NK Atletiek Dag 1: 100m M/V, 100mh/110mh, 200m M/V, 400m M/V, 400mh M/V, 800m M/V, 1500m M

100 meter Vrouwen series Time :14:34
Heat:1 Wind : -1.4
1 597 AKIHARY Esther UNTS 11.79
2 41 LUBBERS Eva AKU 11.79
3 334 SEDNEY Naomi ILIO 11.89
4 172 AGT Sacha van ENDH 12.23
5 74 BONGERS Joyce ATVN 12.45
6 91 BOT Manuelle AV34 12.59
7 466 WIJCK Gabriella van der PHNS 12.61
458 VASSELL Kadene PHNS DIS Rule 162.7

100 meter Vrouwen series Time :14:34
Heat:2 Wind : -0.5
1 422 BABEL Janice PHNS 11.81
2 385 HAGEN Anouk NYMN 11.83
3 352 SCHAGEN Tessa van LATL 12.01
4 73 BAJON Shimada ATVN 12.05
5 42 ROSSUM Linda van AKU 12.15
6 563 GOOR Myrte SPRN 12.26
7 95 HUNENSTIJN Marije van AV34 12.33
453 SAMUEL Jamile PHNS DIS Rule 162.7

100 meter Vrouwen series Time :14:34
Heat:3 Wind : 0.3
1 288 SCHIPPERS Dafne HLLS 11.46
2 217 DOPHEIDE Marit GRNG 11.77
3 560 BOSKER Judith SPRN 12.00
4 540 DUIJN Marloes SAV 12.10
5 330 LOBO Miquella ILIO 12.13
6 33 STRALEN Jarmilla van AV36 12.38
7 311 ZUURBIER Sharda HERA 12.39
8 595 WITTE Laura de TRAS 12.40

100 meter Mannen series Time :14:51
Heat:1 Wind : -1.1
1 216 CODRINGTON Giovanni GRNG 10.46
2 432 FELLER Jerrel PHNS 10.62
3 380 TROMP Jorân NEAV 10.68
4 210 THEMEN Jurgen SUR 10.76
5 143 HEISEN Maarten CLYT 10.83
6 66 JAEGERS Joeri ATTL 10.87
7 243 PUPELLA Sander HGAT 10.98
464 WESTER Rik PHNS DIS Rule 162.7

100 meter Mannen series Time :14:51
Heat:2 Wind : -1.6
1 635 LUIJK Patrick van RTAT 10.52
2 75 BRUS Wouter ATVN 10.64
3 436 HOOGMOED Guus PHNS 10.69
4 520 KWIDAMA Prince RTAT 10.83
5 23 SPIER Virgil AAC 10.93
6 175 MUTEBWA Jonathan ENDH 11.02
7 407 JEPMA Devron PAC 11.04
8 433 FRIMPONG Akwasi PHNS 11.14

100 meter Mannen series Time :14:51
Heat:3 Wind : -0.4
1 634 MARTINA Churandy RTAT 10.34
2 443 KRUCHTEN Mike van PHNS 10.62
3 524 MARIANO Brian RTAT 10.68
4 62 ERVE Koen van ATTL 10.83
5 100 ROBERS Paul AV34 10.88
6 523 LINDEBORG Waldy RTAT 10.89
7 517 JOSEPH Jerry RTAT 10.93
8 189 GROEN Paul GACH 11.04

400m Horden Mannen series Time :13:30
Heat:1
1 492 KORTBEEK Thomas PH 51.27
2 589 KERSSIES Vincent TION 52.32
3 108 NUYTINCK Steven AV56 52.49
4 315 METTES Remco HLLD 53.35
5 181 ZANDEN Bart van der ENDH 55.24
6 574 SCHOUWENAAR Jon STBN 56.34
7 270 WIJMA Sybout HRNV 56.56

400m Horden Mannen series Time :13:30
Heat:2
1 356 ARTS Jesper LDM 51.98
2 590 STERN Quinten TION 52.84
3 375 VRIEND Brian LYCG 52.95
4 439 KLAASSEN Martijn PHNS 52.96
5 403 ZUIDEMA Niko OLYM 55.31
6 441 KRAMER Dion PHNS 55.61
7 478 WIESER Patrick PHNX 57.71
8 316 GRAGT Paul v.d. HYLS 59.18

400m Horden Mannen series Time :13:30
Heat:3
1 92 EIND Revelinho AV34 52.78
2 93 FRANKEN Daniel AV34 52.84
3 612 SCHAAF Stef van der UNTS 54.17
4 411 JONG Joost de PL67 54.20
5 106 COK Justin AV47 55.95
6 132 HANSWIJK Rik CLMX 57.24
7 496 NABBE Maarten PH 57.88
8 393 TIJM Rene NOVA 61.83

