Wie wordt de koningin van de sprint? [+ Startlijsten NK indoor]

NL-2010-02962

Komend weekend staat in Apeldoorn het NK senioren op het programma. Een spannend duel wordt verwacht tussen Jamile Samuel en Dafne Schippers. De beide juniores zijn dit seizoen alweer onder de 7″50 grens gedoken. Afgelopen zondag liepen Schippers en Samuel in Apeldoorn. Toen won Jamile Samuel en bleef met een tijd van 7″41 onder het Nederlands record. Dafne Schippers werd tweede met een tijd van 7″48.

Schippers heeft een pr staan van 7″42, dat ze vorig jaar tijdens het NK indoor voor junioren liep. Toen versloeg ze in een rechtstreeks duel Jamile Samuel, die tweede werd in 7″43.

Tijdens het NK senioren, een week later, won Samuel vervolgens, in afwezigheid van Dafne Schippers, haar eerste nationale titel bij de vrouwen. Een matige start weerhield Jamile bijna van de overwinning. In de laatste vijf meter wist ze toch nog de heersende kampioene, Femke van der Meij, te verslaan in een tijd van 7″46. Van der Meij is er dit jaar niet bij, door de trainingachterstand die ze heeft opgelopen door een onwillige hamstring. De grote favorieten voor de titel zijn dus Jamile Samuel en Dafne Schippers.(Foto: Sebastiaan Durand)

Startlijsten
60 meter vrouwen max aantal: 40
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Dafne Schippers Hellas Utrecht 00:07.42 toegelaten
2 Jamile Samuel Phanos 00:07.43 toegelaten
3 Esther Akihary AV Unitas 00:07.58 toegelaten
4 Eugenie Kool AV Atverni 00:07.61 toegelaten
5 Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 00:07.65 toegelaten
6 Jo-An Plet Phanos 00:07.66 toegelaten
7 Loreanne Kuhurima Phanos 00:07.67 toegelaten
8 Nikki van Leeuwen Rotterdam Atletiek 00:07.69 toegelaten
9 Kadene Vassell Phanos 00:07.72 toegelaten
10 Carola van Wagtendonk AV Hera 00:07.73 toegelaten
11 Janice Babel Phanos 00:07.74 toegelaten
12 Judith Bosker AAC ’61 00:07.77 toegelaten
13 Yaël van Pelt Atletiek Maastricht 00:07.79 toegelaten
14 Eva Lubbers AKU 00:07.79 toegelaten
15 Shimada Bajon AV Atverni 00:07.84 toegelaten
16 Femke Klop AV Unitas 00:07.85 toegelaten
17 Kyoma Wang AV Atverni 00:07.85 toegelaten
18 Romara van Noort De Spartaan 00:07.85 toegelaten
19 Annelies Fortuin AV PEC 1910 00:07.85 toegelaten
20 Jaleasa Comenentia AAC 00:07.85 toegelaten
21 Tamara Klomp Rotterdam Atletiek 00:07.86 toegelaten
22 Nicole Kroonenburg SAV 00:07.88 toegelaten
23 Lieke Bakker AV PEC 1910 00:07.88 toegelaten
24 Jisca Docters Atletiek Maastricht 00:07.92 toegelaten
25 Paula Schouten Phanos 00:07.92 toegelaten
26 Eline van Beek AV Atverni 00:07.93 toegelaten
27 Jeske van Ham Prins Hendrik 00:07.93 toegelaten
28 Naomi Klomp CAV Energie 00:07.93 toegelaten
29 Lianne van der Lugt AV Olympus ’70 00:07.96 toegelaten
30 Moniek Riemersma NSAV ’t Haasje 00:07.98 toegelaten
31 Stephany Suykerbuyk Rotterdam Atletiek 00:07.98 toegelaten
32 Nancy van Petersen AV ’34 00:07.99 toegelaten
33 Marloes Duijn SAV 00:08.02 toegelaten
34 Miranda de Regt De Spartaan 00:08.03 toegelaten
35 Tara van Schie AAC 00:08.03 toegelaten
36 Linda Bayoumi AAC 00:08.04 toegelaten
37 Deborah van Roon Rotterdam Atletiek 00:08.10 toegelaten
38 Annemiek Strijker AAC ’61 00:08.15 toegelaten
39 Ilse van Beek AV Atverni 00:08.18 toegelaten
40 Saskia Haegens Nijmegen Atletiek 00:08.24 toegelaten
41 Sandra Telgt AC TION 00:08.27 1e reserve
42 Geulta Mutebwa Eindhoven Atletiek 00:08.29 2e reserve
43 Roos Kind AV Attila 00:08.34 3e reserve
44 Arviena Vis Rotterdam Atletiek 00:08.40 4e reserve
45 Mariska Bitter SC Reeuwijk 00:08.43 5e reserve
46 Brechje Rankenberg-kaastra AV Athlos 00:08.30 afgewezen
47 Linda van Rossum AKU 00:08.22 afgemeld

60 meter horden vrouwen max aantal: 24
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Karin Ruckstuhl AAC 00:08.30 toegelaten
2 Rosina Hodde Haag Atletiek 00:08.62 toegelaten
3 Laura Molenaar AV Gouda 00:08.63 toegelaten
4 Nicole Kroonenburg SAV 00:08.64 toegelaten
5 Sharona Bakker AV Suomi 00:08.68 toegelaten
6 Remona Fransen De Spartaan 00:08.73 toegelaten
7 Babs Egbers AV ’34 00:08.77 toegelaten
8 Naomi Klomp CAV Energie 00:08.78 toegelaten
9 Nancy van Petersen AV ’34 00:08.81 toegelaten
10 Jisca Docters Atletiek Maastricht 00:08.87 toegelaten
11 Nadine Broersen AV Sprint 00:08.92 toegelaten
12 Robin Wingbermuhle Rotterdam Atletiek 00:08.98 toegelaten
13 Jo-An Plet Phanos 00:09.00 toegelaten
14 Margriet van Kammen AV Impala 00:09.05 toegelaten
15 Marloes Duijn SAV 00:09.08 toegelaten
16 Rianne Weltak PAC 00:09.11 toegelaten
17 Renée Granzier AV Unitas 00:09.16 toegelaten
18 Rachel Kocken AV Atverni 00:09.16 toegelaten
19 Nicky Lam Phanos 00:09.19 toegelaten
20 Neeltje van Hulten AV Pallas ’67 00:09.24 toegelaten
21 Roxanne Martin AV Attila 00:09.26 toegelaten
22 Amanda Spiljard AV Attila 00:09.27 toegelaten
23 Sanne Harland ARV Ilion 00:09.28 toegelaten
24 Sandra Telgt AC TION 00:09.32 toegelaten
25 Marieke Kok SAV 00:09.40 1e reserve
26 Nancy Karels AV Trias 00:09.41 2e reserve
27 Gejanne Lussenburg Isala ’96 00:09.36 3e reserve
28 Miranda de Regt De Spartaan 00:09.48 4e reserve
29 Helen van Rossum AKU 00:09.54 afgewezen
30 Sanne van der Velden AV Flevo Delta 00:09.69 afgewezen
31 Noortje Rijken AV Wijchen 00:09.78 afgewezen
32 Claudia Aernaudts AV Triathlon 00:09.80 afgewezen
33 Myrthe Fonck AAC 00:09.86 afgewezen
34 Jeske van Ham Prins Hendrik 00:09:80 afgewezen
35 Yvonne van Langen De Spartaan 00:08.35 afgemeld
36 Judith Vis Rotterdam Atletiek 00:08.56 afgemeld

