Chebogut wint Eindhoven marathon in 2u05’52”, Sengers snelste Nederlander [+ uitslagen]

Stephen Chebogut heeft de Eindhoven marathon op zijn naam geschreven. De Keniaan noteerde een tijd van 2u05’52” en bleef daarmee nipt boven het parcoursrecord. Met deze tijd heeft Eindhoven op dit moment de snelste marathontijd in Nederland van dit jaar. De tweede plaats was voor de Ethiopiër Deriba Robi met 2u05’58”. Mark Kiptoo kwam als derde over de streep in 2u06’00”.

Harm Sengers werd beste Nederlander met een tijd van 2u21’08”, een nieuw persoonlijk record. Bij de vrouwen ging de winst naar de Belgische Els Rens met 2u38’16”.

Uitslagen
1 7 Stephen Chebogut Kenia 1e Msen 2:05:52 2:05:51
2 1 Deriba Robi Ethiopië 2e Msen 2:05:58 2:05:57
3 3 Mark Kiptoo Kenia 3e Msen 2:06:00 2:05:59
4 9 Abayneh Woldegiorgis Ethiopië 4e Msen 2:07:16 2:07:15
5 8 Edwin Kibet Kenia 5e Msen 2:08:17 2:08:15
6 4 Stephen Chemlany Kenia 6e Msen 2:09:04 2:09:03
7 11 Vincent Chepkok Kenia 7e Msen 2:11:59 2:11:58
8 2 Gilbert Yegon Kenia 8e Msen 2:14:28 2:14:27
9 13 Samuel Kalalei Kenia 9e Msen 2:14:31 2:14:29
10 10 Abdelhadi El Hachimi Royal Football club Liège 10e Msen 2:15:13 2:15:12
11 15 Stijn De Vulder AC Geraardsbergen 11e Msen 2:19:08 2:19:06
12 40 Harm Sengers Nederland 12e Msen 2:21:07 2:21:06
13 112 Kristof Nackaerts AC Lyra 13e Msen 2:25:30 2:25:27
14 1721 Olivier Van Hoey AC Waasland 14e Msen 2:27:09 2:27:06
15 105 Bart Verschoren Dilbeek AC 1e M35 2:28:42 2:28:40
16 118 Kenneth Smeby Oslo 15e Msen 2:28:46 2:28:43
17 111 Gregory Cheval Montigny Btx 2e M35 2:29:44 2:29:41
18 1484 Gerrit De Pauw Duisburg 3e M35 2:31:18 2:31:13
19 110 Pieter Hendrickx Arendonk AC 4e M35 2:31:39 2:31:33
20 114 Nick Renders AC Herentals 16e Msen 2:31:41 2:31:35
21 104 Philip Van Lierde Eendr. Aalst 5e M35 2:31:43 2:31:39
22 106 Ton Verbaandert Eindhoven Atletiek 1e M45 2:31:54 2:31:53
23 523 Benny Fischer HC Oostende 17e Msen 2:32:49 2:32:44
24 101 Patrick Vanderstraeten Tubize 1e M50 2:33:10 2:33:08
25 1430 Pascal Kaers DC Leuven Atl 1e M40 2:33:41 2:33:38
26 1681 Christoph Schelfhout RC Gent 6e M35 2:35:35 2:35:33
27 1671 Paul Visser Tilburg Road Runners 18e Msen 2:35:36 2:35:34
28 1735 Wim Smets Atletiek Land van Aalst 2e M40 2:35:44 2:35:41
29 402 Hans Vanden Bempt DC Leuven Atl 7e M35 2:37:18 2:37:15
30 792 Dieter Buggenhoudt Wambeek 3e M40 2:37:22 2:37:12
31 626 Stef Simons AV Toekomst 19e Msen 2:37:27 2:37:24
32 1648 Jef Torbeyns Dilbeek 20e Msen 2:37:34 2:37:23
33 F4 Els Rens AC Lyra 1e Vsen 2:38:16 2:38:13
34 450 Jos Verdaasdonk Loopgroep Jan Strijker 21e Msen 2:38:25 2:38:19
35 1010 Bjorn Smeets VABCO Mol 8e M35 2:38:36 2:38:32
36 1428 Sean Fitzpatrick London 22e Msen 2:38:47 2:38:19
37 1157 Bert Kempenaers KAA Gent 23e Msen 2:38:52 2:38:49
38 42001 Nicolas Hoppe Jemeppe Sur Sambre 9e M35 2:39:14 2:39:11
39 412 Wim De Coene Zottegem 10e M35 2:39:20 2:39:16
40 120 Peter Bruinsma Atletics Nijverdal 4e M40 2:39:38 2:39:37
41 1679 Stan De Vleminck Merchtem 24e Msen 2:39:49 2:39:45
42 1766 Jean-Marc Debaets ROBA 2e M50 2:41:10 2:41:07
43 846 Wim Herman Willebroek-Boom 5e M40 2:41:17 2:41:12
44 445 Filip Van Goethem AC Waasland 6e M40 2:41:22 2:41:18
45 1845 Merlijn Wijn Eindhoven Atletiek 25e Msen 2:41:45 2:41:38