400m Horden Vrouwen series Time :13:54
Heat:1
1 14 FONCK Myrthe AAC 62.06
2 510 EDUARDA Maruska c RTAT 62.26
3 176 PAPE GARCIA Marta ENDH 62.30
4 584 LAAN Annelies TLTS 63.23
5 495 MARTIN Roxanne PH 64.35
6 84 KILSDONK Iris AV23 66.91
7 43 ROSSUM Helen van AKU 67.64
8 503 LERNOUT Samantha HAV 68.37

400m Horden Vrouwen series Time :13:54
Heat:2
1 555 HAAK Vera van den SPRT 61.71
2 81 WOUTERSEN Graciella ATVN 61.95
3 626 RIJKEN Rebecca ZLND 62.21
4 272 ZEE Marieke van der HRNV 63.84
5 174 HUSTINGS Anneke ENDH 64.85
6 32 EGBERTS Heike AV36 65.42
7 118 LAAR Willemijn van CILF 66.49
8 351 MOOIJ Annemarie de LATL 67.31

400m Horden Vrouwen series Time :13:54
Heat:3
1 421 BAAK Bianca PHNS 63.27
2 154 DERRIKS Lonneke LMRS 63.39
3 620 DODDEMA Marije WCHN 64.80
4 214 BOOTSMA Inge GRNG 66.58
5 388 CLAASSEN Roos-Sanne NOP 66.92
6 402 STOLK Joni OLYM 67.82
7 564 HUSSLAGE Marlieke SPRN 68.04
8 200 ZINSMEISTER Jip GACH 69.76

100 meter Vrouwen series Time :14:34
Heat:1 Wind : -1.4
1 597 AKIHARY Esther UNTS 11.79
2 41 LUBBERS Eva AKU 11.79
3 334 SEDNEY Naomi ILIO 11.89
4 172 AGT Sacha van ENDH 12.23
5 74 BONGERS Joyce ATVN 12.45
6 91 BOT Manuelle AV34 12.59
7 466 WIJCK Gabriella van der PHNS 12.61
458 VASSELL Kadene PHNS DIS Rule 162.7

100 meter Vrouwen series Time :14:34
Heat:2 Wind : -0.5
1 422 BABEL Janice PHNS 11.81
2 385 HAGEN Anouk NYMN 11.83
3 352 SCHAGEN Tessa van LATL 12.01
4 73 BAJON Shimada ATVN 12.05
5 42 ROSSUM Linda van AKU 12.15
6 563 GOOR Myrte SPRN 12.26
7 95 HUNENSTIJN Marije van AV34 12.33
453 SAMUEL Jamile PHNS DIS Rule 162.7

100 meter Vrouwen series Time :14:34
Heat:3 Wind : 0.3
1 288 SCHIPPERS Dafne HLLS 11.46
2 217 DOPHEIDE Marit GRNG 11.77
3 560 BOSKER Judith SPRN 12.00
4 540 DUIJN Marloes SAV 12.10
5 330 LOBO Miquella ILIO 12.13
6 33 STRALEN Jarmilla van AV36 12.38
7 311 ZUURBIER Sharda HERA 12.39
8 595 WITTE Laura de TRAS 12.40

100 meter Mannen series Time :14:51
Heat:1 Wind : -1.1
1 216 CODRINGTON Giovanni GRNG 10.46
2 432 FELLER Jerrel PHNS 10.62
3 380 TROMP Jorân NEAV 10.68
4 210 THEMEN Jurgen SUR 10.76
5 143 HEISEN Maarten CLYT 10.83
6 66 JAEGERS Joeri ATTL 10.87
7 243 PUPELLA Sander HGAT 10.98
464 WESTER Rik PHNS DIS Rule 162.7

100 meter Mannen series Time :14:51
Heat:2 Wind : -1.6
1 635 LUIJK Patrick van RTAT 10.52
2 75 BRUS Wouter ATVN 10.64
3 436 HOOGMOED Guus PHNS 10.69
4 520 KWIDAMA Prince RTAT 10.83
5 23 SPIER Virgil AAC 10.93
6 175 MUTEBWA Jonathan ENDH 11.02
7 407 JEPMA Devron PAC 11.04
8 433 FRIMPONG Akwasi PHNS 11.14

