19 atleten naar EK onder 23 in Bydgoszcz

De Nederlandse atletiekploeg die naar Polen afreist voor de Europese Kampioenschappen onder de 23, telt 19 kansrijke atleten. Technisch Directeur Ad Roskam heeft vandaag de ploeg bekend gemaakt.
 
De Atletiekunie strijdt met deze 10 mannen en 9 vrouwen op in totaal 12 onderdelen. De Europese Kampioenschappen onder de 23 vinden plaats van 13 tot en met 16 juli, tegelijk met de ASICS NK Atletiek, in het Zawisa Stadion ten noorden van de stad. Deze venue heeft al eerder gediend als strijdtoneel voor diverse nationale en internationale kampioenschappen en was in 2016 nog host van de Wereldkampioenschappen onder de 20.
 
 
Mannen                                            onderdeel                            club

1.     Maarten Stuivenberg                400 meter                                 VAV Veenendaal
2.     Tony van Diepen                      800 meter                                 AV Lycurgus
3.     Vincent Hazeleger                    1500 meter                               AV Trias
4.     Mike Foppen                           1500 meter                               Cifla
5.     Bart van Nunen             10.000 meter                            AV Passaat
6.     Noah Schutte                           10.000 meter                            Leiden Atletiek                        
3000 meter steeple chase
7.     Manuel de Backer                    10.000 meter                            THOR
8.     Nick Smidt                               400 meter horden                     AAC ‘61
9.     Koen van der Wijst                   polsstokhoogspringen              AV Unitas
10.  Denzel Comenentia                  kogelstoten                              AAC
 

Vrouwen                                          onderdeel                            club
 
1.     Laura de Witte              200 meter                                 Trias Heiloo
400 meter
2.     Eva Hovenkamp                      400 meter                                 Prins Hendrik
3.     Nadine Visser                          100 meter horden                     SAV Grootebroek
4.     Anna Sjoukje Runia                  400 meter horden                     SAV Grootebroek
5.     Hanneke Oosterwegel               400 meter horden                     AV Daventria
6.     Veerle Bakker                          3000 meter steeple chase         Leiden Atletiek
7.     Lisanne Hagens                       hoogspringen                           AV Ilion
8.     Kiliana Heijmans                       polsstokhoogspringen              PAC Rotterdam
9.     Sina Mai Holthuijzen                 kogelslingeren                          AV Unitas
 
Maandag 10 juli vliegt het team richting Polen en op 17 juli landen ze weer op Nederlandse bodem.

(persbericht)

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>