Update: Koster wint Sylvestercross [ racevideo’s + uitslagen]

Maureen Koster Soest 1 IMG_0834

Bekijk hier de mannenrace

Bekijk hier de vrouwenrace

Uitslagen vrouwen

1 101 Maureen Koster Phanos 1e Vsen 22:13 22:13
2 105 Imana Truyers België 2e Vsen 22:35 22:35
3 104 Marcella Herzog Running2000 3e Vsen 22:38 22:38
4 103 Andrea Deelstra AV Heerenveen 4e Vsen 22:42 22:42
5 102 Veerle Dejaeghere België 5e Vsen 22:47 22:47
6 127 Jill Holterman Zaanland 6e Vsen 23:22 23:22
7 109 Nina Lauwert België 7e Vsen 23:40 23:40
8 106 Marijke de Visser Phoenix 8e Vsen 23:51 23:51
9 110 Jacelyn Gruppen HAC ’63 9e Vsen 23:57 23:57
10 107 Veerle Bakker Leiden Atletiek 10e Vsen 24:00 24:00
11 129 KabiraEl Gmiri Marokko 11e Vsen 24:08 24:08
12 108 Miriam van Reijen Phanos 12e Vsen 24:11 24:11
13 125 Josien Scheepens KAV Holland 13e Vsen 24:28 24:28
14 128 Lotte Krause AKU 14e Vsen 24:40 24:40
15 120 Tess Boekema BB lopers 15e Vsen 25:23 25:23
16 113 Charlotte Sijmens België 16e Vsen 26:00 26:00
17 114 Eline Langeveld Zaanland 17e Vsen 26:56 26:56
18 119 Jacolien Ruizendaal NOP 18e Vsen 26:59 26:59
19 123 Caroline Botman Phoenix 19e Vsen 27:40 27:40
20 118 Dinie Ras NOP 20e Vsen 27:45 27:45
21 124 Iris van Driest Flevo Delta 21e Vsen 29:03 29:03