100 meter Mannen series Time :14:51
Heat:3 Wind : -0.4
1 634 MARTINA Churandy RTAT 10.34
2 443 KRUCHTEN Mike van PHNS 10.62
3 524 MARIANO Brian RTAT 10.68
4 62 ERVE Koen van ATTL 10.83
5 100 ROBERS Paul AV34 10.88
6 523 LINDEBORG Waldy RTAT 10.89
7 517 JOSEPH Jerry RTAT 10.93
8 189 GROEN Paul GACH 11.04

1500 meter Mannen series Time :14:35
Heat:1
1 124 WIELEN Jesper van der CFLA 3:49.35
2 631 BOER Wouter de TION 3:50.20
3 587 NOUWS Mark THOR 3:50.87
4 219 HOLST Wilfred van GRNG 3:51.33
5 145 POLDERMAN Jurjen CLYT 3:51.94
6 30 BAARS Jordi ALSM 3:53.57
7 480 ZUIDEMA Menno PHNX 3:54.04
8 472 GRAUMANS Leon PHNX 3:54.32
9 332 PIETERMAN Robbin ILIO 3:57.03
10 588 WARNDORFF Wouter THOR 3:58.22
11 320 BURG Jesse van ILIO 3:58.44
12 122 JANSEN Wouter CFLA 3:58.48
13 28 KAMSTRA Brian AC61 4:00.81
14 486 ENGELS Jeroen PH 4:01.47
15 632 DILLING Wouter SHRT 4:05.60

1500 meter Mannen series Time :14:35
Heat:2
1 29 PLOEGER Wouter AC61 3:50.41
2 256 PENNEKAMP Nils HLMM 3:50.46
3 591 STOKVIS Renâ TION 3:50.64
4 97 LICHT Dennis AV34 3:50.64
5 358 CONIJN Tjerk LYCG 3:50.78
6 231 WESSEL Stefan GRNG 3:51.86
7 212 BAKKER Henk GRNG 3:55.86
8 283 MARE Jorijn de HLLS 3:56.43
9 153 REINTJES Daan LMRS 4:00.10
10 194 TOL Nick van GACH 4:01.00
11 292 UITERWIJK Bart HLLS 4:01.56
12 58 HOOREN Bas van MSTR 4:04.32
13 586 KOETSENRUIJTER Tom THOR 4:06.67
287 REYNGOUD Guus HLLS DNF

400 meter Mannen series Time :15:34
Heat:1
1 499 PETERS Bram PH 47.57
2 423 BLAUWHOF Bjorn PHNS 47.65
3 259 VASTENHOVEN Twan van HLMM 48.47
4 166 POLMAN Johan DEM 49.09
5 363 GEUS Daan de LYCG 49.91
6 254 BERTELS Jeremy HRLM 50.09
7 568 REIJNDERS Joris SPRN 50.27
8 576 LOMMERT Marc STTN 50.55

400 meter Mannen series Time :15:34
Heat:2
1 111 MOERMAN Joeri AVON 47.35
2 373 SPILLEKOM Dennis LYCG 47.56
3 523 LINDEBORG Waldy RTAT 47.96
4 571 EIJK Sander van der STBN 48.26
5 483 BERGH Olaf van den PH 48.51
6 550 MINNEN Branco van SISU 49.77
7 126 EYCK Casper van CIKO 50.16
8 613 HUITS Koen VAV 51.37

400 meter Mannen series Time :15:34
Heat:3
1 641 BONAVENCIA Liemarvin RTAT 47.33
2 252 WIELART Jurgen HRLM 47.34
3 450 RHALFIOUI Youssef el PHNS 47.38
4 580 VENEMA Jelle SOMI 48.18
5 116 SINNIGE Joris CSTR 49.08
6 128 RIVERS Ricardo CIKO 49.60
7 245 VISSER Duncan HGAT 49.74
8 147 STRAVER Gijs CLYT 50.27

100m Horden Vrouwen series Time :16:13
Heat:1 Wind : -0.5
1 545 VISSER Nadine SAV 13.86
2 562 BROERSEN Nadine SPRN 13.89
3 101 ROTS Maureen AV34 14.39
4 379 RUNIA Anna Sjoukje NEAV 14.44
5 452 SAMUEL Chante PHNS 14.88
6 193 STIJVERS Moniek GACH 14.95
7 473 HULTEN Neeltje van PHNX 15.32

100m Horden Vrouwen series Time :16:13
Heat:2 Wind : -0.2
1 237 HODDE Rosina HGAT 13.53
2 232 WILLIAMS Suzanne GRNG 13.99
3 442 KROONENBURG Nicole PHNS 14.28
4 99 PETERSEN Nancy van AV34 14.51
5 43 ROSSUM Helen van AKU 14.85
6 25 WAGTENDONK Carola van AAC 15.01
150 TELGT Sandra DVTR DIS Rule 162.7

