tinka Offereins Startbaan 2:19.35
Mandie Brandt Zuid-Afrika 2:04.36 buiten mededinging
Esther Platteeuw Scheldesport 2:19.38 1e reserve
Nelleke Bosch AV ’34 2:19.78 2e reserve
Machteld Mulder Groningen Atletiek 2:06.31 afgemeld
Susan Kuijken Seven Hills Running Team 2:06.92 afgemeld
Manon Kruiver NOVA 2:08.30 afgemeld
Manon Mensink Ciko ’66 2:15.64 afgemeld
Linda Hulsbeek Climax 2:20.97 afgewezen
Bo Ummels Atletiek Maastricht 2:24.02 afgewezen
Aantal: 34

Vrouwen 1500 meter (richtprestatie 4:43.00)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Marije te Raa AAC 4:15.29
Yvonne Hak Hera 4:16.21
Anne van Es-Van den Hurk Prins Hendrik 4:16.47
Maureen Koster Phanos 4:17.64
Manon Kruiver NOVA 4:19.52
Helen Hofstede Atverni 4:23.34
Jamie van Lieshout Attila 4:24.30
Ingrid Grutters Atverni 4:25.46
Judy Middelburg Olympus ’70 4:28.75
Anne Luijten Olympus ’70 4:34.92
Lotte Jacobs HAC 4:35.54
Lotte van Dinther Cifla 4:35.83
Brechtje Kraan Hellas 4:37.57
Laurien Buffart Phanos 4:38.59
Larissa Scholten AV Haarlem 4:39.07
Lorraine Ravestein Phoenix 4:39.58
Chanmari Koolen-Venter Pallas ’67 4:40.63
Marijke de Visser Dynamica 4:41.72
Margriet Berkhout Hera 4:43.46
Lotte Krause AKU 4:44.73
Jessie Geel DEM 4:49.79
Elisa de Jong Groningen Atletiek 4:50.35
Susan Kuijken Seven Hills Running Team 4:10.84 afgemeld
Evelien Ruijters Unitas 4:16.31 afgemeld
Adrienne Herzog Running2000 4:16.50 afgemeld
Karin Nieuwenhuijsen Hellas 4:24.78 afgemeld
Manon Mensink Ciko ’66 4:39.02 afgemeld
Saskia Weinans Atletico ’73 4:44.15 afgemeld
Aantal: 28

Vrouwen 5000 meter (richtprestatie 18:05.00)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Ilse Pol Running2000 15:55.00
Ruth van der Meijden Asterix 15:59.77
Lesley van Miert Sprint 16:03.18
Marieke Falkmann Groningen Atletiek 16:08.00
Miranda Boonstra Nijmegen Atletiek 16:10.16
Andrea Deelstra AV Heerenveen 16:18.03
Helen Hofstede Atverni 16:27.65
Sabine van de Reijt Sprint 16:29.92
Stefanie Bouma Impala 16:37.45
Marlin Van Hal De Keien 16:52.46
Merel van Steenbergen AV ’47 16:59.02
Lisanne Wever NEA Volharding 16:59.63
Inge de Jong Trias 16:59.63
Corine Spaans Eindhoven Atletiek 17:02.35
Adrienne Herzog Running2000 15:42.90 afgemeld
Jill Holterman Zaanland 16:11.92 afgemeld
Leonie Balter AVON 16:55.49 afgemeld
Jacelyn Gruppen HAC ’63 17:34.88 afgemeld
Lotte Jacobs HAC 9:31.20 afgewezen
Aantal: 19

Vrouwen 100 meter horden (richtprestatie 15.00)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Sharona Bakker NEA Volharding 13.14
Dafne Schippers Hellas 13.27
Rosina Hodde Haag Atletiek 13.50
Nadine Visser SAV 13.76
Nadine Broersen Sprint 13.82
Marloes Duijn SAV 13.96
Laura Molenaar AV Gouda 13.97
Nicole Kroonenburg Phanos 14.03
Anna Sjoukje Runia NEA Volharding 14.22
Suzanne Williams Groningen Atletiek 14.27
Maureen Rots AV ’34 14.33
Anouk Vetter AAC 14.34
Nancy van Petersen AV ’34 14.40
Anouk Oosterhuis Atverni 14.49
Eefje Boons Daventria 14.49
Helen van Rossum AKU 14.52
Sanne Harland Ilion 14.7
Moniek Stijvers GAC Hilversum 14.81
Neeltje van Hulten Phoenix 14.87
Sandra Telgt Daventria 14.88
Rianne Crielaard-Weltak PAC 14.97
Noortje Rijken AV Wijchen 15.07
Carola van Wagtendonk AAC 15.13
Chanté Samuel Phanos 15.77
Yvonne van Langen AAC 13.56 afgemeld
Remona Fransen De Spartaan 13.57 afgemeld
Myrte Goor Sprint 14.23 afgemeld
Marieke Kok SAV 14.96 afgemeld
Aantal: 28