46 313 Ralph Lössner Duisburg 7e M40 2:41:48 2:41:42
47 1034 Filip Lijnen AV Toekomst 2e M45 2:41:52 2:41:46
48 F3 Myhre Marthe Noorwegen 2e Vsen 2:41:54 2:41:53
49 1350 Nico klein Poelhuis TION 26e Msen 2:42:02 2:41:58
50 833 André Heeren Clytoneus 3e M45 2:42:09 2:41:49
51 1455 Dariusz Sliwinski Znin 27e Msen 2:42:21 2:42:15
52 932 Jurgen Torfs Duffel AC 11e M35 2:42:29 2:42:25
53 116 Tom Van Der Kelen AC Pajottenland 28e Msen 2:42:49 2:42:46
54 1782 Dirk Nicque AC Waasland 3e M50 2:42:58 2:42:54
55 1183 Henk Omey Bavikhove 12e M35 2:43:25 2:43:18
56 1187 Andy Leliaert Niel-bij-As 13e M35 2:43:51 2:43:49
57 1011 Kristof De Rycke AC Waasland 14e M35 2:44:01 2:43:56
58 1868 Tim Kragten Eindhoven Atletiek 29e Msen 2:44:05 2:44:04
59 364 Christophe Castermans AC De Demer 15e M35 2:44:07 2:44:03
60 1701 Peter-Paul Derks Eindhoven Atletiek 30e Msen 2:44:11 2:43:55
61 1709 Wesley Van de Gaer Zichem 16e M35 2:44:45 2:44:38
62 1881 Pavlos Tzanavaras Thessaloniki 4e M45 2:44:47 2:44:45
63 997 Dennis Vanhoof VABCO Mol 31e Msen 2:44:48 2:44:45
64 1585 Maarten De Maeyer RC Mechelen 17e M35 2:44:49 2:44:44
65 1608 Alex Storms ROBA 4e M50 2:44:54 2:44:49
66 1414 Dries Echelpoels Brecht 5e M45 2:44:56 2:44:41
67 1366 Filip Mortier AC Waasland 32e Msen 2:45:02 2:44:57
68 F2 Eeva Sajanti Finland 3e Vsen 2:45:19 2:45:16
69 1261 Marcin Uciechowski Opole 33e Msen 2:45:23 2:45:05
70 1304 David Claus Triathlon 34e Msen 2:45:30 2:45:19
71 1743 Christian Plume AC Zottegem 6e M45 2:45:40 2:45:35
72 1627 Dirk Swalens AV Toekomst 5e M50 2:46:03 2:45:52
73 573 Boudewijn Happé Atverni 7e M45 2:46:31 2:46:21
74 784 Sven Mosselmans Ternat 8e M40 2:46:39 2:46:21
75 452 Michiel Molevelt Leiden Atletiek 9e M40 2:46:43 2:46:40
76 532 Wim De Maeyer Zemst 18e M35 2:47:05 2:46:59
77 1256 Didier Lopez-Nava Liège 10e M40 2:47:35 2:47:20
78 469 Lorenzo Terrière Mesen 35e Msen 2:47:39 2:47:32
79 1813 Bart Louckx Sint-Pieters-Leeuw 36e Msen 2:47:54 2:47:42
80 574 Boudewijn Emo Atverni 19e M35 2:48:01 2:47:51
81 1533 Filip Smets ROBA 11e M40 2:48:10 2:48:07
82 1839 Robin Michael Decottignies Mol 37e Msen 2:48:19 2:48:13
83 1745 Patrick Vandebeek Bertem AC 12e M40 2:48:30 2:48:25
84 1068 Erwin van den Broeke Axel 20e M35 2:48:37 2:48:26
85 1283 Jeroen Schmidt Veluwe 21e M35 2:48:51 2:48:49
86 766 Kurt Vallé Moorsele 38e Msen 2:48:53 2:48:50
87 117 Eddy Vierendeels AC Pajottenland 1e M60 2:49:04 2:49:02
88 1195 Mark Van Gestel Laakdal 13e M40 2:49:05 2:48:44
89 1850 Eric Crombaghs Eindhoven Atletiek 22e M35 2:49:14 2:49:06
90 F112 Rachel Humphreys Stevenage 4e Vsen 2:49:26 2:49:16
91 1526 Maurice Janssen Herpen 14e M40 2:49:33 2:49:25
92 687 Krist Vandesteene Waregem 15e M40 2:49:45 2:49:34
93 802 Eddy Vanhoof VABCO Mol 6e M50 2:49:51 2:49:49
94 1399 Thijs Anthonissen Brecht 39e Msen 2:50:01 2:49:41
95 1719 Gunnar Dedecker Haasrode 40e Msen 2:50:03 2:49:51
96 734 Giannis Gerou Keratsini 41e Msen 2:50:28 2:50:06
97 119 Dieter Brouckaert Zerkegem 42e Msen 2:50:33 2:50:31
98 F53 Annelies Deketelaere HAC 5e Vsen 2:50:33 2:50:31
99 1174 Franck Mortreux Annequin 8e M45 2:50:44 2:50:41
100 1198 Steven Deram KAV Roeselare 2e M60 2:50:52 2:50:49

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>