100m Horden Vrouwen series Time :16:13
Heat:3 Wind : -0.1
1 376 BAKKER Sharona NEAV 13.57
2 205 MOLENAAR Laura GOUD 13.98
3 540 DUIJN Marloes SAV 14.16
4 148 BOONS Eefje DVTR 14.53
5 80 OOSTERHUIS Anouk ATVN 14.68
6 406 CRIELAARD-WELTAK Rianne PAC 14.87
7 619 RIJKEN Noortje WRT 15.15

800 meter Vrouwen series Time :16:55
Heat:1
1 282 MANDERS Marlies HLLS 2:15.45
2 310 WEVER Marije HERA 2:15.47
3 263 HUIGEN Marlies HNZS 2:17.34
4 546 WILDOER Heleen SAV 2:19.83
5 90 BOSCH Nelleke AV34 2:20.68
6 230 WAARD Jolien de GRNG 2:21.48
7 547 PLATTEEUW Esther SCSP 2:21.48
8 121 DINTHER Lotte van CFLA 2:22.17

800 meter Vrouwen series Time :16:55
Heat:2
1 1 BRANDT Mandie RSA 2:06.39
2 78 GRUTTERS Ingrid ATVN 2:13.28
3 186 BOSCH Christine GACH 2:13.57
4 60 UMMELS Britt MSTR 2:16.73
5 522 LIEROP Nikita van RTAT 2:16.97
6 573 OFFEREINS Tinka STBN 2:18.83
7 399 MARREWIJK Marjolein van OLYM 2:21.41

800 meter Vrouwen series Time :16:55
Heat:3
1 533 VERSTEGEN Sanne RTAT 2:15.88
2 247 VOORTHUIJSEN Liesbeth HGAT 2:16.36
3 389 LOMAN Marleen NOP 2:16.91
4 471 GORTER Karin PHNX 2:18.10
5 505 ROZENKAMP Rachel RSSN 2:19.62
6 55 BEELEN Milou MSTR 2:23.03
7 469 BROEK Eline van den PHNX 2:26.20

800 meter Mannen series Time :16:55
Heat:1
1 120 DAMEN Jorian CFLA 1:52.35
2 582 BURGT Ate van der TLTS 1:52.63
3 241 NOORT Pascal HGAT 1:53.08
4 539 DUDINK Willem SAV 1:53.72
5 327 KLINK Dave ILIO 1:55.92
6 164 SINNEMA Jasper SPRN 1:56.22
7 420 AZZOUZI Adil el PHNS 1:56.68
8 117 TODOROVIC Stevo CSTR 1:57.06

800 meter Mannen series Time :16:55
Heat:2
1 51 KUPERS Thijmen AL73 1:55.65
2 312 BOON Paul HLLD 1:56.31
3 258 PUTTEN Marijn van der HLMM 1:56.80
4 528 NIBBERING Didier RTAT 1:56.89
5 467 WOLTERS Peter PHNS 1:57.82
6 504 GOOSSEN Roald RSSN 1:58.53
7 387 STITAN Yunis abu NRDK 1:58.78
8 578 BAKKER Steve SOMI 1:59.83

800 meter Mannen series Time :16:55
Heat:3
1 521 LATHOUWERS Robert RTAT 1:53.66
2 516 JONG Erwin de RTAT 1:54.02
3 372 SCHOUTEN Menno LYCG 1:54.52
4 146 SPRONG Riccardo CLYT 1:55.06
5 198 VOR Sam de GACH 1:56.76
6 339 VOCHTELOO Jeroen INVT 1:57.07
7 462 WAGENAAR Luuk PHNS 1:57.50

200 meter Vrouwen series Time :17:17
Heat:1 Wind : -0.9
1 458 VASSELL Kadene PHNS 23.97
2 385 HAGEN Anouk NYMN 24.04
3 595 WITTE Laura de TRAS 24.85
4 73 BAJON Shimada ATVN 25.16
5 148 BOONS Eefje DVTR 25.66
6 34 VLIET Leonie van AV36 26.01
7 91 BOT Manuelle AV34 26.05
42 ROSSUM Linda van AKU DIS Rule 162.7