200 meter vrouwen max aantal: 18
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Loreanne Kuhurima Phanos 00:24.26 toegelaten
2 Eva Lubbers AKU 00:24.31 toegelaten
3 Jamile Samuel Phanos 00:24.50 toegelaten
4 Kadene Vassell Phanos 00:24.86 toegelaten
5 Nicky van Leuveren Phanos 00:24.96 toegelaten
6 Janice Babel Phanos 00:24.97 toegelaten
7 Paula Schouten Phanos 00:25.09 toegelaten
8 Tara van Schie AAC 00:25.36 toegelaten
9 Jaleasa Comenentia AAC 00:25.36 toegelaten
10 Shimada Bajon AV Atverni 00:25.52 toegelaten
11 Moniek Riemersma NSAV ’t Haasje 00:26.19 toegelaten
12 Sam Bouwhuis Prins Hendrik 00:26.24 toegelaten
13 Sharon Hendriks AV ’34 00:26.33 toegelaten
14 Ilse van Beek AV Atverni 00:26.47 toegelaten
15 Amy van Kreij Prins Hendrik 00:26.79 toegelaten
16 Brechje Rankenberg-kaastra AV Athlos 00:28.18 afgewezen
17 Esther Akihary AV Unitas 00:24.31 afgemeld
18 Tamara Klomp Rotterdam Atletiek 00:24.78 afgemeld
19 Anouk Hagen Nijmegen Atletiek 00:25.00 afgemeld
20 Kyoma Wang AV Atverni 00:25.66 afgemeld
21 Denise Jol AV Sparta 00:26.05 afgemeld
22 Lenneke Bouwman AV ’34 00:26.23 afgemeld

400 meter vrouwen max aantal: 30
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Sanne Verstegen Rotterdam Atletiek 00:54.04 toegelaten
2 Kaira Boddy KAV Holland 00:54.90 toegelaten
3 Marit Dopheide AC TION 00:55.08 toegelaten
4 Suzanne Thierry DEM 00:55.09 toegelaten
5 Nicky van Leuveren Phanos 00:55.51 toegelaten
6 Lisanne de Witte AV Trias 00:56.16 toegelaten
7 Lisette Thomas DEM 00:56.30 toegelaten
8 Judith Baarssen AV Unitas 00:56.33 toegelaten
9 Arviena Vis Rotterdam Atletiek 00:57.18 toegelaten
10 Yvet van der Sterren DAK 00:57.67 toegelaten
11 Marta Pape-Garcia AV Generaal Michaelis 00:57.82 toegelaten
12 Susanne Dekkers AV ’34 00:58.26 toegelaten
13 Ramona Thoen AV Olympus ’70 00:58.31 toegelaten
14 Marian Zandberg AV Heerenveen 00:58.40 toegelaten
15 Linda Swart Groningen Atletiek 00:58.50 toegelaten
16 Britt Duijn SAV 00:58.78 toegelaten
17 Amely van Bavel-Verreijen O.S.S. – VOLO 00:58.79 toegelaten
18 Bianca Baak Almere ’81 00:58.88 toegelaten
19 Linda Bayoumi AAC 00:59.42 toegelaten
20 Marije Wever AV NEA-Volharding 00:59.43 toegelaten
21 Maruska C Eduarda Rotterdam Atletiek 00:59.59 toegelaten
22 Marieke van der Zee AV Heerenveen 00:59.83 toegelaten
23 Graciëlla Woutersen Sportver.Continental Sport 00:59.87 toegelaten
24 Heleen Wildoer SAV 01:00.02 toegelaten
25 Myrthe Fonck AAC 01:00.19 toegelaten
26 Suzanne Voorrips AV Startbaan 01:00.31 toegelaten
27 Jane Bonte ARV Ilion 01:01.26 toegelaten
28 Helen van Rossum AKU 01:02.46 toegelaten
29 Eline van Roon AV Zuidwal 01:02.78 toegelaten
30 Petra Groenenboom Rotterdam Atletiek 00:55.80 afgemeld
31 Karin Vintges AV Attila 00:57.72 afgemeld

800 meter vrouwen max aantal: 24
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Yvonne Hak AV Hera 02:01.32 toegelaten
2 Machteld Mulder AV Hollandia 02:03.77 toegelaten
3 Jose van der Veen Haag Atletiek 02:05.89 toegelaten
4 Juanee Cilliers Prins Hendrik 02:09.90 toegelaten
5 Marjolein van Marrewijk AV Olympus ’70 02:11.35 toegelaten
6 Diana Spaargaren AV Castricum 02:11.75 toegelaten
7 Liesbeth Voorthuijsen Haag Atletiek 02:13.95 toegelaten
8 Rianne Breedijk AV Zaanland 02:14.37 toegelaten
9 Karin Vintges AV Attila 02:14.93 toegelaten
10 Lonneke Derriks De Spartaan 02:15.01 toegelaten
11 Isabel Sticker AV De Liemers 02:15.38 toegelaten
12 Chantal Baartse HAC 02:15.50 toegelaten
13 Rachel Rozenkamp AV Rijssen 02:16.17 toegelaten
14 Suzanne van Wijck U-Track 02:16.54 toegelaten
15 Mirjam van Ouwerkerk AV Aalsmeer 02:17.78 toegelaten
16 Tinka Offereins AV Startbaan 02:18.01 toegelaten
17 Heleen Wildoer SAV 02:19.04 toegelaten
18 Caressa Toonstra Phanos 02:19.27 toegelaten
19 Charissa Czech SV Noordkop 02:19.46 toegelaten
20 Eline van den Broek AV Phoenix 02:19.82 toegelaten
21 Marije Wever AV NEA-Volharding 02:21.18 toegelaten
22 Manon Mensink Ciko ’66 02:23.90 toegelaten
23 Nicole van Amstel Nijmegen Atletiek 02:11.58 afgemeld
24 Henrieke Krommendijk AV Unitas 02:14.27 afgemeld
25 Fieke Wolters Nijmegen Atletiek 02:14.48 afgemeld

