Abdi Nageeye: ‘Ik liep geen goede wedstrijd maar ben wel blij dat ik de titel pak’ [+ uitslagen]


(Foto: Kees Nouws)

Abdi Nageeye won vandaag het NK 10km tijdens de ABN AMRO Singlloop in Utrecht. Eerder dit jaar nam Nageeye ook deel aan het EK in Helsinki en werd hij nationaal kampioen op de 5.000m. ‘Ik wilde vandaag eigenlijk een goede tijd lopen, maar dat lukte niet. Toen ben ik voor het Nederlands kampioenschap gaan lopen en vertrouwde op mijn eindsprint.’ We spraken met Nageeye, die zijn debuut op de marathon uit heeft gesteld tot het voorjaar 2014.

uitslagen mannen
1 5 Charles Cheruiyot Kenia 1e MWED 28:22 28:21
2 1 Philip Langat Kenia 2e MWED 28:22 28:21
3 4 Wilfred Murgor Kenia 3e MWED 28:22 28:22
4 3 Richard Sigei Kenia 4e MWED 28:26 28:24
5 2 Philip Yiego Kenia 5e MWED 28:41 28:38
6 8 Igor Geletiy Oekraïne 6e MWED 29:14 29:12
7 502 Abdi Nageeye Cifla 1e MSEN 29:26 29:25
8 505 Gert Jan Wassink Argo 2e MSEN 29:27 29:27
9 503 Tom Wiggers AV Haarlem 3e MSEN 29:40 29:38
10 9 Antoine Duvivier België 7e MWED 29:48 29:47
11 506 Jorit Van Malsen Hellas 4e MSEN 29:52 29:50
12 20 Mohamed Ali Mohamed Somalië 8e MWED 29:58 29:57
13 507 Roy Hoornweg Passaat 5e MSEN 29:59 29:57
14 19 Noureddinne Athamna Algerije 9e MWED 30:03 30:02
15 11 Michael Nielsen Denemarken 10e MWED 30:08 30:06
16 518 Wesley van der Gouw Prins Hendrik 6e MSEN 30:26 30:26
17 514 Edwin de Vries Almere ’81 7e MSEN 30:33 30:32
18 516 Tim Pleijte Dynamica 8e MSEN 30:35 30:34
19 510 Olfert Molenhuis Groningen Atletiek 9e MSEN 30:55 30:53
20 532 Jurjen Polderman Clytoneus 10e MSEN 31:00 30:58
21 524 Jeroen Maas Sprint 11e MSEN 31:02 31:00
22 591 Mike Teekens Achilles 12e MSEN 31:04 31:01
23 519 Wouter Jansen Cifla 13e MSEN 31:08 31:07
24 517 Jarno Van Miltenburg Hellas 14e MSEN 31:10 31:08
25 515 Joost van den Ende Seven Hills Running Team 15e MSEN 31:11 31:11
26 520 Harm Sengers Eindhoven Atletiek 16e MSEN 31:22 31:20
27 535 Milco Driessen Hellas 17e MSEN 31:23 31:23
28 10 Ambroise Uwiragiye Rwanda 11e MWED 31:25 31:24
29 1006 Richard Douma Zaanland 1e JJUNA 31:26 31:25
30 4041 Patrick Kwist Rotterdam Atletiek 1e M40 31:31 31:28
31 554 Joeri Wolf Cifla 18e MSEN 31:32 31:29
32 630 Rob Maas Sprint 19e MSEN 31:33 31:30
33 1003 Bart van Nunen Passaat 2e JJUNA 31:36 31:34
34 521 Jelte Brontsema Phanos 20e MSEN 31:40 31:39
35 522 Jorrit Cleij Cifla 21e MSEN 31:53 31:51
36 632 Jeroen Reintjes Atletico ’73 22e MSEN 31:54 31:50
37 559 Leon Graumans Phoenix 23e MSEN 31:56 31:53
38 598 Roel Wijmenga Unitas 24e MSEN 32:00 31:58
39 4014 Bernard te Boekhorst Phoenix 2e M40 32:00 31:57
40 611 Vincent Mensen Leiden Atletiek 25e MSEN 32:02 31:59
41 613 Jorrit Pels Rotterdam Atletiek 26e MSEN 32:03 31:59
42 614 Michiel Hulleman Phanos 27e MSEN 32:06 32:03
43 107 Joni Hulkko Jalasjarvi 12e MWED 32:13 32:08
44 4500 Oskar de Kuijer Eindhoven Atletiek 1e M45 32:14 32:12
45 1002 Neal Bouterse Dynamica 3e JJUNA 32:21 32:18
46 512 Wesley Pauel AV Castricum 28e MSEN 32:21 32:19
47 529 Guus Reijngoud Hellas 29e MSEN 32:23 32:21
48 528 Marten Korfage Hera 30e MSEN 32:24 32:19
49 582 Peter Janssen Lionitas 31e MSEN 32:25 32:25
50 1011 Tommy Staal AV ’56 4e JJUNA 32:27 32:24

Beantwoord

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>