Klaverblad Arena Games 2013: buitenlanders bieden Nederlandse top tegenstand

2013_06_23_EC Dublin_0074
(Foto: Johan Voogd)

Bij de Klaverblad Arena Games 2013, het grootste atletiekevenement wat jaarlijks in Hilversum plaatsvindt, zullen naast Nederlandse topatleten ook een aantal toppers uit het buitenland te zien zijn op zondag 7 juli.

Zo verschijnt bij het kogelslingeren voor de mannen de Egyptenaar Hassan Mohamed Mahmoud in de ring, die met zijn persoonlijk record van 76,69 meter een poging gaat wagen de kwalificatie-eis voor het WK in Moskou te halen. Bij een ander werponderdeel, het speerwerpen voor de mannen, is de Belg Timothy Herman een van de favorieten voor de winst. Hij heeft een persoonlijk record van 78,98 meter. Daarnaast zal de Amerikaanse hoogspringer Donte Nall (persoonlijk record van 2,24 meter) op het strijdtoneel verschijnen en komt uit Namibië hinkstapspringer Roger Haitengi over, die met zijn persoonlijk record van 16,33 meter de strijd aangaat met Nederlands’ beste hinkstapspringer Fabian Florant. Bij de vrouwen is de Amerikaanse hordeloopster Sirena Williams (persoonlijk record van 13,32 sec.) een sterke deelneemster.

De buitenlandse atleten zullen de Nederlandse toppers tegenstand gaan bieden op de verschillende onderdelen. Onder meer Gregory Sedoc (110 meter horden), Eelco Sintnicolaas (onderdelen worden later bekendgemaakt), Pelle Rietveld (100 meter, discuswerpen en verspringen) Rianne Galiart (polsstokhoogspringen), Sharona Bakker (100 meter horden), Nadine Broersen (100 meter horden) en Marius Kranendonk (verspringen) zijn in Hilversum van de partij.

Deelnemerslijsten:
Laatste update: 27 juni 2013 – 8:04
Kogelslingeren – Alle categorieën
Naam Vereniging Beste prestatie
Hassan Mohamed Mahmoud Egypte 76,69
Vincent Onos SAV 68,34
Wendy Koolhaas Groningen Atletiek 55,35
Maaike Schetters Eindhoven Atletiek 51,82
Femke Hollander PEC 1910 50,96
Jim van Oostrom AV ’23 50,83
Vivian Brandhoff SAV 45,64

Speerwerpen – Vrouwen
Naam Vereniging Beste prestatie
Mandy van der Meer Ilion 50,05
Anne-Lique Weeren Hellas Utrecht 44,60
Rianne Gorter Isala ’96 44,19
Danien ten Berge De Sperwers 43,85
Patricia Harteveld Climax 43,24
Kirsten Umans België 42,98
Lisanne Hoos AV ’34 40,44
Ilona Verboom Hellas Utrecht 38,96

200 meter – Wheelers
Naam Vereniging Beste prestatie
Amy Siemons HAC –
Desiree Vranken Swift Atletiek –
Henk Schuiling GSC Emmen –
Kenny van Weeghel Eindhoven Atletiek –
Margriet van den Broek Phanos –
Stefan Rusch GSC Emmen –

3000 meter – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Jeroen Engels Prins Hendrik 8:42,30
Christiaan Bosselaar KAV Holland 8:42,71
Daan van den Ende Phanos 8:43,21
Tim Bolink Hellas Utrecht 8:45,68
Lars Cazander Hellas Utrecht 8:48,16
Cas Lutz GAC Hilversum 8:52,92
Peter-Jan Hardenbol Pijnenburg 9:00,97
Vincent Sokolowski Hellas Utrecht 9:01,68
Messaoud Dardouri Atverni 9:02,52
Eduard Grob GAC Hilversum 9:10,74
Nick van der Poel Ilion 9:11,04
Geert Tuinstra SISU 9:14,47
Jan Berkhout Running Holland vereniging 9:14,48
Yunis Stitan Noordkop 3:59,87 1500m

Kogelstoten – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Tom Corstjens Achilles-Top 17,12
Remco Goetheer Rotterdam Atletiek 16,89
Paul Olofsen SAV 15,91
Vincent Onos SAV 14,19
Kjell Heinsius SAV 13,82
Kay Olofsen SAV 12,79

Polsstokhoogspringen – Vrouwen
Naam Vereniging Beste prestatie
Rianna Galiart Lycurgus 4,35
Femke Pluim AAV ’36 4,25
Dominique Esselaar Unitas 3,85
Jitske Spijker DEM 3,60
Moniek Jansen Sprint 3,41

