Schippers DQ in Gent, Boons loopt WK limiet [+ alle uitslagen]

Dafne Schippers is haar indoorseizoen begonnen met een degelijke tijd op de 60 meter. De Utrechtse snelde bij wedstrijden in Gent naar 7,17 in de series. Ze dook daarmee ruim onder de limiet voor de WK indoor, begin maart in Birmingham. De tweevoudig wereldkampioene op de 200 meter heeft haar zinnen gezet op de wereldtitel 60 meter. Twee jaar geleden in het Amerikaanse Portland veroverde ze het zilver op de kortste sprintafstand. Haar persoonlijk record bedraagt 7,00 seconden. Lees hier verder

Uitslagen
400m Women (heats) Time :15:02
Heat:1
1 2471 LAUS CAMILLE 93 RCB 54.30
2 9888 MCMANUS CATHERINE 92 IRL 54.31
3 2270 CLAES HANNE 91 RESC 54.46
4 9625 KLOSER LINE 90 NOR 54.78
5 9774 KORENROMP JORIEKE 96 NED 55.33
6 9793 ELLSWORTH MAUREEN 91 NED 56.65

400m Women (heats) Time :15:02
Heat:2
1 76 PONETTE HELENA 00 HCO 57.45
2 1411 HUGAERTS INE 95 DUFF 57.55
3 3905 SCHOEMAKER LIEFDE 02 MOHA 57.66
4 1183 PIERONI MESSALINA 98 LOOI 57.93
5 9770 MEIJER BERNICE 96 NED 59.10

400m Women (heats) Time :15:02
Heat:3
1 9722 VENINGA DOMINIQUE 97 NED 56.93
2 172 TENGROOTENHUYSEN FIEBE 00 ACHL 58.40
3 9715 WONINK HENDRYKE 96 NED 59.34
4 9771 MARUSKA EDUARDA 91 NED 59.37
5 2508 KLAI ANISSA BEL 60.34

400m Women (heats) Time :15:02
Heat:4
1 1048 VANBESIEN FLAVIE 95 FLAC 59.40
2 592 SCHAUWERS MANON 99 RESC 59.42
3 349 TCHIMOU BENEDIKT 99 RAM 59.68
4 1696 DEGRèVE ROBIN 97 OEH 59.79
5 2385 DE SMET JENNA 02 KAAG 61.60

400m Women (heats) Time :15:02
Heat:5
1 403 DE SMET MICHELE 99 LYRA 59.98
2 2216 DUQUESNE JEANNE 94 MOHA 60.79
3 1753 MAUEL ANNA LENA 96 DAC 61.28
4 177 DE MARé HANNE 00 HCO 61.63
5 1673 BRUYNEEL HELEN 91 AZW 62.92

400m Women (heats) Time :15:02
Heat:6
1 1516 COUCKUYT PAULIEN 97 AVKA 59.19
2 2392 VANHOORNE MORENA 02 FLAC 60.53
3 3471 COLLIN AMéLIE 01 UAC 61.76
4 150 CRAEMERS LOUISE 00 DCLA 61.80
5 9691 MARTINEZ PAULA 93 ESP 62.00
6 263 KAHAN EILEEN 99 LYRA 65.34

400m Women (heats) Time :15:02
Heat:7
1 242 LAHEY LéONIE 00 VOLH 61.82
2 275 DAWYNDT AMBER 99 HAC 61.93
3 89 LAPORTE MORGAN 00 AVZK 62.72
4 1020 DHONT ILKE 98 DEIN 63.01
5 4565 AMELLAL MARYAM 72 CABW 63.30
6 879 DE HEMPTINNE MATHILDE 00 BEL 70.19

400m Women (heats) Time :15:02
Heat:8
1 1111 VAN DE VELDE SOFIE 98 DUFF 61.18
2 2756 VANDEKERCKHOVE NORE 02 HAC 61.55
3 2231 BELZGAOLI LUCILE° 96 WS 61.82
4 1849 DEMARET MEREL 98 KAAG 62.01
5 1242 TOP MAYA 98 AVLO 64.52
6 2375 GOMES AMARO JESSICA° 98 WS 68.77

400m Women (heats) Time :15:02
Heat:9
1 2437 THAETS LEONIE 01 RIEM 63.68
2 3809 PETIT MARILOU 02 SPA 64.07
3 2423 CHAM CAMILLE 01 AVR 64.28
4 2363 SIMONS LINA 96 RESC 64.46
5 2297 CONRARDY CAMILLE 98 UAC 65.50
6 624 WOUTERS MIRTHE 03 LYRA 67.68

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:1
1 9954 COROLLER VICTOR 97 FRA 47.86
2 3310 FALL SAMBA 92 WS 48.44
3 9850 KARGER VINCENT 96 LUX 48.62
4 1505 OWUSU DYLAN 97 RCG 49.11
5 9931 MERVILLE ETIENNE 97 FRA 52.72

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:2
1 9752 SMIDT NICK 97 NED 49.22
2 2006 VANHAEREN STEF 92 ACME 49.47
3 9658 HIGHAM DANNY 90 GBR 50.14
4 2509 DOTREMONT KEVIN 95 DCLA 50.30
5 9781 HUIJSMANS ROEL 96 NED 52.71

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:3
1 31 DE SMET TIBO 99 BEL 49.06
2 9995 RASMIJN ANTHONY ARU 49.81
3 2004 STROOBANTS JORI 89 VITA 50.52
4 9878 SINISCALCHI MARCO 94 ITA 51.12
5 2294 VAN DE VOORDE GERBEN 90 ACW 51.22

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:4
1 756 MAZEBO SIMON 00 ATH 50.78
2 3225 MABILLE FLORENT 96 CRAC 50.89
3 9802 DE BRUIJN GUIDO 96 NED 50.94
4 1778 BOTTE STEF 98 ASVO 51.63
5 2260 DE MOL AIKO 88 LEBB 52.36

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:5
1 9742 VAN DEN DRIES THIJS 87 NED 51.51
2 219 ENGELS THOMAS 99 OEH 51.55
3 3247 VREUX JONATHAN 85 MOHA 51.96
4 9813 BROER RODRIGO WILLY 96 NED 54.29

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:6
1 666 MAGGIOLINI LUCA 00 CSDY 51.36
2 9792 GELDERBLOM PELLE 98 NED 52.79
3 349 VAN HERCK BRENT 00 ATAC 52.90
4 3580 DEHOUT FLORAN 01 CRAC 53.01

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:7
1 842 PAULO CHANGANI GLOIRE 99 HERV 52.21
2 2378 FOLLENS ROBIN 96 HAMM 52.69
3 8 TAZUR HICHEM 00 KAAG 53.04
4 958 NKIERE DANFUNAME RENé 99 RESC 53.15
5 9858 MICKENS KAREEM 92 LBR 53.41

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:8
1 2867 VANCOETSEM ARNE 01 KAAG 52.96
2 1434 WAILLY HENDRIK 97 EA 53.30
3 303 GOETEYN JENTEN 99 KAAG 53.42
4 495 BETTENS VICTOR 03 EA 53.82
5 3168 LAUS JOACHIM 84 USTA 53.86

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:9
1 1262 LATINNE REYNALDO 92 VMOL 52.39
2 1330 GHEEROLFS JOACHIM 94 ASVO 52.78
3 661 MATTHYS HUGO 00 HERV 53.19
4 1674 VAN DIEST DAAN 95 OEH 53.36
5 1767 ANTHOONS BASTIEN 93 RCG 53.98
6 1669 VIERBERGEN TOON 97 VOLH 54.84

