Startlijsten NK junioren A/B + Road to Rio [YouTube]

Deelnemers NK indoor junioren AB 27 en 28 februari 2010

60 meter (jongens A)
Wouter Brus Atverni 7.04
Koen van Erve Attila 7.06
Martijn Hoogendam Phanos 7.07
Joomay Odjo Phanos 7.12
Erik Stevens Ilion 7.12
Victor Strijbis Hera 7.13
Jeffrie Buckle Atletiek Maastricht 7.13
Andro Bosselaar PAC 7.14
Jip Baltissen Haag Atletiek 7.16
Christiaan Meilink PAC 7.18
Daan Westerveld Phanos 7.18
Robin Oenema PEC 1910 7.18
Mark Jacobs GVAC 7.19
Kingsley Yeboah PAC 7.21
Bas Winkels PEC 1910 7.22
Francis Barka Climax 7.23
Geoffrey van den Berg Startbaan 7.24
Maxim Ouwendijk PAC 7.27
Almo Daved AAC 7.32
Wicher Nijkamp Spado 7.34
Dennis Coehoorn TION 7.40
Robin Lagrand Lycurgus 7.40
Alexander Siteur Triathlon 7.47
Jeffrey van Beurdn Ciko ’66 7.48
Rafaël van der Steen Phoenix 7.50
Niels de Graaf Atverni 7.51
Robin Scholten AV Wijchen 7.54
Alexander Kirkels AV Gouda 7.55
Dirk-Jan Graat GAC Hilversum 7.55
Geert Emkow Atletiek Maastricht 7.56
Mitch Schuitema NEA Volharding 7.57
Remco Loeffen Nijmegen Atletiek 7.58
Anthony Rasmijn AAC 7.58
Nathan van der Heide Start ’78 7.64
Martijn Rutgers AAC 7.65
Roy Janssen KAV Holland 7.72
Thierry Broos Spado 7.74
Mathijs Huisman Passaat 7.78
Thijs Moesman AV Wijchen 7.81
Sjoerd Dekker Noordkop 7.60 afgemeld
Max Dijkstra Nijmegen Atletiek 7.68 afgemeld
Bart Latour Almere ’81 6.35 afgewezen
Max Berens Prins Hendrik 11.83 afgewezen
Robin Huber Spirit Oud Beijerland 11.87 afgewezen
Aantal: 44

400 meter (jongens A)
Jesper Arts Lopersgroep Deurne 49.38
Bram Peters Prins Hendrik 49.66
Stefan de Vries Altis 49.71
Martijn Bervoets De Keien 49.81
Joris Reijnders Sprint 49.89
Wouter Schuwer Scopias 49.91
Jurgen Wielart AV Haarlem 50.92
Dior Adel Phanos 50.98
Reinier Bliek AV Gouda 50.99
Thijmen Kupers Atletico ’73 51.08
Bas van Rijn AV ’34 51.31
Joris Petterson Atletico ’73 51.35
Alle Koperdraad GAC Hilversum 51.76
Bram Haver HAC 52.01
Gijs Kemper OSS-VOLO 52.11
Steven Nuytinck AV ’56 52.16
Thierry Broos Spado 52.64
Gijs Straver Clytoneus 52.82
Arjo Koekoek HAC ’63 53.10
Anthony Rasmijn AAC 53.27
Martijn Rutgers AAC 53.54
Dirk-Jan Graat GAC Hilversum 53.92
Mathijs Huisman Passaat 54.88
Nick van Schagen Leiden Atletiek 55.19
David Landman GAC Hilversum 56.62
Thom Eshuis Aquilo 58.21
Alain Gossens AVON 51.88 afgemeld
Koen Smet Phanos 52.25 afgemeld
Glenn Bruins AV ’34 53.91 afgemeld
Aantal: 29

800 meter (jongens A)
Addis Riet SAV 1:50.98
Jorian Damen Ciko ’66 1:52.83
Menno Schouten Lycurgus 1:56.90
Didier Nibbering Isala ’96 1:57.40
Niels van Hoorn Leiden Atletiek 1:57.83
Kasper Neeleman Haarlemmermeer 1:58.51
Menno Hunneman LSV Invictus 1:58.81
Thomas van der Stap Hellas 1:59.31
Sten Schaper Argo 1:59.34
Erwin Sneek Startbaan 1:59.35
Roald Goossen AV Rijssen 1:59.67
Martijn Kamps KAV Holland 1:59.87
Sam de Vor GAC Hilversum 1:59.96
Steve Bakker Suomi 2:00.47
Maxim Moinat Haarlemmermeer 2:01.58
Alex van Zijl U-Track 2:03.46
Bram Koldenhof Statina 2:03.74
Remko Struik Hanzesport 2:04.59
Derrick Kazemier VAV 2:04.81
Tom van Campenhout Sprint 2:05.78
Glenn Bruins AV ’34 2:05.99
Robbin Schulenburg AV Rijssen 2:07.20
Erik van Ballegooijen Hanzesport 2:08.23
Chiljen Velvis Groningen Atletiek 2:08.75 1e reserve
Jurjen Polderman Clytoneus 1:52.54 afgemeld
Niek den Exter Scheldesport 1:59.27 afgemeld
Dominique Corjanus Flevo Delta 2:08.36 afgemeld
David Landman GAC Hilversum 2:09.03 afgemeld
Thom Eshuis Aquilo 2:13.00 afgewezen
Sander Kastenberg AV Rijssen 2:13.01 afgewezen
Thomas Mijnhout GAC Hilversum 2:15.23 afgewezen
Aantal: 31

1500 meter (jongens A)
Jeffrey van der Park Hera 4:01.20
Jordi Baars AV Aalsmeer 4:02.87
Lars Cazander Hellas 4:06.13
Ward van de Wiel Sprint 4:11.04
Pieter van Oirschot Generaal Michaelis 4:13.28
Jeffrey Spaltman Hylas 4:14.47
Jeroen Habers De Spartaan 4:14.84
Arjen Venema Climax 4:14.99
Joeri Wolf Flevo Delta 4:19.97
Gertin Roke ACO Van Elderen 4:20.71
Ayoub Benchaabane Atos 4:25.94
Jelle Neeft Lycurgus 4:26.20
Alex van Zijl U-Track 4:27.08
Erwin Sneek Startbaan 4:27.36
Frank Futselaar Ciko ’66 4:27.87
Jasper Smits Pijnenburg 4:27.90
Jurjen Polderman Clytoneus 3:47.62 afgemeld
Wietse Bouwknegt AV ’34 4:44.13 afgemeld
Erik van Ballegooijen Hanzesport 2:08.23 afgewezen
Aantal: 19