Vrouwen 400 meter horden (richtprestatie 1:07.80)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Bianca Baak Phanos 58.33
Vera van den Haak Sparta 1:00.76
Myrthe Fonck AAC 1:00.87
Marta Pape Garcia Eindhoven Atletiek 1:01.81
Roos-Sanne Claassen NOP 1:02.22
Graciëlla Woutersen Atverni 1:02.26
Marlieke Husslage Sprint 1:02.47
Rebecca Rijken Zaanland 1:03.11
Maruska c Eduarda Rotterdam Atletiek 1:03.16
Annelies Laan Tartlétos 1:03.41
Marieke van der Zee AV Heerenveen 1:03.57
Marije Doddema Zaanland 1:03.80
Lonneke Derriks De Spartaan 1:04.15
Willemijn van Laar Cialfo 1:04.55
Helen van Rossum AKU 1:04.88
Samantha Lernout RK HAV 1:05.87
Anneke Hustings Eindhoven Atletiek 1:05.99
Inge Bootsma Groningen Atletiek 1:06.19
Joni Stolk Olympus ’70 1:06.35
Heike Egberts AAV ’36 1:06.38
Roxanne Martin Prins Hendrik 1:06.53
Iris Kilsdonk AV ’23 1:06.76
Annemarie de Mooij Leiden Atletiek 1:06.85
Jip Zinsmeister GAC Hilversum 1:07.80
Linda Hulsbeek Climax 1:09.35 afgemeld
Aantal: 25

Vrouwen 3000 meter steeple chase (richtprestatie 13:00.00)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Helen Hofstede Atverni 9:55.44
Jolanda Verstraten Atletiek Helden 11:06.98
Christine Bosch GAC Hilversum 11:19.63
Marieke Potijk Vitalis 11:31.94
Ilona Lievaart Olympus ’70 11:32.83
Femke van der Pal Zaanland 11:52.30
Giselle Slotboom De Spartaan 10:37.82 afgemeld
Esther Vermue Rotterdam Atletiek 11:22.57 afgemeld
Aantal: 8

Vrouwen hoogspringen (richtprestatie 1.69)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Marije Langen Ilion 1,82
Sietske Noorman Unitas 1,81
Marlies van Haaren Hellas 1,77
Joyce Huisman Phanos 1,77
Tanita Hofmans Attila 1,76
Nikki May Woudstra Ilion 1,75
Lisanne Hagens Ilion 1,75
Claudia Aernaudts Altis 1,72
Amanda Spiljard Unitas 1,72
Saskia Triesscheijn Achilles-Top 1,71
Chante Samuel Phanos 1,69
Mandy van der Eijk Startbaan 1,69
Aantal: 12

Vrouwen polsstokhoogspringen (richtprestatie 3.30)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Rianna Galiart Lycurgus 4,33
Denise Groot Unitas 4,30
Leonie Schilder Unitas 4,20
Anita Karregat AV Edam 3,72
Janneke Oosterink Prins Hendrik 3,72
Femke Pluim AV Gouda 3,70
Dominique Esselaar Unitas 3,51
Annemieke Dunnink Phoenix 3,40
Moniek Jansen Sprint 3,40
Noortje Meester NEA Volharding 3,40
Jitske Spijker DEM 3,32
Robin Wingbermühle Rotterdam Atletiek 4,22 afgemeld
Martien van Rossum Phanos 3,50 afgemeld
Jonneke Boere AV Gouda 3,00 afgewezen
Aantal: 14

Vrouwen verspringen (richtprestatie 5.65)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Dafne Schippers Hellas 6,49
Yvonne van Langen AAC 6,32
Carola van Wagtendonk AAC 6,21
Meruska M Eduarda Rotterdam Atletiek 5,97
Valentine Kortbeek Prins Hendrik 5,96
Gabriella Dwomoh Ilion 5,91
Tamara Middelburg Rotterdam Atletiek 5,85
Nora Ritzen Groningen Atletiek 5,81
Maureen Rots AV ’34 5,80
Miranda de Regt De Spartaan 5,76
Jarmilla van Stralen AAV ’36 5,75
Marrit van Gelderen AV Heerenveen 5,73
Lynique Prinsloo Zuid-Afrika 6,37 buiten mededinging
Ingrid Wijntjens Haag Atletiek 5,73 1e reserve
Renee Granzier Unitas 5,71 2e reserve
Femke Pluim AV Gouda 5,69 3e reserve
Fenne Wouters Hellas 5,65 4e reserve
Remona Fransen De Spartaan 6,28 afgemeld
Annelies Fortuin PEC 1910 5,75 afgemeld
Carla Marais AAA 6,25 afgewezen
Monja Goosen AAA 6,17 afgewezen
Anouk Vetter AAC 5,62 afgewezen
Joyce Swanenberg Hellas 5,59 afgewezen
Jolanda Nobels Energie 5,56 afgewezen
Charissa Janssens Sparta 5,51 afgewezen
Aantal: 25

