NK indoor dag 2: Video’s van alle finales van de horden, sprint en afstandnummers

17-02-2013 NK Indoor Apeldoorn Nederland Atletiek   Foto: Kees Nouws:

Finale 60m mannen

Finale 60 meter mannen
1 184 JOSEPH, Jerry 82 RTAT 6.86
2 147 HEISEN, Maarten 84 CLYT 6.93
3 290 OUWENDIJK, Maxim 92 PAC 7.01
4 366 SPIER, Virgil 81 AAC 7.04
5 381 STRIJBIS, Victor 92 NEAV 7.04
6 330 ROBERS, Paul 88 AV34 7.06
7 382 SUSANNA, Eugene 88 EHAT 7.17
392 TROMP, Joren 88 NEAV DNS

Finale 60m vrouwen

Finale 60 meter vrouwen
1 351 SCHIPPERS, Dafne 92 HLLS 7.26
2 346 SAMUEL, Jamile 92 PHNS 7.28
3 240 LUBBERS, Eva 92 AKU 7.36
4 395 VASSELL, Kadene 89 PHNS 7.48
5 253 MEIJ, Femke van der 85 SPRN 7.60
6 210 KRIEKEN, Lianne van 97 ATVN 7.80
7 17 BABEL, Janice 92 PHNS 8.21
7 AGT, Sacha van 94 EHAT DIS R162.7

Finale 200m mannen

200 meter mannen
1 114 FELLER, Jerrel 87 PHNS 21.21
2 330 ROBERS, Paul 88 AV34 21.77
3 308 PUPELLA, Sander 93 HGAT 22.12
4 103 EIND, Revelinho 90 AV34 22.31
5 180 JANSSEN, Rogier 86 KRNS 22.62
6 281 NUYTINCK, Steven 91 AV56 23.02

Finale 200m vrouwen

Finale 200 meter vrouwen
1 349 SCHAGEN, Tessa van 94 LATL 23.63
2 395 VASSELL, Kadene 89 PHNS 23.84
3 17 BABEL, Janice 92 PHNS 23.96
4 18 BAJON, Shimada 88 ATVN 25.04
5 452 WITTE, Laura de 95 TRAS 25.32

Finale 400m mannen

Finale 400 meter mannen
1 11 ARTS, Jesper 92 LGDR 47.38
2 321 RHALFIOUI, Youssef el 83 PHNS 47.73
3 36 BLAUWHOF, Bjorn 90 PHNS 47.93
4 397 VENEMA, Jelle 93 SOMI 48.12
5 29 BERGH, Olaf van den 94 PH 48.93
6 419 VRIEND, Brian 90 LYCG 48.96

Finale 400m vrouwen

Finale 800m mannen

Finale 800 meter mannen
1 216 KUPERS, Thijmen 91 GRNG 1:48.65
2 225 LATHOUWERS, Robert 83 RTAT 1:48.95
3 40 BOER, Wouter de 81 TION 1:50.09
4 51 BOUWMAN, Victor 86 GRNG 1:52.66
5 274 NIEUWENHUIZEN, Ralf 94 PSST 1:52.93
6 296 PENNEKAMP, Nils 87 HLLM 1:53.34
7 353 SCHOUTEN, Menno 91 LYCG 1:53.51
8 343 RUYTER, Robin 93 PH 1:59.29

Finale 800m vrouwen

Finale 800 meter vrouwen
1 401 VERSTEGEN, Sanne 85 RTAT 2:08.99
2 306 PRINSEN, Dana•d 97 AQLO 2:09.10
3 247 MANDERS, Marlies 91 HLLS 2:09.12
4 273 NIEUWENHUIJSEN, Karin 87 HLLS 2:09.32
5 80 DERRIKS, Lonneke 87 SPTN 2:10.55
6 214 KRUIVER, Manon 88 NOVA 2:16.13
7 164 HUIGEN, Marlies 94 HNZS 2:17.89
8 441 WEVER, Marije 93 HERA 2:23.97