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:10
1 2360 BRUNEEL MAXIME 02 FLAC 54.55
2 3251 GILLIAUX NOA 02 WACO 54.94
3 739 HOSTENS GREGOIRE 00 USTA 55.00
4 1342 ROOSENBOOM BRYAN 93 LAT 55.03
5 4355 HUWEL WIM 63 ASVO 55.42
6 6596 BROZE LAURENT 72 RIWA 55.72

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:11
1 2588 DRUYTS TUUR 02 LYRA 53.39
2 269 DE PAUW WARRE 03 AVR 54.51
3 2201 VANHOUCKE STAN 02 FLAC 54.57
4 2431 DUMORTIER ROMAIN 01 BEL 55.32
5 2583 DE SMEDT TUUR 01 LYRA 57.38
6 5198 BYRNE TIMOTHY 67 ATLE 58.58

400m Men (heats) Time :15:45
Heat:12
1 3285 LERMEN MARTIN 02 WS 57.03
2 2574 TEMMERMAN THIBAUT 02 RIEM 60.05
3 4510 LE ROY JAN 64 AZW 62.38
4 4419 HERINCKX JOS 53 GRIM 62.45
5 7123 LEDECQ FABRICE 66 RIWA 64.03

60m Women (national heats) Time :16:21
Heat:1
1 9827 JACOBS JOLENE 92 NAM 7.51
2 9746 VAN AGT SACHA 94 NED 7.53
3 1189 DEPUYDT MANON 97 ACME 7.55
4 1646 MEHUYS ELISE 95 LYRA 7.56
5 1321 VERVAET IMKE 93 RCG 7.58
6 1814 DEPUYDT ORPHéE 95 HAC 7.60
7 9740 VAN DER WIJCK GABRIELLA 97 NED 7.71
8 795 THIRY NORA 00 SER 7.71

60m Women (national heats) Time :16:21
Heat:2
1 210 ROSIUS RANI 00 AVT 7.70
2 2370 VAN LENT LOTTE 01 AVZK 7.72
3 3650 LIBERT LAETITIA 79 OEH 7.74
4 70 GROSSARD BRITT 00 AVT 7.79
5 1319 RUTJENS SARAH 92 RCG 7.80
6 137 GOOSSENS JUSTINE 00 RCG 7.82
7 1570 GAYE KINé 98 RCG 7.92

60m Women (national heats) Time :16:21
Heat:3
1 2786 DE NAEYER JANIE 01 HAKI 7.84
2 1939 LOBBENS LAURENCE 97 VAC 7.85
3 9822 BAJON SHIMADA 88 NED 7.87
4 9809 BUN MARISKA 94 NED 7.87
5 381 VAN GIJSEGHEM SOFIE 99 KAAG 7.88
6 2886 AGWAZIE ANGEL 01 AVLO 7.89
7 1744 BOONE KATRIJN 92 HAC 7.94

60m Women (national heats) Time :16:21
Heat:4
1 3101 BRACKE JILL 01 RCG 7.85
2 1736 SCHETS KJENTA 97 OEH 7.85
3 1921 LAMBRECHT CHARLOTTE 93 KAAG 7.90
4 1405 BLANCKAERT LIEN 92 HCO 7.92
5 1636 STAPPERS FLORE 95 FLAC 7.94
6 1191 VAN LAER EMMA 98 KAPE 8.05
7 1112 KINABLE CHARLOTTE 98 ROBA 8.06
8 1648 FLOSSY FRANNE 98 RCT 8.12

60m Women (national heats) Time :16:21
Heat:5
1 1573 COLLARD ERINE 03 ARCH 7.98
2 2684 DE BIE CATHERINE 02 ACBR 7.99
3 3 ROMBOUTS ELINE 99 DUFF 8.02
4 355 VEREECKE HANNA 00 KAAG 8.04
5 368 COQUYT JUSTINE 00 RCG 8.06
6 1663 BEYLEMANS LAURA 97 ACME 8.10
7 1035 JULES SEGERS LIENE 93 ARAC 8.20
8 274 HEYMANS AMBER 99 ACP 8.26

60m Women (national heats) Time :16:21
Heat:6
1 1586 VANDENBERGHE STéPHANIE 92 HAC 8.01
2 1610 ASOMANING STEPHANIE 90 KAAG 8.11
3 2698 PRAET JUSTINE 02 STAX 8.12
4 2620 HEYVAERT LUCA 02 LEBB 8.14
5 1847 JEHAES MARINE 03 SER 8.14
6 2681 DE ROCKER JOLEIN 01 EA 8.18
7 2310 CARBONNELLE PAULINE 96 USTA 8.41
1925 GARRé MAAIKE 90 KAAG DIS 162.8

60m Women (national heats) Time :16:21
Heat:7
1 781 MATHY CHLOé 00 SER 8.26
2 1856 VAN HECKE SARAH 95 RIEM 8.34
3 1367 DE PAUW YOIKA 95 STAX 8.34
4 1969 MATHY LéA 03 SER 8.48
5 2533 VAN BORM LAURA 01 LEBB 8.70
2690 OOST MORGAN 02 AVZK DNS

60m Women (national heats) Time :16:21
Heat:8
1 3045 VIERENDEELS LOIKE 01 LEBB 8.45
2 1361 MEDDOUR SOFIA 03 BEL 8.64
3 346 VAES FRAN 03 EA 8.70
4 1542 VERSTICHEL NATHALIE 96 ASVO 8.83
5 1622 BLUCK VICTORIA 04 WS 9.07

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:1
1 3318 NIESEN CHARLES 94 RESC 6.86
2 9935 LAPORAL JEROME 93 FRA 6.89
3 2230 MATTHIJS ARNOUT 87 VOLH 6.89
4 3211 PAQUOT JORDAN 98 SER 6.93
5 3191 KALMEN ADAM 98 RESC 6.94
6 395 VERHERSTRAETEN SIMON 99 LYRA 6.98
7 9786 GYSBERTHA MERON 96 NED 6.99
8 9698 ADEL SESAY 90 SLE 7.12

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:2
1 2272 MIEVIS JITSE 98 OEH 6.92
2 3319 GUEULETTE ARNAUD 98 RESC 6.99
3 2671 SNYDERS ANTOINE 97 WACO 6.99
4 3396 VANHAMME ARNO 97 RESC 7.01
5 2672 SNYDERS CAMILLE 97 WACO 7.02
6 9812 BROER RODRIGO WILLY NED 7.04
7 1761 MERCKX WARD 97 VAC 7.05

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:3
1 9817 BONEVACIA LIEMARVIN 89 NED 6.98
2 912 KASMI AMINE 00 RESC 7.02
3 9712 ZWIEP DOMINIQUE 99 NED 7.03
4 1998 MORO BABA JORIS 94 LYRA 7.06
5 9820 BISWANE GENNARO NED 7.06
6 2161 THYS SEPPE 92 ACME 7.07
7 270 SAERENS MAARTEN 00 HAKI 7.15
8 9647 OSUNSAMI MAYOWA 99 GBR 7.16

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:4
1 9846 CAMILLERI STEVE 92 MLT 7.03
2 9845 EL AIDA CHAFFEY JACOB 01 MLT 7.04
3 9844 EL AIDA CHAFFEY OMAR 01 MLT 7.09
4 3316 VAN SULL TRISTAN 92 CABW 7.13
5 9788 GROEN PAUL NED 7.15
6 346 OBASUYI MICHAEL 99 OEH 7.17
7 858 ROSITANO THEO 99 CRAC 7.19
8 2365 KAPETA KAPETA MAëL 94 VAC 7.23