1500 meter vrouwen max aantal: 9
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Jamie van Lieshout AV Attila 04:28.18 toegelaten
2 Helen Hofstede AV Atverni 04:33.51 toegelaten
3 Lotte van den Boom THOR 04:34.56 toegelaten
4 Natasja Brusik Nijmegen Atletiek 04:37.54 toegelaten
5 Jill Holterman AV Zaanland 04:39.56 toegelaten
6 Brechtje Kraan Seven Hills Running Team 04:40.23 toegelaten
7 Ingrid Grutters Prins Hendrik 04:43.02 toegelaten
8 Marije te Raa AAC 04:11.80 afgemeld
9 Raika Lenaarts AV Hera 04:16.77 afgemeld

3000 meter vrouwen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Lotte Jacobs HAC 09:46.55 toegelaten
2 Merel van Steenbergen AV ’47 10.25.00 toegelaten
3 Helen Hofstede AV Atverni 10:16.45 toegelaten
4 Jeanine van de Klashorst U-Track 10:41.28 toegelaten
5 Laura Huijbregts ESAV Asterix 10:48.89 toegelaten
6 Lesley van Miert AV Sprint 09:11.65 afgemeld

60 meter mannen max aantal: 40
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Patrick van Luijk Rotterdam Atletiek 00:06.66 toegelaten
2 Brian v Mariano Rotterdam Atletiek 00:06.72 toegelaten
3 Giovanni Codrington Groningen Atletiek 00:06.78 toegelaten
4 Jerry Joseph Rotterdam Atletiek 00:06.80 toegelaten
5 Mike van Kruchten Phanos 00:06.84 toegelaten
6 Virgil Spier AAC 00:06.84 toegelaten
7 Prince Kwidama Rotterdam Atletiek 00:06.86 toegelaten
8 Lindell Philip Phanos 00:06.88 toegelaten
9 Obed Martis Rotterdam Atletiek 00:06.92 toegelaten
10 Frits Frederiks AV NEA-Volharding 00:06.95 toegelaten
11 Paul Robers AV Hanzesport 00:07.02 toegelaten
12 Bas de Vos AV Castricum 00:07.04 toegelaten
13 Wouter Brus AV Atverni 00:07.04 toegelaten
14 David van Hetten Rotterdam Atletiek 00:07.05 toegelaten
15 Joeri Jaegers Atletiek Maastricht 00:07.07 toegelaten
16 Martijn Hoogendam Phanos 00:07.08 toegelaten
17 Jonathan Mutebwa Eindhoven Atletiek 00:07.09 toegelaten
18 Jefferson Muzo Phanos 00:07.09 toegelaten
19 Jip Baltissen Haag Atletiek 00:07.10 toegelaten
20 Gregor van Betuw Ciko ’66 00:07.10 toegelaten
21 Michiel Willaert RK HAV 00:07.11 toegelaten
22 Erik Stevens ARV Ilion 00:07.12 toegelaten
23 Sebastiaan Steenberg AV Haaksbergen 00:07.12 toegelaten
24 Rob van Genderen AV Caesar 00:07.13 toegelaten
25 Victor Strijbis AV Hera 00:07.13 toegelaten
26 Andro Bosselaar PAC 00:07.14 toegelaten
27 Jorén Tromp AV Lycurgus 00:07.14 toegelaten
28 Paulus Mathijssen Rotterdam Atletiek 00:07.15 toegelaten
29 Koen van Erve AV Attila 00:07.16 toegelaten
30 Christopher Charlemagne Phanos 00:07.16 toegelaten
31 Ben van der Kleij AV Sparta 00:07.16 toegelaten
32 Jeroen de Borst AV Parthenon 00:07.17 toegelaten
33 Daan Westerveld Phanos 00:07.19 toegelaten
34 Zar Lasahido Phanos 00:07.19 toegelaten
35 Paul Groen GAC 00:07.19 toegelaten
36 Olaf van den Bergh Prins Hendrik 00:07.21 toegelaten
37 Frank Dekker AV Hollandia 00:07.22 toegelaten
38 Bas Winkels AV PEC 1910 00:07.22 toegelaten
39 Francis Barka Climax 00:07.23 toegelaten
40 Joomay Odjo Phanos 00:07.23 toegelaten
41 Geoffrey van den Berg AV Startbaan 00:07.24 1e reserve
42 Pascal van Balen AV Atverni 00:07.21 2e reserve
43 Stephan Tijssen AV Startbaan 00:07.28 afgewezen
44 Rik Hopmans ESAV Asterix 00:07.28 afgewezen
45 Daniël Godefrooij AV Phoenix 00:07.29 afgewezen
46 Wicher Nijkamp Spado 00:07.31 afgewezen
47 Tjendo Samuel Phanos 00:07.32 afgewezen
48 David Koehler Eindhoven Atletiek 00:07.33 afgewezen
49 Jeroen Brus Ciko ’66 00:07.35 afgewezen
50 Farouk Henriquez Rotterdam Atletiek 00:07.35 afgewezen
51 Kevin van de Wassenberg AV Athlos 00:07.37 afgewezen
52 Marius de Jong SC Reeuwijk 00:07.47 afgewezen
53 Bart ter Huurne AV Attila 00:07.48 afgewezen
54 Lars Schopen AV Achilles Top 00:07.53 afgewezen
55 Sten Stein AV Impala 00:07.59 afgewezen
56 Tewodros Abrham Dechase Eindhoven Atletiek 00:07.60 afgewezen
57 Leon Wiers AV Flevo Delta 00:07.83 afgewezen
58 Maarten Heisen AV Clytoneus 00:06.78 afgemeld
59 Eugène Susanna Eindhoven Atletiek 00:07.00 afgemeld
60 Jeroen Piek AV PEC 1910 00:07.15 afgemeld
61 Sander Pupella CAV Energie 00:07.15 afgemeld
62 Kingsley Yeboah PAC 00:07.21 afgemeld
63 Maxim Ouwendijk PAC 00:07.27 afgemeld
64 Christiaan Meilink PAC 00:07.27 afgemeld