3000 meter (jongens A)
Leon Koch Almere ’81 3:58.51
Gerben Tiekstra De Sperwers 4:09.40
Erwin Adan Dynamica 4:11.08
Jordi Baars AV Aalsmeer 8:48.42
Wouter Warndorff THOR 8:50.56
Wouter Ploeger AAC ’61 8:52.96
Lex Sinnige AV Weert 9:01.68
Tim Bolink Hellas 9:11.61
Frank Blikslager Groningen Atletiek 9:13.56
Remi van Balen Hellas 9:21.99
Maico Suijkerbuijk THOR 9:25.76
Frank Futselaar Ciko ’66 9:43.11
Sander van Alphen Phoenix 10:11.6
Wietse Bouwknegt AV ’34 10:21.47
Aantal: 14

60 meter horden (jongens A)
Robin Oenema PEC 1910 8.09
Mark Jacobs GVAC 8.28
Koen Smet Phanos 8.29
Thierry Kruithof KAV Holland 8.34
Stijn van Opstal Prins Hendrik 8.48
Harald-Peter Bust Hellas 8.49
Steven Nuytinck AV ’56 8.50
Wicher Nijkamp Spado 8.51
Jord Buiting KAV Holland 8.68
Stef van der Schaaf VAV 8.71
Alain Bettonviel Attila 8.80
Bas Huijben Attila 8.88
Bodo Verberkt Clytoneus 9.09
Robin Scholten AV Wijchen 9.18
Robin Huber Spirit Oud Beijerland 9.45
Max Dijkstra Nijmegen Atletiek 9.61
Sven Visser AV Wijchen 9.79
Daniel van Scherpenzeel GAC Hilversum 10.03
Thijs Moesman AV Wijchen 10.05
Kevin Saarberg Phoenix 10.15
Maarten Vermeulen Unitas 8.86 afgemeld
Aantal: 21

hoogspringen (jongens A)
Douwe Amels Impala 2,07
Jasper Heesbeen Prins Hendrik 2,02
Leon Tukker Typhoon 2,00
Harald-Peter Bust Hellas 1,98
Sjoerd Dekker Noordkop 1,95
Niels Jansen Marathon Pim Mulier 1,95
Wart Weeren Triathlon 1,95
Mathijs van Gageldonk Atledo 1,90
Robin Bak NEA Volharding 1,87
Bas Zwartele Sprint 1,85
Bas Huijben Attila 1,85
Adlan Belkada Clytoneus 1,80
Rens van Dijk Altis 1,96 afgemeld
Simon Bliek AV Gouda 1,77 afgewezen
Dominique Corjanus Flevo Delta 1,77 afgewezen
Joey Woudstra Start ’78 1,75 afgewezen
Aantal: 16

polsstokhoogspringen (jongens A)
Timo de Water Ilion 4,60
Bryan Hage Ilion 4,30
Raymond Oonincx Sprint 4,00
Bart van der Pasch Generaal Michaelis 4,00
Sander Kil Sprint 3,90
Sam Kranse PAC 3,90
Roy van Schendel Prins Hendrik 3,90
Rowan Smal NEA Volharding 3,80
Dennis Veenker Impala 3,63
Ricardo Geluk Ilion 3,60
Dennis Coehoorn TION 3,60 afgemeld
Niels Pittomvils Unitas 4,50 afgewezen
Sven Visser AV Wijchen 3,30 afgewezen
Max Dijkstra Nijmegen Atletiek 3,10 afgewezen
Daniel van Scherpenzeel GAC Hilversum 3,06 afgewezen
Aantal: 15

verspringen (jongens A)

Mark Jacobs GVAC 7,33
Stefan de Vries Altis 7,08
Stijn van Opstal Prins Hendrik 6,96
Thomas Hartman Clytoneus 6,78
Harald-Peter Bust Hellas 6,75
Robin Lagrand Lycurgus 6,72
Bart Latour Almere ’81 6,66
Niels de Graaf Atverni 6,58
Jasper Kranendonk Typhoon 6,57
Wesley Goedegebuure Unitas 6,52
Robin Scholten AV Wijchen 6,29
Mathijs Huisman Passaat 6,20
Alain Bettonviel Attila 6,18
Max Verlint Phanos 6,08
Daniel van Scherpenzeel GAC Hilversum 5,67
Aantal: 15

hinkstapspringen (jongens A)
Wik Breure Pijnenburg 13,91
Jasper Kranendonk Typhoon 13,65
Almo Daved AAC 13,35
Joey Blangé Spirit Oud Beijerland 12,48
Simon Bliek AV Gouda 12,46
Remko Struik Hanzesport 12,35
Nick Jansen AV Wijchen 11,25
Aantal: 7

kogelstoten (jongens A)
Thierry Kruithof KAV Holland 17,06
Roy Spijkerman Daventria 15,56
Roland van Zuilen AV Gouda 15,13
Remco Goetheer Passaat 14,90
Bas Vos PEC 1910 14,42
Robin Bak NEA Volharding 14,16
Olaf van der Geest De Keien 13,92
Roy Janssen KAV Holland 13,86
Arnoud Damsteegt AAC ’61 13,73
Harald-Peter Bust Hellas 13,67
Nick Smit AV Aalsmeer 12,92
Niels Peeters Atletiek Maastricht 12,38
Sven Kooiman Clytoneus 12,31
Joey Blangé Spirit Oud Beijerland 12,05
Menno van Beelen De Spartaan 11,93
Kay Olofsen SAV 13,97 afgemeld
Aantal: 16