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:5
1 2531 BAMFO RICHARD 01 KAAG 7.22
2 9697 CIENFUEGOS DAVID 90 ESP 7.23
3 2763 SZERMAN MELVIN 97 RESC 7.32
4 9778 POLMAN JOHAN 86 NED 7.32
5 3217 DATOUSSAID MEHDI 90 CABW 7.32
6 1760 WAGEMANS SöREN 97 VAC 7.32
7 3248 ANDRE DORIAN 89 MOHA 7.34
8 9896 DEADY MICHAEL 94 IRL 7.39

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:6
1 1751 VANAGTMAEL SAM 96 KAPE 7.20
2 1538 DU PAN TOM 89 ACME 7.21
3 1948 RENSON MASSIMO – 81 96 FLAC 7.23
4 2174 DESMEDT JENS 01 ACHL 7.28
5 1999 WILLEM BEN 94 LYRA 7.34
6 7387 LEFEBVRE SYLVAIN 79 USTA 7.36
7 1770 GOOSSENS YANNICK 97 HAMM 7.38

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:7
1 1749 VAN DEN EYNDEN JORDI 98 KAPE 7.26
2 9674 APPIAH JOE 70 GBR 7.38
3 1176 GONNISSEN JEROEN 98 FLAC 7.42
4 1907 THIBAU ARNO 95 AVLO 7.45
5 131 CHERLET WOUT 99 RCG 7.45
6 2151 BOGAERTS JONAS 94 LEBB 7.51
7 9692 JUAN NOSTI 90 ESP 7.60

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:8
1 652 OKEOWO PEREDJO 99 RESC 7.17
2 1486 APPELMANS MATHIAS 96 ACP 7.27
3 460 VERSTRAETE JONATHAN 99 KAAG 7.36
4 1467 VERSTAPPEN BRECHT 93 RCT 7.38
5 2231 CNEUT MICHIEL 02 AVR 7.42
6 724 STEVENS ANTOINE 00 CSDY 7.43
7 2373 VERSAVEL SIMON 02 FLAC 7.53
8 1843 DEZUTTER MICHAEL 82 BEL 7.71

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:9
1 9797 DJAMAL MASIH 92 NED 7.26
2 19 ANOUKU ABDUL RAHMAN 98 BEL 7.29
3 9751 STEIN STEN 92 NED 7.39
4 1213 LANSSENS MICHIEL 95 AVT 7.48
5 2442 LEHAEN DRIES 01 RCT 7.50
6 2162 HAUTTEKEETE JENTE 02 KAAG 7.61
7 1994 WIENER THOMAS 90 LEBB 7.62

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:10
1 2418 MOBA NDONGILA PAROUSIA* 97 OLSE 7.42
2 2669 HELLA GUILLAUME 94 WACO 7.47
3 2434 VANSTEENKISTE JEF 96 ACBR 7.49
4 534 VAN RIEL ROBBE 99 ACBR 7.49
5 1363 COLLIGNON JULES 03 WACO 7.60
6 100 BOUWENS DYLAN 00 OLSE 7.63
7 1967 SIMONS STEFAN 91 LYRA 8.05

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:11
1 1809 FARESE FLORIAN 03 WS 7.48
2 1759 FELIS MARTEN 97 VAC 7.49
3 9804 DE BOER KLAAS 98 NED 7.50
4 9748 VAN DEN DRIES THIJS 87 NED 7.52
5 862 THONET BENJAMIN 00 SER 7.52
6 1479 VAN NUFFEL DANNY 95 LEBB 7.52
7 3560 VRANKEN YUNA 01 CSDY 7.58
8 2375 LEQUEU JONAS 96 ACP 7.69

60m Men (national heats) Time :16:56
Heat:12
1 3255 VAN LAETHEM JéRéMY 97 WS 7.59
2 2279 THIRY CHRISTOPHE 96 DAC 7.64
3 897 SOUMAHORO TOMMY 99 WS 7.68
4 1781 VANDERBAUWHEDE BERT 98 ASVO 7.71
5 1854 KURKI STEPHEN° 04 WS 7.99
6 3013 TALON GIL 92 USTA 8.60
2273 KIKOTA MICHEE JOZEF 95 OLSE DNS

Pole Vault Women Time :18:22
Heat:1
1 9716 WINGBERMUHLE ROBIN 92 NED 4.15
2 9783 HEYMANS KILLIANA 97 NED 4.05
2 9717 WIJNMAALEN MARIJKE 98 NED 4.05
4 2328 DE VOCHT ELIEN 95 ATC 3.80
4 6 BORSTLAP HANNE 00 ACHL 3.80
6 2792 VEKEMANS ELIEN 01 DCLA 3.80
7 1824 VAN HANSEWYCK NELL 97 OEH 3.80
8 1786 DE BAENE HANNE 98 OB 3.65
8 9979 KRASIA PARASKEVI 90 CYP 3.65
10 2282 VISSERS MELANIE 98 ATC 3.65
10 1702 DHONT STEFFI 92 AVLO 3.65
9777 KARREGAT ANITA 91 NED NM
9803 DE BOOY STERRE 98 NED NM
1292 QUIRIN LAURA 90 DCLA NM

800m Women (heats) Time :17:29
Heat:1
1 556 HENRARD ELEA 99 LACE 2:08.59
2 9932 MEDJID JOAN 95 FRA 2:10.47
3 593 MULS CAMILLE 99 RESC 2:11.65
4 9679 STOCKLI LISA 94 SUI 2:12.18
5 9686 BJORLIN-DELMAR MADELEINE 96 SWE 2:12.61
6 2859 GHIJSELINGS SYRAH 02 KAAG 2:13.12
7 9718 WEVER MARIJE 93 NED 2:13.74
8 9769 MELCHERTS ASHLEY 98 NED 2:15.62
9 9805 DAMINK MARISSA 95 NED 2:15.81
2681 DE ROCKER JOLEIN 01 EA DNF PACE

800m Women (heats) Time :17:29
Heat:2
1 2242 HAYEZ LOUISE 96 WS 2:13.54
2 9849 KIEFFER LENA 01 LUX 2:13.92
3 9906 PALMOWSKI JANA 88 GER 2:15.83
4 441 VERSYCK LEONTINE 00 HAC 2:16.22
5 1285 VERMEULEN KAAT 94 ACHL 2:16.23
6 1581 PINTER ELINE 96 ACME 2:18.18
7 9824 APER ANIEK 89 NED 2:19.38
8 239 KAYLA SMITH 00 BEL 2:20.48
1756 DE WIN DINJA 91 DAC DNF PACE

800m Women (heats) Time :17:29
Heat:3
1 9964 BAHRI MOUNIA 89 FRA 2:16.37
2 2478 GOOSSENS LORE 01 AVR 2:16.87
3 9856 BRULS MARGAUX 01 LUX 2:19.10
4 9957 CANNIVE ELISE 93 FRA 2:20.68
5 1562 DE MEDTS TAMARA 89 RCG 2:20.91
6 1891 VAN DE VOORDE LIES 90 DUFF 2:21.53
7 2498 ALENTEYNS LORE 01 LOOI 2:24.83
8 2288 WARNIER VIRGINIE 97 RFCL 2:25.71
1696 DEGRèVE ROBIN 97 OEH DNF PACE