60 meter horden mannen max aantal: 24
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Gregory Sedoc AAC 00:07.52 toegelaten
2 Mike van Kruchten Phanos 00:07.70 toegelaten
3 Marcel van der Westen Phanos 00:07.82 toegelaten
4 Jonathan Pengel Phanos 00:07.97 toegelaten
5 Erik Leeflang Phanos 00:08.00 toegelaten
6 Ruben Esajas Rotterdam Atletiek 00:08.13 toegelaten
7 Paul Groen GAC 00:08.22 toegelaten
8 Tjendo Samuel Phanos 00:08.28 toegelaten
9 Bob Altena AV Unitas 00:08.36 toegelaten
10 Marc de Vries AV Zaanland 00:08.39 toegelaten
11 Mike Olsthoorn Rotterdam Atletiek 00:08.41 toegelaten
12 Koen Smet Phanos 00:08.41 toegelaten
13 Robin Oenema AV PEC 1910 00:08.42 toegelaten
14 Wicher Nijkamp Spado 00:08.43 toegelaten
15 Remco Wennink AV PEC 1910 00:08.48 toegelaten
16 Jeroen van Veen Isala ’96 00:08.50 toegelaten
17 Kevin Woldberg AV PEC 1910 00:08.55 toegelaten
18 Jan Groot AV Hollandia 00:08.61 toegelaten
19 Ronald Meijer Altis 00:08.61 toegelaten
20 Pim Jehee AV Gouda 00:08.62 toegelaten
21 David Martha AAC 00:08.62 toegelaten
22 Brian Vriend AV Lycurgus 00:08.62 toegelaten
23 Jan Ormel Hellas Utrecht 00:08.63 toegelaten
24 Bjorn Vennema AAC 00:08.63 toegelaten
25 Alwin Roobeek AV ’34 00:08.63 1e reserve
26 Rik Hanswijk Climax 00:08.88 2e reserve
27 Frank Stam AV Lycurgus 00:08.88 afgewezen
28 Niko Zuidema AV Olympus ’70 00:09.16 afgewezen
29 Eelco Sintnicolaas AV ’34 00:07.93 afgemeld
30 Purcy Marte AV NEA-Volharding 00:08.22 afgemeld
31 Frank van Gasteren AV Phoenix 00:08.66 afgemeld
32 Victor Besters Rotterdam Atletiek 00:08.77 afgemeld

200 meter mannen max aantal: 24
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Obed Martis Rotterdam Atletiek 00:21.03 toegelaten
2 Jerrel Feller AV Lycurgus 00:21.24 toegelaten
3 Bram Peters Prins Hendrik 00:21.58 toegelaten
4 Paul Robers AV Hanzesport 00:21.63 toegelaten
5 Jorén Tromp AV Lycurgus 00:21.83 toegelaten
6 Waldy Lindeborg Rotterdam Atletiek 00:21.93 toegelaten
7 Ben van der Kleij AV Sparta 00:21.99 toegelaten
8 Michiel Willaert RK HAV 00:22.00 toegelaten
9 Bas van Wilgen AV Sparta 00:22.14 toegelaten
10 Koen van Erve AV Attila 00:22.23 toegelaten
11 Wouter Brus AV Atverni 00:22.23 toegelaten
12 Victor Strijbis AV Hera 00:22.26 toegelaten
13 Michael Anpong Eindhoven Atletiek 00:22.28 toegelaten
14 Daan Westerveld Phanos 00:22.32 toegelaten
15 Kevin van de Wassenberg AV Athlos 00:22.35 toegelaten
16 Christopher Charlemagne Phanos 00:22.42 toegelaten
17 Sebastiaan Steenberg AV Haaksbergen 00:22.50 toegelaten
18 Pascal van Balen AV Atverni 00:22.53 toegelaten
19 Rik Hopmans ESAV Asterix 00:22.81 toegelaten
20 Geoffrey van den Berg AV Startbaan 00:22.90 toegelaten
21 Olaf van den Bergh Prins Hendrik 00:22.99 toegelaten
22 Kevin Sweekhorst AV Haarlemmermeer 00:23.07 toegelaten
23 Zar Lasahido Phanos 00:23.10 toegelaten
24 Bas van Rijn AV ’34 00:23.12 toegelaten
25 Jefrie Buckle Atletiek Maastricht 00:23.16 1e reserve
26 Sten Stein AV Impala 00:23.17 2e reserve
27 Koen Streekstra Phanos 00:23.32 3e reserve
28 Ricardo Rivers Ciko ’66 00:23.36 afgewezen
29 Jan van Prooije Climax 00:23.40 afgewezen
30 Bas Jubels AV Phoenix 00:23.48 afgewezen
31 Daniël Godefrooij AV Phoenix 00:23.59 afgewezen
32 Joomay Odjo Phanos 00:23.63 afgewezen
33 Jeroen Brus Ciko ’66 00:23.96 afgewezen
34 Bart ter Huurne AV Attila 00:24.27 afgewezen
35 Leon Wiers AV Flevo Delta 00:24.78 afgewezen
36 Jonathan Mutebwa Eindhoven Atletiek 00:22.58 afgemeld
37 Jeroen Piek AV PEC 1910 00:22.69 afgemeld
38 Sander Pupella CAV Energie 00:22.87 afgemeld

