Bouchikhi en Rutkowska winnen Sylvestercross Soest, Butter en Deelstra beste Nederlanders [+ uitslagen]

Tijdens de Sylvestercross hebben Soufiane Bouchikhi en Katarzyna Rutkowska de prominenten races in Soest op hun naam geschreven. Michel Butter en Andrea Deelstra kwamen als beste Nederlanders over de streep. Deelstra noteerde een derde plaats. Bij de mannen waren het de Belgen die de dienst uit maakten en stond er een volledig Belgisch podium met Bouchikhi, Bashir en D’Hoedt. Michel Butter kwam als zesde over de streep.

Uitslagen mannen prominenten

 

1 1 Soufiane Bouchikhi België 1e Msen 35:08 35:08
2 5 Abdi Bashir België 2e Msen 35:45 35:45
3 8 Jeroen D’hoedt België 3e Msen 36:04 36:04
4 3 Abdi Hakin Ulad Denemarken 4e Msen 36:17 36:17
5 10 Reeda Jafaar Frankrijk 5e Msen 36:19 36:19
6 7 Michel Butter AV Castricum 6e Msen 36:34 36:34
7 44 Edwin de Vries AV Castricum 7e Msen 36:47 36:47
8 4 Koen Naert België 8e Msen 36:56 36:56
9 9 Pieter Jan Hannes België 9e Msen 37:10 37:10
10 11 Mohammed Boulama Zwitserland 10e Msen 37:14 37:14
11 17 Ronald Schröer Zaanland 11e Msen 37:15 37:15
12 19 Mike Foppen Cifla 12e Msen 37:19 37:19
13 24 Lucas Nieuweboer KAV Holland 13e Msen 37:27 37:27
14 23 Joeri Wolf Cifla 14e Msen 37:34 37:34
15 16 Ralph van Houwelingen Prins Hendrik 15e Msen 37:37 37:37
16 36 Geart Jorritsma Hardloopvereniging Lichtl 16e Msen 37:46 37:46
17 43 Mahadi Abdi Ali Nijmegen Atletiek 17e Msen 37:49 37:49
18 15 Zerom Ghebrihiwet Unitas 18e Msen 38:02 38:02
19 21 Mohamed Ali Mohamed Nijmegen Atletiek 19e Msen 38:12 38:12
20 22 Jorik van Egdom VAV 20e Msen 38:22 38:22
21 6 Yassine Rachik Italië 21e Msen 38:24 38:24
22 26 Ben Vriends Asterix 22e Msen 38:26 38:26
23 165 Yahala Awal Aman Argo 23e Msen 38:28 38:28
24 12 Jesper van der Wielen Cifla 24e Msen 38:39 38:39
25 31 Kalid Amin Triathlon 25e Msen 38:43 38:43
26 28 Wouter Dilling Cifla 26e Msen 38:45 38:45
27 168 Simon Grannetia De Spartaan 27e Msen 38:53 38:53
28 37 Tom Hendrikse AAC ’61 28e Msen 38:59 38:59
29 13 Richard Douma Zaanland 29e Msen 39:10 39:10
30 41 Aggrey Agaba Uganda 30e Msen 39:14 39:14
31 89 Ivo Bijl Passaat 31e Msen 39:15 39:15
32 18 Mike Teekens Haag Atletiek 32e Msen 39:17 39:17
33 27 Björn Koreman Leiden Atletiek 33e Msen 39:19 39:19
34 78 Nick van der Poel Ilion 34e Msen 39:20 39:20
35 39 Ricardo Floris Atletiek Maastricht 35e Msen 39:24 39:24
36 97 Ameur Achraf Marokko 36e Msen 39:31 39:31
37 59 Gianluca Assorgia AV ’23 37e Msen 39:32 39:32
38 65 Cas Lutz GAC Hilversum 38e Msen 39:35 39:35
39 34 Sven Schoonebeek Lycurgus 39e Msen 39:54 39:54
40 32 Wesley Mols Cifla 40e Msen 40:07 40:07

Prominenten vrouwen

 

1 103 Katarzyna Rutkowska Polen 1e Vsen 22:42 22:42
2 101 Anna Holm Denemarken 2e Vsen 22:49 22:49
3 102 Andrea Deelstra AV Heerenveen 3e Vsen 23:00 23:00
4 104 Anne Luijten Olympus ’70 4e Vsen 23:10 23:10
5 107 Julia van Velthoven Cifla 5e Vsen 23:33 23:33
6 106 Jill Holterman Zaanland 6e Vsen 23:56 23:56
7 112 Veerle Bakker Leiden Atletiek 7e Vsen 23:59 23:59
8 114 Britt Ummels Unitas 8e Vsen 24:35 24:35
9 131 Kristel van den Berg Fortuna 9e Vsen 24:40 24:40
10 109 Tirza van der Wolf SC Reeuwijk 10e Vsen 24:46 24:46
11 128 Ellen van der kolk TION 11e Vsen 24:56 24:56
12 134 Josien Scheepens KAV Holland 12e Vsen 25:11 25:11
13 116 Marije Peters Cifla 13e Vsen 25:15 25:15
14 117 Lisan Duijvestijn Olympus ’70 14e Vsen 25:25 25:25
15 113 Inge de Jong Trias 15e Vsen 25:48 25:48
16 121 Eva van Zoonen AV Castricum 16e Vsen 25:55 25:55
17 110 Lesley Smit LAAC Twente 17e Vsen 26:21 26:21
18 139 Jony Heerink Triathlon 18e Vsen 26:37 26:37
19 135 Ragna Debats Terrassa 19e Vsen 26:42 26:42
20 118 Bo Ummels Unitas 20e Vsen 26:48 26:48
21 126 Sara van Grunsven Tilburg Road Runners 21e Vsen 26:49 26:49
22 127 Sandra van de Kieft Altis 22e Vsen 26:59 26:59
23 138 Heather Bray Feniks 23e Vsen 27:53 27:53
24 119 Dyanne Verpaalen Spiridon 24e Vsen 28:04 28:04
25 133 Sanne van Gils Spado 25e Vsen 28:12 28:12
26 136 Ann Schoot Uiterkamp Hellas 26e Vsen 28:35 28:35
27 122 Roelien de Wolf Nederlandse Triathlonbond 27e Vsen 29:32 29:32
28 130 Lotte Visser London 28e Vsen 31:40 31:40
29 125 Lily Overgoor Nederlandse Triathlonbond 29e Vsen 31:46 31:46
30 137 Jolien Meijer Triathlon 30e Vsen 39:27 39:27

Klik hier voor de overige uitslagen

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>