800m Women (heats) Time :17:29
Heat:4
1 9967 ACHAB SARAH 98 FRA 2:23.83
2 1054 DE MEYER JOLIEN 93 RCG 2:24.90
3 3624 SMITH SYDNEY 02 WS 2:27.14
4 9921 TEMMERMAN COLINE 01 FRA 2:28.27
5 9665 CYRUS TANIA-CYRENA 99 GBR 2:31.54
6 2992 VAN MAELE HEIDI 78 VAC 2:31.63
7 774 HALLET ODILE 00 USTA 2:34.36
8 4103 BOURGEAT CATHERINE° 62 CSF 3:00.06
1765 CORNELIS JACINTHA 98 RIEM DNF PACE
2501 SLEURS ELLEN 01 AVT DNF

800m Men (heats) Time :18:22
Heat:1
1 9729 VAN LAAR THOMAS 95 NED 1:50.82
2 9919 VERBRUGGHE DAVID 87 FRA 1:51.27
3 9810 BUIGEL BRAM 95 NED 1:51.41
4 9808 CHAPPLE SAMUEL 98 NED 1:51.54
5 9671 BIGG FINLEY 98 GBR 1:51.63
6 9918 YOUB SAMIR FRA 1:52.57
7 9727 VAN VEENEN WESSEL NED 1:52.76
8 9753 SLAGTER JOERI 95 NED 1:53.77
1344 BOUTSEN BART 98 AVT DNF PACE

800m Men (heats) Time :18:22
Heat:2
1 9678 NICHOLAS LANDEAU NICHOLAS 95 TTO 1:53.57
2 2189 SANCTORUM MATHIAS 93 HAC 1:54.51
3 762 GOODALL ALEX° 99 WS 1:55.23
4 9852 HENSGEN LUC 96 LUX 1:55.56
5 9681 ROTH TIMO 94 SUI 1:55.61
6 9683 DUPRE ARNOUD 97 SUI 1:55.65
7 1386 AMERYCKX BASTIAAN 98 OPW 1:56.52
8 9600 SCHMIZ JO 99 LUX 1:56.96
1420 ROTSAERT TIBO 90 AZW DNF PACE

800m Men (heats) Time :18:22
Heat:3
1 9924 SEMSAR GHILES 99 FRA 1:53.72
2 9976 ALLASE OLAVI 93 EST 1:53.83
3 9925 REGENT ALEXIS 99 FRA 1:53.88
4 9819 BLIKSLAGER NIEK 95 NED 1:54.26
5 9761 PORMES TWAN 98 NED 1:56.22
6 9779 JELTE VAN ATTEN JELTE 98 NED 1:57.47
7 9926 POLETTO CLEMENT FRA 1:58.18
8 9800 DE LEEUW TOM NED 1:58.98
1886 COOLS TIM 91 BRAB DNF PACE

800m Men (heats) Time :18:22
Heat:4
1 1568 LATINNE MATHYS 03 WS 1:59.25
2 2913 BLACHERE ALEXANDRE 93 RFCL 2:00.20
3 87 VERMEULEN LANDER 99 KAPE 2:00.94
4 9741 VAN DER MEIJDEN KOEN 96 NED 2:01.16
5 2228 COOLS SVEN 87 VOLH 2:01.60
6 3362 JAMLI TARICH 86 WS 2:03.17
7 618 MATHURIN RONAN 00 UAC 2:06.23
1868 SJUVARIN IVAN 96 VITA DNF PACE

800m Men (heats) Time :18:22
Heat:5
1 9953 CUVELIER VALENTIN 97 FRA 1:58.42
2 9949 DUSART OCTAVE 00 FRA 1:58.46
3 9735 VAN GOOL PUK 95 NED 1:59.81
4 747 WILLOCQ FLORIAN 99 OSGA 1:59.96
5 9848 WEICHERDING GIL 01 LUX 2:00.55
6 9764 PAFFEN RICK 96 NED 2:00.55
7 4509 DE RIDDER KOEN 79 FLAC 2:05.23
8 1341 BOEYKENS ARNE 97 LAT 2:06.33
9 3290 LARELLE JULIAN 97 CABW 2:08.92
1352 SHAMAMTA AMMAR* 95 OLSE DNF PACE

800m Men (heats) Time :18:22
Heat:6
1 2275 ABDIHAKIM MOHAMUD JAMA* 96 BRAB 1:58.55
2 674 LEGRAND ANTOINE 00 CABW 1:59.67
3 3170 SCHAUWERS ANTOINE 01 SPA 2:01.48
4 2811 VAN OSSELAER EMIEL 01 RAM 2:02.04
5 1171 OOSTERLINCK LARS 94 FLAC 2:02.16
6 2889 ANTHIERENS JEFF 94 WS 2:04.38
7 6973 FICHER PIERRE 81 HERV 2:05.19
8 4217 GRYMONPON JOOST 69 ROBA 2:05.22
1410 DECOUTERE NATAN 97 AZW DNF PACE

800m Men (heats) Time :18:22
Heat:7
1 2608 VAN ROY WOLF 01 EA 2:03.00
2 931 GARCIA VAN BIJSTERVELD MA 00 WS 2:04.12
3 259 VAN LERSBERGHE AARON 03 OB 2:05.28
4 2598 VAN DORPE JOREN 01 ASVO 2:05.65
5 4727 DE BOCK MAARTEN 79 RCG 2:06.14
6 3096 PIETTE GAëTAN 85 CABW 2:06.63
7 2694 GOBERT WILLIAM 94 UAC 2:06.73
1551 GEEROMS JEROEN 96 LOND DNF PACE

800m Men (heats) Time :18:22
Heat:8
1 1506 PETRELLA DAVIDE 97 RCG 2:06.57
2 123 MESSIAEN TIJS 00 AZW 2:07.01
3 1416 OSTYN NIELS 94 AZW 2:07.83
4 4507 DESCHODT BERT 81 AZW 2:08.70
5 782 VANDIEST JONAS 00 UAC 2:09.40
6 717 PIERRET CYRIL 00 UAC 2:09.63
7 822 GIAPRAKIS LUKA 00 RCAS 2:11.73
1434 WAILLY HENDRIK 97 EA DNF PACE

800m Men (heats) Time :18:22
Heat:9
1 4022 CORVERS WIM 77 AVT 2:11.70
2 4687 NEIRINCK GERT 74 AVT 2:12.76
3 9785 HAAST CORNE 59 NED 2:14.34
4 4131 VAN KERKHOVEN DIRK 63 ROBA 2:15.06
5 1615 HECQUET LILIAN 03 OSGA 2:21.31
5314 DAWYNDT FRANK 70 MACW DNF

800m Men (heats) Time :18:22
Heat:10
1 4848 VAN DEN BOGAERT TOM 76 VS 2:12.45
2 1342 ROOSENBOOM BRYAN 93 LAT 2:12.95
3 6107 LAZOU MATHIEU 79 FLAC 2:13.08
4 3404 DAHREDDINNE BILAL 01 WS 2:14.53
5 1569 LELIEVRE THIBAULT 03 WS 2:17.95
6 3123 MATHURIN AURIAN 02 UAC 2:30.63

High jump Women Time :18:35
Heat:1
1 9889 LECKY SOMMER 00 IRL 1.86
2 9987 DEMIREVA MIRELA 89 BUL 1.86
3 1592 CAPPONCELLI SERENA* 89 VS 1.83
4 1515 VAN HESSCHE HANNE 91 ASVO 1.83
5 9628 TSHILUMBA ELODIE 98 LUX 1.75
6 1236 PAESEN INGE 96 AVT 1.70
7 1540 DE WAELE NIENKE 97 ASVO 1.65