400 meter mannen max aantal: 30
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Dennis Spillekom AV Lycurgus 00:47.09 toegelaten
2 Joeri Moerman AVON 00:47.26 toegelaten
3 Bjorn Blauwhof AV NEA-Volharding 00:47.87 toegelaten
4 Daniel Franken AV ’34 00:48.25 toegelaten
5 Vincent Kerssies AAV SISU 00:48.25 toegelaten
6 Johan Polman AV Lycurgus 00:48.41 toegelaten
7 Waldy Lindeborg Rotterdam Atletiek 00:48.41 toegelaten
8 Duncan Visser Haag Atletiek 00:48.53 toegelaten
9 Thomas Kortbeek Prins Hendrik 00:48.77 toegelaten
10 Peter Wolters Phanos 00:48.79 toegelaten
11 Eugène Susanna Eindhoven Atletiek 00:48.81 toegelaten
12 Stefan Schouten AV Athlos 00:49.07 toegelaten
13 Daan de Geus AV Suomi 00:49.08 toegelaten
14 Jesse Caron Rotterdam Atletiek 00:49.11 toegelaten
15 Jarno Boutkam Prins Hendrik 00:49.22 toegelaten
16 Joris Sinnige AV Castricum 00:49.44 toegelaten
17 Jurian ter Laare ARV Ilion 00:49.46 toegelaten
18 Stefan de Vries Altis 00:49.71 toegelaten
19 Jesper Arts AV Lopersgroep Deurne 00:49.74 toegelaten
20 Pascal Remminga AV Aquilo 00:49.75 toegelaten
21 Ricardo Rivers Ciko ’66 00:49.76 toegelaten
22 Martijn Bervoets AV De Keien 00:49.81 toegelaten
23 Persijn Berende AV Lycurgus 00:49.86 toegelaten
24 Wouter Schuwer Scopias 00:49.94 toegelaten
25 Revelinho Eind AV ’34 00:50.03 toegelaten
26 Koen Streekstra Phanos 00:50.06 toegelaten
27 Oskar Jansen AAC 00:50.17 toegelaten
28 Sander Varkevisser AV NEA-Volharding 00:50.21 toegelaten
29 Martijn Klaassen Phanos 00:50.51 toegelaten
30 Patrick van der Gaag Almere ’81 00:50.85 toegelaten
31 Kevin Sweekhorst AV Haarlemmermeer 00:50.88 1e reserve
32 Tim Hoffman Groningen Atletiek 00:50.94 2e reserve
33 Niek Bron SV Noordkop 00:50.98 3e reserve
34 Dior Adel Phanos 00:50.98 4e reserve
35 Richard Janssens AV Lycurgus 00:51.20 afgewezen
36 Niko Zuidema AV Olympus ’70 00:51.21 afgewezen
37 Jerwin Pouwelse ARV Ilion 00:51.29 afgewezen
38 Bas van Rijn AV ’34 00:51.31 afgewezen
39 Joris Petterson Atletico ’73 00:51.35 afgewezen
40 Bart van der Zanden Eindhoven Atletiek 00:51.35 afgewezen
41 Jeremy Bertels AV Haarlemmermeer 00:51.63 afgewezen
42 Bas Jubels AV Phoenix 00:52.11 afgewezen
43 Koen Smet Phanos 00:52.25 afgewezen
44 Jesper Greijdanus GSAV Vitalis 00:50.60 afgemeld
45 Michael Anpong Eindhoven Atletiek 00:50.96 afgemeld

800 meter mannen max aantal: 24
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Arnoud Okken Atletico ’73 01:47.67 toegelaten
2 Youssef el Rhalfioui Phanos 01:48.00 toegelaten
3 Nils Pennekamp AV Haarlemmermeer 01:48.82 toegelaten
4 Hugo de Haan AV Lycurgus 01:49.75 toegelaten
5 Maarten van Baardwijk Nijmegen Atletiek 01:49.88 toegelaten
6 Victor Bouwman Groningen Atletiek 01:50.64 toegelaten
7 Marijn van der Putten AV Haarlemmermeer 01:50.80 toegelaten
8 Paul Boon AV Hollandia 01:50.88 toegelaten
9 Addis Riet SAV 01:50.98 toegelaten
10 Arjan Bloem AAC ’61 01:51.24 toegelaten
11 Tijs Groen AV De Liemers 01:51.37 toegelaten
12 Jorian Damen Ciko ’66 01:52.83 toegelaten
13 Dennis van Esch GAC 01:53.15 toegelaten
14 Wilfred van Holst AV De Gemzen 01:53.53 toegelaten
15 Raimo Westerhof AV Athlos 01:53.96 toegelaten
16 Marcel de Jong AKU 01:54.25 toegelaten
17 Wouter Visser PAC 01:54.28 toegelaten
18 Andrew Larasen AV Impala 01:54.51 toegelaten
19 Raymond Koen SV Noordkop 01:54.51 toegelaten
20 Wilko Zuidema AV Olympus ’70 01:54.97 toegelaten
21 Jasper Sinnema McDonald’s AV de Sprinter 01:55.12 toegelaten
22 Jaap Witte AV Texel 01:56.58 toegelaten
23 Edwin van Gurp AV Sprint 01:56.59 toegelaten
24 Simon Nijland AV Haarlem 01:56.81 toegelaten
25 Menno Schouten AV Lycurgus 01:56.90 1e reserve
26 Ronald Weevers Prins Hendrik 01:56.99 2e reserve
27 Jesper Greijdanus GSAV Vitalis 01:57.09 afgewezen
28 Robbin Pieterman ARV Ilion 01:58.05 afgewezen
29 Lukas van der Storm Prins Hendrik 01:58.51 afgewezen
30 Vincent Hofmann AV Pijnenburg 01:58.75 afgewezen
31 Stijn Hoogwout Groningen Atletiek 02:00.11 afgewezen
32 Erwin de Jong Spark 01:52.61 afgemeld
33 Geert Geytenbeek Hellas Utrecht 01:53.28 afgemeld
34 Yunis Abu-Sitan SV Noordkop 01:54.89 afgemeld
35 Niels van der Geld AV Atverni 01:55.13 afgemeld
36 Nils Daas AV Atverni 01:55.87 afgemeld

1500 meter mannen max aantal: 18
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Jesse van Burg ARV Ilion 03:43.94 toegelaten
2 René Stokvis AC TION 03:44.12 toegelaten
3 Jurjen Polderman AV Clytoneus 03:47.62 toegelaten
4 Nout Jansen WAV Tartlétos 03:48.67 toegelaten
5 Bas Eefting AV Lycurgus 03:49.12 toegelaten
6 Tijs Groen AV De Liemers 03:49.25 toegelaten
7 Wouter Jansen Nijmegen Atletiek 03:50.85 toegelaten
8 Tjerk Conijn AV Lycurgus 03:51.80 toegelaten
9 Roel van Opdorp Leiden Atletiek 03:53.71 toegelaten
10 Bart Uiterwijk Hellas Utrecht 03:54.00 toegelaten
11 Mark Nouws THOR 03:54.61 toegelaten
12 Nils Daas AV Atverni 03:55.50 toegelaten
13 Stefan Wessel EAC De Sperwers 03:55.52 toegelaten
14 Laurens den Ouden Nijmegen Atletiek 03:56.14 toegelaten
15 Sven Grundeken Leiden Atletiek 03:57.76 toegelaten
16 Cees van Maanen Hellas Utrecht 03:59.83 toegelaten
17 Benjamin Romkes AV Zaanland 03:59.89 toegelaten
18 Sjoerd Engels Atletiek Helden 04:01.12 toegelaten
19 Mathias Meijer Climax 04:04.05 1e reserve
20 Robin Teunissen ATV Venray 04:04.70 2e reserve
21 Jeroen Engels Prins Hendrik 04:05.43 3e reserve
22 Dave Klink Leiden Atletiek 04:05.44 4e reserve
23 Martin Lunenborg EAC De Sperwers 04:10.05 afgewezen
24 Vincent Hofmann AV Pijnenburg 04:11.03 afgewezen
25 Guus Janssen Nijmegen Atletiek 03:40.77 afgemeld
26 Niels Verwer AV Castricum 03:53.91 afgemeld