60 meter (meisjes A)
Jamile Samuel Phanos 7.41
Dafne Schippers Hellas 7.42
Loreanne Kuhurima Phanos 7.59
Carola van Wagtendonk Hera 7.73
Janice Babel Phanos 7.74
Eva Lubbers AKU 7.79
Sharda Zuurbier Hera 7.86
Meruska Eduarda Rotterdam Atletiek 7.88
Robin Wingbermuhle Rotterdam Atletiek 7.91
Nancy van Petersen AV ’34 7.99
Jarmilla van Stralen AAV ’36 8.11
Heleen Gorris GAC Hilversum 8.13
Sandra Telgt TION 8.17
Suzanne den Boef Typhoon 8.30
Rosa Krikke NEA Volharding 8.30
Suzanne Janssens Sprint 8.41
Anneke van Maanen VAV 8.43
Maroussia Hose Rotterdam Atletiek 8.51
Femke Castenmiller THOR 8.60
Katjuska Rozalina Rotterdam Atletiek 8.67
Sara Pater Hera 8.68
Lilian ten Wolde AAC 8.72
Natalie ’t Hoen Aquilo 8.80
Eva Ketel Achilles 8.37 afgemeld
Aantal: 24

400 meter (meisjes A)
Lisanne de Witte Trias 56.16
Maruska Eduarda Rotterdam Atletiek 58.72
Agnes van Leemput Energie 58.87
Bianca Baak Almere ’81 58.88
Wilmke Boersma PEC 1910 59.58
Laura de Bruin AV Wijchen 1:01.23
Lisa de Ruiter Typhoon 1:01.51
Myrthe Nabbe De Liemers 1:01.75
Samantha Lernout RK HAV 1:01.77
Cyria Verbakel Haarlemmermeer 1:01.91
Manon Rothkrans STB 1:02.38
Elissa van Rixel Suomi 1:03.18
Sara Pater Hera 1:03.51
Susanne van der Hoeven Pijnenburg 1:03.74
Melia de Wit GAC Hilversum 1:05.50
Heike Egberts AAV ’36 1:05.62
Maroussia Hose Rotterdam Atletiek 1:06.77
Aantal: 17

800 meter (meisjes A)
Marjolein van Marrewijk Olympus ’70 2:11.35
Jamie van Lieshout Attila 2:11.75
Rachel Rozenkamp AV Rijssen 2:16.17
Suzanne van Wijck U-Track 2:16.54
Lisanne Drost Athlos 2:22.92
Marijke Portema AV Heerenveen 2:25.3
Karina Willems AV Rijssen 2:26.96
Savanna Warmink ACO Van Elderen 2:30.28
Aline Kootstra ACO Van Elderen 2:30.35
Esther Jansen AV Wijchen 2:35.05
Elli Frank Achilles-Top 2:16.43 afgemeld
Esmee van der Wissel Ilion 2:29.42 afgemeld
Aantal: 12

1500 meter (meisjes A)
Jamie van Lieshout Attila 4:28.18
Céline de Wild THOR 4:36.73
Elli Frank Achilles-Top 4:46.71
Merel van Steenbergen AV ’47 4:49.05
Lotte Krause AKU 4:56.97
Jeanine van de Klashorst U-Track 4:59.24
Wendy van der Velden Lycurgus 5:07.07
Savanna Warmink ACO Van Elderen 5:18.28
Aline Kootstra ACO Van Elderen 5:22.77
Aantal: 9

3000 meter (meisjes A)
Judith Monsieurs THOR 2:29.34
Merel van Steenbergen AV ’47 4:49.05
Céline de Wild THOR 9:56.60
Jeanine van de Klashorst U-Track 10:35.92
Elisa de Jong Groningen Atletiek 10:41.59
Aantal: 5

60 meter horden (meisjes A)

Dafne Schippers Hellas 8.30
Nancy van Petersen AV ’34 8.81
Robin Wingbermuhle Rotterdam Atletiek 8.98
Rachel Kocken Atverni 9.16
Renee Granzier Unitas 9.16
Sandra Telgt TION 9.30
Rosa Krikke NEA Volharding 9.55
Claudia Aernaudts Triathlon 9.65
Suzanne Janssens Sprint 9.98
Aantal: 9

hoogspringen (meisjes A)
Sietske Noorman Generaal Michaelis 1,82
Elisa Blom Prins Hendrik 1,70
Wendy de Bloois Ilion 1,66
Manon Verlinden Spado 1,63
Claudia Aernaudts Triathlon 1,61
Ellis van de Valk AVV 1,60
Kirsten Kos PEC 1910 1,57 afgemeld
Aantal: 7

polsstokhoogspringen (meisjes A)
Marijke Valk Unitas 3,65
Robin Wingbermuhle Rotterdam Atletiek 3,60
Anita Karregat AV Edam 3,56
Julia de Hoop Unitas 3,41 afgemeld
Ellen Esselaar Unitas 2,81 afgewezen
Aantal: 5

verspringen (meisjes A)
Meruska m Eduarda Rotterdam Atletiek 6,02
Carola van Wagtendonk Hera 6,00
Renee Granzier Unitas 5,68
Jarmilla van Stralen AAV ’36 5,44
Melanie Versteeg GAC Hilversum 5,39
Suzanne den Boef Typhoon 5,38
Jacky van Splunteren Zaanland 5,25
Suzanne Janssens Sprint 5,20
Lilian ten Wolde AAC 4,85
Aantal: 9

hinkstapspringen (meisjes A)
Meruska m Eduarda Rotterdam Atletiek 11,94
Claudia Schutjes AVV 10,99
Desire Melchiot Phanos 10,49
Suzanne Janssens Sprint 10,42
Romy Cluistra Triathlon 10,27
Marlon Klein PEC 1910 9,66
Aantal: 6

kogelstoten (meisjes A)
Corinne Nugter NOP 14,58
Pamela Kiel Rotterdam Atletiek 13,81
Femke Dijkstra De Liemers 13,24
Jacky van Splunteren Zaanland 11,54
Melanie Versteeg GAC Hilversum 11,38
Ilona Verboom Triathlon 10,87
Lieke Hofmans DAK 10,76
Sacha Popping Cialfo 10,69
Rianne Gorter Isala ’96 10,29
Romy Cluistra Triathlon 10,09
Katjuska Rozalina Rotterdam Atletiek 9,05
Aantal: 11