Long jump Women Time :18:36
Heat:1
1 1395 MAUDENS HANNE 97 VS 6.32
2 1746 VIDTS NOOR 96 VAC 6.23
3 2402 GUISSE SALIYYA 96 RESC 5.61
4 9743 VAN DEN BRINK LIEKE 95 NED 5.58
5 2045 GILSON LUCIE 03 RFCL 5.48
6 1662 TESSENS HELENA 95 LYRA 5.34
7 9891 MILLS JOANNA 93 IRL 5.29
1925 GARRé MAAIKE 90 KAAG NM

4 x 200m Women (BK-CB) Time :19:04
Heat:1
1 VITA 1:50.07
2966 SIEUW ELINE 01
1084 DE BACKER LINDSY 03
90 D’HOE JELSKE 00
351 DE WINTER FREYA 00
2 SPBO 1:50.38
2628 LEJON HELENE 02
104 BORRY INE 04
1380 PHILIPS LOTTE 97
1074 BEELAERTS NIKITA 98
3 SPA 1:52.05
3809 PETIT MARILOU 02
2128 COOSEMANS ELISE 96
1433 CORNE LOUISE 04
1439 MASUY ZOé 04
4 KKS 1:54.67
2640 VERHEGGE MORGAN 02 KKS
1403 VANNESTE LOTTE 97 KKS
2745 DUMEEZ MAITé 02 KKS
2642 DE WAEGENAERE LINE 01 KKS
5 BVAC 1:56.90
3088 BELKOUCH LAYYINAH 02
2860 MAES RENKE 02
3089 D’HAEN AMBER 01
3085 DE KOCK MYRA 02
6 ZA 1:57.08
1085 BOULANGIER ELIEN 92
1094 VAN VOSSEL KIM 95
118 DEPLOREZ JELKE 00
1244 DEPLOREZ MAAIKE 98

4 x 200m Women (BK-CB) Time :19:04
Heat:2
1 AVKA 1:45.67
1627 HERMANS INE 95
405 BRUYNSEELS ISABELLE 03
2643 BRUWIERE SARAH 02
1516 COUCKUYT PAULIEN 97
2 AZW 1:48.41
723 SAUTIER NORIANE 03
313 DESMET ELISA 03
2581 VLIEGHE JULIE 01
2578 VANDOORNE JULIE 02
3 VS 1:48.59
2901 DENOLF NINA 02
361 DE SWAEF CHARLOTTE 99
221 BOUTENS AMBER 99
1397 DE WINTER JILL 98
4 MACW 1:50.25
3054 DE CEULENERS IMKE 02
317 GEUDENS LISA 00
789 VANHEE MAïTé 04
2920 VAN ZEGBROECK AUGUSTINE 02
5 USTA 1:51.34
2380 CHAUVIN CAMILLE° 96
2310 CARBONNELLE PAULINE 96
3832 POZZA ZéLIA 01
774 HALLET ODILE 00

4 x 200m Women (BK-CB) Time :19:04
Heat:3
1 USBW 1:46.68
2419 DELOOF JUSTINE 97
2260 LEMBI BONHEUR HEURJONIE 97
3897 MEGHLAOUI-HUC ALICIA 02
3894 DELANGHE EMMA 02
2 RIEM 1:47.85
1313 HEMELSOET LARA 96
1854 BAUWENS LORE 97
1856 VAN HECKE SARAH 95
1765 CORNELIS JACINTHA 98
3 STAX 1:47.90
2698 PRAET JUSTINE 02
1367 DE PAUW YOIKA 95
1556 VAN LANCKER INA 98
1 HARTMANN IRIS 99
4 LEBB 1:48.73
2620 HEYVAERT LUCA 02
3045 VIERENDEELS LOIKE 01
2533 VAN BORM LAURA 01
2984 STUYCK LAURA 01
5 AVMO 1:51.64
1232 CLAUS ELLEN 97
108 MAES FAITH 00
109 CALLENS PAULINE 00
1234 CALLENS STEPHANIE – 81 98

4 x 200m Women (BK-CB) Time :19:04
Heat:4
1 OEH 1:42.41
3650 LIBERT LAETITIA 79
1736 SCHETS KJENTA 97
1828 ALABISO MARILYN 94
461 CAMARA LYNE 00
2 DAC 1:45.20
375 DEROOST FREA 99 DAC
1756 DE WIN DINJA 91 DAC
1770 VAN VAERENBERGH SILKE 94 DAC
3055 DE BOT INE 01 DAC
3 ASVO 1:45.75
2505 HANSSENS ILANA 02
2680 DEMETTER KAAT 02
674 VANDERBAUWHEDE KAAT 04
3070 VAN SNICK ANAïS 02
4 MOHA 1:46.09
3905 SCHOEMAKER LIEFDE 02
2216 DUQUESNE JEANNE 94
2215 BEUGNIES HéLENE 94
3753 URBANCZYK TANAIS 02
5 LYRA 1:47.99
2819 STUER LOTTE 02
1662 TESSENS HELENA 95
403 DE SMET MICHELE 99
624 WOUTERS MIRTHE 03
ACW DNF
2496 VAN LAERE LIESELOTTE 01
178 DE FOER LOTTE 00
1657 ROSSAERT ISAURA 92
2477 VAN DER VREKEN LOTTE 01

4 x 200m Women (BK-CB) Time :19:04
Heat:5
1 RCG 1:38.88 BK CB 1
1321 VERVAET IMKE 93
1570 GAYE KINé 98
137 GOOSSENS JUSTINE 00
1319 RUTJENS SARAH 92
2 DEIN 1:40.56 BK CB 2
1043 COPPENOLLE EMMA 96
378 VANNEROM Fé 00
1032 DUYCK CHARLOTTE 97
1758 DE JANS MARLIEN 91
3 RESC 1:41.18 BK CB 3
2270 CLAES HANNE 91
2268 VAN DER VEKEN CINDY 97
2437 BADJI JALIKA 96
592 SCHAUWERS MANON 99
4 KAAG 1:42.70
355 VEREECKE HANNA 00
1921 LAMBRECHT CHARLOTTE 93
1925 GARRé MAAIKE 90
1610 ASOMANING STEPHANIE 90
5 AVT 1:44.23
2422 BERINGS ANISSA 02
210 ROSIUS RANI 00
1800 VERSTRAETEN ANNE 96
70 GROSSARD BRITT 00
6 ROBA 1:45.57
1112 KINABLE CHARLOTTE 98
1402 DEWYNGAERT PAULIEN 97
1339 LENCHANT SIETSKE 93
1340 BELLEMANS INGE 95

4 x 200m Men (BK-CB) Time :19:21
Heat:1
1 LYRA 1:28.67 BK CB 1
395 VERHERSTRAETEN SIMON 99
1964 IGUACEL CHRISTIAN 96
1732 SEGERS SENNE 95
1960 DE KINDER JAN 97
2 VITA 1:34.46
555 SORGELOOS LOWI 99
2004 STROOBANTS JORI 89
1789 HERREGODTS PREBEN 95
540 LOOTENS MAARTEN 00
3 FLAC 1:34.54
1948 RENSON MASSIMO – 81 96
2373 VERSAVEL SIMON 02
55 VAN ONGEVALLE TANGUY 99
2657 VANDENDRIESSCHE TOMAS 01
4 DAC 1:37.14
2773 SERRé RUBEN 02
2279 THIRY CHRISTOPHE 96
2796 SIMAR MATTHIEU 02
502 GODEAU YANNICK 00
5 BEHO 1:57.36
5059 LEYSEELE KURT 75
5069 TITECA IVAN 75
5047 DE MEULENAERE RIK 69
5054 DESPLANCKE RIK 62