Verspringen – Vrouwen
Naam Vereniging Beste prestatie
Maren Schuermann Duitsland 6,04
Femke Klop Hellas Utrecht 6,02
Sophie Klumper Phanos 5,83
Jarmilla van Stralen AAV ’36 5,75
Joyce Swanenberg Hellas Utrecht 5,63
Chanté Samuel Phanos 5,53
Myrthe van der Bruggen Startbaan 5,07
Annette Roozen U-Track – DPT
Iris Pruysen DK en AV Hercules – DPT

100 meter – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Maarten Heisen Clytoneus 10,72
Paul Robers AV ’34 10,78
Virgil Spier AAC 10,82
Marvin Douma NEA Volharding 10,84
Pelle Rietveld ARV Ilion 10,85
Simon Blok Rotterdam Atletiek 11,06
Jurre Wildschut GAC Hilversum 11,11
Jeroen Brus Atverni 11,22
Rogier Janssen Kronos 11,23
Roben Popkema AV Gouda 11,25
Bram Teunisse AV ’23 11,27
Manno Laan AV ’34 11,27
Branco van Minnen SISU 11,36
Ronald Dekker Hera 11,48
Sawa Bezelev Athlos 11,49
Dennis de Groot Phoenix 11,53
Stefan van Twillert Vitalis 11,53
Aldo Vree GAC Hilversum 11,82
Tristan Domin Atletico ’73 11,88
Nick Wildoer SAV 11,94
Jelmar Bos Almere ’81 – DPT
Ronald Hertog Rotterdam Atletiek – DPT

Hoogspringen – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Donte Nall Verenigde Staten 2,24
Robert Bervoets De Keien 2,02
Tymon de Jonge Ilion 2,02
Dave Brandhoff SAV 2,00
Hans Verheijde Ilion 1,97
Martijn Praamsma Startbaan 1,95
Roy van Meel Ilion 1,94

100 meter – Vrouwen
Naam Vereniging Beste prestatie
Dafne Schippers Hellas Utrecht 11,36
Jamile Samuel Phanos 11,38
Nicky van Leuveren Phanos 11,83
Naomi Sedney Ilion 11,86
Marije van Hunenstijn AV ’34 12,10
Linda van Rossum AKU 12,15
Nikki van Leeuwen Rotterdam Atletiek 12,26
Sharda Zuurbier Hera 12,30
Nancy van Petersen AV ’34 12,34
Sharon Hendriks AV ’34 12,35
Jarmilla van Stralen AAV ’36 12,38
Aimee Lovers NEA Volharding 12,41
Maren Schuermann Duitsland 12,47
Esther Fonville Startbaan 12,90
Rosa de Jong AV ’23 12,90
Alice Achterberg Phoenix 12,91
Pascale Schure Phoenix 13,07
Sjoera Tjin A-Lim Sparta 13,32
Annette Roozen U-Track – DPT
Iris Pruysen DK en AV Hercules – DPT
Marlene van Gansewinkel AV Attila – DPT

Discuswerpen – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Stephan Dekker Ilion 54,60
Thomas Zaw Groningen Atletiek 49,24
Caspar Hattink Startbaan 48,78
Paul Olofsen SAV 44,79
Kjell Heinsius SAV 44,06
Aiko Staudt Marathon Pim Mulier 43,16
Casper van der Ploeg GAC Hilversum 41,90
Pelle Rietveld ARV Ilion 41,88

100 meter – Wheelers

Naam Vereniging Beste prestatie
Amy Siemons HAC –
Desiree Vranken Swift Atletiek –
Henk Schuiling GSC Emmen –
Kenny van Weeghel Eindhoven Atletiek –
Margriet van den Broek Phanos –
Stefan Rusch GSC Emmen –

800 meter – Vrouwen
Naam Vereniging Beste prestatie
Britt Ummels Atletiek Maastricht 2:11,20
Karin Gorter Phoenix 2:13,65
Heleen Wildoer SAV 2:14,70
Bo Ummels Atletiek Maastricht 2:15,50
Jessie Homminga GAC Hilversum 2:24,24

Hinkstapspringen – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Fabian Florant Haag Atletiek 16,75
Roger Haitengi Namibië 16,33
Rienk Kan AV Heerenveen 13,70