60 meter (jongens B)
Jonathan Mutebwa Eindhoven Atletiek 7.09
Sander Pupella Energie 7.12
Jeroen Brus Ciko ’66 7.32
Gavan Koekkoek PAC 7.32
Jan Westerdiep Phanos 7.33
Bryan Hissink Argo 7.36
Sean Alvarado Rotterdam Atletiek 7.37
Yannick Mahieu Phanos 7.37
Thomas Kempe Dynamica 7.38
Marvin Douma Horror 7.38
Jerom Theunissen Atletiek Maastricht 7.41
Melroy Braat Diomedon 7.41
Joshua Gul Phanos 7.44
Igor Smits Hollandia 7.45
Menno van der Steen Suomi 7.45
Rik Jansen Unitas 7.47
Nadim van Minnen SISU 7.50
Manno Laan Ciko ’66 7.54
Menno Vloon Lycurgus 7.56
Brian Mugo Sparta 7.56
Raymon Toussaint Olympus ’70 7.57
Wouter Schouwenaar Flevo Delta 7.59
Luc Baauw Fortuna 7.60
Thomas van de Poel PAC 7.62
Koen Bastiaansen Sprint 7.63
Roméo Pelgrim Prins Hendrik 7.66
Bren Simon Meijer NEA Volharding 7.67
Jelani Fernandes PAC 7.67
Trystan de Weerdt Athlos 7.68
Luke Linders DAK 7.70
Danny Moons GAC Hilversum 7.70
Pim de Vor GAC Hilversum 7.71
Jeroen Megens Nijmegen Atletiek 7.72
Thijs Koers Daventria 7.73
Jules de Bont Phanos 7.74
Ivery Codrington Groningen Atletiek 7.74
Jaap de Wit DEM 7.75
Janko Franjic Sprint 7.75
Sebastiaan Mulder Nijmegen Atletiek 7.77
Amin Boulakhras Fortuna 7.78
Arend-Jan Spierenburg Cialfo 7.78 1e reserve
William Scholten DEM 7.79 2e reserve
Kai van de Wiel Sprint 7.80 3e reserve
Noman Meihandoest Eindhoven Atletiek 7.80 4e reserve
Kjell Wolters PEC 1910 7.26 afgemeld
Emilio Wille Scorpio 7.82 afgewezen
Jonas Geise Oss ’78 7.82 afgewezen
Ingmar van der Lucht PEC 1910 7.83 afgewezen
Roel Blanken Triathlon 7.84 afgewezen
Jeroen Boumans Sparta 7.86 afgewezen
Luc Baardman Clytoneus 7.86 afgewezen
Sander Berendsen Atletico ’73 7.87 afgewezen
Joris Terhaag ATV Venray 7.88 afgewezen
Maarten van der Winden Haarlemmermeer 7.90 afgewezen
Brian Rispens Daventria 7.90 afgewezen
Bram Bruin Hera 7.93 afgewezen
Lars van Koeverden Oss ’78 7.93 afgewezen
Victor Halfide AV ’23 7.95 afgewezen
Tjebbe Kerstens Sprint 7.96 afgewezen
Jochem Witte Hera 8.00 afgewezen
Jonathan Zammit HAC 11.76 afgewezen
Tim Woudenberg Hanzesport 11.9 afgewezen
Berend Koele AV ’47 12.21 afgewezen
Aantal: 63

400 meter (jongens B)
Wesley Zschöttche Zaanland 50.10
Danny Moons GAC Hilversum 50.27
Olaf van den Bergh Prins Hendrik 50.80
Joost de Jong Pallas ’67 52.34
Sven Maliepaard Passaat 53.02
Mark Mulder Startbaan 53.04
Raymon Toussaint Olympus ’70 53.15
Bas van Leersum Zaanland 53.16
Max Zanderink Ciko ’66 53.27
Daan Vos PEC 1910 53.31
Delano Wouterse PAC 53.44
Thijs Koers Daventria 53.49
Remco Bos Daventria 53.63
Arend-Jan Spierenburg Cialfo 53.67
Jon Schouwenaar Startbaan 53.79
Brian Mugo Sparta 54.5
Robbin Blaauw Aquilo 55.64
Jaap de Wit DEM 55.82
Ronald Oosterwijk Haarlemmermeer 55.84
Rik Snel Fortuna 56.41
Ralf Looze Phanos 56.74
Casper van Eyck Ciko ’66 57.27
Harley Hagedoorn DEM 57.96
Remco Smits De Keien 1:01.00
Cliff Ellsworth Lycurgus 51.29 afgemeld
Aantal: 25

800 meter (jongens B)
Riccardo Sprong Clytoneus 1:55.88
Youri Oolbekkink Hanzesport 1:58.75
Fenno Polderman Clytoneus 1:59.39
Mitchell Thiel Pijnenburg 2:02.35
Sjaak Hoogstraaten AV ’23 2:03.81
Jaap Gerben Vellinga Horror 2:04.23
Daan Reintjes De Liemers 2:04.46
Casper van Leeningen AV ’34 2:04.66
Aftaab Elahi Ciko ’66 2:04.77
Adil el Azzouzi Phanos 2:06.30
Koen Wiersma Argo 2:06.39
Ashwin Wemmers Nijmegen Atletiek 2:06.58
Ronald Oosterwijk Haarlemmermeer 2:07.8
Alex Kolmus Pallas ’67 2:08.99
Robert Bons Energie 2:09.27
Flip v.d. Kerkhof Prins Hendrik 2:09.70
Ralf Looze Phanos 2:09.71
Thomas Potma Energie 2:09.80
Joeri Mul Ciko ’66 2:10.15
Luis van Orsouw Seven Hills Running Team 2:10.35
Rik Snel Fortuna 2:12.18
Luuk Wagenaar Phanos 2:13.36
Bradley Groenestein Altis 2:14.64
MIchiel Gerritsen AV Rijssen 2:14.65 1e reserve
Lukas Duvekot Prins Hendrik 2:16.70 2e reserve
Jens Mathijs Tijbout Isala ’96 2:17.79 3e reserve
Tim Klaassen THOR 2.9 afgewezen
Pieter Mijnhout GAC Hilversum 2:19.8 afgewezen
Remco Smits De Keien 2:20.1 afgewezen
Bas van Boekholt Ciko ’66 2:21.14 afgewezen
Luuk Frankemlle Hanzesport 2:28.12 afgewezen
Aantal: 31