uitslagen mannen prominenten

1 8 Abdi Ulad Hakin Denemarken 1e Msen 34:51 34:51
2 9 David Nilsson Zweden 2e Msen 34:58 34:58
3 4 Koen Naert België 3e Msen 35:09 35:09
4 10 Yassine Rachik Italië 4e Msen 35:43 35:43
5 5 Jesper van der Wielen Cifla 5e Msen 35:52 35:52
6 11 Ronald Schroer Zaanland 6e Msen 35:55 35:55
7 16 Mohamed Ali Mohamed Nijmegen Atletiek 7e Msen 36:26 36:26
8 12 Richard Douma Zaanland 8e Msen 36:41 36:41
9 84 Mike Foppen Cifla 9e Msen 36:43 36:43
10 15 Yakoub Labquira Marokko 10e Msen 36:51 36:51
11 20 Kalid Amin Triathlon 11e Msen 37:09 37:09
12 21 Robert Ton Nederland 12e Msen 37:14 37:14
13 17 Jorik van Egdom VAV 13e Msen 37:23 37:23
14 30 Ralph van Houwelingen Prins Hendrik 14e Msen 37:29 37:29
15 42 Luuk Metselaar AAA 15e Msen 37:32 37:32
16 117 Yahala Awal Aman Argo 16e Msen 37:32 37:32
17 147 Shaun Dixon Phanos 17e Msen 37:41 37:41
18 28 Ricardo Floris Atletiek Maastricht 18e Msen 37:43 37:43
19 89 Flores Weverling Leiden Atletiek 19e Msen 37:50 37:50
20 23 Wesley Mols Cifla 20e Msen 37:53 37:53
21 25 Geart Jorritsma Horror 21e Msen 37:56 37:56
22 18 Alwin Roovers Nederland 22e Msen 37:57 37:57
23 19 Ruben Scheurwater Parthenon 23e Msen 38:01 38:01
24 41 Nick van der Poel Ilion 24e Msen 38:05 38:05
25 74 Casper van der Putten Eindhoven Atletiek 25e Msen 38:15 38:15
26 32 Arne Mulder PEC 1910 26e Msen 38:15 38:15
27 31 Christiaan Bosselaar KAV Holland 27e Msen 38:17 38:17
28 24 Jan Petralia België 28e Msen 38:29 38:29
29 52 Gianluca Assorgia SV Sportlust 29e Msen 38:42 38:42
30 100 Sten Stoltenborg Haarlemmermeer 30e Msen 38:43 38:43
31 67 Bjorn Koreman Leiden Atletiek 31e Msen 38:44 38:44
32 85 Uwiragiye Ambroise Rwanda 32e Msen 38:46 38:46
33 98 Jim Rothweiler KAV Holland 33e Msen 38:48 38:48
34 53 Jasper Boot Leiden Atletiek 34e Msen 38:49 38:49
35 76 Melvin Franken DJA 35e Msen 38:50 38:50
36 54 Tim van den Broeke Dynamica 36e Msen 38:53 38:53
37 22 Lucas Nieuweboer KAV Holland 37e Msen 38:57 38:57
38 68 Ben Vriends Asterix 38e Msen 39:00 39:00
39 71 Mark te Brake AVA ’70 39e Msen 39:02 39:02
40 37 Peter-Jan Hardenbol Hellas 40e Msen 39:03 39:03
41 27 Tommy Kinders België 41e Msen 39:05 39:05
42 144 Tim Bolink AAC 42e Msen 39:07 39:07
43 241 Yassine Soughou België 43e Msen 39:15 39:15
44 94 Erwin Harmes González Running Team 44e Msen 39:18 39:18
45 38 Koen van Dijk Triathlon 45e Msen 39:21 39:21
46 80 Romain Hesschentier Lille Metropole Atletiek 46e Msen 39:28 39:28
47 59 Jan Berkhout Leiden Atletiek 47e Msen 39:32 39:32
48 97 Pieter Bakx Rotterdam Atletiek 48e Msen 39:40 39:40
49 81 Luuk Hendrikx Phoenix 49e Msen 39:44 39:44
50 62 Erik van Rijsewijk Cifla 50e Msen 39:47 39:47
51 75 Niels Baljet Rotterdam Atletiek 51e Msen 40:08 40:08
52 60 Marco van Etten Rotterdam Atletiek 52e Msen 40:22 40:22
53 87 Jorin Kamps AAC 53e Msen 40:23 40:23
54 33 Ronald Cockx DJA 54e Msen 40:27 40:27
55 36 Maarten Jumelet Leiden Atletiek 55e Msen 40:38 40:38
56 141 Mark Hamersma Veenendaal 56e Msen 40:41 40:41
57 57 Erwin Poldervaart Pallas ’93 57e Msen 40:52 40:52
58 66 Piet Wiersma Jahn II 58e Msen 40:54 40:54
59 72 Lars Cazander Hellas 59e Msen 41:01 41:01
60 82 Erik Slomp BB lopers 60e Msen 41:05 41:05
61 99 Benjamin Demarcke Rekken 61e Msen 41:15 41:15
62 77 Eyob van Lent Cifla 62e Msen 41:24 41:24
63 148 Christiaan Solleveld Olympus ’70 63e Msen 41:34 41:34
64 91 Henkjan den Braven Scorpio 64e Msen 41:36 41:36
65 55 Bernard van Harn VAV 65e Msen 41:39 41:39
66 49 Nathan Bade Hellas 66e Msen 41:46 41:46
67 58 Eric Wolfert Flakkee 67e Msen 41:47 41:47
68 143 Hidde Bekhuis Nijmegen Atletiek 68e Msen 42:34 42:34
69 90 Joey Hendriks Haarlemmermeer 69e Msen 43:00 43:00
70 45 Jochem Loos Leiden Atletiek 70e Msen 43:05 43:05
71 43 Gerrit Jan de Kleuver VAV 71e Msen 43:23 43:23
72 69 Jan Baltink AV ’23 72e Msen 43:39 43:39
73 63 Camiel Kruiswijk BAV 73e Msen 43:45 43:45
74 96 Bert Wallet Triathlon 74e Msen 44:16 44:16
75 93 Robert Bijl Dolichos 75e Msen 44:16 44:16
76 50 Johan Horst Running Holland verenigin 76e Msen 44:20 44:20
77 47 Wout van Dijk Running AP 77e Msen 44:23 44:23
78 142 Jordin Bijstra Zuidwal 78e Msen 44:47 44:47
79 64 Michiel Lelie RK HAV 79e Msen 44:52 44:52
80 92 Arjan Sterk Typhoon 80e Msen 45:11 45:11
81 35 Dennis de Knijff Running2000 81e Msen 45:43 45:43
82 39 Freek Goedhart Flakkee 82e Msen 45:50 45:50
83 146 Jan Willem Hagen Athlos 83e Msen 46:05 46:05
84 88 Niels Anders Zaanland 84e Msen 46:35 46:35

klik hier voor alle uitslagen

Maureen Koster Soest 1 IMG_0834

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>