3000 meter mannen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Ate van der Burgt WAV Tartlétos 08:10.00 toegelaten
2 Roy Hoornweg AV Passaat 08:18.17 toegelaten
3 Michiel de Ruiter AV Hera 08:18.73 toegelaten
4 Abdi Nageeye AV ’34 08:20.00 toegelaten
5 Gert-Jan Wassink AV Argo 08:20.76 toegelaten
6 Jesse van Burg ARV Ilion 08:24.67 toegelaten
7 Pim Molenaar AV Hera 08:24.80 toegelaten
8 Jorit van Malsen Hellas Utrecht 08:25.20 toegelaten
9 Niels Verwer AV Castricum 08:27.66 toegelaten
10 Christiaan Bosselaar KAV Holland 08:36.76 toegelaten
11 Ferdy van der Heide AV Hera 08:37.81 toegelaten
12 Alexander van der Vooren AV Atverni 08:38.90 toegelaten
13 Benjamin Romkes AV Zaanland 08:39.63 1e reserve
14 Cees van Maanen Hellas Utrecht 08:41.87 2e reserve
15 Bernard te Boekhorst AV Phoenix 08:46.49 afgewezen
16 Wouter Kegge AV Clytoneus 08:47.03 afgewezen
17 Anton Costeris Isala ’96 08:51.00 afgewezen
18 Ard Vlooswijk AV ’34 09:01.25 afgewezen
19 Caimin Stevens Loopgroep Aart Stigter 09:15.36 afgewezen
20 Tom Wiggers AV Castricum 08:06.28 afgemeld
21 René Stokvis AC TION 08:23.35 afgemeld

teller volnaam naam

polsstokhoogspringen vrouwen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Rianna Galiart AV Lycurgus 04,23 toegelaten
2 Denise Groot AV Unitas 04,20 toegelaten
3 Yvette Caldenhove Haag Atletiek 04,15 toegelaten
4 Fanny Smets AV Unitas 04,03 toegelaten
5 Leonie Schilder AV Edam 03,70 toegelaten
6 Marijke Valk AV Unitas 03,65 toegelaten
7 Robin Wingbermuhle Rotterdam Atletiek 03,60 toegelaten
8 Anita Karregat AV Edam 03,56 toegelaten
9 Viola Hessels AV Hollandia 03,46 toegelaten
10 José Schoenmaker AV Lycurgus 03,45 toegelaten
11 Annemieke Dunnink AV Phoenix 03,40 toegelaten
12 Brigitte van de Kamp-Linnebank GAC 03,31 toegelaten
13 Wendy op den Kelder AV Hollandia 03,31 toegelaten
14 Moniek Jansen AV Sprint 03,05 1e reserve
15 Margit Korporaal AV ’34 03,00 afgewezen

hoogspringen vrouwen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Remona Fransen De Spartaan 01,85 toegelaten
2 Sietske Noorman AV Generaal Michaelis 01,82 toegelaten
3 Nikki May Woudstra ARV Ilion 01,78 toegelaten
4 Nadine Broersen AV Sprint 01,77 toegelaten
5 Joyce Huisman Phanos 01,76 toegelaten
6 Marije Langen ARV Ilion 01,76 toegelaten
7 Margriet van Kammen AV Impala 01,75 toegelaten
8 Maureen Rots AV PEC 1910 01,72 toegelaten
9 Tanita Hofmans DAK 01,71 toegelaten
10 Chrissie Broersen SAV 01,70 toegelaten
11 Sanne van der Velden AV Flevo Delta 01,68 toegelaten
12 Wendy de Bloois ARV Ilion 01,66 toegelaten
13 Anouk Vetter AAC 01,70 afgemeld
14 Mirtthe Wiltink KAV Holland 01,65 afgemeld

verspringen vrouwen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Karin Ruckstuhl AAC 06,56 toegelaten
2 Meruska M Eduarda Rotterdam Atletiek 06,02 toegelaten
3 Babs Egbers AV ’34 06,02 toegelaten
4 Carola van Wagtendonk AV Hera 06,00 toegelaten
5 Valentine Kortbeek Prins Hendrik 05,96 toegelaten
6 Annelies Fortuin AV PEC 1910 05,93 toegelaten
7 Femke Klop AV Unitas 05,93 toegelaten
8 Lianne van der Lugt AV Olympus ’70 05,87 toegelaten
9 Amanda Spiljard AV Attila 05,82 toegelaten
10 Jisca Docters Atletiek Maastricht 05,80 toegelaten
11 Tara van Schie AAC 05,77 toegelaten
12 Renée Granzier AV Unitas 05,68 toegelaten
13 Gejanne Lussenburg Isala ’96 05,63 1e reserve
14 Miranda de Regt De Spartaan 05,61 2e reserve
15 Lieke Bakker AV PEC 1910 05,61 3e reserve
16 Laura Molenaar AV Gouda 05,57 4e reserve
17 Nora Ritzen Groningen Atletiek 05,56 5e reserve
18 Brechje Rankenberg-kaastra AV Athlos 05,81 afgewezen
19 Anne van Ommeren Nijmegen Atletiek 05,49 afgewezen
20 Wendy Visser Phanos 05,45 afgewezen
21 Rianne Weltak PAC 05,36 afgewezen
22 Deborah van Roon Rotterdam Atletiek 05,08 afgewezen

hink-stapspringen vrouwen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Marije Langen ARV Ilion 12,48 toegelaten
2 Wendy Visser Phanos 12,11 toegelaten
3 Meruska M Eduarda Rotterdam Atletiek 11,94 toegelaten
4 Jaimy van Broekhoven Prins Hendrik 11,41 toegelaten
5 Angela de Winter Leiden Atletiek 11,29 toegelaten
6 Anne van Ommeren Nijmegen Atletiek 11,24 toegelaten
7 Stephany Suykerbuyk Rotterdam Atletiek 11,24 toegelaten
8 Eva van der Poel De Spartaan 11,21 toegelaten
9 Tiffany Boersma AAC 11,20 toegelaten
10 Annelies Fortuin AV PEC 1910 11,18 toegelaten
11 Liset Olijve Prins Hendrik 11,16 toegelaten
12 Nora Ritzen Groningen Atletiek 11,12 toegelaten
13 Tamara Middelburg Rotterdam Atletiek 11,09 1e reserve
14 Tamara Aipassa Eindhoven Atletiek 10,98 2e reserve
15 Sanne Zwijsen Hellas Utrecht 10,89 3e reserve