1500 meter (jongens B)
Stefan Klootwijk TION 4.44
Jorin Kamps Loopgroep Aart Stigter 4.46
Riccardo Sprong Clytoneus 4:13.99
Youri Oolbekkink Hanzesport 4:14.09
Fenno Polderman Clytoneus 4:16.62
Yared Stifanos Hellas 4:17.50
Jaap Gerben Vellinga Horror 4:18.41
Bart van Nunen Passaat 4:24.14
Ralf Nieuwenhuizen Spirit Oud Beijerland 4:26.02
Daan Reintjes De Liemers 4:28.50
Niels Cloosterman Nijmegen Atletiek 4:34.81
Adil el Azzouzi Phanos 4:37.02
Dimitri Heskes Sparta 4:37.55
Luke Heijnen AV Helden 4:38.80
Rens Veeke Sprint 4:40.51
Tim Valentijn Clytoneus 4:41.71
Bradley Groenestein Altis 4:42.2
Tomas Baars AV Aalsmeer 4:42.83
Pieter Bult Ciko ’66 4:56.00 1e reserve
Wadie Moussaoui Prins Hendrik 4:21.96 afgemeld
Aantal: 20

3000 meter (jongens B)
Brian Kamstra AAC ’61 4:09.15
Curtis Jeffrey Burks GAC Hilversum 4:27.05
Jordy Vijfschaft Groningen Atletiek 4:30.49
Neal Bouterse AV ’56 4:31.31
Gerrit Wolbers Spartacus 4:34.2
Tom Koetsenruijter THOR 9:12.06
Tommy Staal AV ’56 9:15.27
Wadie Moussaoui Prins Hendrik 9:29.97
Ivo Bijl Passaat 9:33.70
Melvin Seevinck De Liemers 9:48.12
Cas Lutz GAC Hilversum 9:52.46
Sander Brouwers Prins Hendrik 9:55.67
Dimitri Heskes Sparta 10:03.12
Aantal: 13

60 meter horden (jongens B)
Tim Dekker AV Gouda 8.12
Kjell Wolters PEC 1910 8.33
Delano Wouterse PAC 8.36
Gaard van Vugt Ciko ’66 8.51
Glenn Boessen Unitas 8.58
Anton de Regt AV ’34 8.66
Trystan de Weerdt Athlos 8.69
Ferry van Dipten Climax 8.77
Bram Denissen Atledo 8.81
Mark Schellekens Atledo 8.82
Joshua Gul Phanos 8.87
Rutger Bien AV ’23 8.91
Luigi Rondas Unitas 8.92
Maarten Ottenhoff Eindhoven Atletiek 8.95
Robbin Blaauw Aquilo 8.97
Alain van Tholl AV ’23 8.97
Daniël Lam Phanos 9.00
Jules de Bont Phanos 9.00
Sebastiaan Mulder Nijmegen Atletiek 9.02
Melchior Keijdener Altis 9.04
Koen de Jong AV Wijchen 9.09
Remco Bos Daventria 9.11
Joran van der Sluis Phoenix 9.11
Thomas Ticheloven AAC ’61 9.17
Lennox Vellema Lycurgus 8.20 afgemeld
Cliff Ellsworth Lycurgus 8.78 afgemeld
Jaap de Wit DEM 9.21 afgewezen
Bas van der Lubbe Generaal Michaelis 9.24 afgewezen
Berend Koele AV ’47 9.25 afgewezen
Victor Halfide AV ’23 9.25 afgewezen
Cas de Jongh AAC ’61 9.53 afgewezen
Luc Baardman Clytoneus 9.53 afgewezen
William Scholten DEM 9.64 afgewezen
Mark Berghuis Athlos 9.66 afgewezen
Jos de Groot Noordkop 10.88 afgewezen
Luuk Frankemlle Hanzesport 17.02 afgewezen
Aantal: 36

hoogspringen (jongens B)

Johan Schonebaum Ilion 1,95
Joost Ketel Achilles 1,91
Wesley Zschöttche Zaanland 1,91
Quincy van Driesten Altis 1,91
Daniël Leyba Haag Atletiek 1,91
Jethro Obot Haag Atletiek 1,91
Joris Hallegraeff Attila 1,86
Tim Dekker AV Gouda 1,86
Gijs Tops AVR ’69 1,85
Bram Denissen Atledo 1,85
Matisse de Boer Horror 1,85
Jelmer van der Sande Prins Hendrik 1,85
Tako Forsten Hercules 1,81
Trystan de Weerdt Athlos 1,80
Danny Winters Flevo Delta 1,78
Menno van der Steen Suomi 1,75 1e reserve
Bas van der Lubbe Generaal Michaelis 1,75 2e reserve
Aantal: 17

polsstokhoogspringen (jongens B)
Tom Roetman GAC Hilversum 4,20
Rutger Koppelaar Unitas 3,90
Mathijs van Dijk GAC Hilversum 3,80
Bart Heijes Passaat 3,61
Menno Vloon Lycurgus 3,43
Jurriaan Wouters Triathlon 3,42
Pim de Vor GAC Hilversum 3,40
Anton de Regt AV ’34 3,30
Christian Rasch GAC Hilversum 3,20
Jeroen Megens Nijmegen Atletiek 3,20
Pieter Mijnhout GAC Hilversum 3,10
Phil Veugen AV Weert 3,03 afgewezen
Maurice Jantjes Lycurgus 2,90 afgewezen
Erik de Groot Ilion 2,90 afgewezen
Thomas Scheffer Iphitos 2,80 afgewezen
Aantal: 15

verspringen (jongens B)
Kjell Wolters PEC 1910 6,94
Joeri van der Hooft De Wielingen 6,71
Gavan Koekkoek PAC 6,45
Daniël Oldenstam Fortuna 6,43
Ben ’t Hart Sparta 6,34
Ferry van Dipten Climax 6,32
Koen de Jong AV Wijchen 6,28
Daniël Leyba Haag Atletiek 6,18
Bram Denissen Atledo 6,14
Kai van de Wiel Sprint 6,11
Luc Baauw Fortuna 6,10
Jaap de Wit DEM 6,09
Wouter de Bever Prins Hendrik 6,07
Thomas Ticheloven AAC ’61 6,05
Ingmar van der Lucht PEC 1910 6,02
Emiel Damen Unitas 5,98 1e reserve
William Scholten DEM 5,98 2e reserve
Rik Jansen Unitas 5,97 3e reserve
Sean Alvarado Rotterdam Atletiek 6,18 afgemeld
Yannick Mahieu Phanos 5,94 afgewezen
Jeroen Megens Nijmegen Atletiek 5,93 afgewezen
Robbin Blaauw Aquilo 5,89 afgewezen
Wouter Schouwenaar Flevo Delta 5,89 afgewezen
Daniël Lam Phanos 5,86 afgewezen
Melchior Keijdener Altis 5,82 afgewezen
Emilio Wille Scorpio 5,81 afgewezen
Joris Terhaag ATV Venray 5,78 afgewezen
Luc Baardman Clytoneus 5,77 afgewezen
Jelani Fernandes PAC 5,68 afgewezen
Emiel Koolstra Ilion 5,53 afgewezen
Jochem Witte Hera 5,18 afgewezen
Luuk Frankemlle Hanzesport 4,77 afgewezen
Aantal: 32

hinkstapspringen (jongens B)