Vrouwen hinkstapspringen (richtprestatie 11.15)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Meruska M Eduarda Rotterdam Atletiek 12,45
Tamara Middelburg Rotterdam Atletiek 12,33
Nora Ritzen Groningen Atletiek 12,10
Angela de Winter Leiden Atletiek 11,94
Wendy Visser Phanos 11,86
Sanne Zwijsen Hellas 11,83
Louise Taatgen Groningen Atletiek 11,82
Myrthe Nanninga Zuidwal 11,63
Liset Olijve Prins Hendrik 11,61
Arianne Gravesteijn Lycurgus 11,60
Ingrid Wijntjens Haag Atletiek 11,45
Lentine Klaassen Lycurgus 11,32
Charlene Potgieter Zuid-Afrika 13,70 buiten mededinging
Matsie Dikotla Zuid-Afrika 13,27 buiten mededinging
Faith Eruwa Unitas 11,23 1e reserve
Mirthe Wiltink KAV Holland 11,23 2e reserve
Miranda de Regt De Spartaan 10,73 afgewezen
Aantal: 17

Vrouwen kogelstoten (richtprestatie 13.30)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Melissa Boekelman Prins Hendrik 17,97
Monique Jansen Altis 15,46
Corinne Nugter NOP 15,37
Elise Knetemann Lycurgus 14,61
Loes Verlaak AV Weert 14,19
Vivian Brandhoff SAV 14,15
Remona Fransen De Spartaan 14,01
Eva Reinders Groningen Atletiek 13,66
Lianne Bruins GAC Hilversum 13,15
Ilse Rietberg Groningen Atletiek 12,39
Aantal: 10

Vrouwen kogelslingeren (richtprestatie 40.00)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Eva Reinders Groningen Atletiek 63,21
Maaike Schetters Eindhoven Atletiek 54,22
Wendy Koolhaas Groningen Atletiek 53,89
Femke Hollander PEC 1910 50,80
Gonny Mik Groningen Atletiek 48,73
Lise Smit AAC 48,29
Linda Prop Spado 46,64
Yvette Bot-Vleerlaag SAV 45,31
Valery Vollering Haag Atletiek 44,48
Annemieke Efdee Leiden Atletiek 44,42
Carolijn Damen AAC 44,30
Vivian Brandhoff SAV 45,64 afgemeld
Martine van Beek Hellas 43,89 afgemeld
Aantal: 13

Vrouwen discuswerpen (richtprestatie 40.00)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Monique Jansen Altis 62,22
Pamela Kiel Rotterdam Atletiek 52,21
Loes Verlaak AV Weert 51,54
Corinne Nugter NOP 50,62
Jill Emmerzaal Nijmegen Atletiek 45,48
Vivian Brandhoff SAV 45,27
Lianne Bruins GAC Hilversum 45,26
Elise Knetemann Lycurgus 44,51
Linda Hoedemakers Unitas 43,30
Linda Prop Spado 42,25
Bibi Lotte van der Horst Tartlétos 41,91
Anna Goede AV ’23 40,26
Cindy Kiekens Hera 40,08 1e reserve
Aantal: 13

Vrouwen speerwerpen (richtprestatie 41.60)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Lisanne Schol Hellas 57,50
Bregje Crolla AV Weert 55,86
Nadine Broersen Sprint 54,97
Evelien Dekkers Achilles 54,40
Mandy van der Meer Ilion 46,72
Ilona Verboom Hellas 43,32
Suzan van Amerongen Hellas 42,74
Rianne Gorter Isala ’96 42,53
Anne-Lique Weeren Hellas 42,26
Danien ten Berge De Sperwers 42,02
Fieke Cappendijk AAC 41,86
Dafne Schippers Hellas 41,80
Lisanne Hoos Lycurgus 40,94 1e reserve
Emilie Ephimenco Rotterdam Atletiek 40,50 2e reserve
Patricia Harteveld Climax 48,06 afgemeld

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>