kogelstoten vrouwen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Melissa Boekelman Prins Hendrik 17,74 toegelaten
2 Denise Kemkers AV Hera 17,66 toegelaten
3 Jolanda Keizer Phanos 15,63 toegelaten
4 Laurien Hoos AV Hera 14,83 toegelaten
5 Elise Knetemann AV Lycurgus 14,46 toegelaten
6 Pamela Kiel Rotterdam Atletiek 13,81 toegelaten
7 Jill Emmerzaal Nijmegen Atletiek 13,52 toegelaten
8 Femke Dijkstra AV De Liemers 13,24 toegelaten
9 Nikki Rodenburg AAC 13,03 toegelaten
10 Denise van Herp AV Daventria 1906 12,17 toegelaten
11 Lianne Bruins GAC 12,13 toegelaten
12 Myrte Goor AAC ’61 11,94 toegelaten
13 Lara IJsselstijn GAC 11,69 1e reserve
14 Simone Veth AV Passaat 11,28 2e reserve
15 Corinne Nugter AV NOP 14,58 afgemeld

hink-stapspringen mannen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Lennart Teunissen Altis 14,95 toegelaten
2 Sander Hage AV Sprint 14,64 toegelaten
3 Bryan Bastiaanse AV Fortuna 14,38 toegelaten
4 David van Hetten Rotterdam Atletiek 14,25 toegelaten
5 Wik Breure AV Pijnenburg 13,91 toegelaten
6 Frank Koopmans AV PEC 1910 13,90 toegelaten
7 Norbert Hoven AAC 13,86 toegelaten
8 Tijmen Meijer AV NEA-Volharding 13,71 toegelaten
9 Jasper Kranendonk Typhoon 13,65 toegelaten
10 Bart Cortjens AV Startbaan 00,00 afgewezen
11 Fabian Florant Haag Atletiek 16,65 afgemeld
12 Remco Aubert PAC 14,26 afgemeld
13 Timo de Water ARV Ilion 14,23 afgemeld

kogelstoten mannen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Patrick Groot AV Lycurgus 18,21 toegelaten
2 Maarten Persoon Phanos 18,20 toegelaten
3 Erik van Vreumingen Haag Atletiek 17,83 toegelaten
4 Patrick Cronie Phanos 17,49 toegelaten
5 Tom Corstjens AV Achilles Top 17,21 toegelaten
6 Robert-Jan Vos AV Weert 15,93 toegelaten
7 Stein Kuiper Prins Hendrik 15,41 toegelaten
8 Bror van der Zijde ARV Ilion 15,21 toegelaten
9 Jaap Kuiper Rotterdam Atletiek 15,06 toegelaten
10 Vincent Jessen AV Attila 14,65 toegelaten
11 Jasper Christiaan AAC 14,39 toegelaten
12 Paul Olofsen SAV 14,31 toegelaten
13 Daan Slotboom Climax 13,50 1e reserve
14 Wim Fokker AV Atverni 12,57 afgewezen
15 Leon Wiers AV Flevo Delta 11,55 afgewezen
16 Rutger Smith Groningen Atletiek 21,62 afgemeld
17 Arjan Dekker AV Achilles Top 13,46 afgemeld

polsstokhoogspringen mannen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Robbert-Jan Jansen Prins Hendrik 05,56 toegelaten
2 Wout van Wengerden AV Unitas 05,55 toegelaten
3 Jorn Bakker ARV Ilion 05,30 toegelaten
4 Christian Tamminga Haag Atletiek 05,27 toegelaten
5 Bob Altena AV Unitas 04,86 toegelaten
6 Joel de Water ARV Ilion 04,70 toegelaten
7 Timo de Water ARV Ilion 04,60 toegelaten
8 Pim Jehee AV Gouda 04,52 toegelaten
9 Kevin Woldberg AV PEC 1910 04,50 toegelaten
10 Yanick Slikboer Atletiek Maastricht 04,46 toegelaten
11 Dennis Schrijnders AV Lycurgus 04,30 afgewezen
12 Bryan Hage ARV Ilion 04,30 afgewezen
13 Sjoerd Dolsma AV Lycurgus 04,10 afgewezen
14 Rutger Koppelaar AV Unitas 03,90 afgewezen
15 Pelle Rietveld ARV Ilion 04,90 afgemeld
16 Rinze Venderbosch Haag Atletiek 04,40 afgemeld
17 Victor Besters Rotterdam Atletiek 04,40 afgemeld

hoogspringen mannen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Martijn Nuijens AV Unitas 02,29 toegelaten
2 Jan-Peter Larsen ARV Ilion 02,15 toegelaten
3 Douwe Amels AV Impala 02,07 toegelaten
4 Tymon de Jonge ARV Ilion 02,06 toegelaten
5 Joost Niekus AV Flevo Delta 02,03 toegelaten
6 Jasper Heesbeen Prins Hendrik 02,02 toegelaten
7 Gerben Klein THOR 02,00 toegelaten
8 Jurgen Versluijs Climax 02,00 toegelaten
9 Martijn van Calker AV PEC 1910 02,00 toegelaten
10 Pim Stevens ATV Venray 02,00 toegelaten
11 Ralph Jacobs Atledo 01,95 toegelaten
12 Tieme Klinkers GSAV Vitalis 02,10 toegelaten

verspringen mannen max aantal: 12
nr Naam Vereniging Prestatie status
1 Jonathan Pengel Phanos 07,62 toegelaten
2 Sander Schutjes AV Valkenswaard 07,37 toegelaten
3 Joost van Bennekom AC TION 07,18 toegelaten
4 Mark Jacobs GVAC 07,17 toegelaten
5 Marc de Vries AV Zaanland 07,12 toegelaten
6 Bram Ruissen Ciko ’66 07,10 toegelaten
7 Jeroen de Borst AV Parthenon 07,09 toegelaten
8 Tom Buijs AV Zaanland 07,09 toegelaten
9 Stefan de Vries Altis 07,08 toegelaten
10 Brian Vriend AV Lycurgus 07,04 toegelaten
11 Jasper de Lange AAV ’36 06,92 toegelaten
12 Frank Koopmans AV PEC 1910 06,87 toegelaten
13 Martin Luinge AAC ’61 07,28 afgewezen
14 Paul Groen GAC 06,86 afgewezen
15 Tijmen Meijer AV NEA-Volharding 06,86 afgewezen
16 Alwin Roobeek AV ’34 06,82 afgewezen
17 David van Hetten Rotterdam Atletiek 06,70 afgewezen
18 Bart Cortjens AV Startbaan 06,28 afgewezen
19 Eelco Sintnicolaas AV ’34 07,57 afgemeld
20 Fabian Florant Haag Atletiek 07,54 afgemeld
21 Timo de Water ARV Ilion 06,99 afgemeld
22 Kjell Wolters AV PEC 1910 06,94 afgemeld
23 Pieter Braun AV Sprint 06,91 afgemeld

De volgende update komt morgen en is dan hier te vinden

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  • Jordy Hindriks

    Volgens mij schrijft iedereen tegenwoordig met outdoortijden in. ” vroeger” moest je naar ik weet altijd met indoortijden inschrijven…..