Joeri van der Hooft De Wielingen 13,18
Ben ’t Hart Sparta 13,04
Storm Potkamp Ciko ’66 12,87
Luc Baauw Fortuna 12,72
Jeroen Boumans Sparta 12,29
Bren Simon Meijer NEA Volharding 12,04
Bas van Leersum Zaanland 11,58
Jaap de Wit DEM 11,55
Steffan D Pelkman Ciko ’66 11,45
William Scholten DEM 11,10
Bas Büthker Eindhoven Atletiek 11,10
Emilio Wille Scorpio 11,03
Aantal: 12

kogelstoten (jongens B)
Ivo Willemsen Sparta 15,60
Jim van Oostrom AV ’23 14,29
Joris Hallegraeff Attila 14,13
Matthijs Rodenburg AAC 14,05
Thomas Hoogerbrugge Lycurgus 13,78
Menno Vloon Lycurgus 13,73
Dennis Hemelaar AAC 13,14
Fynn van Buuren Pallas ’67 12,74
Thomas Scheffer Iphitos 12,64
Jeroen Megens Nijmegen Atletiek 12,53
Stijn Jorissen Argo 12,50
Bas van der Lubbe Generaal Michaelis 12,44
Menno vd Steen Suomi 12,31
Pim de Vor GAC Hilversum 12,21
Ruben Overbeeke Hercules 12,18
Kaj de Vries AV Wijchen 12,08
Ingmar van der Geest De Keien 11,82
Jasper Booy Hercules 11,75
Kris Riemersma De Keien 11,60 1e reserve
Cas de Jongh AAC ’61 11,56 2e reserve
Lennox Vellema Lycurgus 15,00 afgemeld
Thimo Cazander Hellas 13,75 afgewezen
Denzel Comenentia AAC 12,86 afgewezen
Mike van Megen AV ’34 11,38 afgewezen
Brian Rispens Daventria 11,26 afgewezen
Joris Ketelaars GAC Hilversum 11,17 afgewezen
Davy Spijkerman Daventria 10,79 afgewezen
Jouke Dijkstra AAA 10,63 afgewezen
Harold Rog Pijnenburg 10,60 afgewezen
Tom van der Werff Prins Hendrik 9,98 afgewezen
Bradley Groenestein Altis 9,67 afgewezen
Luuk Frankemlle Hanzesport 9,32 afgewezen
Aantal: 32

60 meter (meisjes B)
Sharon Hendriks AV ’34 7.90
Naomi Klomp Energie 7.93
Marloes Duijn SAV 7.95
Naomi Sedney Ilion 7.96
Natalia van Houts Lopersgroep Deurne 7.97
Rochelle van Gulik Rotterdam Atletiek 7.98
Sacha van Agt GVAC 7.99
Lenneke Bouwman AV ’34 8.01
Ashley Rijnsburger Almere ’81 8.02
Miranda de Regt De Spartaan 8.02
Nadine Visser SAV 8.04
Sam Bouwhuis Prins Hendrik 8.06
Miquella Lobo Ilion 8.07
Tessa van Schagen Leiden Atletiek 8.08
Sanne Dekker AV Gouda 8.12
Kim Korving Ilion 8.13
Eefje Boons Daventria 8.13
Eva Hovenkamp Climax 8.19
Sandra Kleuskens ATV Venray 8.20
Manon van Tongerlo AV Wijchen 8.20
Winne Vos Daventria 8.20
Genevieve Emanuels Almere ’81 8.22
Aafje Seinstra AV Heerenveen 8.25
Leonie van Vliet AAV ’36 8.25
Gabrielle Geise Oss ’78 8.25
Melanie Wassenaar DEM 8.26
Whitney Beekmans DAK 8.29
K. IJspeerd Marathon Pim Mulier 8.29
Manuelle Bot AV ’34 8.30
Lieke van den Brink Athlos 8.31
Rebecca Rijken Zaanland 8.31
Laura Brands Sprint 8.31
Anna-Jet Leyenaar Horror 8.32
Yvette van der Worp PEC 1910 8.32
Anneloes de Roo Isala ’96 8.32
Suzan Stevens ATV Venray 8.35
Berber Sipma Lionitas 8.43
Karlien Sleper AV ’34 8.47
Thirsa Hoogeveen AAC ’61 8.48
Irini Gialamatzis DEM 8.49
Lotte van der Westen HAC 8.51 1e reserve
Melanie Polderdijk AV ’34 8.57 2e reserve
Jill Schonk Ciko ’66 8.59 3e reserve
Suzanne Williams Groningen Atletiek 8.07 afgemeld
Iris de Vries Lionitas 8.25 afgemeld
Caisa Buyne Nijmegen Atletiek 8.64 afgewezen
Sanne Werkhoven Attila 8.67 afgewezen
Frederieke van Oorschot THOR 8.69 afgewezen
Margot Langeveld Nijmegen Atletiek 8.79 afgewezen
Rozemarijn Snijder THOR 8.82 afgewezen
Steffi Krijgsman Nijmegen Atletiek 8.83 afgewezen
Natasha Rafftery Scorpio 9.28 afgewezen
Sarah Jager Spirit Oud Beijerland 10.40 afgewezen
Demi van de Sande Spirit Oud Beijerland 10.60 afgewezen
Eva Bastmeijer Attila 11.00 afgewezen
Aantal: 55