Finale 1500m vrouwen

Finale 1500 meter vrouwen
1 338 RUIJTERS, Evelien 85 UNTS 4:26.84
2 156 HOFSTEDE, Helen 80 ATVN 4:26.98
3 214 KRUIVER, Manon 88 NOVA 4:35.20
4 394 UMMELS, Bo 93 MSTR 4:40.09
5 313 RAVESTEIN, Lorraine 86 PHNX 4:40.15
6 209 KRAUSE, Lotte 92 AKU 4:43.45
7 393 UMMELS, Britt 93 MSTR 4:46.88
8 254 MEIJER, Bernice 96 VNDM 4:59.36

Finale 3000m mannen

3000 meter mannen
1 473 PLOEGER, Wouter 92 AC61 8:20.06
2 131 GROEN, Tijs 85 LMRS 8:20.98
3 422 VRIES, Edwin de 92 AM81 8:23.62
4 442 WIGGERS, Tom 87 HRLM 8:23.92
5 162 HOOREN, Bas Van 92 MSTR 8:44.12
6 191 KESSEL, Mark van 89 LGDR 8:45.47
7 451 WITTE, Jaap 82 TEXL 8:52.07
8 107 ENGELS, Jeroen 83 PH 8:53.66
9 50 BOUTERSE, Neal 93 DNMC 8:54.14
10 190 KEMPER, Jelle 88 PH 8:54.69
11 332 ROMKES, Benjamin 65 ZNLD 8:57.68
12 68 CAZANDER, Lars 92 HLLS 9:09.74
13 57 BROEKE, Tim van den 95 DNMC 9:16.08

Finale 60mh vrouwen

Finale 60m Horden vrouwen
Heat:1
1 20 BAKKER, Sharona 90 NEAV 8.11
2 153 HODDE, Rosina 83 HGAT 8.18
3 449 WILLIAMS, Suzanne 93 NEAV 8.36
4 59 BROERSEN, Nadine 90 SPRN 8.38
5 406 VISSER, Nadine 95 SAV 8.52
6 211 KROONENBURG, Nicole 89 PHNS 8.55
7 298 PETERSEN, Nancy van 92 AV34 8.73
8 116 FRANSEN, Remona 85 SPTN 8.74

Finale 60mh mannen

Finale 60m Horden mannen
Heat:1
1 226 LEEFLANG, Erik 89 ZDWL 7.80
2 364 SMET, Koen 92 PHNS 7.81
3 324 RIETVELD, Pelle 85 ILIO 7.90
4 347 SAMUEL, Tjendo 89 PHNS 8.02
5 130 GROEN, Paul 89 GACH 8.17
6 424 VUGT, Gaard van 93 NEAV 8.18
7 52 BRAUN, Pieter 93 SPRN 8.25
8 205 KORTBEEK, Thomas 81 PH 8.35

400mh vrouwen serie 1

400m Horden vrouwen Time :13:06
Heat:1
1 337 RUBEN, Tamara 82 ATVN 61.16
3 265 MOOIJ, Annemarie de 87 LATL 64.47
5 327 RIJKEN, Noortje 84 WYCH 66.16
6 86 DODDEMA, Marije 95 ZNLD 66.19

400mh vrouwen serie 2

400m Horden vrouwen Time :13:06
Heat:2
2 326 RIJKEN, Rebecca 93 ZNLD 63.18
4 268 MULDER, Nina 86 ATVN 65.11
7 173 HUSTINGS, Anneke 86 EHAT 66.26
8 172 HUSSLAGE, Marlieke 86 SPRN 66.75
9 408 VISSER, Isis 96 PAC 69.31

400mh mannen serie 1

400m Horden mannen Time :13:27
Heat:1
2 281 NUYTINCK, Steven 91 AV56 53.08
4 195 KLAASSEN, Martijn 84 PHNS 54.10
6 227 LEERSUM, Bas Van 93 ZNLD 55.31
8 215 KUIN, Ronald 87 DVTR 56.34
9 462 ZANDEN, Bart van der 81 EHAT 56.42
12 389 TIJM, Rene 85 NOVA 58.71

400mh mannen serie 2

400m Horden mannen Time :13:27
Heat:2
1 205 KORTBEEK, Thomas 81 PH 51.60
3 182 JONG, Joost de 94 PL67 53.62
5 258 METTES, Remco 87 HLLD 55.02
7 445 WIJNGAARD, Bart van den 89 SCRP 55.74
10 34 BLAAUW, Robbin 93 AQLO 57.05
11 142 HANSWIJK, Rik 84 CLMX 57.99

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>