4 x 200m Men (BK-CB) Time :19:21
Heat:2
1 AVLO 1:32.66
380 DE BACKER BRYAN 00
1912 DE VOOGHT JASPER 96
1907 THIBAU ARNO 95
2426 SIMOEN JARI 95
2 USTA 1:35.78
882 VERMANDER SAMUEL 99
741 DUJARDIN QUENTIN 00
3168 LAUS JOACHIM 84
740 DUJARDIN LOUIS 00
3 ACBR 1:36.30
1996 CEULEMANS YANNICK 94
477 PEETERS DRIES 99
534 VAN RIEL ROBBE 99
2434 VANSTEENKISTE JEF 96
4 SPBO 1:38.49
78 DEHERTOGH ARNE 99
2698 MASURE SIEMEN 01
42 DEBELDER GIEL 00
411 FOSTIER DAAN 00
5 ACP 1:39.69
2375 LEQUEU JONAS 96 ACP
1486 APPELMANS MATHIAS 96 ACP
2869 EYKERMAN BRENT 02 ACP
2745 BORREMANS ROBBE 02 ACP

4 x 200m Men (BK-CB) Time :19:21
Heat:3
1 WS 1:32.54
3310 FALL SAMBA 92
866 MAINEMELIS MICHAEL 00
897 SOUMAHORO TOMMY 99
930 HAUBRUGE BENOIT 99
2 WACO 1:33.31
2672 SNYDERS CAMILLE 97
2671 SNYDERS ANTOINE 97
2669 HELLA GUILLAUME 94
1363 COLLIGNON JULES 03
3 LEBB 1:33.84
1479 VAN NUFFEL DANNY 95
2151 BOGAERTS JONAS 94
2260 DE MOL AIKO 88
2262 DE MAERSSCHALCK PIETER 88
4 RCT 1:35.28
1467 VERSTAPPEN BRECHT 93
154 VANHELLEMONT KOBE 99
2463 RENIERS WOUT 93
2442 LEHAEN DRIES 01
5 ASVO 1:36.08
189 VANDRIESSCHE JONAS 00
1939 GHYSELINCK BEN 91
488 VANDRIESSCHE JELLE 04
1331 HUWEL NIELS 93

4 x 200m Men (BK-CB) Time :19:21
Heat:4
1 ACME 1:30.22
1538 DU PAN TOM 89
2161 THYS SEPPE 92
268 VANPETEGHEM SEPPE 00
2006 VANHAEREN STEF 92
2 KAAG 1:31.36
2255 VAN AERDE JOREN 01
7 LAGAST KAREL 00
460 VERSTRAETE JONATHAN 99
2531 BAMFO RICHARD 01
3 AVT 1:31.43
2023 FRANSSENS JENS 98
1344 BOUTSEN BART 98
1213 LANSSENS MICHIEL 95
2387 SPAAS JAN 94
4 MOHA 1:34.41
3248 ANDRE DORIAN 89
3332 MAHIEU SéBASTIEN 92
3247 VREUX JONATHAN 85
3329 BRICHET GAUTIER 02
5 AVR 1:37.15
2231 CNEUT MICHIEL 02 AVR
2400 VERSTRAETE SVEN 02 AVR
2207 DEGRYSE IBEN 02 AVR
2706 DOOM ELIAS 01 AVR
VS DIS 170.19
1637 VERBRAEKEL NIELS 96
1630 BOLLAERT BRAM 92
1372 VAN CAELENBERGHE STEFAAN 94
105 VANDENBORNE PIETER 00

4 x 200m Men (BK-CB) Time :19:21
Heat:5
1 RESC 1:28.83 BK CB 2
3318 NIESEN CHARLES 94
3319 GUEULETTE ARNAUD 98
3396 VANHAMME ARNO 97
912 KASMI AMINE 00
2 USBW 1:29.77 BK CB 3
3212 DUTRIEUX GILLES 97
3213 BRUNIN CLéMENT 96
3520 CHIROUX GAETAN 01
2824 MENGAL SIMON 95
3 RCG 1:30.08
131 CHERLET WOUT 99
2110 SCHELDEMAN YESTIN 91
571 DE SMET TIBO 99
1505 OWUSU DYLAN 97
4 OLSE 1:30.10
1350 HOFMANS VICTOR 94
1348 CALLUY DYLAN 94
1352 SHAMAMTA AMMAR* 95
1345 GABRIëLS ALEXANDER 98
5 KKS 1:35.56
1979 MONSEREZ DYLAN 97
1500 HERREMAN LARS 87
1608 ZEPHIRIN JOACHIM 85
463 ANSEELE KENNY 99
CABW DNF
3316 VAN SULL TRISTAN 92
3140 ENNAMIR MOHSSINE 85
3217 DATOUSSAID MEHDI 90
3315 HEYMANS SAMUEL 89

3000m Men (B & A Final) Time :19:58
Heat:1
1 9684 GERGIS AMANUEL 96 SWE 8:06.60
2 9829 ZAHAF AMINE 97 MAR 8:07.34
3 9657 HOPKINS JONATHAN 92 GBR 8:09.42
4 9695 GARCIA MARIO 99 ESP 8:12.60
5 9636 TOBIN JONATHAN 96 GBR 8:13.89
6 9623 SCHOONEBEEK Sven 97 NED 8:19.13
7 9664 DRISCOLL RYAN 94 GBR 8:20.82
8 9965 ATGER WILLIAM 94 FRA 8:26.99
9 9898 BERMINGHAM DAIRE 87 IRL 8:33.37
9975 NOOT ANDI 93 EST DNF
1177 MISPLON BERT 88 RCG DNF PACE

3000m Men (B & A Final) Time :19:58
Heat:2
9603 NYXON CHEPSEBA 95 KEN DNF PACE
1 9972 REGASSA CHALA 97 ETH 7:53.47
2 9660 GOOLAB NICK 90 GBR 7:54.41
3 9952 DENISSEL SIMON 90 FRA 7:54.90
4 9666 CLARKE ADAM 91 GBR 7:55.93
5 9944 GRESSIER JIMMY 97 FRA 7:57.13
6 9904 PETROS AMANAL 95 GER 8:02.29
7 9622 SURAFEL PAULOS 97 GBR 8:05.14
8 9690 SANCHEZ ALBERTO 88 ESP 8:05.50
9 9663 FARNHAM-ROSE ROBBIE 94 GBR 8:13.89
10 9638 THOMAS IEUAN 89 GBR 8:20.87
3037 RUELL KIM 87 RESC DNS
9602 ENZEMA BENJAMIN 89 GEQ DNF PACE

High jump Men Time :21:43
Heat:1
1 9869 NAOT’O TOBE 92 JPN 2.26
2 9842 RIVERA EDGAR 91 MEX 2.23
3 9706 KOBIELSKI NORBERT 97 POL 2.23
4 9728 VAN MERODE SVEN 98 NED 2.15
5 684 CARMOY THOMAS 00 CRAC 2.10
6 1593 GHUYS BRAM 93 OEH 2.10
7 1401 ALGOET GIEBE 98 HCO 2.10
8 9730 VAN KESSEL DION 97 NED 2.05
8 3345 MAKENA LOIS 93 RIWA 2.05
10 9835 HAMMOUDA SAAD 93 MAR 2.05
11 1423 VERDONCK EMILE 95 AZW 2.05
12 9750 TER WOORD HIDDE 95 NED 2.00
13 9714 WOUTERS MARIUS 95 NED 2.00
13 49 VAN LOOY LARS 99 VAC 2.00
13 1935 JACOBS BRETT 94 ADD 2.00