400 meter (meisjes B)
Vera van den Haak Sparta 56.44
Roos-Sanne Claassen NOP 58.68
Britt Duijn SAV 58.78
Chelsea van Dijk Atletiek Maastricht 59.23
Ellis Gielen Unitas 59.42
Marije Wever NEA Volharding 59.43
Anna Voskamp Hanzesport 59.77
Heleen Wildoer SAV 1:00.02
Sanne de Boer Suomi 1:00.30
Suzanne Voorrips Startbaan 1:00.31
Renske van Os Generaal Michaelis 1:01.02
Rebecca Rijken Zaanland 1:01.10
Githa de Wildt AKU 1:01.34
Shanice Stephenson AV ’23 1:01.41
Patricia Nooyen Leiden Atletiek 1:01.50
Inge de Wolf PEC 1910 1:01.62
Elizabeth Zwerver AAC 1:01.63
Nephele de Bruin Nijmegen Atletiek 1:01.81
Kim Boon Hellas 1:01.97
Tirza Walhof SISU 1:02.38
Willemijn van Laar Cialfo 1:02.42
Denise de Blok Lycurgus 1:03.27
Kimley Sanders Atletico ’73 1:03.42
Pieternel Oden Horror 1:03.57
Veerle Timmerman PEC 1910 1:03.66
Nadine de Jong Olympus ’70 1:03.9
Esther Mannak HAC ’63 1:04.12
Sanna Fenwick Ciko ’66 1:04.30
Lisa Jongewaard Lycurgus 1:05.03
Nienke Tebbens AV ’34 1:05.60
Dion Bout Lycurgus 1:06.79 1e reserve
Vera Feitsma AAC ’61 1:07.29 2e reserve
Rens Nijman Nijmegen Atletiek 1:00.89 afgemeld
Aly Boersma Horror 1:03.26 afgemeld
Rianne Al Lycurgus 1:08.32 afgemeld
Froukje van Ligten Ciko ’66 .00 afgewezen
Karlien Sleper AV ’34 13.76 afgewezen
Fien van Amelsvoort AV ’34 1:44.97 afgewezen
Aantal: 38

800 meter (meisjes B)
Fieke Wolters Nijmegen Atletiek 2:14.48
Anouk Trooster AAC ’61 2:14.72
Tinka Offereins Startbaan 2:18.01
Anniek de Jong AV Heerenveen 2:18.89
Rens Nijman Nijmegen Atletiek 2:22.34
Kim Hittinger AKU 2:22.96
Katja Poltavets AV Heerenveen 2:24.25
Marije Doddema Zaanland 2:26.35
Kaylee van Gent Sprint 2:27.94
Judith Rasch Pijnenburg 2:29.14
Jolien de Waard Groningen Atletiek 2:29.45
Chérise Hélant Muller Phanos 2:30.90
Amber van der Kroef Sprint 2:31.02
Bente Vrijenhoek Aquilo 2:32.10
Daphne van der Vorm Spirit Oud Beijerland 2:32.92
Marloes Schennink Ciko ’66 2:33.00
Maren Bulthuis Horror 2:33.67
Kristy Meurs AV Wijchen 2:34.97
Bo Welgraaf AV ’34 2:42.60
Lieke Marijnen Ciko ’66 2:50.66
Aantal: 20

1500 meter (meisjes B)
Marlin van Hal De Keien 4:32.90
Julia van Velthoven Attila 4:36.79
Saskia Weinans Atletico ’73 4:49.95
Laura Wientjens THOR 4:51.57
Lysanne Wilkens Oss ’78 4:52.96
Minke van der Meer AV Heerenveen 4:54.62
Joëlle Hoogendoorn PAC 4:59.83
Tinka Offereins Startbaan 5:01.00
Ydwine van der Veen Lionitas 5:02.55
Anouk Everts AAC ’61 5:05.36
Femke van der Pal Zaanland 5:09.75
Marije Wever NEA Volharding 4:49.57 afgemeld
Shannon Lakerveld AV Aalsmeer 5:04.38 afgemeld
Aantal: 13

3000 meter (meisjes B)
Nienke de Jong Olympus ’70 3:23.84
Laura Rijvers Attila 5:08.80
Marit Plat AV Aalsmeer 5:17.16
Loes Oudenhuijsen AV ’34 5:48.20
Irene van Lieshout De Keien 9:52.70
Jip Vastenburg GAC Hilversum 10:25.16
Sophie van der Most De Liemers 10:33.75
Anne Luijten AV ’40 10:45.0
Femke van der Pal Zaanland 11:14.99
Karlijn van Es Energie 11:16.11
Judi Becx Attila 11:26.75
Felica Los DEM 11:39.2
Eva van Ee AV Aalsmeer 11:37.93 afgemeld
Aantal: 13

60 meter horden (meisjes B)
Naomi Klomp Energie 8.78
Anouk Vetter AAC 8.86
Maureen Rots PEC 1910 8.94
Miranda de Regt De Spartaan 8.99
Suzanne Williams Groningen Atletiek 9.07
Marloes Duijn SAV 9.07
Rochelle van Gulik Rotterdam Atletiek 9.08
Nadine Visser SAV 9.14
Marije van Hunenstijn AV ’34 9.15
Mariska Bun RK HAV 9.18
Elizabeth Zwerver AAC 9.27
Miquella Lobo Ilion 9.30
Eefje Boons Daventria 9.38
Inge de Wolf PEC 1910 9.41
Winne Vos Daventria 9.42
Kim Boon Hellas 9.42
Kim Korving Ilion 9.47
Karin van Groningen NOP 9.49
Sam Bouwhuis Prins Hendrik 9.58
Anneloes de Roo Isala ’96 9.61
Rachèl Geurts AV ’34 9.66
Sigrid van der Velden Flevo Delta 9.67
Dionne Koehorst TION 9.72
Linda Ebbinge AAC ’61 9.77
Juliëtte Dekkers Daventria 9.81 1e reserve
Renske van Os Generaal Michaelis 9.91 2e reserve
Simone Hendriks AV Wijchen 9.92 3e reserve
Fien van Amelsvoort AV ’34 9.92 4e reserve
Lieke van den Brink Athlos 9.93 afgewezen
Irini Gialamatzis DEM 9.93 afgewezen
Melanie Wassenaar DEM 9.95 afgewezen
Bonne de Boer Phanos 9.95 afgewezen
Lisa Jongewaard Lycurgus 9.95 afgewezen
Britt Schoenaker Nijmegen Atletiek 10.05 afgewezen
Lisa Rodenburg Altis 10.13 afgewezen
Lotte van der Westen HAC 10.18 afgewezen
Melanie Polderdijk AV ’34 10.26 afgewezen
Jill Schonk Ciko ’66 10.47 afgewezen
Mirthe Verweij Nijmegen Atletiek 10.79 afgewezen
Caisa Buyne Nijmegen Atletiek 10.89 afgewezen
Froukje van Ligten Ciko ’66 12.17 afgewezen
Elanor van Miltenburg Attila 13.51 afgewezen
Brenda Dijkstra Spirit Oud Beijerland 13.85 afgewezen
Demi van de Sande Spirit Oud Beijerland 13.91 afgewezen
Myrthe van Mackelenbergh Attila 14.08 afgewezen
Aantal: 45