200 meter Vrouwen series Time :17:17
Heat:2 Wind : -0.9
1 217 DOPHEIDE Marit GRNG 24.05
2 41 LUBBERS Eva AKU 24.19
3 352 SCHAGEN Tessa van LATL 24.85
4 50 PUTS Joyce ASTX 25.63
5 68 KIND Roos ATTL 25.82
6 466 WIJCK Gabriella van der PHNS 26.24
7 195 TOUW Jetske GACH 26.46
8 334 SEDNEY Naomi ILIO 26.78

200 meter Vrouwen series Time :17:17
Heat:3 Wind : 0.4
1 453 SAMUEL Jamile PHNS 23.43
2 422 BABEL Janice PHNS 24.11
3 434 GHAFOOR Madiea PHNS 24.22
4 330 LOBO Miquella ILIO 24.40
5 379 RUNIA Anna Sjoukje NEAV 24.94
6 94 HENDRIKS Sharon AV34 25.61
7 494 KREIJ Amy van PH 26.10
8 299 BERGHOUWER Nicole HERA 26.34

200 meter Mannen series Time :17:32
Heat:1 Wind : -0.1
1 432 FELLER Jerrel PHNS 21.03
2 380 TROMP Joren NEAV 21.45
3 75 BRUS Wouter ATVN 21.64
4 243 PUPELLA Sander HGAT 21.73
5 558 KLEIJ Ben van der SPRT 22.48
6 207 POPKEMA Roben GOUD 22.55
7 431 EMANUEL Kaj PHNS 22.73
433 FRIMPONG Akwasi PHNS DNS

200 meter Mannen series Time :17:32
Heat:2 Wind : 0.4
1 443 KRUCHTEN Mike van PHNS 21.32
2 111 MOERMAN Joeri AVON 21.64
3 100 ROBERS Paul AV34 21.73
4 66 JAEGERS Joeri ATTL 22.02
5 308 STRIJBIS Victor HERA 22.39
6 175 MUTEBWA Jonathan ENDH 22.39
7 77 GRAVENBEEK Giorgio ATVN 22.55
8 576 LOMMERT Marc STTN 23.14

200 meter Mannen series Time :17:32
Heat:3 Wind : 0.6
1 635 LUIJK Patrick van RTAT 21.03
2 436 HOOGMOED Guus PHNS 21.17
3 62 ERVE Koen van ATTL 21.56
4 23 SPIER Virgil AAC 21.67
5 465 WESTERVELD Daan PHNS 21.91
6 464 WESTER Rik PHNS 21.97
7 507 BURNET Taymir RTAT 21.99
8 461 VLEK Maurice PHNS 22.59

110m Horden Mannen series Time :15:50
Heat:1 Wind : 1.1
1 454 SAMUEL Tjendo PHNS 14.12
2 103 SINTNICOLAAS Eelco AV34 14.67
3 344 VEEN Jeroen van ISLA 14.94
4 313 GROOT Jan HLLD 15.14
5 286 ORMEL Jan HLLS 15.35
6 314 LIMPT Boudewijn van HLLD 15.66

110m Horden Mannen series Time :15:50
Heat:2 Wind : -1.6
1 455 SMET Koen PHNS 13.89
2 137 NIEUWLAND Stefan CLMX 14.47
3 189 GROEN Paul GACH 14.70
4 381 VUGT Gaard van NEAV 15.05
5 552 NIJKAMP Wicher SPDO 15.28
6 316 GRAGT Paul v.d. HYLS 15.92

400 meter Vrouwen series Time :15:15
Heat:1
1 596 WITTE Lisanne de TRAS 57.25
2 264 VOSKAMP Anna HNZS 57.55
3 50 PUTS Joyce ASTX 57.77
4 88 STRIJP Tessa AV23 57.98
5 104 SWART Linda AV34 59.42
6 280 LAVRIJSEN Loes HLLS 60.62

400 meter Vrouwen series Time :15:15
Heat:2
1 445 LEUVEREN Nicky van PHNS 56.13
2 163 SCHULTE Annemarie SPWR 56.90
3 541 DUIJN Britte SAV 58.86
4 56 DIJK Chelsea van MSTR 59.39
5 579 RIXEL Elissa van SOMI 61.63
401 STOLK Amy OLYM DIS Rule 162.7

400 meter Vrouwen series Time :15:15
Heat:3
1 434 GHAFOOR Madiea PHNS 54.18
2 563 GOOR Myrte SPRN 56.40
3 168 THIERRY Suzanne DEM 57.24
4 459 VERMEER Albertine PHNS 57.64
5 396 LUGT Lianne van der OLYM 58.78
6 469 BROEK Eline van den PHNX 64.59

Add Comment Register



Beantwoord

Connect with:

Het is toegestaan de volgende HTML tags en attributes te gebruiken: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>