Long jump Men Time :20:43
Heat:1
1 9652 MCMULLEN ADAM 90 GBR 7.75
2 3278 CAMPENER CORENTIN 90 RESC 7.65
3 9834 KHOUA MOHCINE 98 MAR 7.50
4 2461 NOLF CEDRIC 89 VAC 7.26
5 9780 JEHEE PIM 88 NED 7.19
6 1396 DE DECKER BJORN 89 WIBO 7.17
7 9828 ZAHOUANI ABDERRAHIM 91 MAR 6.94
8 1176 GONNISSEN JEROEN 98 FLAC 6.77

Polevault Men Time :20:59
Heat:1
1 9739 VAN DER WIJST KOEN 97 NED 5.40
2 9978 STYLIANOU NIKANDROS 89 CYP 5.30
3 368 VANLIERDE JORG 99 DEIN 4.80
3 2474 CHARLE BRAM 97 KAAG 4.80
2152 VAN DER PLAETSEN THOMAS 90 DEIN NM
9775 KOPPELAAR RUTGER 70 NED NM
9799 DE WATER TIMO 91 NED NM

60m Women (International heats) Time :20:05
Heat:1
1 9755 SCHIPPERS DAFNE 92 NED 7.17
2 9892 HEALY JOAN 92 IRL 7.33
3 9983 WEI YONGLI 91 CHN 7.34
4 9724 VASSELL KADENE 89 NED 7.42
5 9827 JACOBS JOLENE 92 NAM 7.51
6 1814 DEPUYDT ORPHéE 95 HAC 7.55
7 1189 DEPUYDT MANON 97 ACME 7.55
8 2222 BOLINGO MBONGO CYNTHIA 93 CABW 7.64

60m Women (International heats) Time :20:05
Heat:2
1 9757 SAMUEL JMILE 92 NED 7.27
2 9754 SEDNEY NAOMI 94 NED 7.29
3 9632 WILLIAMS BIANCA 93 GBR 7.37
4 9940 IKUESAN AYODELE 85 FRA 7.53
5 9746 VAN AGT SACHA 94 NED 7.56
6 1646 MEHUYS ELISE 95 LYRA 7.59
7 1321 VERVAET IMKE 93 RCG 7.60
8 9776 KLAVER LIEKE 98 NED 7.67

60m Men (International heats) Time :20:22
Heat:1
1 3178 VANDERBEMDEN ROBIN 94 SER 6.77
2 1151 VLEMINCKX KOBE 98 ACHL 6.79
3 9807 CHURANDY MARTINA 84 NED 6.82
4 9815 BOUWMEESTER ROELF 97 NED 6.85
5 2230 MATTHIJS ARNOUT 87 VOLH 6.87
6 3191 KALMEN ADAM 98 RESC 6.96
7 2671 SNYDERS ANTOINE 97 WACO 6.96
8 2272 MIEVIS JITSE 98 OEH 6.98

60m Men (International heats) Time :20:22
Heat:2
1 3318 NIESEN CHARLES 94 RESC 6.83
2 9811 BRUS WOUTER 91 NED 6.83
3 9794 ELABEIDI JAMIRO 96 NED 6.85
4 9935 LAPORAL JEROME 93 FRA 6.87
5 2672 SNYDERS CAMILLE 97 WACO 6.91
6 3211 PAQUOT JORDAN 98 SER 6.94
7 9846 CAMILLERI STEVE 92 MLT 7.11
2873 KUBA DI-VITA GAYLORD 95 CABW DIS 162.8

60m hurdles Women (heats) Time :20:43
Heat:1
1 1801 BERINGS ELINE 86 RCG 8.05
2 9816 BOONS EEFJE 94 NED 8.17
3 9648 NWAWULOR MARILYN 92 GBR 8.24
4 1746 VIDTS NOOR 96 VAC 8.52
5 1071 BEAUCARNE CHLOë 97 FLAC 8.55
6 2229 DEGAND MATHILDE 98 JSMC 8.92
7 1171 LAMMENS LISA 98 ACME 9.39
8 650 LOPEZ CASTELLANOS FIONA 00 CABW 9.59

60m hurdles Women (heats) Time :20:43
Heat:2
1 9651 MILLER YASMIN 95 GBR 8.23
2 1698 MISSINNE SARAH 95 KAAG 8.34
3 1399 GRILLET JUSTIEN 94 VS 8.44
4 9672 BARRETT ALICIA 98 GBR 8.53
5 1726 LAMMENS SHARI 96 RCG 8.68
6 2482 LEPRINCE LAURA 95 DAMP 8.98
7 368 COQUYT JUSTINE 00 RCG 9.00

60m hurdles Men (heats) Time :20:31
Heat:1
1 9772 VAN DER SCHAAF LIAM 98 NED 7.94
2 2105 DE BORGER DARIO 92 VAC 8.05
3 346 OBASUYI MICHAEL 99 OEH 8.09
4 9765 NIJKAMP WICHER 92 NED 8.25
5 9767 NIEUWLAND STEFAN 88 NED 8.48
6 1431 JACOBS SVEN 97 EA 8.59
9821 BEINTEMA JOB 95 NED DIS 162.8

60m hurdles Men (heats) Time :20:31
Heat:2
1 9875 POCCIA SIMONE 95 ITA 7.83
2 2735 RUFFACQ QUENTIN 89 RESC 7.99
3 9693 DE ESQUêROZ MARTINEZ IGNA 89 ESP 8.02
4 9787 GROEN PAUL NED 8.06
5 9870 TRGOVCEVIC LUCA 92 ITA 8.08
6 1732 SEGERS SENNE 95 LYRA 8.36

800m Women (B & A Final) Time :21:40
Heat:1
1 9883 BELLñ ELENA 97 ITA 2:06.14
2 9901 SPILL TANJA 95 GER 2:07.62
3 9721 VOORRIPS SUZANNE 93 NED 2:07.75
4 9685 DE CONINCK GAEL 01 SWE 2:09.02
5 1994 VANFLETEREN RIET 91 BEL 2:09.33
6 9731 VAN KAMPEN JETSKE 98 NED 2:09.82
1183 PIERONI MESSALINA 98 LOOI DNF PACE
2251 GILLET DELPHINE 86 RESC DNF

800m Women (B & A Final) Time :21:40
Heat:2
1 9969 TOLA KORE 97 ETH 2:03.78
2 9635 TRACEY ADELLE 93 GBR 2:04.90
3 9887 MOONEY CLAIRE 92 IRL 2:05.83
4 9673 BAKER ELLIE 98 GBR 2:08.06
5 9890 LALLY ALANNA 96 IRL 2:08.63
6 9894 EVERARD CIARA 90 IRL 2:08.98
1411 HUGAERTS INE 95 DUFF DNF PACE
9759 PRINSEN DANAID 97 NED DNS

800m Men (C B & A Final) Time :21:15
Heat:1
1 9763 PLAUM MAARTEN 96 NED 1:50.16
2 9884 BARONTINI SIMONE 99 ITA 1:50.30
3 9650 MOLLOY SEAN 95 GBR 1:50.89
4 1 SISK PIETER 99 DCLA 1:52.63
5 1924 HANNES PIETER-JAN 92 OLSE 1:52.84
1912 DE VOOGHT JASPER 96 AVLO DNF PACE

800m Men (C B & A Final) Time :21:15
Heat:2
1 621 CRESTAN ELIOTT 99 SMAC 1:50.49
2 9980 DEMETRIOU CHRISTOS 93 CYP 1:50.83
3 9971 SHIRKO MAMUSH LENCHO 96 ETH 1:51.16
4 9973 MUTAI JEREMIA 92 ETH 1:51.85
2168 DE BAETS ANTON 96 RIEM DNF PACE
9680 SANTACRUZ HUGO 88 SUI DNS