    Sprintkoning: Patrick van Luijk zelfs met struikel, Rotterdam Atletiek! Nummer 2 Brian “zo gek als een deur” Mariano, Rotterdam Atletiek! Nummer 3 Jerry ” the predator” Josef, Rotterdam Atletiek!!!

    Sprintkoningin: Nikki van Leeuwen heeft zondag een superdag, Rotterdam Atletiek!

    Hordenkoning:Ruben Esajas Rotterdam Atletiek, gaat vliegen naar 3e plek achter Koning ven der Westen en ven Kruchten! Oeps Greg vergeten….denk dat die al gefinisht is dan…….

    200m koning: Obed Martis pakt Jerrel op laatse 3m, Rotterdam Atletiek!

    Hinkstapspringen: David ven Hetten traint 3 weken en wordt NK, Rotterdam Atletiek!

    400m dameskoningin: Sanne Verstegen met 1.5 sec op de nummer 2!!! Rotterdam Atletiek!

    800mkoning….is ook nog beetje sprint want Arnoud gaat gewoon winnen in 1.47.92!!!

    Hinkstapdames: Meruska Eduarda, springt pr dus goud, heeft talent van papa Elsworth Manuel, Rotterdam Atletiek!!!

  • Eric Roeske

    Hey Jordy! Volgens mij vergeet je iets!

    Ik ben bezig met een uitgebreide voorbeschouwing op de (AA-Drink) NK Indoor en heb er dit van gemaakt:

    400 meter: Uitputtingsslag alias gevecht tegen het zuur
    Series zaterdag 13.30 uur / halve finales zaterdag 15.25 uur / finale zondag 14.05 uur

    De 400 meter wordt wel eens de zwaarste discipline van alle looponderdelen genoemd: het devies luidt “slim indelen zodat je op het eind genoeg over hebt.” De beste zes atleten mogen dat dit weekend in Omnisport drie keer meemaken voordat de medailles verdeeld worden. Dennis Spillekom is de enige deelnemer die recent (2009) indoor nog onder de 48 seconden liep en daarmee meteen de grote favoriet. Spillekom werd afgelopen zomer ook al Nederland kampioen ‘outdoor’. Belangrijke concurrenten zijn Joeri Moerman, Bjorn Blauwhof en de (vooral) 400 meter hordelopers Vincent Kerssies en Daniel Franken; horde-crack Thomas Kortbeek debuteert op de 400 meter indoor.

    Eric Roeske, wereldrecordhouder M35+ (47.95)

  • Jordy Hindriks

    @Weia

    Rotterdam Atletiek niet serieus nemen? Dat dacht Phanos afgelopen jaar ook……maar wie gaat er met 2 ploegen naar EC in Bern dit jaar? ROTTERDAM ATLETIEK!!!!

    Let maar op RA gaat representen!!!

    🙂 🙂

  • Frans van Deursen

    @Jordy, Ok outdoortijden dan. Dan mag je nog niet met een windtijd inschrijven (Lindeborg). Wanneer heeft Obed dan 21.03 buiten gelopen? In de jaarlijsten niet sneller dan 21.46 in Adam.

  • Jordy Hindriks

    @Frans

    Joh al schiet je me lek! Maakt me ook niet uit wie wat waar loopt en met wind of niet. Volgens mij zijn er mensen die dit moeten controleren bij de inschrijvingen en bij niet correct, deze mensen uitsluiten of contacten naar de echte tijden en deze corrigeren.

    Ik heb alleen mijn prognose gegeven

  • @Jordy
    volgens mij is het niet heel moeilijk om met een prestatie die niet klopt door de screening van de atletiek unie te komen. bij de junioren doen altijd jongens mee die een afstand op geven die met een ander gewicht is geworpen/stoten.

  • Gerard de Vries

    Dus 10 medailles voor Rotterdam Atletiek!!!
    De verwachtingen zijn hoog, Rotterdam Atletiek!!! kan vanaf nu alleen nog maar verliezen.
    De afrekening volgt, Rotterdam Atletiek!!!
    En Jordy, hoe zit het met jouw eigen podium aspiraties?

  • @Jordy,

    Het lijkt mij ook van belang voor de atleet in kwestie.
    Indien een atleet op grond van onjuiste gegevens is toegelaten tot de wedstrijd (of op grond van onjuiste gegevens een gunstige serieindeling krijgt), kunnen benadeelde tegenstanders toch gewoon (voor de wedstrijd) een protest indienen volgens artikel 146.1 van het wedstrijdreglement?
    En op zo’n moment lijkt het me heel moeilijk om ter elfder ure (sp?) alsnog een correcte prestatie te laten screenen …

  • Erik van Vreumingen

    En dan nog even over het mooiste onderdeel:
    Kogelstoten wordt ook weer spannend!! Zonder Rutger ligt alles open met 3 man die niet veel voor elkaar onder doen.
    Maarten al over de 18m, Patrick Groot komt ook in vorm en natuurlijk sta ik zelf ook weer op de startlijst 😉
    Binnenkort komt Patrick Cronie ook standaard op het podium verwacht ik! Goed bezig!

  • Jordy Hindriks

    @ Michel…..volgens mij is dat het meest uitgesproken zinnetje van het afgelopen weekend! Ik hoorde iedereen alleen maar alles staat in het teken van EK barcelona. Was niet gericht op RA

  • Jordy Hindriks

    Ha Jerrel!

    Ja man ik zei m al op de club dat ie dan wel eens hard mag doorstarten haha! Maar mooie tijd man, felicitaties!!! outdoor naar de 20sec grens!

  • Ivo en Maarten

    Van te voren was het natuurlijk al duidelijk dat de voorspelling niet helemaal uit zou komen aangezien 10 medailles voor 1 vereniging is natuurlijk absurd veel is. Bij zo n grootse voorspelling hoort natuurlijk ook een grote vereniging met een niet alleen hele goede top maar ook een hele brede. Een selectie die niet bij veel verenigingen aanwezig is….Als we dan toch aan het tellen zijn lijkt erop dat de van te voren ingecalculeerde medailles naar de enige echte hoofstad zijn gegaan. Eind score van het NK: RA 6 tegen niet minder dan 12 voor Phanos. Kan dit worden gezien als een voorbode voor het NK teams 6 juni 2010……..?

    Jordy kunnen we weer op je rekenen in bar42 midden eind april begin mei????