hoogspringen (meisjes B)
Tanita Hofmans DAK 1,74
Maureen Rots PEC 1910 1,72
Suzan Stevens ATV Venray 1,70
Chrissie Broersen SAV 1,70
Chante Samuel Phanos 1,66
Hilde van Zundert Atledo 1,65
Janneke Bruintjes NOP 1,65
Mirtthe Wiltink KAV Holland 1,65
Nadine Visser SAV 1,65
Marijke Bax Impala 1,62
Winne Vos Daventria 1,62
Froukje van Ligten Ciko ’66 1,60
Valerie le Loux Hellas 1,60
Sana Kadri VAV 1,60
Elena Monte GAC Hilversum 1,60
Lara Borst AAC 1,60
Sarah Jager Spirit Oud Beijerland 1,60
Imke Hanssen Atletiek Maastricht 1,64 afgemeld
Lieke Muller Salland 1,58 afgewezen
Juliette Lebouille Phanos 1,55 afgewezen
Elanor van Miltenburg Attila 1,50 afgewezen
Stevie Engels Attila 1,50 afgewezen
Iris Poen AV ’34 1,50 afgewezen
Daphne Ort Sparta 1,50 afgewezen
Aantal: 24

polsstokhoogspringen (meisjes B)

Rianne Pessel NEA Volharding 3,31
Rubina Brouns Unitas 3,13
Isabel Janssen PAC 3,11
Margit Korporaal AV ’34 3,00
Sabine Groenestein PAC 2,82
Vonne van Burg Prins Hendrik 2,73
Fenna van Burg Prins Hendrik 2,63
Anne Krebber Sprint 2,60
Sanne Veenboer Lycurgus 2,50 afgewezen
Tessa Schoute Lycurgus 2,40 afgewezen
Aantal: 10

verspringen (meisjes B)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Anouk Vetter AAC 5,63
Gabriella Dwomoh Ilion 5,61
Miranda de Regt De Spartaan 5,61
Ellis Gielen Unitas 5,44
Melanie Wassenaar DEM 5,41
Genevieve Emanuels Almere ’81 5,39
Maureen Rots PEC 1910 5,39
Lentine Klaassen AV Castricum 5,36
Kim Korving Ilion 5,25
Inge de Wolf PEC 1910 5,23
Jip Mukanay AKU 5,13
Winne Vos Daventria 5,12
Yvette van der Worp PEC 1910 5,12
Linda Ebbinge AAC ’61 5,11
Lieke van den Brink Athlos 5,09
Rachèl Geurts AV ’34 5,08
Jill Schonk Ciko ’66 5,07 1e reserve
Jolanda Nobels Energie 5,63 afgemeld
Nadine Visser SAV 5,34 afgemeld
Suzan Stevens ATV Venray 5,25 afgemeld
Iris de Vries Lionitas 5,05 afgewezen
Leonie van Vliet AAV ’36 5,05 afgewezen
Karmijne Vrede Haag Atletiek 5,03 afgewezen
Arianne Gravesteijn Lycurgus 5,01 afgewezen
Berber Sipma Lionitas 4,89 afgewezen
Britt Schoenaker Nijmegen Atletiek 4,86 afgewezen
Eva Bastmeijer Attila 4,81 afgewezen
Sanne Werkhoven Attila 4,76 afgewezen
Karlien Sleper AV ’34 4,76 afgewezen
Lotte van der Westen HAC 4,75 afgewezen
Manuelle Bot AV ’34 4,71 afgewezen
Froukje van Ligten Ciko ’66 4,69 afgewezen
Sanna Fenwick Ciko ’66 4,66 afgewezen
Iris Poen AV ’34 4,65 afgewezen
Marloes Schennink Ciko ’66 4,22 afgewezen
Aantal: 35

hinkstapspringen (meisjes B)

Bonne de Boer Phanos 10,99
Manon Haakman Lycurgus 10,38
Sjoera Tjin A-Lim Sparta 10,34
Suzan van Amerongen Ciko ’66 10,25
Melanie Wassenaar DEM 9,98
Irini Gialamatzis DEM 9,87
Froukje van Ligten Ciko ’66 9,38
Sanna Fenwick Ciko ’66 9,25
Marloes Schennink Ciko ’66 8,71
Jill Schonk Ciko ’66 9,00 afgewezen
Natalie ’t Hoen Aquilo 4,16 afgewezen
Aantal: 11

kogelstoten (meisjes B)

Naam Vereniging Beste prestatie Status
Eva Reinders Groningen Atletiek 15,35
Louise Taatgen Groningen Atletiek 15,10
Denise van Herp Daventria 15,08
Charlene Okken HAC ’63 14,51
Inge Zonneveld AV ’40 13,42
Roos de Klerk Energie 13,28
Shereen Heeswijk Sparta 13,22
Vivian Brandhoff SAV 12,83
Mandy van Egdom Triathlon 12,28
Ellis Gielen Unitas 12,25
Lieke Miltenburg PEC 1910 12,10
Maaike Cortjens Startbaan 12,02
Anne-Lique Weeren Triathlon 11,62
Britt Schoenaker Nijmegen Atletiek 11,62
Lisa Smit Scorpio 11,48
Suzan Stevens ATV Venray 11,24
Mirtthe Wiltink KAV Holland 11,12
Nadie Degenhart Aquilo 11,07
Linda Ebbinge AAC ’61 10,92 1e reserve
Elena Monte GAC Hilversum 10,89 2e reserve
Lisa Jongewaard Lycurgus 10,89 3e reserve
Jip Mukanay AKU 10,88 4e reserve
Hannah IJmker Lionitas 10,63 afgewezen
Karlien Sleper AV ’34 10,59 afgewezen
Natasha Rafftery Scorpio 10,39 afgewezen
Froukje van Ligten Ciko ’66 10,21 afgewezen
Aantal: 26

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>