800m Men (C B & A Final) Time :21:15
Heat:3
1 9831 SMAILI MOSTAFA 97 MAR 1:45.96
2 9990 TUKA AMEL 91 BIH 1:46.33
3 9992 ROTICH ABRAHAM KIPCHIRCHI 93 BRN 1:48.05
4 9633 WEBB JAMIE 94 GBR 1:48.30
5 9832 MOAD ZAHAFI 98 MAR 1:49.96
6 1951 VANDEPUTTE AURèLE 95 HAC 1:52.48
2236 SCHOCKAERT LAURENS 90 LAT DNF PACE

400 Women (B & A Final) Time :21:15
Heat:1
1 9667 CLARK ZOEY 94 GBR 53.28
2 9790 GHAFOOR MADIEA 92 NED 53.56
3 9782 HOVENKAMP EVA 96 NED 54.39
4 9915 BOHM DJAMILA 94 GER 54.96
5 9895 DENNY SINEAD 91 IRL 55.05

400 Women (B & A Final) Time :21:15
Heat:2
1 9707 BAUMGART IGA 89 POL 53.60
2 9705 AZEVEDO CATIA 94 POR 54.01
3 9798 DE WITTE LAURA 95 NED 54.36
4 9654 MADDOX LAURA 90 GBR 54.89

400 m Men (B & A Final) Time :21:28
Heat:1
1 9738 VAN DIEPEN TONY 96 NED 47.61
2 2381 ROSSAERT MICHAëL 95 ACW 48.22
3 9700 MAZEN AL YASIN 96 SAU 48.28
4 9701 AYMAN HAROUN ABDULLAH 95 SAU 51.29
9988 VIANA SANDRO 77 BRA DNF
9818 BONEVACIA LIEMARVIN 89 NED DNS

400 m Men (B & A Final) Time :21:28
Heat:2
1 501 SACOOR JONATHAN 99 OEH 47.17
2 3325 BORLéE DYLAN 92 RCB 47.44
3 9989 HENRIQUES ANDERSON 92 BRA 47.61
4 9601 MWERESA BONIFACE 93 KEN 47.65
5 9644 RODGER SEBASTIAN 91 GBR 47.78

60m hurdles Women (Final) Time :21:32
Heat:1
1 9816 BOONS EEFJE 94 NED 8.12
2 1801 BERINGS ELINE 86 RCG 8.13
3 9648 NWAWULOR MARILYN 92 GBR 8.13
4 9651 MILLER YASMIN 95 GBR 8.18
5 1698 MISSINNE SARAH 95 KAAG 8.23
6 1399 GRILLET JUSTIEN 94 VS 8.51
7 1746 VIDTS NOOR 96 VAC 8.58
8 9672 BARRETT ALICIA 98 GBR 14.87

60m hurdles Men (Final) Time :21:39
Heat:1
1 9875 POCCIA SIMONE 95 ITA 7.84
2 9772 VAN DER SCHAAF LIAM 98 NED 7.93
3 9870 TRGOVCEVIC LUCA 92 ITA 7.97
4 9693 DE ESQUêROZ MARTINEZ IGNA 89 ESP 8.01
5 2735 RUFFACQ QUENTIN 89 RESC 8.06
6 2105 DE BORGER DARIO 92 VAC 8.07
7 346 OBASUYI MICHAEL 99 OEH 8.08
8 9787 GROEN PAUL NED 8.28

60m Women (Final) Time :21:51
Heat:1
1 9757 SAMUEL JMILE 92 NED 7.21
2 9754 SEDNEY NAOMI 94 NED 7.27
3 9632 WILLIAMS BIANCA 93 GBR 7.28
4 9983 WEI YONGLI 91 CHN 7.31
5 9892 HEALY JOAN 92 IRL 7.33
6 9724 VASSELL KADENE 89 NED 7.44
7 9827 JACOBS JOLENE 92 NAM 7.61
9755 SCHIPPERS DAFNE 92 NED DIS 162.8

60m Men (Final) Time :22:02
Heat:1
1 3178 VANDERBEMDEN ROBIN 94 SER 6.72
2 9807 CHURANDY MARTINA 84 NED 6.75
3 9815 BOUWMEESTER ROELF 97 NED 6.78
4 1151 VLEMINCKX KOBE 98 ACHL 6.79
5 9811 BRUS WOUTER 91 NED 6.84
6 2230 MATTHIJS ARNOUT 87 VOLH 6.88
9794 ELABEIDI JAMIRO 96 NED DNS
3318 NIESEN CHARLES 94 RESC DNS

1500m Women (B & A Final) Time :22:15
Heat:1
1 9851 HOFFMANN VERA 96 LUX 4:24.85
2 9893 HARTNETT ELLIE 92 IRL 4:25.23
3 713 DESWAEF MATHILDE 99 WS 4:25.45
4 9639 TAYLOR-GREEN CHARLOTTE 85 GBR 4:25.50
5 9880 FASCETTI SVEVA 94 ITA 4:25.67
6 9937 KOROTCHANSKY AUDE 91 FRA 4:26.26
7 9868 ARMOUSH TAMARA 92 JOR 4:26.66
8 9659 HARTIGAN GEORGIE 96 GBR 4:29.89
9 9881 DALLA MONTA LAURA 93 ITA 4:32.33
1994 VANFLETEREN RIET 91 BEL DNF

1500m Women (B & A Final) Time :22:15
Heat:2
1 9974 ALEMAZ TESHALE 99 ETH 4:08.68
2 9641 SNOWDEN KATIE 94 GBR 4:10.09
3 9910 GRANZ CATERINA 94 GER 4:14.34
4 9955 CLAUDE-BOXBERGER OPHELIE 88 FRA 4:15.15
5 9867 KIPLANGAT JOSEFINE 98 KEN 4:18.01
6 9687 ANDERSSON ISABELLA 97 SWE 4:19.78
7 9624 REEKIE JEMMA 98 GBR 4:20.51
8 9977 MEZULIANIKOVA DIANA 92 CZE 4:24.51
9626 APRILE GIULIA 95 ITA DNF
9604 SMID DAGMAR 97 NED DNF

1500m Men (B & A Final) Time :22:27
Heat:1
1 9720 WEINANS VALENTIJN NED 3:47.55
2 9637 THOMAS SPENCER 97 GBR 3:49.01
3 2718 LONNEUX OUSSAMA 97 RFCL 3:50.45
4 9669 CAMPBELL EUAN 97 GBR 3:54.94
5 9877 MASSIMI STEFANO 92 ITA 3:57.96
6 9801 DE GELDER TOM 98 NED 3:59.41
7 3269 VANDERMESSEN LOUIS 01 CABW 4:19.24
1457 AERSSENS DIETER 95 DCLA DNF PACE

1500m Men (B & A Final) Time :22:27
Heat:2
1 9629 LEWANDOWSKI MARCIN 87 POL 3:40.74
2 9709 INGEBRIGSTEN JAKOB 00 NOR 3:40.96
3 9627 ABDIKADAR MOHAD 93 ITA 3:42.53
4 9661 GILES ELLIOT 94 GBR 3:44.18
5 9682 HOCHSTRASSER JAN 88 SUI 3:46.60
6 9866 KWEMOI GILBERT 97 KEN 3:48.52
7 9653 MARSHALL TOM 89 GBR 3:54.50
8 9784 HAZELEGER VINCENT 95 NED 3:57.05
9 9999 CHENITI AMIN 93 ALG 3:59.01
9610 KIPSONG JOSEPH 99 KEN DNF PACE
9611 BENETHEAU Carl 00 FRA DNF PACE

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>