800 meter – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Aladdin Bouhania Denemarken 1:51,81
Balint Horvath Leiden Atletiek 1:52,49
Ralf Nieuwenhuizen Passaat 1:52,76
Joost Wieleman Almere ’81 1:54,20
Adil el Azzouzi Phanos 1:54,29
Jeroen Rodenburg Phoenix 1:54,74
Sam de Vor GAC Hilversum 1:54,90
Hugo van den Haak Sparta 1:55,66
Yunis Stitan Noordkop 1:55,98
Nick van Tol GAC Hilversum 1:56,15
David Vonk GAC Hilversum 1:56,42
Ralf Looze Phanos 1:56,85
Antoon van Beek Pijnenburg 1:57,25
Michel Riemersma Triathlon 1:57,90
Daniel de Looze Startbaan 1:58,57
Jeroen Verboom Pijnenburg 1:58,86
Said Hayek HAC 1:59,24
David Landman GAC Hilversum 2:00,08
Alle Koperdraad GAC Hilversum 2:01,87
Mattia Innocenti Zwitserland 1:54,33 2011

Kogelstoten – Vrouwen
Naam Vereniging Beste prestatie
Melissa Boekelman Prins Hendrik 17,63
Corinne Nugter NOP 15,80
Vivian Brandhoff SAV 14,91
Lianne Bruins GAC Hilversum 13,15

100 meter horden – Vrouwen

Naam Vereniging Beste prestatie
Sharona Bakker AV NEA-Volharding 13,14
Nadine Broersen AV Sprint 13,50
Suzanne Williams NEA Volharding 13,61
Nicole Kroonenburg Phanos 13,71
Nancy van Petersen AV ’34 13,97
Eefje Boons Daventria 14,11
Anouk Vetter AAC 14,12
Marije van Hunenstijn AV ’34 14,39
Chanté Samuel Phanos 14,40
Helen van Rossum AKU 14,63
Anouk Oosterhuis Atverni 14,64
Aimee Lovers NEA Volharding 15,10
Sjoera Tjin A-Lim Sparta 13,97 76cm

Verspringen – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Robert Martey Ghana 7,74
Marius Kranendonk AAC 7,57
Pelle Rietveld ARV Ilion 7,23
Sander Schutjes AVV 7,09
Jasper Kranendonk AAC 6,96
Jelle van Kesteren Prins Hendrik 6,89
Ronald Hertog Rotterdam Atletiek – DPT

Speerwerpen – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Thomas Smet België 79,14
Timothy Herman België 78,98
Daan Meyer AV ’34 75,67
Sven Schröder Duitsland 70,24
Leon Versluijs Climax 70,12
Ludo van der Plaat Ilion 68,10
Mart ten Berge De Sperwers 65,45
Mark Jonker Isala ’96 62,24
Keith Beard Rotterdam Atletiek 62,10
Kay Olofsen SAV 57,42

110 meter horden – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Gregory Sedoc AAC 13,45
Andreas Martinsen Denemarken 13,77
Stefan Nieuwland Climax 14,23
Martin Kallur Zweden 14,59
Gaard van Vugt NEA Volharding 14,65

400 meter – Vrouwen
Naam Vereniging Beste prestatie
Anna Voskamp Hanzesport 55,05
Danaïd Prinsen Aquilo 56,19
Graciëlla Woutersen Atverni 56,33
Marian Zandberg AV Heerenveen 56,98
Tessa Strijp AV ’23 57,06
Roos-Sanne Claassen NOP 57,25
Remona Fransen AV De Spartaan 57,57
Christine Bosch GAC Hilversum 58,47
Marije Doddema AKU 58,72
Dagmar Smid AAV ’36 1:00,00
Demi van de Sande Rotterdam Atletiek 1:00,48
Marlou van Rhijn Phanos 1:01,12 DPT

400 meter – Mannen
Naam Vereniging Beste prestatie
Olaf van den Bergh Prins Hendrik 48,35
Remco Bos Daventria 48,49
Martijn Bervoets De Keien 48,59
Branco van Minnen SISU 48,69
Mitchell Switzer Verenigde Staten 49,76
Jurre Kok Zaanland 49,78
Jurre Wildschut GAC Hilversum 49,79
Victor Bouwman Groningen Atletiek 49,95
Vincent van der Vis AV ’34 50,43
Rogier Janssen Kronos 50,50
Ronald Dekker Hera 50,66
Adil el Azzouzi Phanos 51,05
Jos van Schijndel Prins Hendrik 51,16
Timo Stam Phanos 51,30
Dennis de Groot Phoenix 52,81
Kenny van Weeghel Eindhoven Atletiek – DPT

Voor volgende update kijk op de site van de Arena Games

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>