Jasmijn Bakker en Veerle Bakker sluiten jaar positief af in Soest [ + interviews]

Jasmijn Bakker soest foto losse veter IMG_4448

De zusjes Jasmijn en Veerle Bakker stonden bij de Sylvestercross allebei op het podium. Veerle Bakker, de oudste, won de race bij de junioren A en sloot het jaar positief af na een teleurstellend EK. Jasmijn Bakker kwam als derde over de streep bij de junioren B. Vera Geenen sprak de zusjes na aflopen van race.

Uitslagen meisjes A
1 1411 Veerle Bakker Triathlon 1e MjunA 16:03 16:03
2 1405 Ashley Melcherts Energie 2e MjunA 16:07 16:07
3 1407 Kristel van den Berg Energie 3e MjunA 16:22 16:22
4 1413 Susan van Weperen LSV Invictus 4e MjunA 16:28 16:28
5 1423 Ellen van der Kolk TION 5e MjunA 16:30 16:30
6 1408 Diane van Es PAC 6e MjunA 16:43 16:43
7 1409 Eline de Jong De Liemers 7e MjunA 16:49 16:49
8 1401 Sanne van Gils Spado 8e MjunA 17:11 17:11
9 1410 Marjet Groen Lycurgus 9e MjunA 17:12 17:12
10 1418 Laura Boekel NOVA 10e MjunA 17:21 17:21
11 1403 Sanne Mooldijk PAC 11e MjunA 17:22 17:22
12 1406 Annemarie Slangewal Triathlon 12e MjunA 17:31 17:31
13 1419 Febe Pardaens België 13e MjunA 17:40 17:40
14 1425 Puck de Gier HAC ’63 14e MjunA 18:04 18:04
15 1412 Silke Jonkman Vitalis 15e MjunA 18:05 18:05
16 1424 romi de bruijn Venloop Running Team 16e MjunA 18:16 18:16
17 1422 Iris van Driest Flevo Delta 17e MjunA 18:22 18:22
18 1417 Gerber Loman Marathon Pim Mulier 18e MjunA 18:41 18:41
19 1416 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam Atletiek 19e MjunA 19:08 19:08
20 1421 Odile Verzantvoort Triathlon 20e MjunA 19:57 19:57
21 1404 Owi Boon AV Castricum 21e MjunA 20:11 20:11
22 1402 Nienke Heida Clytoneus 22e MjunA 22:39 22:39

Uitslagen meisjes B
1 1120 Jasmijn Lau Ciko ’66 1e MjunB 12:25 12:25
2 1103 Roos Blokhuis Passaat 2e MjunB 12:40 12:40
3 1117 Jasmijn Bakker Triathlon 3e MjunB 12:53 12:53
4 1110 Merel van der Marel Haarlemmermeer 4e MjunB 12:59 12:59
5 1118 Marije Hijman PAC 5e MjunB 13:09 13:09
6 1141 Danique Verdellen Venloop Running Team 6e MjunB 13:11 13:11
7 1136 Emmy Weekers Prins Hendrik 7e MjunB 13:17 13:17
8 1104 Ynte Biemans Atverni 8e MjunB 13:37 13:37
9 1135 Kayla Smith Leiden Atletiek 9e MjunB 13:38 13:38
10 1111 Lydia van Dijk KAV Holland 10e MjunB 13:42 13:42
11 366 Elke Pronk Atletics Nijverdal 11e MjunB 13:43 13:43
12 1134 Roos van Elk Leiden Atletiek 12e MjunB 13:44 13:44
13 1101 Madelief Kok Triathlon 13e MjunB 13:45 13:45
14 1107 Sophie Dielissen Venloop Running Team 14e MjunB 13:45 13:45
15 1148 Lois Stokkers Energie 15e MjunB 13:52 13:52
16 1143 Anouk Prop Spado 16e MjunB 13:57 13:57
17 1105 Anouk van Gils Spado 17e MjunB 14:00 14:00
18 1126 Evelien Kuiper Groningen Atletiek 18e MjunB 14:01 14:01
19 355 Maaike Verstege GAC Hilversum 19e MjunB 14:04 14:04
20 1132 Eva Bruil AVA ’70 20e MjunB 14:09 14:09
21 1147 Lotte Pröpper Phanos 21e MjunB 14:11 14:11
22 1114 Famke Heinst Ciko ’66 22e MjunB 14:13 14:13
23 1106 Irene Bijman Isala ’96 23e MjunB 14:15 14:15

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>